|
|
 |
Реєстр особових гербів УГТ
|
№ 523 Микита Валерійович АВЕРІН (Дніпро)
У щиті, розтятому й перетятому на перше і четверте червоні поля та на друге і третє – синi, золотий лавровий вінок, на який покладені в андріївський хрест срібні стріли вістрями вгору, поверх них – золота голова лева, над якою така ж корона, внизу – срібний дуб із корінням. Щит обрамовано срібним картушем, який охоплюють зелені гілки із срібним підбиттям. На картуші сидить срібний орел.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 522 Кирило Володимирович СУББОТІН і Ксенія Сергіївна КОТЕНОК (Москва, Росія)
У червоному полі срібний голуб із розпростертими крильми та золотим німбом, під ним – золоте гроно винограду, огорнуте у формі серця двома срібними лозами із листям. Щитотримач: синій дракон із золотими шиєю та лапами, із срібними кігтями, коронований золотою короною із ліліями. Внизу на срібній стрічці із червоним підкладом чорний девіз: И БУДУТ ДВОЕ ОДНА ПЛОТЬ. Прапор: на червоному полотнищі лавровий вінок, у якому монограма КСК увінчана короною із ліліями.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 521 Владика Михайло БУБНІЙ (Одеса)
У золотому вістрі Богородиця у синьому мафорії та червоному хітоні тримає на руках Дитя у зеленій сорочці та золотому гіматії та сандалах, в обох – золоті німби; у правому синьому полі Архангел Михаїл із срібними крильми та золотим німбом, у срібному хітоні та золотому плащі, тримає у правиці золотий полум’яний меч, а в лівиці – червоний щит із золотим хрестом; у лівому синьому полі золотий корабель із срібними вітрилами та золотими прапорцями, під ним – п’ять срібних тонких хвилястих балок. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: ХТО ЯКО БОГ.
Герб склали М. Бубній і А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)
|
|
№ 520 Володимир Васильович МАРІНЦЕВ (Суми)
У щиті, перетятому на синє та червоне поля, золотий сигль «М», обабіч якого золоті розгорнуті крила, а поверх покладена у стовп вістрям вгору срібна стріла, перевита золотою виноградною лозою з такими ж гронами; вгорі обабіч і внизу – по золотій 8-променевiй зірці (2:1). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: VITAM – PATRIAE, COR – DOMINAE, ANIMAM – DEO, HONESTATEM – NEMINI (життя – Батьківщині, серце – дамі, душу – Богу, честь – нікому)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 519 Денис Олександрович СЕРЕДА (Львів)
Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у золотих полях стоїть червона фортеця з трьома вежами, у воротах піднята догори чорна решітка; у 2-у і 3-у синіх полях – спинається срібний вовк із червоним язиком і озброєнням, пробитий у перев’яз зліва золотою стрілою. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом, вкритий червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод: із червоно-золотого бурелета виходить перекинута червона кроква із золотим православним хрестом. На червоній стрічці девіз золотом: DOMINUS DEUS EST ARX MEA (Господь Бог – це моя фортеця).
Герб склав і виконав О. С. Лічманов.
(Новий герб)
|
|
№ 518 Олександр Іванович ПАЦКОВ (Одеса)
У розтятому і перетятому щиті декорована плетінкою золота балка і така ж стріла, вістрям вгору, на них накладено срібний розширений хрест із заокругленими краями, на якому – чорна голова бика з золотими рогами; у 1-у червоному та 2-у синьому полях – по золотому розгорнутому крилу, у 3-у синьому – золотий дуб із корінням, у 4-у червоному – золота вежа. Щит покладено на скошені вістями вниз золоті шаблі та обрамовано зелено-золотими гілками. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: ТОЛЬКО ВПЕРЕД, НИ ШАГУ НАЗАД.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 517 Федот Геннадійович ТКАЧЕНКО (Київ)
У золотому полі скошена і переплетена синя геральдична решітка. Щит увінчано лицарським шоломом з синьо-золотим бурелетом. Намет синій, підбитий золотим. Клейнод – золота лілія. Щитотримачі – справа Гіпократ, у синій туніці і срібному плащі, який тримає в правиці золоту чашу, а в опущеній лівиці – сувій; зліва – Ескулап, у срібній туніці і синьому плащі, який тримає в лівиці жезл, оповитий золотою змією. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: PATIENTIA ET LABORE (терпіння та праця).
Герб склав і виконав О. Лісниченко.
(Новий герб)
|
|
№ 516 Олег Феліксович БОЙЦОВ (Київ)
У щиті золота вузька балка, над нею в синьому полі срібна стріла вістрям вправо, поверх якої срібний орел, обабiч нього – два срібні розширенi хрести, внизу в зеленому полі – стріла вістрям вліво, поверх неї срібна дубова гілочка з жолудями, навколо якої така ж підкова ріжками догори, а вгорі – срібний розширений хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом, підбитим сріблом. На шоломі – зелено-срібний бурелет. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: DUCUNT VOLENTEM FATA, NOLENTEM TRAHUNT (доля веде того, хто хоче йти, того, хто не хоче – волочить).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 515 Василь Васильович, Василь Васильович (мол.) ТОКАРСЬКИЙ, Юлія Валеріївна, Тетяна Василівна та Анастасія Василівна ТОКАРСЬКА (Луцьк)
Щит напівперетятий і розтятий; у верхньому золотому полі над пониженою синьою тонкою хвилястою балкою стоїть святий Миколай у срібному підряснику, синій рясі, з червоним омофором тримає у правиці срібний жезл, а в лівиці – таке ж розгорнуте Євангеліє; у нижньому синьому полі – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω, над книгою – срібний меч із золотим ефесом, вістрям праворуч; у лівому червоному полі – золота липа з корінням, над якою таке ж сонце. Щит накладено на золотий сигль Т, декорований плетінкою зі знаком безконечності. На синій стрічці під щитом девіз золотом: БОГ, СІМ’Я, ЧЕСТЬ.
Герб склала і виконала І. Карпунова.
(Новий герб)
|
|
№ 514 В'ячеслав Миколайович РЕУЦЬКИЙ (Київ)
У синьому полі облямований золотом червоний перев’яз справа, у центрі – срібний ключ у стовп вушком вгору, декорований золотим хрестом і перевитий золотою виноградною лозою з такими ж гронами, зверху – золота корона, у верхньому полі спинається срібний лев із золотим озброєнням, у нижньому – п'ять срібних стріл вістрями вгору, перевитих золотою стрічкою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода приносить перемогу).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 513 Ігор Георгійович, Давид Ігорович і Марк Ігорович ГАВРИЛІН та Людмила Миколаївна ЗАДОРОЖНА (Київ)
У синьому полі, скошеному справа облямованим золотом зеленим перев’язом, спинається золотий лев, над ним зліва – золота 8-променева зірка; у червоній главі – три золоті корони; в червоному правому бічнику – золота дубова гілка з жолудями, в стовп. Щит обрамовано золотим картушем, який охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: NOLI CREDERE, NOLI TIMERE, NOLI PETERE (не вір, не бійся, не проси).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 512 Олександр Костянтинович, Євген Олександрович і Костянтин Олександрович ЧЕБИКІН (Севастополь)
Щит напіврозтятий і перетятий срібною нитяною шипоподібною балкою; у 1-у зеленому полі золотий сувій; у 2-у червоному полі – золотий плуг із покладеним на нього у перев’яз зліва таким же пшеничним снопом; у 3-у, нижньому, синьому полі – золота роза вітрів. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та медальйоном, на якому червона літера «Ч». Шолом вкритий справа синім, а зліва – червоним наметом, підбитим сріблом. Клейнод: на синьо-срібно-червоному бурелеті золотий адміралтейський якір, обабіч якого дві такі ж 5-променеві зірки та два прапори – білий із синім андріївським хрестом праворуч і біло-синій ВМФ СРСР – ліворуч. Щитотримачі: червоний ведмідь та золотий лев із зеленою лавровою гілкою в пащі. На синій стрічці девіз сріблом: ЧЕСТЬ, РОДИНА, ВЕРНОСТЬ.
Герб склав і виконав О. І. Маскевич.
(Новий герб)
|
|
№ 510 Юрій КЛОВАНИЧ (Мукачево)
У золотому полі мурована червоним каменем чорна печера, в якій стоїть золота бочка; вгорі – червона зазублена глава. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із круглим золотим нашийним медальйоном на червоній стрічці, підбитий червоним і вкритий наметом із зелених виноградних лоз із таким же листям та синіми гронами. Клейнод: на золото-червоно-чорному бурелеті золоте колесо зі встромленою крізь нього зеленою виноградною лозою із синіми гронами обабіч.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 509 Володимир Антонович ГАВЛОВСЬКИЙ (Запоріжжя)
У щиті, розтятому на синє та червоне поля, срібна голова бика з золотими рогами, увінчана такою ж короною з червоною та зеленою емаллю, під нею – покладені в андріївський хрест срібна мисливська рушниця та золоте перо, внизу їх охоплюють дві золоті гілки пшениці. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, прикрашений золотим ланцюгом із таким же медальйоном, на якому синя літера G. Шолом вкритий справа червоним та зліва синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібно-червоним бурелетом. Клейнод: розгорнуті срібні крила, поверх них – золота підкова вухами вгору. Щитотримачі: два золоті леви, праворуч – із головою анфас і срібними кігтями, ліворуч – зі срібними кігтями та червоним язиком. Внизу на золотій обрешітці срібна стрічка з синім девізом: CONSCIENTIA MILLE TESTES (совість – тисяча свідків). Прапор: на білому полотнищі з синьо-срібною облямівкою чорний ворон із золотими лапами, що тримає у дзьобі золотий перстень.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)
|
|
№ 508 Юрій Станіславович ТИХОНОВИЧ (Київ)
Щит розтятий і перетятий; у 1-у срібному полі три червоні 8-променеві зірки в трикутник вліво; 2-е поле вкрите червоним білячим хутром; у 3-у червоному – три срібні лілеї в трикутник вправо; у 4-у срібному – червоний мисливський ріжок. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий червоним наметом, підбитим сріблом, та прикріплений срібно-червоним бурелетом. Щитотримачі – два золоті крилаті леви. На золотій стрічці чорний девіз: VIVERE MILITARE EST (жити – значить боротися), обабіч якого по червоному серцю з хрестом.
Герб склала Т. В. Гейчук, виконала – А. В. Тесляк.
(Новий герб)
|
|
№ 507 Олександр Олександрович КУЛИК-ФОРОСТЯНИЙ (Донецьк)
У щиті – тонка срібна кроква; у верхньому зеленому полі праворуч – срібна шестерня, ліворуч – такі ж знаки карткових мастей у квадрат – піка, бубна, трефа і чирва; у нижньому чорному полі срібний кулик летить над такою ж сухою гілкою дерева. Щит обабіч охоплюють декоративні срібні гілки.
Герб склав і виконав О. О. Кулик-Форостяний.
(Новий герб)
|
|
№ 506 Микола Павлович ВИГІВСЬКИЙ (Білогородка, Київська обл.)
У зеленому полі два облямовані золотом сині боковики; у центрі – золотий замок із трьома вежами, який охоплюють золоті гілки – лаврові праворуч, та дубові з жолудями лiворуч, над замком – золотий проквітлий хрест із виноградною лозою; вгорі обабіч і внизу – по золотій 8-променевiй зірці (2:1). Щит обрамовує золотий картуш, покладений на скошені золоті стріли вістями вгору і такий же факел у стовп, полум'ям вгору. На синій стрічці під картушем девіз золотом: NULLUS EST LOCUS DOMESTICA SEDE JUCUNDIOR (немає місця, милішого за рідний дім)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 505 Герман Іванович МАСЯЙКІН (Дніпро)
У червоному полі срібний розширений укорочений хрест, декорований золотими променями, на ньому – охоплений золотим дубовим вінком червоний круг, у якому срібна голова лева; за хрестом скошені срібні: справа – стріла вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз; знизу – срібний замок із трьома вежами . Щит увінчує сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий підбитим сріблом синім наметом і пов’язаний срібно-червоним бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: NEMO PRAETER NOS (ніхто крім нас).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 504 Олег Миколайович КРЕМПОВСЬКИЙ і Ольга Юріївна КРЕМПОВСЬКА (Миколаїв)
У синьому щиті понижена срібна шипоподібна вліво тонка балка, із якої виходить золотий корабель із такими ж мачтами та прапором на кормі, на якому в синій літері О вписана така ж К на срібному крузі; на одному із срібних вітрил синя роза вітрів; над кораблем золота 4-променева зірка, на яку накладена у перев'язи така ж срібна, обабіч – по дві 5-променеві золоті зірки. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий золото-синім бурелетом і синім наметом, підбитим справа сріблом, а зліва – золотом. Клейнод: срібна голова орла із золотими очима, увінчана такою ж короною із червоною емаллю. Щитотримачі: золотий бик зі срібними копитами та рогами і золотий тигр із червоним язиком і срібними кігтями; в обидвох на шиях на золотих ланцюгах медальйони зі срібною 4-променевою зіркою, у бика – червоний, у тигра – синій. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: DO GOOD – DECENT LAW (творити добро – закон гідних). Прапор: на синьому полотнищі золоті елементи – коронований вензель ООК у лавровому вінку та по кутах у витих кільцях знаки зодіака: скорпіон, овен, тілець, скорпіон.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]
|
|