головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 379 Тетяна Вікторівна ЧОРНА (з дому – ЧЕРИЧАНСЬКА) та Олександр Анатолійович ЧОРНИЙ (Кіровоград) № 379 Тетяна Вікторівна ЧОРНА (з дому – ЧЕРИЧАНСЬКА) та Олександр Анатолійович ЧОРНИЙ (Кіровоград)

Щит розтятий і перетятий, у 1-у чорному полі – золота підкова вухами вниз, у 2-у зеленому – золотий лук із натягнутою вгору стрілою, у 3-у золотому – підіймається зелена змія, у 4-у чорному – золотий дуб із корінням. Щит обрамовує золотий картуш. Щитотримачі: срібний кінь із золотими гривою, хвостом і копитами та такий же ведмідь із золотим озброєнням. На золотій стрічці з чорним підбиттям девіз: ИДТИ ВПЕРЕД И НЕ СДАВАТЬСЯ.
Герб склав і виконав О. С. Таровик.
(Новий герб)№ 378 Сергій Петрович, Марина Миколаївна (з дому – СІЛКІНА), Олексій Сергійович (всі – Маріуполь) та Олександр Сергійович ГОЛУБЧЕНКО (Торонто, Канада) № 378 Сергій Петрович, Марина Миколаївна (з дому – СІЛКІНА), Олексій Сергійович (всі – Маріуполь) та Олександр Сергійович ГОЛУБЧЕНКО (Торонто, Канада)

У щиті, розтятому й перетятому на перше синє, друге і третє – зелені, четверте – червоне поля, срібний з золотим полум'ям факел у стовп, на який покладені в андріївський хрест срібна козацька шабля вістрям вниз і така ж стріла у перев’яз справа вістрям вгору, поверх них – сніп золотого пшеничного колосся, обабіч і внизу – по золотій 8-променевой зірці (2:1). Щит обрамований золотим картушем.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 377 Сергій Вікторович РАДОМИРОВ (Липецьк, Росія) № 377 Сергій Вікторович РАДОМИРОВ (Липецьк, Росія)

У синьому полі золотий дубовий вінок з жолудями, у червоному полі якого срібний орел, обабіч вінка – зверху дві срібні 8-променеві зірки, знизу – дві срібні дубові гілки з жолудями, між якими золота голова оленя. Щит увінчує золоте усміхнене сонце, а довкола йде червона стрічка зі срібним підкладом, рунічним написом зверху і девізом: ГДЕ СОГЛАСИЕ, ТАМ ПОБЕДА.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 376 Олександр Леонідович, Володимир Леонідович та Дмитро Олександрович БЄЛИЙ і Анна Олександрівна БЄЛА (Кривий Ріг) № 376 Олександр Леонідович, Володимир Леонідович та Дмитро Олександрович БЄЛИЙ і Анна Олександрівна БЄЛА (Кривий Ріг)

У червоному полі синiй перекинутий вилоподібний хрест, облямований золотом; обабіч нього в стовп золоті дубові гілки з жолудями, внизу – золота фортеця з трьома вежами; на хрест накладено срібну підкову вухами вгору, в ній – золота бджола, на раменах хреста покладені золоті 8-променевi зірки. Щит обрамовують сині гілки, підбиті золотом. Під щитом червона стрічка.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 375 Юрій Володимирович ДОЛЖЕНКО (Балта) № 375 Юрій Володимирович ДОЛЖЕНКО (Балта)

У червоному полі срібний триквестер проти руху годинникової стрілки. Під щитом на срібній стрічці девіз червоним: ЧЕСТЬ ДОРОЖЧА ЗА ЖИТТЯ.
Герб склав Ю. В. Долженко, виконала О. Самбул.
(Новий герб)№ 374 Сергій Павлович БУНАЄВ (Запоріжжя) № 374 Сергій Павлович БУНАЄВ (Запоріжжя)

Щит перетятий і розтятий золотими стрілами вістрям вправо і вгору, поверх них – срібний ангел, у 1-у синьому полі – золота дубова гілка з жолудями в стовп, у 2-у та 4-у червоних полях спинаються золоті леви, у 3-у синьому – золота фортеця з трьома вежами. Щит обрамовують сині гілки, підбиті золотом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 373 Микола Миколайович РУДЬКОВСЬКИЙ (Київ) № 373 Микола Миколайович РУДЬКОВСЬКИЙ (Київ)

Щит розтятий, у правому золотому полі спинається червона лисиця, повернута ліворуч, у лівому зеленому зі срібною балкою – золотий бобер. Щит увінчує сталевий шолом, вкритий справа червоним наметом із золотим підбиттям, а зліва – зеленим із срібним. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті пурпурова квітка садової троянди. Щитотримачі: справа – лицар у срібних обладунках, на шоломі плюмаж із червоної, срібної та червоної пір'їн, у лівиці тримає опущений додолу срібний меч із золотим руків'ям; зліва – козак у срібній сорочці, синіх шароварах, червоних чоботях, кунтуші та шапці з золотою опушкою, підперезаний золотим поясом, при боці підтримує правицею шаблю в чорних піхвах, оздоблених золотом. Знизу на золотій стрічці девіз чорним: BONA CAUSA TRIUMPHAT (добра справа перемагає).
Герб виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 372 Віктор Дмитрович ВОЙЦИШЕН (Київ) № 372 Віктор Дмитрович ВОЙЦИШЕН (Київ)

У щиті золотий андріївський хрест, дамаскований позументом; у центрі – облямований вінком із золотого букового листя круглий зелений щиток, на який накладено емблему прокуратури України – золотий Тризуб у синьому щиті із золотою облямівкою; над хрестом у червоному полі срібна фортеця з трьома вежами, центральна з яких увінчана півмісяцем, бічні – бунчуками; під хрестом – у червоному полі спинається золотий лев; обабіч хреста – з-під центрального щитка виходять покладені навхрест срібні мечі із золотими руків’ями. Щит увінчує повернутий вправо шолом, вкритий наметом: з правого боку – синім із золотим підбиттям, з лівого – червоним із золотим підбиттям. Клейнод – на синьо-золото-червоному бурелеті золотий орел з розгорнутими крильми. Під щитом – знак «Почесний працівник прокуратури України», а на синій стрічці девіз золотом: ЖИЗНЬ – ЛЮДЯМ, ЧЕСТЬ И СОВЕСТЬ – НИКОМУ, ПЛЕЧО – ДРУГУ.
Герб склали К. В. Гоздуп i Г. В. Войцишена, виконав В. Б. Ляхов.
(Новий герб)№ 371 Неля Миколаївна (з дому – ЧОНКА), Андрій Юрійович, Андрій Андрійович, Денис Андрійович, Ольга Андріївна та Сергій Андрійович РОГАЧ (Бедевля, Закарпатська обл.) № 371 Неля Миколаївна (з дому – ЧОНКА), Андрій Юрійович, Андрій Андрійович, Денис Андрійович, Ольга Андріївна та Сергій Андрійович РОГАЧ (Бедевля, Закарпатська обл.)

У щиті подвійна золото-синя підвищена кроква, обабіч якої у верхньому зеленому полі – по золотому без анту; у нижньому золотому полі зелена вигнута основа, з якої виростає в обернених кольорах саджанець із трьома листками та корінням. Щит увінчує сталевий шолом, підбитий червоним, із золотим медальйоном на червоній стрічці. Намет справа – зелений, зліва – синій, підбитий золотом. Клейнод: на зелено-золото-синьому бурелеті золотий мисливський ріжок із червоним ремінцем.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 370 Іван Дмитрович (Ужгород) і Тарас Дмитрович МАСНЮК (Львів) № 370 Іван Дмитрович (Ужгород) і Тарас Дмитрович МАСНЮК (Львів)

У золотому полі 7 зелених крапель (1:2:1:2:1). Щит увінчує сталевий шолом, підбитий червоним, із золотим медальйоном на червоній стрічці. Намет зелений, підбитий золотом. Клейнод: із зелено-золотого бурелету виходить зелена голова дракона із золотими очима, язиком і гребенем, а з язика звисає зелена крапля.
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 369 Ігор Михайлович ІВАНКОВ (Київ) № 369 Ігор Михайлович ІВАНКОВ (Київ)

У червоному полі в золотому дубовому вінку з жолудями срібний орел тримає в кігтях золоту стрілу вістрям вправо, вгорі – золотий ключ вушком вгору, над вінком – срібний лапчастий хрест. Щит обрамовують сині гілки, підбиті золотом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 368 Сергій Костянтинович НЕХАЄВСЬКИЙ (Луганськ) № 368 Сергій Костянтинович НЕХАЄВСЬКИЙ (Луганськ)

У центрі чотиридільного щита золоте колесо; у 1-у чорному полі золота ліра; у 2-у червоному – золотий молот у перев’яз справа з бджолою на руків’ї; у дамаскованих ліліями 3-у червоному та 4-у чорному полях дві срібні шаблі з золотими руків’ями, у перев’язи вістрями вниз одна до одної, між ними – золотий лапчастий хрест. Щит увінчує золотий вінець з колосками та ліліями. Обабіч щит підтримують золоті леви. Під щитом на червоній стрічці девіз: НЕ СЛЫТЬ, А БЫТЬ!
Герб склали О. В. Пікун і С. К. Нехаєвський, виконала О. В. Пікун.
(Новий герб)№ 367 Віктор СЕРГІЄНКО (Ковалин, Київська обл.) № 367 Віктор СЕРГІЄНКО (Ковалин, Київська обл.)

У золотому полі на зеленому пагорбі поміж двох смерек із червоними стовбурами та зеленими кронами сидить червоний кіт, над ним – летить у перв’яз справа червона комета.
Герб склав i виконав В. Ф. Бернар.
(Новий герб)№ 366 Юлія Миколаївна ШЕВЕЛЬОВА (Калінінград, Росія) № 366 Юлія Миколаївна ШЕВЕЛЬОВА (Калінінград, Росія)

У зеленому полі червоний перекинутий вилоподібний хрест, облямований золотом; обабіч від нього спинаються золоті леви, внизу – золотий дуб з корінням та жолудями; на хрест накладено золотий вінок із лаврових гілок, у якому такий же лапчастий хрест, на раменах хреста покладені зверху – золота 8-променева зірка, справа та зліва – золоте сонце. Щит увінчано золотою короною Гермеса та обрамовано зеленими гілками із золотим підбиттям. Під щитом на зеленій стрічці девіз золотом: CARITAS ET PAX (повага і мир).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 365 Юлія Вікторівна КЕЙБАЛ-ЯНІШЕВСЬКА (Київ) № 365 Юлія Вікторівна КЕЙБАЛ-ЯНІШЕВСЬКА (Київ)

У синьому полі срібне вістря, на якому пурпурова голова лева анфас, обабіч нього вгорі – по золотому лапчастому хресту. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі синьо-срібного бурелету виходить пурпуровий лев і тримає правою передньою лапою золоте древко, на якому синій прапор-значок зі золотим лапчастим хрестом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: DICTUM FACTUM (сказано – зроблено).
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 364 Олег Олександрович ЮЩЕНКО (Київ) № 364 Олег Олександрович ЮЩЕНКО (Київ)

Щит скошений обабіч золотими стрілами вістрями вгору, поверх них – срібна сова тримає в лапах золоту дубову гілку; у верхньому синьому полі вгорі зі срібної хмари виходить золота долоня, у правому червоному – золоте усміхнене сонце; у лівому червоному – золота троянда, у нижньому синьому – на золотій основі такий же маяк. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: СЛАВНЫЙ ПУТЬ ОСВЕЩЁННЫЙ ЕДИНСТВОМ ДУХА И ЗЕМЛИ.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 363 Юрій Олексійович КОСТАШ (Київ) № 363 Юрій Олексійович КОСТАШ (Київ)

Герб: Щит скошений справа хвилястим синім перев'язом, облямованим сріблом; у верхньому зеленому полі летить золота марлета, у нижньому червоному – золотий хрест-анх. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом, підбитий червоним, вкритий справа червоним наметом, підбитим золотом, а зліва – синім, підбитим сріблом, та червоно-золото-синьо-срібним бурелетом. Щитотримачі: золоті леви з червоними язиками. Внизу на срібній стрічці з синім підкладом синій девіз: EXPLORE PRAETERITUM, PRAESENS REGE, CERNE FUTURUM (досліджуй минуле, керуй теперішнім, передбачай майбутнє).
Прапор: На червоному полотнищі Георгій Змієборець.
Символи склав і виконав М. Карий.
(Нові символи)№ 362 Назар Борисович ПІКАЛЕНКО (Київ) № 362 Назар Борисович ПІКАЛЕНКО (Київ)

У синьому полі срібний перекинутий нитяний вилоподібний хрест, справа від нього – срібний проквітлий хрест із виноградною лозою, зліва – срібний дуб з корінням; внизу – такi ж терези. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синiм наметом, підбитим сріблом. На шоломі – синьо-срібний бурелет.
Герб склали Н. Б. Пікаленко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський
(Новий герб)№ 361 Сергій Володимирович РОГОЖИН (Київ) № 361 Сергій Володимирович РОГОЖИН (Київ)

У червоному полі золоті стріли вістрями вгору – одна в стовп і дві у перев’язи, на них покладене золоте колесо, а поверх нього – срібний човен з головою кролика на носі та золотою яблунею з плодами і сплетеним корінням на вітрилі. Щит обрамовують сині гілки, підбиті золотом. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: SAIL FAST LIVE SLOWLY (плавай швидко, живи не поспішаючи).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 360 Ігор Юрійович БОГДАНОВ (Київ) № 360 Ігор Юрійович БОГДАНОВ (Київ)

У синьому полі золотий перев’яз справа, у центрі – срібний лук з натягнутою вгору такою ж стрілою, а поверх нього – срібний орел, у верхньому полі золоте сонце, у нижньому – золотий дуб з корінням та жолудями. Щит обрамовує золотий картуш. На синій стрічці під щитом девіз золотом: Я УМЕЮ ЛЕТАТЬ.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]