|
|
 |
Реєстр особових гербів УГТ
|
№ 605 Семен Іванович ТОКАРЄВ (Дніпро)
Щит перетятий, у верхньому золотому полі сидить чорний тетерев, у нижньому червоному – сходить срібна яблуня з сімома золотими яблуками. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотим оздобленням та червоним підкладом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріплений золотою короною з калинового листя та ягід. Клейнод – три срібні страусині пір’їни. Під щитом на золотій стрічці з червоним підкладом девіз чорним: FORTUNAM SUAM QUISQUE PARAT (свою долю кожен робить сам).
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)
|
|
№ 604 Валерiй Володимирович КОКОЙЛО (Запорiжжя)
У щиті, розтятому на зелене та синє поля, золотий лілейний хрест, проквітлий виноградною лозою з листочками і гронами винограду; вгорі праворуч – золотий ключ вушком догори у сяйві, покладений на золоту книгу із розгорнутими срібними сторінками та червоною літерою К; вгорі ліворуч – переплетені срібне та золоте контурні серця, короновані золотою лілейною короною. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотою решіткою та червоним підкладом, вкритий синім наметом зі золотим підбиттям, укріпленим синім вінцем з ліліями. Клейнод – золоте сонце, що сходить. Щитотримачі: два блакитноокі золотоволосі Ангели зі срібними крилами у срібних одежах із золотим оздобленням. Під щитом на синій земній кулі покладені навхрест дві золоті пальмові гілки. На золотій стрічці з синім підкладом девіз чорним: ЛЮБОВЬ И ЦЕЛОСТНОСТЬ МЫСЛИ, ДЕЙСТВИЯ И РЕЗУЛЬТАТА.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 602 Карен Буртелович, Паргев Каренович, Нарек Каренович та Едмон Паргевович БЗНУНІ (Могилів-Подільський)
У щиті, розтятому на синє та червоне поля, срібне дзеркало у золотій оправі з ручкою, обабіч – золоті гранат та черепаха, зверху – золота 4-променева зірка, на яку накладена скошена така ж срібна, знизу із золотої лілії виходять дві виноградні лози, на кожній – по грону винограду. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім та червоним наметом із золотим підбиттям, укріпленим синім вінцем з ліліями. Клейнод – золоте сонце із червоним диском, на якому золота зірка з 8-ма загнутими променями. Щиторимачі: срібний єдиноріг із золотими очима, гривою, хвостом і копитами та золотий коронований орел із срібними очима та кігтями. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: УЧИСЬ У ВСЕХ, НО НЕ ПОДРАЖАЙ НИКОМУ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 601 Станіслав Дмитрович і Дмитро Станіславович ЯСЬМО (Київ)
У розтятому й перетятому щиті покладені навхрест срібний меч із золотим руків’ям вгору у стовп та золота стріла вістрям праворуч у балку, поверх них – золота голова лева анфас, а внизу – срібна 8-променева зірка; у 1-у червоному та 2-у синьому полях по такій же зірці; у 3-у синьому – золота дубова гілка з жолудями; у 4-у зеленому – золота вежа. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит покладено на скошені золоті: справа – стрілу вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз. На синій стрічці під щитом девіз золотом: PER ASPERA AD ASTRA (крізь терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 600 Юрій Борисович, Юрій Юрійович, В’ячеслав Юрійович (старший), В’ячеслав Юрійович (молодший) та Борис Юрійович КРУК (Одеса)
У червоному щиті срібний нитяний хрест; у 1-у полі - срібний якір, перевитий ланцюгом; у 2-у – золотий Єрусалимський хрест; у 3-у – золота підкова вухами вгору; у 4-у – золоте 16-променеве сонце з обличчям. Щит вписано в картуш і увінчано лицарським шоломом з золотими решітками, чорним підкладом і червоною літерою «К». Шолом покритий праворуч синім, а ліворуч – червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод – на золото-синьо-червоному бурелеті срібна коронована голова орла з золотим дзьобом. Щитотримачі: два золоті леви зі срібними кігтями та червоними язиками. На червоній стрічці девіз сріблом: ACTIO CREATURA SUCCESSUS (дія, гармонія, успіх).
Герб склав і виконав Ю. І. Бузько.
(Новий герб)
|
|
№ 599 Микола Миколайович РЕКУНЕНКО (Бровари)
У синьому полі такий же круглий щиток з золотою клепаною облямівкою, в якому золотий пісковий годинник; над щитком праворуч – сокіл летить додолу, ліворуч – розширений хрест, внизу – дуб з корінням, усі золоті. Щит вписано у золотий картуш.
Герб склали С. М. Рекуненко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 598 Григорій Григорович НОВОСЯДЛИЙ (Решетилівка), Ігор Григорович НОВОСЯДЛИЙ і Ніна Григорівна ПЕТРЕНКО (обоє – Київ)
У щиті, перетятому балкою з червоної цегляної кладки зі срібними швами та облямівкою на верхнє синє і нижнє зелене поля, спинається срібний кінь; над ним – три срібні 8-променеві зірки (2:1), нижню пронизує праворуч така ж стріла; під конем – дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит увінчаний золотим сонцем, накладений на скошені срібні ключі, повернуті вушками з літерою N вгору, і обрамований синіми гілками із золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: Е FRUCTU ARBOR COGNOSCITUR (дерево пізнається за плодами).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 597 Володимир Васильович М’ЯКОТА (Лубни)
У синьому полі скошені навхрест золоті шаблі, вістрями вгору, які у верхніх золотих вільних полях червоні. Щит увінчує сталевий шолом із червоним підбиттям і золотим медальйоном з літерою М на синій стрічці, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-червоно-синього бурелету виходить золоте древко, на якому синя хоругва з золотою літерою М, пронизаною такою ж шаблею. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: SI QUOD INTERPRETATUR VOS CAN (повинен, отже зможеш).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 596 Андрій Ігорович БАЛАКАН (Буча)
У синьому полі зелений перев’яз зліва з широкою золотою облямівкою, на якому дві срібні дубові гілочки; у перев’яз справа покладена срібна стріла вістрям вгору; поверх усього – синій хрест із заокругленими кінцями, декорований золотою плетінкою та срібним обрамуванням, на який накладено окутий сріблом круглий зелений щиток зі срібною фортецею. Щит вписано у золотий картуш, вгорі якого сидить срібна сова з розгорнутими крилами. На зеленій стрічці девіз золотом: FAC FIDELI SIS FIDELIS (будь вірним тому, хто вірний тобі).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 595 Анатолій Валерійович та Ольга Іванівна МІКУЛА (Львів)
У червоному полі подвійне золоте вістря; посередині – золотий лапчастий хрест, обабіч – такі ж підкови вухами вгору; у золотому полі праворуч – червоне колесо, ліворуч – синій сувій, перев'язаний шнуром із червоною печаткою, та срібне гусяче перо. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті покладені навхрест два зелені дубові листочки з трьома золотими жолудями. Щит обабіч підтримують два золоті леви з червоними язиками. На золотих стрічках чорні девізи: вгорі – TANTUM ANTRORSUM (лише вперед), внизу – NOS OMNIA SUPERAMUS (ми все подолаємо).
Герб склали О. Мікула та Ю. Пташник, виконала – Ю. Пташник.
(Новий герб)
|
|
№ 594 Ілля Ігорович ГАРЬКАВИЙ (Київ)
У щиті вузька срібна кроква, у верхньому синьому полі летить золотий орел, обабіч якого нижче такі ж лапчастий хрест і 6-променева зірка, у нижньому червоному - срібний в’яз. Над щитом сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – золотий лев тримає золотий ключ догори вушком у формі сонця, на якому червоний сигль G. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синім девіз: FORTIS ADJUVAT IPSE DEUS (Бог допомагає сміливим).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 593 Микола Миколайович МАХЛАЙ і Ольга Сергіївна МОЖАЄВА (Київ)
У чорному полі срібна голова оленя анфас із золотими рогами, над якою срібний щиток з червоним відбитком правої ступні, а вище щитка – золоте сонце, на якому червоний метелик. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий чорним наметом, підбитим золотом. Клейнод: на чорно-золотому бурелеті срібна міська брама з трьома вежами та золотим хрестом, перед нею – чорна із золотими швами доменна піч із червоним полум’ям, обабіч печі – по чорному молотку. Під щитом на чорній зі золотим підкладом стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADJUVAT (хоробрим доля допомагає).
Герб склав і виконав М. В. Чмир.
(Новий герб)
|
|
№ 592 Олександр Володимирович і Ілля Олександрович БРЯНЦЕВ та Ольга Олександрівна БРЯНЦЕВА (Харків)
У синьому полі виходить золота виноградна лоза з двома гронами та трьома листками, зліва вгорі – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червона літера Б та золотий ключ вушком вгору, внизу – золота мортира. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим та срібним підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – золотий коронований лев із червоним язиком та срібними кігтями спинається і тримає передніми лапами червоний прапор із золотим лапчастим хрестом та чотирма такими ж 6-променевими зірками по кутах. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: BONUM FACTUM (добра справа).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 591 Михайло Михайлович РЕЗНІЧЕНКО та Аліна Петрівна БІЛОШКУРСЬКА (Київ)
У щиті, розтятому на чорне та срібне поля, з полум’я виходить Фенікс з розгорнутими крилами, а над ним – трикутник із Всевидячим Оком, усе в обернутих кольорах. Щит обрамований чорними гілками зі срібним підбиттям. На срібній стрічці девіз чорним: NOVUS ORDO SECLORUM (новий порядок віків).
Герб склали М. М. Резніченко та А. В. Дніпровський, виконав А.В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 590 Леонід Борисович та Сергій Леонідович РЕЗНІКОВ (Львів), Світлана Леонідівна ГАЛАКТІОНОВА (з дому РЕЗНІКОВА; Санкт-Петербург, Росія)
У синьому полі срібний пугач з розгорнутими крилами, з золотими очима, дзьобом і лапами та з зеленими трилисниками конюшини на крилах. Щит увінчує простий сталевий шолом. У клейноді виходить синій олень з золотими рогами, очима і копитами, поверх нього – три хвилясті срібні балки. Клейнод переходить у синій намет, підбитий сріблом. На срібній стрічці під щитом девіз чорним: ЕЙ ЕЙ НИ НИ.
Герб склали Д. Іванов, С. Резніков, малюнок виконали Д. Іванов, О. Грефенштейн.
(Новий герб)
|
|
№ 589 Олександр Васильович СВІТЛИЙ (Запоріжжя)
У щиті, скошеному зліва золотим тонким східчастим перев’язом на червоне та синє поля, срібна вежа, над нею – золота корона, а внизу – срібна 8-променева зірка; праворуч спинається вліво золотий лев під срібною 8-променевою зіркою, а ліворуч – спинається срібний єдиноріг під золотою 8-променевою зіркою. Щит вписано в золотий картуш і покладено на два скошені золоті ключі, вушками вгору. На червоній стрічці девіз золотом: UBI CONCORDIA – IBI VICTORIA (де згода – там перемога).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 588 Ігор Святославович МАРЧУК (Київ)
У срібному полі біжить синій кінь над трьома такими ж тонкими хвилястими балками; над ним праворуч – червоний лапчастий хрест. Над щитом на синій стрічці зі срібним підкладом девіз сріблом: STAY HUNGRY, STAY FOOLISH (залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними).
Герб склав і виконав І. С. Марчук.
(Новий герб)
|
|
№ 587 Віталій Іванович САМОЙЛОВ та Оксана Володимирівна САМОЙЛОВА (Харків)
Щит перетятий, у верхньому синьому полі йде срібний ведмідь, у нижньому червоному – переплетені срібне та золоте контурні серця, вкриті золотою лілейною короною. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий з правої сторони синім наметом, а з правої – червоним зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-синім бурелетом. Клейнод – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червона літера S та золотий ключ вушком вгору. Внизу на срібній стрічці з синім підкладом чорний девіз: VIVERE MEDIA COGITARE (жити – означає мислити).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 586 Михайло Германович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв)
У щиті, двічі перетятому хвилясто на червоне, синє та червоне поля, срібний орел, за яким скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та шабля вістрям додолу, обабіч розходяться дубові гілки з жолудями, над орлом – 8-променева зірка, під ним – фортеця з трома вежами, все золоте. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими накладками, повернутий вправо, вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим синьо-срібним бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: QUISQUE EST FABER SUA FORTNAE (кожен коваль свого щастя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 585 Віталій Олександрович ТЕЛИЧКО (Київ)
У червоному полі срібна підкова вухами вгору, на неї покладено золотий ключ у стовп, вушком із синім каменем вгору, та золоту стрілу в балку, вістрям вправо; над ними летить срібна сова з чорним оперенням. Щит із золотими завитками увінчує золотий сніп пшениці й обрамовують червоні гілки з золотим підбиттям. На червоній стрічці з золотим підкладом девіз золотом: РОЗУМ, КАПІТАЛ, ВЕЛИЧ.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]
|
|