головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 463 В’ячеслав Вікторович КУЗНЄЦОВ і Любов Володимирівна КУЗНЄЦОВА (Алмати, Казахстан) № 463 В’ячеслав Вікторович КУЗНЄЦОВ і Любов Володимирівна КУЗНЄЦОВА (Алмати, Казахстан)

У щиті, розділеному перекинуто-вилоподібно, срібне ковадло, на якому золота підкова вухами вгору; у правому синьому полі виходить вгорі справа золоте променисте сонце; у лівому червоному полі – виходить вгорі зліва оточена золотими блискавками така ж рука зі срібним молотом; у нижньому зеленому полі – переплетені контурні срібне та золоте серця, увінчані золотою короною з ліліями, справа – срібний лапчастий хрест, зліва – золота лілія. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий зеленим наметом, підбитим сріблом, пов’язаний срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: золота відкрита книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щитотримачі: двоє янголів у срібних одежах із золотими крилами. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE (кожен є ковалем свого щастя). Прапор: на синьому полотнищі в золотому лавровому вінку такий же вензель ВЛК.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 462 Сергій Миколайович ФІЛЯНІН (Одеса) № 462 Сергій Миколайович ФІЛЯНІН (Одеса)

Щит скошений справа шипоподібним нитяним перев'язом, у верхньому червоному полі – золотий кадуцей у стовп, у нижньому синьому – срібний арбалет, спрямований додолу; у звуженій золотій главі – три червоні грановані геральдичні камені-ромби. Щит увінчує срібний лицарський шолом із червоним овальним медальйоном, вкритий справа червоним наметом із золотим підбиттям, а зліва – синім із срібним. Клейнод: на золото-червоно-срібно-синьому бурелеті срібний вітрильник (чайний кліпер). Щитотримачі: два золоті леви з червоним озброєнням. На синій стрічці девіз сріблом: EX PROFESSO (зі знанням справи).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 461 Валерій Володимирович ДУБОВИЙ (Харцизьк) № 461 Валерій Володимирович ДУБОВИЙ (Харцизьк)

Щит скошений зліва пониженим східчастим золотим перев’язом; у верхньому чорному полі вліво спинається золотий лев, перед ним — розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω; нижнє синє поле всіяне золотими жолудями з листочками. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий справа чорним, а зліва — синім наметом, підбитим золотом, вгорі — золота корона з шаблями. Внизу на золотій стрічці, декорованій на кінцях срібною 8-променевою зіркою справа та таким же лапчастим хрестом зліва, синій девіз: FORTES FORTUNA ADIUVAT (хоробрим доля допомагає). Прапор: на синьому полотнищі лавровий вінок, у якому вензель VD, а над ним — жолудь із листочками, все в золоті.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 459 Сергій Анатолійович ЛОБОДА (Куликівка, Чернігівська обл.) № 459 Сергій Анатолійович ЛОБОДА (Куликівка, Чернігівська обл.)

Щит скошений справа срібним перев’язом, на якому зелені пагони лободи; у верхньому червоному полі повернута додолу золота підкова, пронизана срібною із золотим ефесом шаблею, у нижньому синьому полі – срібний вітряк із чотирма золотими крилами. Щит увінчує обернений вправо шолом, вкритий наметом: справа червоним, зліва синім, підбитим сріблом. Клейнод: з червоно-срібно-синього бурелету виходить срібний бик, озброєний золотом, який тримає золотий пшеничний сніп. На червоній стрічці девіз сріблом: PATET OMNIBUS VERITAS (істина відкрита всім).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 457 Олександр Михайлович ПОПОВ (Одеса) № 457 Олександр Михайлович ПОПОВ (Одеса)

У синьому полі облямований золотом зелений стовп; у центрі – дві стріли в андріївський хрест вістрями вгору, поверх них – проквітлий хрест із виноградною лозою, зверху – 8-променева зірка, знизу – ключ вушком угору, всі срібні; обабіч у синіх полях спинається по золотому леву. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом із срібним підбиттям і синьо-срібним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 456 Максим Володимирович CОРОКІН, Наталія Олексіївна КОЛОДЯЖНА та Дарія Максимівна CОРОКІНА (Київ) № 456 Максим Володимирович CОРОКІН, Наталія Олексіївна КОЛОДЯЖНА та Дарія Максимівна CОРОКІНА (Київ)

Щит розтятий і перетятий на два зелені та два сині поля і скошений справа облямованим золотом червоним перев’язом; у центрі – золота стріла вістрям вгору, поверх якої срібний орел, у 1-у та 4-у полях спинається по золотому леву, повернутому до центру, у 2-у та 3-у – по золотому ключу в стовп, вушком вгору. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: AB HINC (від сьогодні).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 455 Володимир Володимирович ДУРКАЛЕВИЧ (Винники) № 455 Володимир Володимирович ДУРКАЛЕВИЧ (Винники)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі два срібні ключі, покладені в андріївський хрест вушками додолу; у 2-у золотому - синє гроно винограду з трьома зеленими листочками; у 3-у червоному - золотий сніп; у 4-у чорному - срібна сурма. Щит вписано в золотий картуш і увінчано срібним шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям. Знизу щит охоплюють дві зелені гілки калини з червоними кетягами. На золотій стрічці девіз чорним: EX UNITATE VIRES (в єдності сила).
Герб склав і виконав Л. А. Гринів.
(Новий герб)№ 454 Юрій Володимирович ЄРМАКОВ і Лілія Асфанівна ЄРМАКОВА (Київ) № 454 Юрій Володимирович ЄРМАКОВ і Лілія Асфанівна ЄРМАКОВА (Київ)

У щиті, розтятому на червоне та синє поля, два переплетені контурні серця – срібне та золоте, над якими золота корона, внизу їх охоплюють – справа золота дубова гілка зі срібними жолудями та зліва золота гілка лілії зі срібними квітами. Щит увінчує підкладений пурпуром, повернутий сталевий шолом із золотою решіткою, вкритий справа синім, а зліва – червоним наметом із золотим підбиттям, пов’язаний синьо-золото-червоним бурелетом. Клейнод: золота лілія. Щитотримачі: два янголи у срібній одежі та з такими ж крилами. Під щитом покладені навхрест дві золоті пальмові гілки, а на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: NULLUS EST LOCUS DOMESTICA SEDE JUCUNDIOR (немає місця, милішого за рідний дім). Прапор: на білому полотнищі з червоною облямівкою золотий вензель Е під короною у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 453 Артем Анатолійович ЛІТВЕНКО (Дніпропетровськ) № 453 Артем Анатолійович ЛІТВЕНКО (Дніпропетровськ)

Щит скошений обабіч; поверх покладених у андріївський хрест срібної козацької шаблі зліва, вістрям вниз, і такої ж стріли справа, вістрям вгору, – золотий дубовий вінок із жолудями, в якому на золотій основі така ж вежа; у верхньому зеленому полі – срібна сова, у правому червоному та лівому синьому полях – по золотому ключу, вушком угору, у нижньому зеленому полі – спинається срібний лев. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий зеленим наметом із срібним підбиттям і зелено-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 452 Тарас Євгенович ТАРАНЮК (Іллінці) № 452 Тарас Євгенович ТАРАНЮК (Іллінці)

У синьому полі укорочений згори срібний нитяний стовп, праворуч якого золота пір'їна, ліворуч – золотий таран, обидві фігури в балку, їх підтримують по два золоті ланцюги у перев'язи вгору; у червоній главі дві срібн перекинуті притуплені крокви. Щит увінчує металевий шолом, вкритий підбитим сріблом наметом, правруч – червоним, ліворуч - синім. Клейнод: з синьо-срібного бурелету виходить Феміда в срібній одежі, з золотим мечем і терезами. Щитотримачі: двоє козаків. Під щитом – покладені навхрест дві золоті гармати. За синій стрічці девіз золотом: VERITAS VICTORIA VIRTUS VITA (істина, перемога, чеснота, життя).
Герб склав і виконав: В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 451 Андрій Анатолійович СВІДЕРСЬКИЙ (Київ) № 451 Андрій Анатолійович СВІДЕРСЬКИЙ (Київ)

У червоному полі срібне кільце, поєднане з двома такими ж укороченими тонкими кроквами, більша з яких перекинута. Щит увінчує лицарський шолом, вкритий червоним наметом із срібним підбиттям і золотою лілійною короною. Клейнод: з корони виходить срібний коронований лев із червоним озброєнням.
Герб склав і виконав А. А. Свідерський.
(Новий герб)№ 450 Олександр Анатолійович ЛІОР (Миколаїв) № 450 Олександр Анатолійович ЛІОР (Миколаїв)

У щиті, розтятому на чорне та золоте поля, над сонцем, що сходить, летить орел із ключем у пазурах, вгорі – сигль «L», все в обернених кольорах. Щит накладено на бойовий молот у стовп, декорований золотою мордою лева, та на покладені навхрест два мечі, спрямовані вістрями додолу.
Герб склав О. А. Ліор та О. В. Пікун, виконала О. В. Пікун
(Новий герб)№ 449 Олександр Олександрович ТИМОШЕНКО (Київ) № 449 Олександр Олександрович ТИМОШЕНКО (Київ)

У синьому полі срібна кроква, на якій п’ять синіх сніжинок; у верхньому полі золотий лист каштану, обабіч якого двоє срібних котів; у нижньому полі золоті терези та срібне перо у стовп. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Клейнод: з синьо-срібного бурелету виходить срібна голова собаки із золотим шипованим ошийником. На синій зі срібним підкладом стрічці девіз сріблом: QUOD TIBI FIERI NON VIS ALTERI NE FECERIS (чого не хочеш собі, не роби іншому).
Герб склав М. Чмир, виконала – Н. Корж.
(Новий герб)№ 448 Максим Павлович ШУКШИН (Тернопіль) № 448 Максим Павлович ШУКШИН (Тернопіль)

У червоному полі синій облямований сріблом андріївський хрест, у центрі – золотий лук із натягнутою вгору срібною стрілою, поверх якої – золота дубова гілка з жолудями, на двох верхніх раменах хреста та у нижньому полі – по срібній 8-променевій зірці. Щит обрамовує золотий картуш і увінчує срібний орел.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 447 Анатолій Кирилович ГОРДІЄНКО (Донецьк) № 447 Анатолій Кирилович ГОРДІЄНКО (Донецьк)

У розтятому і перетятому щиті срібна плетена балка, поверх якої срібна колона в стовп, перевита такою ж виноградною лозою з гронами і листям; у 1-у червоному та 4-у зеленому полях – по срібній бджолі, у 2-у синьому полі – срібне сонце, у 3-у синьому полі – срібний голуб із розгорнутими крильми, у дзьобі тримає лаврову гілочку. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотим нашийним медальйоном, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. На шоломі – синьо-срібний бурелет.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 446 Іван Йосипович ОРЛОВСЬКИЙ (Одеса) № 446 Іван Йосипович ОРЛОВСЬКИЙ (Одеса)

Щит скошений обабіч від центру вліво чотирма крилами (справа – золотими драконячими, зліва – срібними орлиними) на 2 чорні (верхнє та нижнє) і 2 червоні поля. Щит увінчано золотим вінцем із булавами та сталевим шоломом, вкритим справа червоним, а зліва – чорним наметом із срібним підбиттям. Клейнод: зі срібно-чорного бурелету виходить срібний кронований орел із червоним дзьобом і золотим язиком та розгорнутими крильми. На срібній стрічці девіз чорним: ALTIUS (вище).
Герб склав і виконав Є. А. Комаровський
(Новий герб)№ 445 Андрій Степанович СИНИЦЯ (Львів) № 445 Андрій Степанович СИНИЦЯ (Львів)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у червоному полі срібна козацька шабля із золотим руків’ям вістрям додолу; у 2-у золотому – синя лісорубська сокира з червоним топорищем; у 3-у золотому – червоний ткацький верстат; у 4-у червоному – золотий сніп пшениці оперезаний пурпуровим перевеслом. Щит обрамовує декоративний картуш. На срібній стрічці девіз чорним: AGRICOLAE SUMUS (ми землероби).
Герб склав А. Синиця, виконали А. Синиця та А. Гречило.
(Новий герб)№ 444 Ігор Євгенович СЄДАКОВ (Донецьк) № 444 Ігор Євгенович СЄДАКОВ (Донецьк)

У срібному полі прямий червоний хрест із срібним горностаєвим хутром, у 1-й чверті червона троянда з зеленим стеблом і листям, у 2-й – червоний скальпель лезом додолу, у 3-й – червоне перо, у 4-й –чортополох із пурпуровим суцвіттям і зеленим стеблом та листям, всі фігури – у стовп. Щит увінчує золота медична корона з ювелами, над якою сталевий лицарський шолом, вкритий підбитим золотом червоним наметом. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті золота голова лева анфас. Щитотримачі: два голуби, золотий і срібний, з червоними дзьобами. На золотій стрічці девіз чорними літерами: NATURA INCIPIT, ARS DIRIGIT, USUS PERFICIT (природа починає, мистецтво направляє, досвід удосконалює).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 443 Дмитро Георгійович НІКОЛАЄВИЧ (Турятка, Чернівецька обл.) № 443 Дмитро Георгійович НІКОЛАЄВИЧ (Турятка, Чернівецька обл.)

Герб: Щит п’ятидільний, із червоним щитком, обрамованим сріблом, у якому золотий сигль N; у 1-у золотому полі червона турецька феска; у 2-у зеленому – срібний сувій грамоти з червоною сургучною печаткою; у 3-у зеленому – золотий качан кукурудзи з листям; у 4-у золотому – чорний молоток чоботаря з червоною ручкою; у 5-у синьому – срібна риба головень над золотою риболовною сіткою. Щит увінчує сталевий шолом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із зелено-золотого бурлету виходить червоно-синьо-зелений прапор із сиглем N. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: A PRAETERITIS AD FUTURA (з минулого в майбутнє).№ 442 Валерій Михайлович КОВАЛЬ (Київ) № 442 Валерій Михайлович КОВАЛЬ (Київ)

У синьому полі синiй облямований срiблом лапчастий хрест, на який накладена срiбна пiдкова вухами вгору та золотий дуб з корінням і жолудями; вгорі справа та внизу зліва по 5 срібних перев’язаних стрічкою стріл вістрями вгору, вгорі зліва – срібне усміхнене сонце, внизу справа – спинається срібний кінь. Щит обрамовують підбиті сріблом зелені гілки. На синій стрічці під щитом девіз золотом: VIA VITAE (дорога життя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]