головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 620 Сергій Володимирович АВЕРКІН (Миколаїв) № 620 Сергій Володимирович АВЕРКІН (Миколаїв)

У розтятому й перетятому щиті золота фортеця з трьома вежами, над якою така ж 8-променева зірка; у 1-у синьому полі золотий ключ вушком вгору; у 2-у зеленому – золота голова лева анфас; у 3-у зеленому та 4-у синьому – по золотій дубовій гілочці з трьома жолудями. Вгорі з-за щита виходить ангел у срібній одежі, з золотим німбом і срібними крильми. Щит накладено на дві золоті стріли скошені вістрями вгору та обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 618 Юрій Миколайович і Світлана Анатоліївна ЛІСНЯК (Дніпро) № 618 Юрій Миколайович і Світлана Анатоліївна ЛІСНЯК (Дніпро)

Щит розтятий; у правому червоному полі срібна кінокамера, над нею – три безанти, 1 над 2; у лівому синьому полі срібна кроква, над нею – три золоті 7-променеві зірки, 1 над 2, внизу – срібний льодоруб, обабіч якого такі ж страхувальні карабіни. Щит увінчує сталевий турнірний шолом, вкритий праворуч червоним, а ліворуч – синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: з червоно-синьо-золотого бурелету виходять три срібні страусові пір’їни. Щитотримачі: праворуч срібний єдиноріг із золотим озброєнням, ліворуч – золотий коронований лев. На зеленій стрічці девіз золотом: STET FORTUNA DOMUS (хай щасливим буде ваш дім).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)



№ 616 Олексій Сергійович ІСАКОВ, Єлизавета Олександрівна, Соломія Олексіївна та Серафима Олексіївна ІСАКОВА (Харків) № 616 Олексій Сергійович ІСАКОВ, Єлизавета Олександрівна, Соломія Олексіївна та Серафима Олексіївна ІСАКОВА (Харків)

У зеленому правому полі та главі золота вежа, над якою срібна 8-променева зірка та золота дубова гілочка з жолудями в балку; у лівому золотому полі – червоне серце. Щит обрамований зеленими гілками із золотим підбиттям. Прапор: на зеленому полотнищі срібний вензель І під золотою короною, охоплений такими ж лавровими гілками.
Герб склали О. С. Ісаков та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 615 Владислав Петрович ОЛІЙНИК (Київ) № 615 Владислав Петрович ОЛІЙНИК (Київ)

У синьому полі спинається золотий коронований лев з червоним язиком і пазурами та підтримує золоте колесо зі срібним ободом, накладене на спрямовану вістрям вгору золоту стрілу. Щит увінчує декорований золотом сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Щит покладено на скошені золоті: справа – ключ вухом вгору, зліва – стрілу вістрям вгору. Внизу на синій стрічці девіз золотом: SUUM CUIQUE (кожному своє).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 614 Марія Олександрівна КИРИЧКО та Артем Андрійович СТЕЦЕНКО (Дніпро) № 614 Марія Олександрівна КИРИЧКО та Артем Андрійович СТЕЦЕНКО (Дніпро)

У розтятому щиті вгорі два переплетені контурні серця – срібне і золоте, під золотою короною; у правому синьому полі – срібний пелікан у золотому гнізді годує пташенят, над ним – розгорнута срібна книга з золотими сторінками, на яких зелені літери А та Z, обабіч – по золотій 7-променевій зірці; у лівому зеленому полі – срібний грифон тримає у передній правій лапі золоту стрілу вістрям вгору, над ним – три золоті безанти, 1 над 2. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, покритий праворуч зеленим, а ліворуч – синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із синьо-зелено-золотого бурелету виходять три срібні страусові пір’їни. Щитотримачі: два срібні тигри з золотими медальйонами на шиях, праворуч – на зеленій стрічці з такою ж літерою М, ліворуч – на синій стрічці з такою ж літерою А. Внизу на золотій стрічці девіз зеленим: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)



№ 612 Олег Андрійович РЄПІН (Харків) № 612 Олег Андрійович РЄПІН (Харків)

У синьому полі на зеленому пагорбі золота фортеця з двома вежами, над нею – квітка соняшника з золотими листочками, на чорному осерді якої – золота лілея. Щит увінчує золота комерційна корона з ювелами, над нею – сталевий лицарський шолом, вкритий праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод – з золото-синьо-зеленого бурелету виходить синя церква з золотими куполами. Щитотримачі: золотий лев з червоним озброєнням і чорний кіт. На золотій стрічці девіз чорним: PERRUMPEMUS ET VINCEMUS (прорвемося і переможемо).
Герб склав і виконав В. Напиткін
(Новий герб)



№ 611 Владика Володимир ГРУЦА (Львів) № 611 Владика Володимир ГРУЦА (Львів)

У золотому перекинутому вістрі Богородиця у синьому мафорії та червоному хітоні тримає на руках Дитя у зеленій сорочці і золотому гіматії та сандалях, в обох – золоті німби; у правому червоному полі – золота куля, яку пробиває згори срібний меч із золотим руків’ям; у лівому червоному полі – золотий золотий Тризуб із хрестом на середньому зубі, над ним – такий же княжий вінець. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: МИЛОСЕРДЯ І РАДІСТЬ.
Герб склали В. Груца та А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 610 Володимир Віталійович ГАРЬКАВИЙ (Дніпро) № 610 Володимир Віталійович ГАРЬКАВИЙ (Дніпро)

У червоному полі летить срібна сова з золотою закритою короною на голові та такими ж скіпетром і державою в лапах; над нею – золотий кружок з червоною 5-променевою зіркою, обабіч – золоте сонце та повернутий праворуч срібний півмісяць; під совою – срібна голова ведмедя анфас. Щит вписано в золотий картуш і увінчано двома золотими рогами достатку. Щитотримачі: два золоті грифони зі срібними дзьобами, язиками та пазурами. На червоній стрічці девіз золотом: РАДОСТЬ В ПОБЕДАХ.
Герб склали В. В. Гарькавий і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 609 Максим Андрійович ДАШЕВСЬКИЙ (Полтава) № 609 Максим Андрійович ДАШЕВСЬКИЙ (Полтава)

У щиті зі срібною подвійною мурованою облямівкою в червоному полі срібний дуб із корінням та з листям і жолудями, праворуч нього – золота кобза, ліворуч – такий же серп. Щит увінчує сталевий дужковий шолом зі золотим коловратом на червоній стрічці, підбитий червоним і вкритий таким же наметом зі срібним підбиттям. Клейнод – зі срібно-червоного бурелету виходить золота сова з розгорнутими крилами. Внизу на червоній стрічці девізом золотом: СИЛА РОДУ – В ЄДНОСТІ.
Герб склали М. Дашевський і В. Бернар, малюнок виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 608 Андрій Ярославович, Марта Вікторівна, Ніколь Андріївна (всі – Київ), Ярослав Володимирович та Степан Ярославович ОНИСЬКІВ (Тернопіль) № 608 Андрій Ярославович, Марта Вікторівна, Ніколь Андріївна (всі – Київ), Ярослав Володимирович та Степан Ярославович ОНИСЬКІВ (Тернопіль)

У розтятому й перетятому щиті срібна голова лева анфас, у 1-у червоному полі – золоті ваги, у 2-у золотому – три зелені колоски в балку, у 3-у чорному – золотий кадуцей у стовп, у 4-у синьому – золотий дуб з корінням. Над щитом золотий розширений хрест у вінку з двох зелених лаврових гілок, зв’язаних золотою стрічкою. Щитотримачі – два золоті леви, які стоять на золотому постаменті. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADIUVAT (доля допомагає сміливим).
Герб склав А. Я. Ониськів та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 607 Олександр Сергійович КРЕДЕНЦЕР (Київ) № 607 Олександр Сергійович КРЕДЕНЦЕР (Київ)

У золотому полі на червоній пониженій крокві п'ять золотих 5-променевих зірок; вгорі обабіч – по два зелені дубові листи з одним жолудем між ними; внизу під кроквою – відкрита червона долоня із зімкнутими пальцями. Щит вінчає сталевий лицарський шолом, вкритий підбитим золотом червоним наметом, прикріпленим золото-червоним бурелетом. Клейнод: п'ять страусових пір'їн – три червоні та дві золоті. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: NOVISSIMI ERUNT PRIMI (останній буде першим).
Герб склали О. Креденцер і А. Гречило, виконав – А. Гречило.
(Новий герб)



№ 606 Микола Миколайович, Наталія Анатоліївна, Микола Миколайович (молодший), Роман Миколайович і Владислав Миколайович ПАЛЬОХА (Прилуки) № 606 Микола Миколайович, Наталія Анатоліївна, Микола Миколайович (молодший), Роман Миколайович і Владислав Миколайович ПАЛЬОХА (Прилуки)

У щиті, розтятому й перетятому на 4 поля, золотий проквітлий хрест з виноградною лозою; у 1-у червоному полі спинається ліворуч срібний лев із роздвоєним хвостом; у 2-у синьому – срібний дуб з корінням і золотими жолудями; у 3-у синьому – срібна фортеця з трьома вежами; у 4-у червоному спинається срібний єдиноріг. Щит обрамований синіми гілками зі золотим підбиттям. Прапор: на червоному полотнищі золотий вензель П у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 605 Семен Іванович ТОКАРЄВ (Дніпро) № 605 Семен Іванович ТОКАРЄВ (Дніпро)

Щит перетятий, у верхньому золотому полі сидить чорний тетерев, у нижньому червоному – сходить срібна яблуня з сімома золотими яблуками. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотим оздобленням та червоним підкладом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріплений золотою короною з калинового листя та ягід. Клейнод – три срібні страусині пір’їни. Під щитом на золотій стрічці з червоним підкладом девіз чорним: FORTUNAM SUAM QUISQUE PARAT (свою долю кожен робить сам).
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)



№ 604 Валерiй Володимирович КОКОЙЛО (Запорiжжя) № 604 Валерiй Володимирович КОКОЙЛО (Запорiжжя)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, золотий лілейний хрест, проквітлий виноградною лозою з листочками і гронами винограду; вгорі праворуч – золотий ключ вушком догори у сяйві, покладений на золоту книгу із розгорнутими срібними сторінками та червоною літерою К; вгорі ліворуч – переплетені срібне та золоте контурні серця, короновані золотою лілейною короною. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотою решіткою та червоним підкладом, вкритий синім наметом зі золотим підбиттям, укріпленим синім вінцем з ліліями. Клейнод – золоте сонце, що сходить. Щитотримачі: два блакитноокі золотоволосі Ангели зі срібними крилами у срібних одежах із золотим оздобленням. Під щитом на синій земній кулі покладені навхрест дві золоті пальмові гілки. На золотій стрічці з синім підкладом девіз чорним: ЛЮБОВЬ И ЦЕЛОСТНОСТЬ МЫСЛИ, ДЕЙСТВИЯ И РЕЗУЛЬТАТА.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 602 Карен Буртелович, Паргев Каренович, Нарек Каренович та Едмон Паргевович БЗНУНІ (Могилів-Подільський) № 602 Карен Буртелович, Паргев Каренович, Нарек Каренович та Едмон Паргевович БЗНУНІ (Могилів-Подільський)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, срібне дзеркало у золотій оправі з ручкою, обабіч – золоті гранат та черепаха, зверху – золота 4-променева зірка, на яку накладена скошена така ж срібна, знизу із золотої лілії виходять дві виноградні лози, на кожній – по грону винограду. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім та червоним наметом із золотим підбиттям, укріпленим синім вінцем з ліліями. Клейнод – золоте сонце із червоним диском, на якому золота зірка з 8-ма загнутими променями. Щиторимачі: срібний єдиноріг із золотими очима, гривою, хвостом і копитами та золотий коронований орел із срібними очима та кігтями. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: УЧИСЬ У ВСЕХ, НО НЕ ПОДРАЖАЙ НИКОМУ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 601 Станіслав Дмитрович і Дмитро Станіславович ЯСЬМО (Київ) № 601 Станіслав Дмитрович і Дмитро Станіславович ЯСЬМО (Київ)

У розтятому й перетятому щиті покладені навхрест срібний меч із золотим руків’ям вгору у стовп та золота стріла вістрям праворуч у балку, поверх них – золота голова лева анфас, а внизу – срібна 8-променева зірка; у 1-у червоному та 2-у синьому полях по такій же зірці; у 3-у синьому – золота дубова гілка з жолудями; у 4-у зеленому – золота вежа. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит покладено на скошені золоті: справа – стрілу вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз. На синій стрічці під щитом девіз золотом: PER ASPERA AD ASTRA (крізь терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 600 Юрій Борисович, Юрій Юрійович, В’ячеслав Юрійович (старший), В’ячеслав Юрійович (молодший) та Борис Юрійович КРУК (Одеса) № 600 Юрій Борисович, Юрій Юрійович, В’ячеслав Юрійович (старший), В’ячеслав Юрійович (молодший) та Борис Юрійович КРУК (Одеса)

У червоному щиті срібний нитяний хрест; у 1-у полі - срібний якір, перевитий ланцюгом; у 2-у – золотий Єрусалимський хрест; у 3-у – золота підкова вухами вгору; у 4-у – золоте 16-променеве сонце з обличчям. Щит вписано в картуш і увінчано лицарським шоломом з золотими решітками, чорним підкладом і червоною літерою «К». Шолом покритий праворуч синім, а ліворуч – червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод – на золото-синьо-червоному бурелеті срібна коронована голова орла з золотим дзьобом. Щитотримачі: два золоті леви зі срібними кігтями та червоними язиками. На червоній стрічці девіз сріблом: ACTIO CREATURA SUCCESSUS (дія, гармонія, успіх).
Герб склав і виконав Ю. І. Бузько.
(Новий герб)



№ 599 Микола Миколайович РЕКУНЕНКО (Бровари) № 599 Микола Миколайович РЕКУНЕНКО (Бровари)

У синьому полі такий же круглий щиток з золотою клепаною облямівкою, в якому золотий пісковий годинник; над щитком праворуч – сокіл летить додолу, ліворуч – розширений хрест, внизу – дуб з корінням, усі золоті. Щит вписано у золотий картуш.
Герб склали С. М. Рекуненко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 598 Григорій Григорович НОВОСЯДЛИЙ (Решетилівка), Ігор Григорович НОВОСЯДЛИЙ і Ніна Григорівна ПЕТРЕНКО (обоє – Київ) № 598 Григорій Григорович НОВОСЯДЛИЙ (Решетилівка), Ігор Григорович НОВОСЯДЛИЙ і Ніна Григорівна ПЕТРЕНКО (обоє – Київ)

У щиті, перетятому балкою з червоної цегляної кладки зі срібними швами та облямівкою на верхнє синє і нижнє зелене поля, спинається срібний кінь; над ним – три срібні 8-променеві зірки (2:1), нижню пронизує праворуч така ж стріла; під конем – дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит увінчаний золотим сонцем, накладений на скошені срібні ключі, повернуті вушками з літерою N вгору, і обрамований синіми гілками із золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: Е FRUCTU ARBOR COGNOSCITUR (дерево пізнається за плодами).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 597 Володимир Васильович М’ЯКОТА (Лубни) № 597 Володимир Васильович М’ЯКОТА (Лубни)

У синьому полі скошені навхрест золоті шаблі, вістрями вгору, які у верхніх золотих вільних полях червоні. Щит увінчує сталевий шолом із червоним підбиттям і золотим медальйоном з літерою М на синій стрічці, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-червоно-синього бурелету виходить золоте древко, на якому синя хоругва з золотою літерою М, пронизаною такою ж шаблею. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: SI QUOD INTERPRETATUR VOS CAN (повинен, отже зможеш).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]