головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка) № 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка)

У золотому полі чорна ліра. З-поза щита довкола розходяться золоті промені, а обабіч – золоті крила. Під щитом йде золота стрічка.
Герб склав і виконав О. Матицин.
(Новий герб)



№ 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса) № 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса)

Щит розтятий золотою стрілою вістрям вгору; у правому полі, перетятому хвилясто 12 разів на синє та срібне, золотий корабель з чорним морським коником на вітрилі; у лівому синьому полі вежа над дубовою гілочкою з двома жолудями і п’ятьма листочками, а вгорі – три 8-променеві зірки (1:2), всі золоті. Щит обрамовують сині гілки зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС-ВІЗГІРДА (Берген, Норвегія) № 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС-ВІЗГІРДА (Берген, Норвегія)

У зеленому полі золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям. Щит увінчує сталевий шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: зелений лет, перед яким золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям.
Герб склав і виконав А. Каждайліс.
(Новий герб)



№ 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро) № 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро)

У скошеному обабіч щиті – червоне серце; у верхньому золотому полі зелений замок з двома вежами, над ним – дві такі ж 7-променеві зірки; у правому зеленому – кельма у стовп, над нею три бджоли (1:2), усі золоті; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді; у нижньому золотому – зелений бонсай, над ним така ж кедрова гілка з двома шишками в балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: срібний голуб летить із зеленою оливковою гілкою в лапах. Щитотримачі: праворуч – золотий тур, ліворуч – срібний єдиноріг із золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: COR ET MENS (серце і розум).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)



№ 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса) № 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса)

Щит розтятий, праве поле червоне муроване зі срібними швами, ліве перетяте хвилясто 10 разів на сині і срібні поля; у центрі скошені факел руків’ям додолу та ключ вушком догори, поверх них – гілочка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками, над ними – голова лева анфас, обабіч якої по 8-променевій зірці, така ж зірка і внизу під гілкою, всі фігури – золоті. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: HONORA MAIORES VIVE FAMILIA CREA FUTURUM (шануй предків, живи сім’єю, твори майбутнє).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ) № 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ)

У синьому полі дві покладені навхрест срібні стріли, вгору вістрями в червоному вогні. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золотий знак вічності. Намет синій, підбитий сріблом з червоними язиками полум’я. Клейнод: зі срібно-червоно-синього бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: зелено-червоні віверни, хвости яких закручені у вузол. На синій стрічці срібний девіз: LA FORCE EST DANS L’UNITE (єдність робить сильним).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів) № 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів)

У чорному полі облямований сріблом червоний косий хрест, поверх якого спинається золотий лев, обабіч нього та внизу по золотій 8-променевій зірці; у червоній главі дві золоті дубові гілки з жолудями розходяться в балку, поверх них – пучок з трьох золотих стріл, вістрями вгору. Щит покладено на скошені золоті ключі вушками вгору та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ) № 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ)

Щит напіврозтятий і напівскошений східчасто обабіч; у 1-у синьому полі золотий орел; у 2-у червоному спинається золотий лев; у 3-у зеленому, облямованому золотом по східчастому скошенню, фортеця з трьома вежами, над нею – 8-променева зірка, а внизу розходяться обабіч дві дубові гілки з жолудями, всі золоті. Щит покладено на скошені золоті ключ вушком вгору та гусяче перо кінчиком додолу, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склали А. В. Веремчук та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 641 Микола Миколайович МЕЖУЄВ (Дніпро) № 641 Микола Миколайович МЕЖУЄВ (Дніпро)

Щит скошений обабіч золотими стрілами вістрями вгору, поверх яких срібний щиток з переплетеними літерами – синьою Н та пурпуровою М; у верхньому пурпуровому полі золотий замок з трьома вежами, над ним – три золоті 7-променеві зірки (1:2); у правому синьому полі циркуль і кутник, над ними – 5-променева комета скошена праворуч, усі золоті; у лівому синьому полі золотий кадуцей у стовп; у нижньому пурпуровому полі золота колона з чашею вогню на вершині, обабіч відстрибують золоті дельфіни. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з червоним підкладом, вкритий правим пурпуровим і лівим синім наметом, підбитим сріблом, і прикріплений пурпурово-срібно-синім бурелетом, увінчаним золотою професійною короною з кадуцеями. На срібній базі стоять два золоті крилаті леви-щитотримачі й підтримують ще й пурпурову стрічку з дев’ятьма орденами і медалями. Нижче на пурпуровій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: SEMPER GRADUS ANTE (завжди на крок попереду).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)



№ 639 Роман Юрійович КАЗМИРСЬКИЙ (Київ) № 639 Роман Юрійович КАЗМИРСЬКИЙ (Київ)

У синьому полі золота голова оленя анфас, над якою – золота правиця з жестом вірності; червона мурована глава із золотими швами. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на синій стрічці – зелена дубова гілка із одним листком і двома жолудями. Намет червоний і підбитий золотим. Бурлет – золото-червоно-синій. Клейнод: золотий фенікс у червоному полум’ї із зеленою гілкою лавра з червоними ягодами в дзьобі. Щитотримачі: золоті пси з червоним озброєнням у золотих нашийниках та з синіми повідками. Обабіч щита на зелених древках сині штандарти: справа – із золотим листком каштану, зліва – із золотою киркою. Внизу червона стрічка із девізом золотом: TEMPUS NON EXPECTANT (час не чекає).
Герб склали К. Ротань і В. Бернар, виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 638 Микола Георгійович ПАЛАГНЮК (Київ) № 638 Микола Георгійович ПАЛАГНЮК (Київ)

У синьому полі з зеленого тригорба, на якому золота лілея, виходять три гори – середня срібна та дві золоті, над ними – золотий проквітлий православний хрест, обабіч – золота гілка буку із срібним листям та 3 золоті колоски. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний синьо-золотим бурелетом. Внизу на золотій стрічці з синім підбиттям чорний девіз: ГАРАНТІЯ УСПІХУ – ТЕРПІННЯ ТА ПРАЦЯ. Прапор: на зеленому полотнищі срібний трактор у золотому сяйві, по периметру йде тонка золота лиштва, а з вільного краю – три косиці.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 637 Руслан Васильович БЄЛІНСЬКИЙ (Приморськ) № 637 Руслан Васильович БЄЛІНСЬКИЙ (Приморськ)

У щиті срібний нитяний вилоподібний хрест; у верхньому синьому полі срібний сокіл з повернутою назад головою та крильми сидить на золотій гілці; у правому зеленому полі покладені навхрест срібна шабля із золотим руків’ям вгору та червоні піхви, оздоблені золотом, над ними – золотий півмісяць ріжками ліворуч; у лівому пурпуровому полі золота козацька чайка зі срібним вітрилом на золотій щоглі, яку увінчує прапор міста Приморська, над ними – золотий півмісяць ріжками праворуч. Клейнод: золото-синій бурелет, на якому золота восьмипроменева зоря (Алатир), в яку вписаний червоний круг, а на ньому срібне око з трьома золотими блискавками, накладене на золоту канцелярську лінійку. Щит обрамляють чотири зелені гілки із такими ж подвійними листками. З-під щита виходять зелені лист хмелю та чотири хмелеві шишки. Внизу – червона стрічка із золотим девізом: СПАС.
Герб склали Р. Бєлінський і В. Бернар, виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 636 Ігор Михайлович, Владислав Ігорович і Ярослав Ігорович ОСАДЧИЙ (Дніпро) № 636 Ігор Михайлович, Владислав Ігорович і Ярослав Ігорович ОСАДЧИЙ (Дніпро)

У розтятому й перетятому на два сині та два зелені поля щиті стоїть срібна колона, за нею – покладені навхрест золотий ключ вушком вгору та золота стріла вістрям вгору. Щит вписано в золотий картуш, накладено на два срібні скошені вістрями додолу мечі та охоплено золотим дубовим вінком.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 635 Анатолій Борисович ХАЛЄЄВ (Харків) № 635 Анатолій Борисович ХАЛЄЄВ (Харків)

У щиті, скошеному справа на верхнє червоне та нижнє синє поля, покладені навхрест золоті дві стріли, вістрями вгору та праворуч, і скошений справа ключ, вушком вгору, поверх них – така ж фортеця з трьома вежами; у верхньому полі спинається золотий лев, у нижньому – такий же єдиноріг спинається ліворуч. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим червоно-золотим бурелетом. На червоній стрічці девіз золотом: NOLITE INGEMISCERE, NON CULPES, NON IUSTIFICANT (не жалітися, не звинувачувати, не виправдовуватися).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 634 Віталій Миколайович ШАБЛІЙ (Кривий Ріг) № 634 Віталій Миколайович ШАБЛІЙ (Кривий Ріг)

Щит підвищено перетятий і напіврозтятий; у верхньому синьому полі срібна вежа поверх покладених у косий хрест вушками вгору двох золотих ключів, у нижньому правому червоному полі спинається золотий лев, у нижньому лівому зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит вписано в золотий картуш, увінчано золотим проквітлим хрестом із виноградною лозою, накладено на скошену вправо вістрям вгору золоту стрілу та скошену вліво золотим руків’ям догори срібну шаблю й обрамовано зеленими гілками. На синій стрічці девіз золотом: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 633 Костянтин В'ячеславович, Наталія Віталіївна, Артем Костянтинович і Кирило Костянтинович ЧЕРНИХ (Одеса) № 633 Костянтин В'ячеславович, Наталія Віталіївна, Артем Костянтинович і Кирило Костянтинович ЧЕРНИХ (Одеса)

У синьому полі золота підкова вухами вгору, в якій така ж голова лева анфас, над ними: три золоті покладені навхрест вістрями вгору стріли, поверх яких срібна 8-променева зірка, праворуч – золоте дерево з корінням, ліворуч – золота фортеця. Щит обрамовують сині гілки з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS (вчинки сильніші слів).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 632 Павло МІЛОШЕВИЧ (Белград, Сербія) та Марія МІЛОШЕВИЧ (Норт-Йорк, Канада) № 632 Павло МІЛОШЕВИЧ (Белград, Сербія) та Марія МІЛОШЕВИЧ (Норт-Йорк, Канада)

На щиті, розтятому на червоне та синє поля, у золотому сяйві срібна фортеця з баштою та воротами, обабіч – дві золоті 8-променеві зірки із сапфірами, а внизу – золота лілія. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям і золотою з синьою емаллю короною з лілії та дуг. Щитотримачі: золоті орел із срібними пазурами та фенікс з червоним полум’ям. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: TIBI CREDO – VITAM TUAM REGE (вір у себе – керуй своїм життям). На синьому прапорі золотий зі сріблом ріг достатку у золотому сяйві.
Герб склали М. П. Мілошевич і М. С. Карий, виконав – М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 631 Володимир Олексійович ДОГАРЕВ (Дніпро) № 631 Володимир Олексійович ДОГАРЕВ (Дніпро)

У розтятому й перетятому щиті покладені навхрест дві золоті стріли вістрями вгору та праворуч; у 1-у зеленому полі золота дубова гілочка з двома жолудями та п'ятьма листочками; у 2-у синьому – три золоті 8-променеві зірки 2:1; у 3-у червоному – золотий ключ вушком вгору; у 4-у червоному мурованому зі срібними швами – золота голова лева анфас. Щит вписано в золотий картуш.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 630 Дмитро Олексійович ЄЛМАНОВ (Київ) № 630 Дмитро Олексійович ЄЛМАНОВ (Київ)

У зеленому полі червоний косий хрест, облямований сріблом, на якому покладені навхрест золотий колос і срібні шабля зі золотим руків’ям вгору, поверх усього стоїть срібний дракон із золотими крильми та озброєнням; вгорі – срібна вежа, внизу – срібний дуб з корінням і золотими жолудями. Щит вписано у золотий декоративний картуш. Щитотримачі: на золотій базі праворуч – золотий лев, ліворуч – срібний кінь. На срібній стрічці девіз зеленим: UBI CONCORDIA ET FIDES, IBI VICTORIA ET VIS SEMPER EST (де згода і рівність, там завжди перемога і сила).
Герб склали О. В. Павлюк та А. В. Дніпровський, виконав – А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 629 Анна Григорівна ПОВОЛОЦЬКА (Дніпро) № 629 Анна Григорівна ПОВОЛОЦЬКА (Дніпро)

У зеленому полі золоте сонце з обличчям і полум’яними променями, над ним – розгорнута золота книга з червоними літерами A і Z, між якими виходить зелений паросток; обабіч книги по золотій 7-променевій зірці. Щит вписано в золотий картуш, на якому сидить срібна полярна сова. Щитотримачі: двоє срібних єдинорогів з золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підкладом девіз золотом: ALIIS LUCENS UROR (світячи іншим, згораю сам).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]