головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 504 Олег Миколайович КРЕМПОВСЬКИЙ і Ольга Юріївна КРЕМПОВСЬКА (Миколаїв) № 504 Олег Миколайович КРЕМПОВСЬКИЙ і Ольга Юріївна КРЕМПОВСЬКА (Миколаїв)

У синьому щиті понижена срібна шипоподібна вліво тонка балка, із якої виходить золотий корабель із такими ж мачтами та прапором на кормі, на якому в синій літері О вписана така ж К на срібному крузі; на одному із срібних вітрил синя роза вітрів; над кораблем золота 4-променева зірка, на яку накладена у перев'язи така ж срібна, обабіч – по дві 5-променеві золоті зірки. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий золото-синім бурелетом і синім наметом, підбитим справа сріблом, а зліва – золотом. Клейнод: срібна голова орла із золотими очима, увінчана такою ж короною із червоною емаллю. Щитотримачі: золотий бик зі срібними копитами та рогами і золотий тигр із червоним язиком і срібними кігтями; в обидвох на шиях на золотих ланцюгах медальйони зі срібною 4-променевою зіркою, у бика – червоний, у тигра – синій. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: DO GOOD – DECENT LAW (творити добро – закон гідних). Прапор: на синьому полотнищі золоті елементи – коронований вензель ООК у лавровому вінку та по кутах у витих кільцях знаки зодіака: скорпіон, овен, тілець, скорпіон.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 503 Віктор Олексійович, Надія Василівна, Руслан Вікторович, Андрій Вікторович та Єлизавета Русланівна МАЗУР (Київ) № 503 Віктор Олексійович, Надія Василівна, Руслан Вікторович, Андрій Вікторович та Єлизавета Русланівна МАЗУР (Київ)

У синьому полі срібний орел, над ним праворуч – така ж рибина, ліворуч – така ж вежа. Щит увінчує повернутий вправо срібний шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібним бурелетом. Клейнод: срібний Архангел Михаїл із мечем і щитом у руках. Щитотримачі: двоє срібних драконів. Під щитом золота стрічка з чорним девізом: GIMENES VERTIBAS (сімейні цінності).
Герб склав і виконав А. В. Мазур.
(Новий герб)№ 502 Дмитро Вікторович ШИТЛІН (Київ) № 502 Дмитро Вікторович ШИТЛІН (Київ)

У щиті, розтятому й перетятому на перше і четверте – зелені, та друге і третє – червоні поля, покладені в андріївський хрест срібні стріли вістрями вгору, поверх них – золоте усміхнене сонце, обабіч якого срібні гілки дуба з жолудями у стовп, внизу – срібна бджола. Щит обрамовано синіми гілками із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 501 Микола Миколайович ЛИТВИНЕНКО (Кременчук) № 501 Микола Миколайович ЛИТВИНЕНКО (Кременчук)

У чорному полі срібна фортеця з трьома баштами, у червоній главі іде золотий лев із повернутою анфас головою та червоним язиком. Щит увінчує сталевий шолом, вкритий справа чорним наметом зі срібним підбиттям і зліва – червоним із золотим підбиттям. Клейнод: із чорно-срібно-червоно-золотого бурелету виходять дві зелені дубові гілки та рука в срібних латах, яка тримає чорну стрілу зі срібним вістрям і зеленим лавровим вінком на протилежному кінці. На червоній стрічці девіз золотом: ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ.
Герб склав і виконав С. Дрелінський.
(Новий герб)№ 500 Вадим Віталійович ДУБИНЕВИЧ (Миколаїв) № 500 Вадим Віталійович ДУБИНЕВИЧ (Миколаїв)

У синьому щиті з червоними бічниками дві покладені в андріївський хрест срібні рушниці, поверх них – золотий дубовий вінок з жолудями, на якому срібна стріла в стовп вістрям вгору, а поверх усього – золотий проквітлий хрест із виноградною лозою. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золотого бурелету виходить золотий орел. На синій стрічці під щитом девіз золотом: FIDELI SIS FIDELIS (вірний тому, хто вірний тобі).
Герб склав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 499 Дмитро Михайлович МАКАРЕНКО (Київ) № 499 Дмитро Михайлович МАКАРЕНКО (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у центрі – золоте сонце зі срібним оком; у верхньому зеленому полі розгорнута срібна Біблія, над якою така ж 6-променева зірка, праворуч від неї – срібний Ісус Христос із крилами тримає в обох руках лаврові гілки та увінчаний лавровим вінком, ліворуч – три повернуті до Біблії срібні янголи; у правому червоному полі – золотий ріг достатку; у лівому синьому полі – золота чаша, яку обвиває така ж змія. Щит увінчує золота корона Гермеса та сталевий шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золотого бурелету виходить золота земна куля, на якій стоїть срібний сокіл із дзвониками на ногах і тримає в дзьобі золоту лаврову гілку. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FIAT LUX (хай буде світло).
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)№ 498 Богдан Володимирович МИХАЙЛОВ (Запоріжжя) № 498 Богдан Володимирович МИХАЙЛОВ (Запоріжжя)

У щиті, перетятому на синє та зелене поля, покладені в андріївський хрест золота козацька шабля вістрям вниз (зліва) і такий же факел полум'ям вгору, поверх них – золотий замок із трьома вежами, обабіч спинаються срібний кінь праворуч і такий же єдиноріг ліворуч, над замком – золотий жезл із крилами, увінчаний маковою головкою та обвитий двома зміями, під замком – золота бджола. Щит обрамовує золотий картуш і увінчує золота корона Гермеса. На синій стрічці під картушем девіз сріблом: ADIUVARE SOCIETATEM, NON NOCERE HOMINIBUS (допомагати громаді, не шкодити людям).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 497 Сергій Петрович КАЦ (Гіватаїм, Ізраїль) № 497 Сергій Петрович КАЦ (Гіватаїм, Ізраїль)

У щиті, скошеному зліва на синє та червоне поля, срібний меч у стовп вістрям вниз, перевитий золотою виноградною лозою зі срібними гронами, праворуч – у синьому полі срібна сова, ліворуч – у червоному полі срібний дракон; вгорі обабіч і внизу – по срібній 8-променевій зірці (2:1). Над щитом з полум'я виходить червоний Фенікс. Щит обрамовує срібний картуш, покладений на скошені срібні: справа – стрілу із золотим вістям вгору, зліва – меч із золотим ефесом вістрям вниз. Знизу картуш охоплюють золоті лаврові гілки.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 496 Денис Володимирович, Юлія Володимирівна, Арсеній Денисович та Артемій Денисович ПОМІНЧУК (Донецьк) № 496 Денис Володимирович, Юлія Володимирівна, Арсеній Денисович та Артемій Денисович ПОМІНЧУК (Донецьк)

У синьому полі срібний ключ, декорований золотим хрестом, у стовп, вушком вгору, поверх нього – золоте усмiхнене сонце, обабіч спинаються два золоті леви, внизу на золотому пагорбі – така ж вежа. Щит обрамовано червоними гілками із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 495 Олександр Анатолійович ДЕМИДОВ і Тетяна Адамівна ДЕМИДОВА (з дому – КОШЕЛЬ) (Магдалинівка) № 495 Олександр Анатолійович ДЕМИДОВ і Тетяна Адамівна ДЕМИДОВА (з дому – КОШЕЛЬ) (Магдалинівка)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – золоте сонце, у 1-у червоному полі – спинається золотий лев зі срібним сувоєм у лапах, у 2-у синьому – золотий сніп, 3-у червоному – летить золотий яструб і така ж бджола, у 4-у синьому – золотий замок. Над щитом на зелених дубових гілках сидить срібна сова; справа від неї прапор: на білому полотнищі з червоною облямівкою та синім підкладом золотий вінок і така ж монограма «ДА». Обабіч на зеленій землі стоять щитотримачі: двоє срібних єдинорогів із чорними копитами та золотими гривами. Під щитом – Орден «За заслуги» II ст. На срібній стрічці із червоним підкладом девіз: MEMENTO PRAETERITA, VIVE IN DIEM, COGITA FUTURA (пам’ятай про минуле, живи теперішнім, думай про майбутнє).
Герб склала і виконала О. Гершуні.
(Новий герб)№ 494 Сергій Григорович ТКАЧЕНКО (Іллічівськ) № 494 Сергій Григорович ТКАЧЕНКО (Іллічівськ)

У червоному полі над відокремленою срібною ниткою синьою шиповидною основою чотири натягнуті луки зі стрілами виходять від середини щита у стовп і балку, верхній золотий, решта – срібні; поверх них – золотий меч у стовп, вістрям донизу. Щит увінчаний золотою бізнес-короною з ювелами, над якою сталевий лицарський шолом. Намет червоний, підбитий справа золотом, а зліва – сріблом. Щитотримачі: золоті озброєні єдиноріг і лев з риб’ячим хвостом. Девіз чорними літерами на золотій стрічці: CORRIGE PRAETERITUM, PRAESENS REGE, CERNE FUTURUM (виправляй минуле, керуй теперішнім, передбачай майбутнє).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 493 Сергій Юрійович ПІТУРА (Одеса) № 493 Сергій Юрійович ПІТУРА (Одеса)

У червоному полі срібна стріла, покладена у перев’яз справа вістрями вгору, поверх неї золотий корабель із морським коником на вітрилі, зверху нього – срібна 8-променева зірка, знизу – срібний проквітлий хрест із виноградною лозою, обабіч – угорі ліворуч і внизу праворуч спинається по золотому леву. Щит обрамовано синіми гілками із срібним підбиттям. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: IBI VICTORIA, UBI CONCORDIA (там перемога, де згода).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 492 Анатолій Дмитрович АЛЄКСЄЄНКО (Київ) № 492 Анатолій Дмитрович АЛЄКСЄЄНКО (Київ)

У синьому щиті виходить золота коронована голова лева, над нею срібний сигль А, обабіч якого по дві золоті 5-променеві зірки. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий синім наметом, підбитим золотом і прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібний голуб із золотими очима, дзьобом і лапами тримає золоту оливкову гілку. Щитотримачі: золоті леви зі срібними кігтями та червоними язиками, на правому – червоний медальйон із срібною 4-променевою зіркою, на лівому – синій медальйон із золотою 4-променевою зіркою. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: ПУТЕМ ПРАВДЫ И УСЕРДИЯ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 491 Ігор Павлович і Павло Ігорович КНИШ (Новов’язівське, Дніпропетровська обл.) № 491 Ігор Павлович і Павло Ігорович КНИШ (Новов’язівське, Дніпропетровська обл.)

У синьому полі золотий хрест, декорований плетінкою, поверх якого золотий сніп пшеничного колосся; у 1-й чверті летить срібний ангел із лавровою гілкою в правиці, у 2-й – срібне сонце; у 3-й – срібний дуб із корінням і жолудями; у 4-й – срібна фортеця з трьома вежами. Щит обрамовують підбиті золотом зелені гілки.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 490 Валентин Анатолійович, Лариса Борисівна (з дому – ЗАКОРА) та Борис Валентинович КОРОЛЮК (Рівне) № 490 Валентин Анатолійович, Лариса Борисівна (з дому – ЗАКОРА) та Борис Валентинович КОРОЛЮК (Рівне)

У золотому щиті синій правий бічник, вгорі якого золота лілея, та синя правобічна кроква, на якій три срібні лапчасті хрести. Щит вписано в картуш і увінчано оберненим вправо шоломом, вкритим синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: на синьо-золотому бурелеті срібний лелека з чорним оперенням і червоним дзьобом і лапами, який стоїть на одній лапі та тримає в дзьобі золоту корону. На синій стрічці девіз золотом: NOMINE ET RE (на словах і на ділі).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 489 Сергій Степанович, Софія Сергіївна, Ганна Сергіївна та Олександра Сергіївна АВЕТІСЯН (Москва, Росія) № 489 Сергій Степанович, Софія Сергіївна, Ганна Сергіївна та Олександра Сергіївна АВЕТІСЯН (Москва, Росія)

Щит скошений справа золотим ламаним тонким перев’язом, у верхньому червоному полі спинається золотий лев, що тримає лівою лапою золотий факел, над ним і обабiч – по золотій 8-променевiй зірці (1:2), у нижньому зеленому полі на золотому пагорбі така ж фортеця з трьома вежами, вгорі праворуч від неї – золоте гроно винограду з листям. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям і зелено-золотим бурелетом. Прапор: на червоному полотнищі золота голова лева та 8-променева зірка.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 488 Марія Анатоліївна КЛІМЕНКО (Харків) № 488 Марія Анатоліївна КЛІМЕНКО (Харків)

У зеленому полі дві золоті гілочки дуба з жолудями у стовп, над ними срібна 8-променева зірка, знизу – золоте серце, на якому менші червоне та золоте серця; обабіч – сині бічники, відтяті золотими стрілами вістрями вгору. Щит увінчує золота сова, яка в піднятій правій лапі тримає золотий ключ вушком вгору, та обрамовують червоні гілки із золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 487 Дмитро Олександрович ІВАНОВ та Людмила Володимирівна ІВАНОВА (Сімферополь) № 487 Дмитро Олександрович ІВАНОВ та Людмила Володимирівна ІВАНОВА (Сімферополь)

У щиті понижена срібна нитяна східчаста кроква; у верхньому червоному полі золоті переплетені контурні серця, над ними золотий православний хрест, проквітлий двома виноградними лозами із гронами, під ними обабіч – золота бджола із срібними крильми та срібний дрізд із золотими лапами та відкритим дзьобом; у нижньому синьому полі виходять срібна та золота гори, над ними – золота 4-променева зірка, на яку накладена у перев'язи така ж срібна. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий синім наметом, підбитим справа сріблом, а зліва золотом, увінчаний синьою лілійною короною із золотим оздобленням, з якої виходить золоте сонце. Щитотримачі: золотий лев зі срібними кігтями та червоним язиком і срібний єдиноріг із золотими рогом, очима, копитами, гривою та хвостом. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: ДЕЙСТВУЙ ЛЮБЯ И ПОБЕЖДАЯ. Прапор: на синьому полотнищі золотий коронований вензель ИДЛ у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 486 Дмитро Володимирович ГОЛЬЦОВ (Бориспіль) № 486 Дмитро Володимирович ГОЛЬЦОВ (Бориспіль)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – срібний мальтійський хрест, у 1-у та 4-у червоних полях срібні лілія та під нею дві троянди із червоним осердям; у 2-у та 3-у синіх полях золота рука тримає такий же вогняний меч, обабіч якого два срібних крила. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий червоним наметом, підбитим сріблом і прикріпленим червоно-срібним бурелетом. Клейнод: чорна із золотими дзьобом та очима голова орла, вкрита золотою короною із лілій та червоною емаллю. Щитотримачі: срібні коні з чорними копитами та золотими очима. Внизу на червоній стрічці із срібним підкладом срібний девіз: SANCTITATE DEI QUAERENTE, PROSPERITATEM IMPETRARE (шукаючи святості Господньої, домогтися процвітання).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 485 Олександр Ємерикович МАДАР (Єнакієве) № 485 Олександр Ємерикович МАДАР (Єнакієве)

У щиті, розтятому й перетятому на два червоні (1-е та 4-е) та два зелені поля, срібний сокіл із розпоростертими золотими крилами, який тримає в лапах дві рушниці з золотими прикладами і срібними стволами. Над щитом – сталевий лицарський шолом із золотою облямівкою, вкритий справа червоним наметом із срібним підбиттям, а зліва – зеленим із золотим, увінчаний золотою бізнес-короною з ювелами. Щитотримачі: справа ангел у срібних обладунках, з мечем у опущеній правиці; зліва – жінка в срібному платті з золотим візерунком, у зеленому вінку з дубового листя. На золотій стрічці девіз чорним: FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS (вчинки сильніші від слів).
Герб склав і виконав В. Напиткін.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]