|
|
 |
Реєстр особових гербів УГТ
|
№ 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка)
У золотому полі чорна ліра. З-поза щита довкола розходяться золоті промені, а обабіч – золоті крила. Під щитом йде золота стрічка.
Герб склав і виконав О. Матицин.
(Новий герб)
|
|
№ 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса)
Щит розтятий золотою стрілою вістрям вгору; у правому полі, перетятому хвилясто 12 разів на синє та срібне, золотий корабель з чорним морським коником на вітрилі; у лівому синьому полі вежа над дубовою гілочкою з двома жолудями і п’ятьма листочками, а вгорі – три 8-променеві зірки (1:2), всі золоті. Щит обрамовують сині гілки зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС-ВІЗГІРДА (Берген, Норвегія)
У зеленому полі золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям. Щит увінчує сталевий шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: зелений лет, перед яким золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям.
Герб склав і виконав А. Каждайліс.
(Новий герб)
|
|
№ 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро)
У скошеному обабіч щиті – червоне серце; у верхньому золотому полі зелений замок з двома вежами, над ним – дві такі ж 7-променеві зірки; у правому зеленому – кельма у стовп, над нею три бджоли (1:2), усі золоті; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді; у нижньому золотому – зелений бонсай, над ним така ж кедрова гілка з двома шишками в балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: срібний голуб летить із зеленою оливковою гілкою в лапах. Щитотримачі: праворуч – золотий тур, ліворуч – срібний єдиноріг із золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: COR ET MENS (серце і розум).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)
|
|
№ 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса)
Щит розтятий, праве поле червоне муроване зі срібними швами, ліве перетяте хвилясто 10 разів на сині і срібні поля; у центрі скошені факел руків’ям додолу та ключ вушком догори, поверх них – гілочка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками, над ними – голова лева анфас, обабіч якої по 8-променевій зірці, така ж зірка і внизу під гілкою, всі фігури – золоті. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: HONORA MAIORES VIVE FAMILIA CREA FUTURUM (шануй предків, живи сім’єю, твори майбутнє).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ)
У синьому полі дві покладені навхрест срібні стріли, вгору вістрями в червоному вогні. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золотий знак вічності. Намет синій, підбитий сріблом з червоними язиками полум’я. Клейнод: зі срібно-червоно-синього бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: зелено-червоні віверни, хвости яких закручені у вузол. На синій стрічці срібний девіз: LA FORCE EST DANS L’UNITE (єдність робить сильним).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів)
У чорному полі облямований сріблом червоний косий хрест, поверх якого спинається золотий лев, обабіч нього та внизу по золотій 8-променевій зірці; у червоній главі дві золоті дубові гілки з жолудями розходяться в балку, поверх них – пучок з трьох золотих стріл, вістрями вгору. Щит покладено на скошені золоті ключі вушками вгору та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ)
Щит напіврозтятий і напівскошений східчасто обабіч; у 1-у синьому полі золотий орел; у 2-у червоному спинається золотий лев; у 3-у зеленому, облямованому золотом по східчастому скошенню, фортеця з трьома вежами, над нею – 8-променева зірка, а внизу розходяться обабіч дві дубові гілки з жолудями, всі золоті. Щит покладено на скошені золоті ключ вушком вгору та гусяче перо кінчиком додолу, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склали А. В. Веремчук та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 641 Микола Миколайович МЕЖУЄВ (Дніпро)
Щит скошений обабіч золотими стрілами вістрями вгору, поверх яких срібний щиток з переплетеними літерами – синьою Н та пурпуровою М; у верхньому пурпуровому полі золотий замок з трьома вежами, над ним – три золоті 7-променеві зірки (1:2); у правому синьому полі циркуль і кутник, над ними – 5-променева комета скошена праворуч, усі золоті; у лівому синьому полі золотий кадуцей у стовп; у нижньому пурпуровому полі золота колона з чашею вогню на вершині, обабіч відстрибують золоті дельфіни. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з червоним підкладом, вкритий правим пурпуровим і лівим синім наметом, підбитим сріблом, і прикріплений пурпурово-срібно-синім бурелетом, увінчаним золотою професійною короною з кадуцеями. На срібній базі стоять два золоті крилаті леви-щитотримачі й підтримують ще й пурпурову стрічку з дев’ятьма орденами і медалями. Нижче на пурпуровій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: SEMPER GRADUS ANTE (завжди на крок попереду).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)
|
|
№ 639 Роман Юрійович КАЗМИРСЬКИЙ (Київ)
У синьому полі золота голова оленя анфас, над якою – золота правиця з жестом вірності; червона мурована глава із золотими швами. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на синій стрічці – зелена дубова гілка із одним листком і двома жолудями. Намет червоний і підбитий золотим. Бурлет – золото-червоно-синій. Клейнод: золотий фенікс у червоному полум’ї із зеленою гілкою лавра з червоними ягодами в дзьобі. Щитотримачі: золоті пси з червоним озброєнням у золотих нашийниках та з синіми повідками. Обабіч щита на зелених древках сині штандарти: справа – із золотим листком каштану, зліва – із золотою киркою. Внизу червона стрічка із девізом золотом: TEMPUS NON EXPECTANT (час не чекає).
Герб склали К. Ротань і В. Бернар, виконав В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 638 Микола Георгійович ПАЛАГНЮК (Київ)
У синьому полі з зеленого тригорба, на якому золота лілея, виходять три гори – середня срібна та дві золоті, над ними – золотий проквітлий православний хрест, обабіч – золота гілка буку із срібним листям та 3 золоті колоски. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний синьо-золотим бурелетом. Внизу на золотій стрічці з синім підбиттям чорний девіз: ГАРАНТІЯ УСПІХУ – ТЕРПІННЯ ТА ПРАЦЯ. Прапор: на зеленому полотнищі срібний трактор у золотому сяйві, по периметру йде тонка золота лиштва, а з вільного краю – три косиці.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 637 Руслан Васильович БЄЛІНСЬКИЙ (Приморськ)
У щиті срібний нитяний вилоподібний хрест; у верхньому синьому полі срібний сокіл з повернутою назад головою та крильми сидить на золотій гілці; у правому зеленому полі покладені навхрест срібна шабля із золотим руків’ям вгору та червоні піхви, оздоблені золотом, над ними – золотий півмісяць ріжками ліворуч; у лівому пурпуровому полі золота козацька чайка зі срібним вітрилом на золотій щоглі, яку увінчує прапор міста Приморська, над ними – золотий півмісяць ріжками праворуч. Клейнод: золото-синій бурелет, на якому золота восьмипроменева зоря (Алатир), в яку вписаний червоний круг, а на ньому срібне око з трьома золотими блискавками, накладене на золоту канцелярську лінійку. Щит обрамляють чотири зелені гілки із такими ж подвійними листками. З-під щита виходять зелені лист хмелю та чотири хмелеві шишки. Внизу – червона стрічка із золотим девізом: СПАС.
Герб склали Р. Бєлінський і В. Бернар, виконав В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 636 Ігор Михайлович, Владислав Ігорович і Ярослав Ігорович ОСАДЧИЙ (Дніпро)
У розтятому й перетятому на два сині та два зелені поля щиті стоїть срібна колона, за нею – покладені навхрест золотий ключ вушком вгору та золота стріла вістрям вгору. Щит вписано в золотий картуш, накладено на два срібні скошені вістрями додолу мечі та охоплено золотим дубовим вінком.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 635 Анатолій Борисович ХАЛЄЄВ (Харків)
У щиті, скошеному справа на верхнє червоне та нижнє синє поля, покладені навхрест золоті дві стріли, вістрями вгору та праворуч, і скошений справа ключ, вушком вгору, поверх них – така ж фортеця з трьома вежами; у верхньому полі спинається золотий лев, у нижньому – такий же єдиноріг спинається ліворуч. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим червоно-золотим бурелетом. На червоній стрічці девіз золотом: NOLITE INGEMISCERE, NON CULPES, NON IUSTIFICANT (не жалітися, не звинувачувати, не виправдовуватися).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 634 Віталій Миколайович ШАБЛІЙ (Кривий Ріг)
Щит підвищено перетятий і напіврозтятий; у верхньому синьому полі срібна вежа поверх покладених у косий хрест вушками вгору двох золотих ключів, у нижньому правому червоному полі спинається золотий лев, у нижньому лівому зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит вписано в золотий картуш, увінчано золотим проквітлим хрестом із виноградною лозою, накладено на скошену вправо вістрям вгору золоту стрілу та скошену вліво золотим руків’ям догори срібну шаблю й обрамовано зеленими гілками. На синій стрічці девіз золотом: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 633 Костянтин В'ячеславович, Наталія Віталіївна, Артем Костянтинович і Кирило Костянтинович ЧЕРНИХ (Одеса)
У синьому полі золота підкова вухами вгору, в якій така ж голова лева анфас, над ними: три золоті покладені навхрест вістрями вгору стріли, поверх яких срібна 8-променева зірка, праворуч – золоте дерево з корінням, ліворуч – золота фортеця. Щит обрамовують сині гілки з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS (вчинки сильніші слів).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 632 Павло МІЛОШЕВИЧ (Белград, Сербія) та Марія МІЛОШЕВИЧ (Норт-Йорк, Канада)
На щиті, розтятому на червоне та синє поля, у золотому сяйві срібна фортеця з баштою та воротами, обабіч – дві золоті 8-променеві зірки із сапфірами, а внизу – золота лілія. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям і золотою з синьою емаллю короною з лілії та дуг. Щитотримачі: золоті орел із срібними пазурами та фенікс з червоним полум’ям. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: TIBI CREDO – VITAM TUAM REGE (вір у себе – керуй своїм життям). На синьому прапорі золотий зі сріблом ріг достатку у золотому сяйві.
Герб склали М. П. Мілошевич і М. С. Карий, виконав – М. С. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 631 Володимир Олексійович ДОГАРЕВ (Дніпро)
У розтятому й перетятому щиті покладені навхрест дві золоті стріли вістрями вгору та праворуч; у 1-у зеленому полі золота дубова гілочка з двома жолудями та п'ятьма листочками; у 2-у синьому – три золоті 8-променеві зірки 2:1; у 3-у червоному – золотий ключ вушком вгору; у 4-у червоному мурованому зі срібними швами – золота голова лева анфас. Щит вписано в золотий картуш.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 630 Дмитро Олексійович ЄЛМАНОВ (Київ)
У зеленому полі червоний косий хрест, облямований сріблом, на якому покладені навхрест золотий колос і срібні шабля зі золотим руків’ям вгору, поверх усього стоїть срібний дракон із золотими крильми та озброєнням; вгорі – срібна вежа, внизу – срібний дуб з корінням і золотими жолудями. Щит вписано у золотий декоративний картуш. Щитотримачі: на золотій базі праворуч – золотий лев, ліворуч – срібний кінь. На срібній стрічці девіз зеленим: UBI CONCORDIA ET FIDES, IBI VICTORIA ET VIS SEMPER EST (де згода і рівність, там завжди перемога і сила).
Герб склали О. В. Павлюк та А. В. Дніпровський, виконав – А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 629 Анна Григорівна ПОВОЛОЦЬКА (Дніпро)
У зеленому полі золоте сонце з обличчям і полум’яними променями, над ним – розгорнута золота книга з червоними літерами A і Z, між якими виходить зелений паросток; обабіч книги по золотій 7-променевій зірці. Щит вписано в золотий картуш, на якому сидить срібна полярна сова. Щитотримачі: двоє срібних єдинорогів з золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підкладом девіз золотом: ALIIS LUCENS UROR (світячи іншим, згораю сам).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)
|
Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]
|
|