головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 686 Ігор Вікторович ПАВЛІЙ (Київ) № 686 Ігор Вікторович ПАВЛІЙ (Київ)

У синьому полі з червоної вигнутої основи виходить золотий розширений хрест із видовженою нижньою стійкою; поверх хреста і основи – меч, вістрям вгору, в обернених кольорах; на правому рамені хреста – червона морська мушля, а на лівій – такий же півмісяць ріжками вліво; обабіч хреста під раменами – по безанту. Щит увінчує сталевий давньоруський шолом, підбитий червоним і вкритий синім наметом, підбитим золотом. Під щитом – скошені навхрест синій православний хрест і таке ж кайло із зеленим руків’ям, пророслим гілочками липи з листочками. На червоній стрічці девіз золотом: ЗАВЖДИ ВГОРУ.
Герб склали В. Бернар та І. Павлій, виконав – В. Бернар.
(Новий герб)



№ 685 Ерік Степанович ТОВТ (Ужгород) № 685 Ерік Степанович ТОВТ (Ужгород)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, перевита золотою виноградною лозою з гронами та листочками срібна вежа, на яку обабіч спинаються два золоті леви. Над щитом золотий сигль «Т». Щит накладено на скошені навхрест золоті – стрілу вістрям вгору праворуч і меч руків’ям догори ліворуч, а також обрамовано зеленими гілками з золотим підбиттям.
Герб склали М. В. Шонія та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 684 Олег Анатолійович УВАРОВ (Київ) № 684 Олег Анатолійович УВАРОВ (Київ)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, дві срібні дубові гілки з листям, з яких виходить золотий кінь зі срібними копитами та вуздечкою і тримає золоту підкову вухами вгору, над ними праворуч – золота бджола, ліворуч – така ж 8-променева зірка; у срібній главі скошені навхрест два чорні ключі вушками догори, обабіч них – дві такі ж лілії. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотими решітками та червоним підкладом, прикрашений зеленим медальйоном і вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на срібній стрічці чорний девіз: FORTES FORTUNA ADJUVAT (сміливим допомагає доля). На зеленому прапорі золоті літери УО у золотому вінку з пшениці.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)



№ 683 Дмитро Едуардович ПОЛКОВСЬКИЙ (Київ) № 683 Дмитро Едуардович ПОЛКОВСЬКИЙ (Київ)

У щиті, розтятому двічі на зелене, червоне муроване зі срібними швами та синє поля, золота підкова вухами вгору, в ній – срібний дуб з корінням і золотими жолудями, над ними – покладені навхрест вушками додолу два золоті ключі, поверх яких – така ж голова лева анфас. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору, й увінчано сталевим шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: СOGNOSCE TE IPSUM (пізнай самого себе)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 682 Сергій Олександрович СКРОЦЬКИЙ (Київ) № 682 Сергій Олександрович СКРОЦЬКИЙ (Київ)

У синьому полі золотi скошені навхрест стріла вістрям вгору та ключ вушком вгору, поверх них – облямований золотом зелений розширений укорочений хрест, по якому розходиться золота виноградна лоза з гронами та листочками, поверх усього – круглий щиток, у золотому полі якого чорна ведмежа лапа. Щит обрамовано зеленими гілками з золотим підбиттям. На синій стрічці девіз золотом: SAPIENTIA GENERAT BEATITUDO (мудрість породжує щастя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 681 Петро Богданович ПРИЙМА (Рудно) № 681 Петро Богданович ПРИЙМА (Рудно)

У щиті срібний перекинутий тонкий вилоподібний хрест; у правому золотому полі синя шабля вістрям додолу, поверх якої червоне полум’яне серце, пробите навхрест чорними стрілами скошеними вістрями додолу; у лівому синьому полі золотий кадуцей; у нижньому зеленому полі золота підкова вухами вгору із таким же жолудем у середині. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із золотим козацьким хрестом на синій стрічці, підбитий червоним і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-синьо-зеленого бурелету виходить золотий сокіл з червоним озброєнням. Щитотримачі: золотий лев та чорний ведмідь, озброєні червоним, біля яких на золотих древках зелені штандарти з тонкою золотою лиштвою, на правому – золоті кутник і циркуль, на лівому – золотий молоток. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: IMPERARE SIBI MAXIMUM IMPERIUM EST (володіння над собою – найбільше з володінь).
Герб склав П. Прийма, виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 680 Олексій Леонідович ЧЕРВІНСЬКИЙ-ІВАШУРА (Київ) № 680 Олексій Леонідович ЧЕРВІНСЬКИЙ-ІВАШУРА (Київ)

У синьому полі скошені навхрест стріла вістрям вгору та ключ вушком вгору, поверх них – кільце, в яке вписане 16-променеве сонце з чорними літерами “Ch”, над ними – голова лева анфас, під ними – фортеця з трьома вежами, всі фігури золоті. Знизу та обабіч щит обрамовують золоті дубові гілки з жолудями. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 679 Сергій Олексійович БІЛАН (Луганськ) № 679 Сергій Олексійович БІЛАН (Луганськ)

Щит напівперетятий золотою нитяною балкою та розтятий таким же нитяним стовпом; у верхньому правому зеленому полі – золота дубова гілка з двома жолудями і листками; у нижньому правому синьому – золота фортеця з трьома вежами; у лівому червоному – золотий лев з ключем у передніх лапах спинається по такому ж нитяному ламаному перев’язу, напівскошеному вліво. Щит накладено на скошені навхрест золоту стрілу вістрям вгору та срібний меч з золотим руків’ям вгору й увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом з золотим оздобленням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: NUMQUAM CEDERE (ніколи не здаватися!).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 677 Андрій Миколайович ГРОМОВ (Одеса) № 677 Андрій Миколайович ГРОМОВ (Одеса)

Щит розтятий і підвищено перетятий, по січеннях – золотий ключ вушком вгору у стовп поверх такої ж стріли вістрям праворуч у балку; у 1-у синьому полі золота 8-променева зірка, у 2-у червоному – золота голова лева анфас, у 3-у синьому – золота фортеця, у 4-у, перетятому хвилясто 10 разів на сині та срібні поля – золотий вітрильник. Щит вписано у золотий картуш і увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом із золотим декором, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, який кріпиться синьо-золотим бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 676 Дмитро Геннадійович ПИСАНИЙ (Київ) № 676 Дмитро Геннадійович ПИСАНИЙ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – золота голова лева анфас; у 1-у зеленому полі покладені в косий хрест два ключі вухами вгору, поверх них – корона, всі золоті; у 2-у та 3-у синіх полях – срібна колона, перевита золотою виноградною лозою з гронами; у 4-у полі червоної кладки зі срібними швами – золота фортеця з трьома вежами. Щит увінчано золотою лілією, покладено на такі ж скошені стрілу вістрям вгору праворуч та ключ вушком догори ліворуч й обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на зеленій стрічці зі срібним підкладом девіз сріблом: NIHIL IN VITA NON POTEST NOS E SELLA DEICERE (ніщо у житті нас не може вибити зі сідла).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 675 Валентин Володимирович БЕЛАН (Херсон) № 675 Валентин Володимирович БЕЛАН (Херсон)

У щиті облямоване золотом синє перекинуте вістря, в якому срібний орел із золотими дзьобом і лапами та срібними кігтями, на грудях – червоний щиток із двома золотими оберненими сиглями В зі срібною стрілою вістрям вгору поміж ними, під орлом – золотий сигль V; у червоних полях обабіч – праворуч золотий зі сріблом Ріг достатку, а ліворуч – золота 6-променева зірка, покладена на таку ж срібну, а над нею золота 6-променева зірка. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та синім підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, закріплений золото-синім бурелетом. Клейнод – золоті розгорнуті крила. Щитотримачі: праворуч – срібний пегас із золотими крилами, копитами, хвостом, гривою та очима, ліворуч – золотий грифон із срібними кігтями й дзьобом та червоним язиком. Внизу, на золотій стрічці, синій девіз: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (швидше, вище, сильніше). Прапор: на синьому полотнищі червоне сонце із золото-срібним промінням, в середині якого два золоті обернені сиглі В зі срібною стрілою вістрям вгору поміж ними, обабіч у нижніх кутах – золота 6-променева зірка, покладена на таку ж срібну від древка, та золота 6-променева зірка з вільного краю.
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)



№ 673 Євген Іванович та Яна Анатоліївна ПРАВДА (Дніпро) № 673 Євген Іванович та Яна Анатоліївна ПРАВДА (Дніпро)

Щит скошений обабіч; у верхньому синьому полі золотий замок з двома вежами і відкритими воротами, над ним – дві золоті 7-променеві зірки, а перед ним – срібно-чорний собака бігль; у правому зеленому срібний вовк ліворуч, за ним – золотий кадуцей у стовп; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді, над ними – дві золоті троянди; у нижньому синьому – два золоті ключі, покладені навхрест догори вушками. Щит увінчує сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, повернутий праворуч і покритий справа синім, а зліва – зеленим наметом з золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золото-зеленого бурелета виходить срібна скеля, на якій лежить срібний вовк. Щитотримачі: праворуч срібний морський дракон, ліворуч – срібна пантера. На червоній стрічці два переплетені серця – золоте та срібне, і девіз сріблом: С ПРАВДОЙ ПО ЖИЗНИ.
Герб склав і виконав О. В. Вольхiн.
(Новий герб)



№ 672 Ігор Валерійович, Арсеній Ігорович і Марина Ігорівна ПРОЦЮК та Ксенія Ігорівна НАУМОВА (Харків) № 672 Ігор Валерійович, Арсеній Ігорович і Марина Ігорівна ПРОЦЮК та Ксенія Ігорівна НАУМОВА (Харків)

У синьому полі два золоті переплетені контурні серця покладені на заплетений золотою виноградною лозою срібний жезл з крилами та синім сиглем П на голівці, оповитій золотим сяйвом, над ними – золотий проквітлий виноградною лозою православний хрест. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-синім бурелетом. Клейнод – срібний голуб з піднятими крилами та з золотою оливковою гілкою в дзьобі. Щитотримачі: два золотоволосі Янголи зі срібними крилами у срібних одежах із золотим оздобленням. Під щитом покладені навхрест дві зелені пальмові гілки. Внизу на срібній стрічці з синім підбиттям синій девіз: VIRES UNITAE AGUNT (сили діють спільно).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 671 Дмитро Валентинович ЛЕВЧЕНКО (Київ) № 671 Дмитро Валентинович ЛЕВЧЕНКО (Київ)

У щиті золотий нитяний хрест, поверх якого така ж голова лева анфас; у 1-у синьому полі 3 золоті 8-променеві зірки у перев’яз зліва, у 2-у зеленому – золоте гроно винограду з трьома листочками, у 3-у червоному – золотий лапчастий заокруглений хрест, у 4-у синьому – 3 золоті бджоли у перев’яз зліва. Щит вписано в золотий картуш, накладено на скошені навхрест золоті стрілу вістрям вгору та ключ вушком догори та охоплено золотим дубовим вінком з жолудями. На синій стрічці девіз золотом: NUNQUAM RETRORSUM SEMPER INGREDIENDUM (ні кроку назад, завжди вперед).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 669 Володимир Володимирович (Київ), Володимир Володимирович та Андріан Володимирович ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ (обоє – Львів) і Софія Володимирівна ДРОГОМИРЕЦЬКА (Київ) № 669 Володимир Володимирович (Київ), Володимир Володимирович та Андріан Володимирович ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ (обоє – Львів) і Софія Володимирівна ДРОГОМИРЕЦЬКА (Київ)

У щиті, розтятому на червоне та синє поля, понижена ліворуч срібна східчаста балка, по якій спинається золотий коронований лев і тримає у передніх лапах облямований золотом синій щиток, в якому золота стріла з лілейним наконечником вістрям вгору, обабіч – дві срібні 6-променеві зірки та внизу такий же півмісяць ріжками вгору, на нього покладено червоний лапчастий хрест, внизу в червоному полі – золотий тюльпан. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, закріпленим синьо-золотим бурелетом. Клейнод – срібний голуб із золотими очима, дзьобом та лапами тримає у дзьобі золоту оливкову гілку. Щитотримачі: праворуч золотий лев із срібними кігтями та червоним язиком, ліворуч – срібний пегас із золотими крилами, копитами, хвостом, гривою та очима. Внизу на золотій стрічці чорний девіз: QUOD BONUM EST POPULUS (робити добро людям). Прапор: на синьому полотнищі з тонкою золотою лиштвою та трьома косицями золотий сигль D у такому ж лавровому вінку, під ним обабіч – по срібній 6-променевій зірці.
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)



№ 668 Тетяна Павлівна БУТ (Харків) № 668 Тетяна Павлівна БУТ (Харків)

Щит розтятий, у правому золотому полі розгорнута срібна книга в зеленій обкладинці, поверх якої зелене перо, у лівому зеленому полі – золоте сонце, у червоній главі – срібна виноградна лоза з двома гронами та шістьма листочками. Щит увінчано повернутим праворуч лицарським шоломом зі золотою решіткою, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим червоно-золотим бурелетом. Знизу обабіч щит охоплено зеленими оливковими гілками з червоними плодами. Під щитом на червоній стрічці літери сріблом: БТП.
Герб склав В. Хвостенко, виконав Є. Рибаков.
(Новий герб)



№ 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро) № 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро)

Щит скошений обабіч; у срібному серцевому щитку синій сигль К; у верхньому синьому полі золотий замок з трьома вежами і відчиненими воротами, над ним – три 7-променеві зірки, одна срібна над двома золотими; у правому пурпуровому полі срібний лебідь з двома пташенятами в гнізді; у лівому пурпуровому – зв'язка з трьох золотих ключів на кільці; у нижньому синьому – молодий золотий дуб зі срібними жолудями, а під ним – золотий дракон. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом і вкритий справа синім, а зліва – пурпуровим наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі синьо-срібно-пурпурового бурелету виходять два срібні крила, між якими голова орла з золотим дзьобом і очима. Щитотримачі: дві срібні лайки-самоїди. Внизу на пурпуровій стрічці з червоним підбиттям девіз золотом: НЕ РАВНЫЙ МНОЖЕСТВУ.
Герб склав і виконав О. В. Вольхiн.
(Новий герб)



№ 665 Сергій Вікторович, Іван Сергійович, Василь Сергійович і Григорій Сергійович ПОЛГОРОДНІК (Новогродівка) № 665 Сергій Вікторович, Іван Сергійович, Василь Сергійович і Григорій Сергійович ПОЛГОРОДНІК (Новогродівка)

У синьому полі золотий пернач у стовп, оточений дев’ятьма золотими шестипроменевими зірками (1:2:2:2:2), поверх якого летять три срібні куріпки в правий перев’яз. Щит увінчує решітковий шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Клейнод: на синьо-срібному бурелеті золотий поширений трьохзубчатий хрест. На синій стрічці девіз золотом: ORA ET LABORA (молитвою та працею).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)



№ 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія) № 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія)

У червоному полі срібна фігура з поєднаної глави, лівого перев’язу та основи, поверх неї – золотий розгорнутий сувій у балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом з бармицею, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: червоне крило з оперенням поперемінно червоним і срібним. На срібній стрічці девіз чорним: GDZIE JEST OJCZYZNA TAM JEST NAJLEPIEJ (де батьківщина, там найкраще).
Герб склали Д. Б. Ждан і Д. В. Іванов, виконав О. К. Грефенштейн.
(Новий герб)



№ 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв) № 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв)

У зеленому полі облямований сріблом синій косий хрест, на якому золоті дубові гілки з жолудями, поверх усього – срібна фортеця з трьома вежами, обабіч неї – по золотому ключу вушком вгору, а внизу – срібна 8-променева зірка; у синій главі золотий орел, обабіч якого по срібній 8-променевій зірці. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (швидше, вище, сильніше).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]