головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 547 Ієрей Роман СТЕЦЕНКО (Львів) № 547 Ієрей Роман СТЕЦЕНКО (Львів)

Щит двічі хмароподібно перетятий; у верхньому та нижньому синіх полях відповідно – 3 і 2 срібні безанти; середнє поле срібне. Навколо щита золота з червоними хрестами стрічка, а під щитом, поверх неї, синя стрічка із срібним девізом: ВОДОЮ И ДУХОМЪ.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 546 Геннадій Анатолійович АНТОНЕНКО (Донецьк) № 546 Геннадій Анатолійович АНТОНЕНКО (Донецьк)

У щиті тонка золота кроква, на яку в балку покладена така ж стріла вістрям вправо; у верхньому зеленому полі справа – срібна колона, перевита золотою виноградною лозою з гронами та листками, зліва – 3 срібні 8-променеві зірки різної величини; у нижньому червоному полі – золота голова лева анфас. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом із срібним підбиттям і зелено-срібним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 545 Павло Павлович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв) № 545 Павло Павлович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв)

Щит скошений зліва та справа; у верхньому червоному полі золоте 12-променеве сонце, у правому зеленому – золотий дуб із корінням, у лівому зеленому – золотий ріг достатку з монетами, у нижньому синьому – дві срібні риби в коло. Щит на грудях срібного коронованого орла із розгорнутими крилами. Прапор: на червоному полотнищі золоті літери ППП у такому ж лавровому вінку. Внизу на червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: NOBILITAS, VIRTUS, FIDUCIA (шляхетність, мужність, надійність).
Герб склала А. Павловська, виконала О. Тарасюк.
(Новий герб)№ 544 Вiталiй Костянтинович ПАТЕЛІ (Київ) № 544 Вiталiй Костянтинович ПАТЕЛІ (Київ)

У синьому полі облямований золотом червоний укорочений зверху розширений стовп, у якому на вигнутій золотій основі стоїть такий же сокіл і тримає в правій лапі золоту стрілу вістрям догори, над ним – золота 8-променева зірка; над стовпом – корона, обабіч якої по 8-променевій зірці, під ними – по гілці дуба з жолудями у стовп, усі золоті. Щит покладено на скошені в андріївський хрест золоті ключі, вушками вгору, та увінчано сталевим лицарським шоломом, повернутим вправо та вкритим червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 543 Денис Вікторович ГРАБЧАК (Дублін, Ірландія) № 543 Денис Вікторович ГРАБЧАК (Дублін, Ірландія)

У синьому полі срібна відірвана голова вовка із золотими очима та червоним язиком, над нею – три золоті плоди граба.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 542 Євген Аркадійович ЛОЗІНСЬКИЙ (Дніпро) № 542 Євген Аркадійович ЛОЗІНСЬКИЙ (Дніпро)

У червоному полі облямована сріблом синя укорочена знизу кроква, над якою золота голова лева анфас, внизу, під кроквою – срібний корабель із вітрилом; у правому та лівому вільному синьому полі – по срібній колонi в стовп, перевитій золотою виноградною лозою з гронами i листям. Щит обрамовує золотий картуш та охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: NON CORDE, SED MENTE (не серцем, а розумом).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 541 Вадим Валерійович ОБОЛЕВИЧ (Даугавпілс, Латвія) № 541 Вадим Валерійович ОБОЛЕВИЧ (Даугавпілс, Латвія)

У червоному полі синій розширений стовп, облямований сріблом, на якому срібна стріла вістрям вгору, поверх усього – золотий ключ вушком вгору у золотому вінку з лаврової справа та дубової зліва гілок, перев’язаних внизу такою ж стрічкою. Щит покладено на скошені вістрями вгору стріли – срібну вправо і золоту вліво, та увінчано сталевим лицарським шолом, повернутим вправо та вкритим червоним наметом із срібним підбиттям. Клейнод: із срібно-червоного бурелету виходить срібний лебідь із розгорнутими крилами і золотим дзьобом. На червоній стрічці девіз сріблом: VIA RECTA (вірним шляхом).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 540 Віталій Анатолійович КАЛІЦЕВ (Запоріжжя) № 540 Віталій Анатолійович КАЛІЦЕВ (Запоріжжя)

У щиті, розтятому й перетятому на 1-е і 4-е зелені та 2-е і 3-є – червоні поля, срібний голгофський хрест, з трьох кінців якого виходить золоте полум’я, з основи обабіч хреста розгортаються золоті крила; у першому зеленому полі золота, а у другому червоному – срібна лілії. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, прикрашений золотим ланцюгом зі срібним медальйоном, на якому чорна літера К. Шолом вкритий справа червоним та зліва синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим зелено-срібно-червоним бурелетом. Клейнод: срібна з червоним язиком голова орла, яка тримає у дзьобі золотий ключ вушком додолу. На срібній стрічці під щитом чорний девіз: NUNQUAM PETRORSUM, SEMPER INGREDIENDUM (ні кроку назад, завжди вперед).
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)№ 539 Вадим (Владислав) Едуардович та Євген Едуардович ГЖЕГОЖЕВСЬКИЙ (Шарівка, Хмельницька обл.) № 539 Вадим (Владислав) Едуардович та Євген Едуардович ГЖЕГОЖЕВСЬКИЙ (Шарівка, Хмельницька обл.)

У червоному полі два золоті серця (з’єднані накладанням правого на ліве), за ними – покладені навхрест три срібні труби, середня з яких більша, над ними обабіч – летять два золоті птахи. Щит увінчано лицарським шоломом з золотою просвітницькою короною, вкритим червоним наметом, підбитим справа сріблом, зліва – золотом. Щитотримачі: двоє ангелів у срібному одязі й зі срібними крилами. Під щитом девіз сріблом на червоній стрічці: ТАЛАНТ ПОДІЛЕНИЙ НА ДВОХ.
Герб склав В. Ільїнський, малюнок виконав С. Ільїнський.
(Новий герб)№ 538 Вадим Васильович ЄРМАКОВ (Одеса) № 538 Вадим Васильович ЄРМАКОВ (Одеса)

У синьому полі золотий дуб із корінням і жолудями, обабіч нього спинаються – справа срібний лев і зліва такий же одноріг; у пониженому зеленому вістрі, відділеному ламано й окантованому золотом, на срібному пагорбі стоїть така ж фортеця з трьома вежами. Щит увінчує золотий проквітлий хрест із виноградною лозою та обрамовують сині гілки із золотим підбиттям. На синій стрічці під щитом девіз золотом: CREDE ET DABITUR TIBI SECUNDUM FIDEM TUAM (вір, і по вірі воздасться)
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 537 Василь Петрович ЗВІЗЛО (Львів) № 537 Василь Петрович ЗВІЗЛО (Львів)

Щит скошений зліва та справа; у верхньому червоному полі – золота літера З; у лівому та правому золотих полях і нижньому червоному – по бджолі в обернених кольорах. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті червона бочка з золотими обручами. На червоній стрічці девіз золотом: SIS APIS (будь бджолою).
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 536 Володимир Володимирович МОТРІЙ (Красноармійськ, Донецька обл.) № 536 Володимир Володимирович МОТРІЙ (Красноармійськ, Донецька обл.)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, покладені в андріївський хрест золоті стріли вістрями вгору, на яких – золотий меч у стовп вістрям додолу, поверх них –дванадцять золотих пшеничний колосків у коло, у центрі – червоний круглий щиток, у якому золота бджола; справа – срібний дуб із корінням, зліва – спинається такий же кінь, зверху – 3 срібні 8-променеві зірки (1:2), знизу – золота підкова вухами вгору, в ній – срібний сигль «М». Щит обрамовують червоні гілки, підбиті золотом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 535 Микола Миколайович ШВЕЦЬ (Київ) № 535 Микола Миколайович ШВЕЦЬ (Київ)

У срібному полі з чорною главою, відділеною понижено-зубчато, і таким же пониженим вістрям, чорний кинджал руків’ям догори у стовп, обабіч якого такі ж крила кажана; над ними – алебарди в андріївський хрест у перемінних кольорах; у вістрі – срібна голова вовка. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий чорним наметом, підбитим сріблом. На шоломі чорно-срібний бурелет. На чорній зі срібним підкладом стрічці під щитом девіз сріблом: ЧЕСТЬ ДОРОЖЧА ЗА ЖИТТЯ.
Герб склав і виконав М. В. Чмир.
(Новий герб)№ 534 Ігор Вікторович САМБУРСЬКИЙ (Одеса) № 534 Ігор Вікторович САМБУРСЬКИЙ (Одеса)

У червоному полі срібний замок із трьома вежами, охоплений золотим дубовим вінком із жолудями, вгорі – корона, праворуч від неї – скорпіон, ліворуч – голова лева, всі – золоті, під вінком – такий же бик, що атакує. Щит покладено на скошені вістями вниз срібні мечі із золотими руків’ями з червоним переплетенням та увінчано сталевим лицарським шоломом, повернутим вправо та вкритим зеленим наметом із золотим підбиттям і зелено-золотим бурелетом. На зеленiй стрічці під щитом девіз золотом: RESURGE ET ITERUM RESURGAS, DONEC AGNI LEONES FIANT (повстань і повставай знову, поки левами не стануть агнеці).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 533 Ігор-Костянтин Михайлович, Олександра Михайлівна, Ярослав Ігорович та Ольга Ігорівна МИХАЙЛІВ (Львів) № 533 Ігор-Костянтин Михайлович, Олександра Михайлівна, Ярослав Ігорович та Ольга Ігорівна МИХАЙЛІВ (Львів)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі – золота голова лева анфас; у 2-у золотому – червоне серце; у 3-у золотому – зелена гілочка з двома листками та двома червоними вишнями; у 4-у синьому - срібна фортеця з трьома синіми вікнами та золотими воротами. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий зеленим наметом, підбитим золотом. Клейнод: із зелено-золотого бурелета виходить архистратиг Михаїл із золотим німбом навколо голови, у срібній одежі та із такими ж крилами, тримає у правиці золотий меч, а в лівиці – червоний круглий щит із золотим хрестом. На золотій стрічці девіз зеленим: OPERA ET SCIENTIA (працею та знанням).
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб).№ 532 Вадим Олегович СТРУНЕВИЧ (Київ) № 532 Вадим Олегович СТРУНЕВИЧ (Київ)

У щиті срібний тонкий хрест, поверх якого – зелений лист плюща; у першому червоному полі – срібна зірка Давида, у другому синьому – срібний дуб із корінням, у третьому синьому – срібний шолом із оленячими рогами, у четвертому червоному – срібний ключ вушком вгору. Щитотримачі: чорний лев праворуч і такий же тигр ліворуч. На срібній стрічці під щитом девіз: GAUDEO QUOD ME VIVERE (щасливий тим, що живу).
Герб склала та виконала О. П. Струневич.
(Новий герб)№ 531 Владика Йосафат МОЩИЧ (Івано-Франківськ) № 531 Владика Йосафат МОЩИЧ (Івано-Франківськ)

У синьому полі срібний Андріївський хрест; над ним – у золотій одежі Богородиця тримає на лівій руці Дитя; праворуч – золотий проквітлий хрест; ліворуч – три золоті лапчасті хрести у крокву зліва; внизу з зеленого тригорба, на якому золота корона, виходить золотий патріарший хрест. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: ІСУС Є ГОСПОДЬ.
Герб склали Й. Мощич і А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 530 Михайло Володимирович ДОВБЕНКО (Лісники, Київська обл.) № 530 Михайло Володимирович ДОВБЕНКО (Лісники, Київська обл.)

У синьому полі – козак у срібних шатах, із золотою довбнею в правиці, їде верхи на золотому драконі із червоним озброєнням, внизу – чотири золоті монети. Щит увінчаний лицарським шоломом. Клейнод – із синьо-срібного бурелету виходить Архангел Михайло у срібних шатах, із золотим німбом навколо голови та червоним вогняним мечем у правиці і зеленою оливковою гілкою у лівиці. Намет синій, підбитий сріблом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВЕ.
Герб склав і виконав О. Желіба.
(Новий герб)№ 529 Володимир Іванович МОЛДАВЧУК (Перерісль, Івано-Франківська обл.) № 529 Володимир Іванович МОЛДАВЧУК (Перерісль, Івано-Франківська обл.)

Щит перетятий і напіврозтятий; у верхньому золотому полі виходить чорний орел, у нижньому правому синьому полі – золота сова тримає в лапах таку ж гадюку, у нижньому лівому чорному полі – золота голова бика. Щит вписано в синьо-золотий картуш та увінчано сталевим шоломом із синьо-золотим бурелетом. Шолом вкритий синім наметом, підбитий золотом. Щитотримачі: два золоті пегаси. Внизу на синій стрічці девіз золотом: SEMPER DEO PROTEGENTE (завжди Богом захищені).
Герб склав В. Молдавчук, виконав П. Юращук.
(Новий герб)№ 528 Леонід Кирилович i Ніна Іванівна КУЗЬМЕНКО (Кривець, Черкаська обл.), Наталія Леонідівна i Кирило Володимирович БЕЛОКІНЬ (Алушта) № 528 Леонід Кирилович i Ніна Іванівна КУЗЬМЕНКО (Кривець, Черкаська обл.), Наталія Леонідівна i Кирило Володимирович БЕЛОКІНЬ (Алушта)

У синьому полі покладені в андріївський хрест золоті ключі вушками вгору, поверх них – срібний замок із трьома вежами, над ними – золота корона, внизу – спинається золотий лев, навколо якого золота підкова ріжками догори. Щит обрамовує срібний картуш, покладений на скошені в андріївський хрест золоті стріли вістрями вгору, та охоплюють сині гілки із золотим підбиттям. Щит увінчує золотий проквітлий хрест із виноградною лозою. На синій стрічці під щитом девіз золотом: HONESTAS ET FIDES (честь і вірність).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]