головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 473 Олександр Вікторович та Юлія Євгенівна ЗАЧЕПІЛО (Луганськ) № 473 Олександр Вікторович та Юлія Євгенівна ЗАЧЕПІЛО (Луганськ)

Герб: Щит скошений обабіч; у центрі – срібна голова сови із червоними очима, у верхньому червоному полі Всевидюче Око в срібному трикутнику, у правому чорному – срібний 4-лисник конюшини в золотому колі, у лівому червоному – срібна квітка ромашки в золотому колі, у нижньому чорному – облямований золотом червоний ромб, у якому золотий сигль «З». Щит увінчує золотий шишак, справа від якого золотий пшеничний колос, а зліва – дубова гілка. За щитом покладені навхрест вістрями додолу срібний меч із чорним руків'ям і чорний спис, які підтримують щитотримачі: справа червоний коронований лев із срібним озброєнням, а зліва – чорний собака із червоним язиком і срібним озброєнням. На чорно-червоно-срібній стрічці девіз золотом: УСПІХ БОГОМ ДАНИЙ.



№ 472 В’ячеслав Анатолійович ГРЕБЕНІКОВ та Ірина Леонідівна ГРЕБЕНІКОВА (Донецьк) № 472 В’ячеслав Анатолійович ГРЕБЕНІКОВ та Ірина Леонідівна ГРЕБЕНІКОВА (Донецьк)

У щиті, напіврозтятому, перетятому та напівскошеному вигнуто обабіч, три золоті куполи з православними хрестами, середній – більший; у 1-у синьому полі – золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А і Ω; у 2-у червоному – летить срібний голуб із золотою оливковою гілкою в золотому дзьобі; у 3-у червоному – переплетені контурні серця, срібне і золоте, увінчані золотою короною з хрестом; у 4-у синьому – золотий дуб із п'ятьма срібними жолудями; у 5-у нижньому срібному полі – зелена виноградна лоза з двома червоними гронами винограду. Щит вінчає сталевий лицарський шолом із золотими решітками з синім підкладом, вкритий синім наметом, підбитим золотом і пов'язаним золото-синім бурелетом. Клейнод: срібний голуб. Щитотримачі: два янголи в срібних шатах із золотими крилами. Під щитом покладені навхрест дві золоті пальмові гілки, а на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: ВЕРОЮ И ТЕРПЕНИЕМ, ТРУДОМ И УСЕРДИЕМ. Прапор: на білому полотнищі з червоною лиштвою у золотому лавровому вінку такий же вензель ВІГ.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 471 Антон Костянтинович КОБРИНЕЦЬ (Чернігів) № 471 Антон Костянтинович КОБРИНЕЦЬ (Чернігів)

У срібному круглому щиті з чорною облямівкою такий же кіт у таких же воротах синтоїстського храму.
Герб склав і виконав А. К. Кобринець.
(Новий герб)



№ 470 Олександр Готлібович КЕПЛІН (Дніпропетровськ) № 470 Олександр Готлібович КЕПЛІН (Дніпропетровськ)

У синьому полі червона мурована золотом балка, поверх якої срібне дерево з корінням, зверху справа і знизу ліворуч від нього – по золотій бджолі, зверху зліва і знизу праворуч – по золотому ключу вушком вгору. Щит обрамовує золотий картуш.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 469 Володимир Іванович та Олена Володимирівна ПОЛІЩУК (Київ) № 469 Володимир Іванович та Олена Володимирівна ПОЛІЩУК (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у верхньому срібному полі чорна голова тхора, увінчана золотою короною з шаблями; у правому червоному полі – золотий жезл із лілією у перев’яз справа, обвитий такою ж та срібною зміями, у лівому синьому полі – золотий контурний двозуб у перев’яз зліва, на якому лежить вістрям вгору срібний меч із такою ж гардою та золотим руків’ям. Над щитом повернутий вправо сталевий, підкладений синім, лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаним золото-синім бурелетом, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу дві гілки калини із зеленим листям і червоними кетягами, перевиті золотою стрічкою з синім підкладом, на якій синій девіз: HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM (добра слава – друга спадщина).
Герб склав і М. Карий.
(Новий герб)



№ 468 Олег Миколайович СВЄТЛІЧНИЙ (Ірпінь) № 468 Олег Миколайович СВЄТЛІЧНИЙ (Ірпінь)

Щит розділений золотим тонким перекинутим вилоподібним хрестом, у правому синьому полі золота ялинка з корінням, у лівому зеленому – спинається золотий жеребець, у нижньому чорному – золоте 16-променеве сонце з коловоротом, обабіч та зверху нього – три золоті пшеничні колоски в стовп (1:2). Щит увінчує декорований золотом сталевий давньоруський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом, підбитим золотом. Під щитом на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: CONCORDET SERMO CUM VITA (хай мова узгоджується з життям).
Герб склали О. М. Свєтлічний і А. В. Дніпровський; малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 467 Олександр Володимирович БАРАНОВСЬКИЙ і Юлія Олегівна (з дому – МІХЕЄВА) БАРАНОВСЬКА (Харків) № 467 Олександр Володимирович БАРАНОВСЬКИЙ і Юлія Олегівна (з дому – МІХЕЄВА) БАРАНОВСЬКА (Харків)

Щит перетятий перекинуто-кроквоподібно; у верхньому золотому полі синій орел зі срібними ногами, дзьобом і оком та червоними пазурами й язиком; у нижньому синьому полі справа – срібний півмісяць ріжками вгору, над ним така ж 6-променева зірка та півколом 4 золоті 6-променеві зірки, а зліва – сидить срібний кіт із зеленим оком і тримає піднятою правою лапою золоту шпильку з червоною голівкою. Щитотримачі: двоє янголів у срібних одежах і з такими ж крильми. Над щитом – червоне сонце з золотими променями і вензелем «Б», а під щитом на золотій стрічці з синім підкладом девіз синім: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 466 Олександр Вікторович ЗАМКОВИЙ і Любов Миколаївна ЗАМКОВА (Олександрія) № 466 Олександр Вікторович ЗАМКОВИЙ і Любов Миколаївна ЗАМКОВА (Олександрія)

На червоному підвищеному вістрі срібна фортеця з п’ятьма вежами, три центральні із прапорами, на якій лежить золота книга відкрита на синій (із золотими літерою А та числом 1963) і червоній (із срібними літерою L та числом 1965) сторінках; вгорі на синіх полях справа – золота гілка лавру із срібними плодами, а зліва – золотий колос. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий справа синім наметом, підбитим золотом та зліва червоним підбитим сріблом і прикріпленим золото-синьо-червоно-срібним бурелетом. Клейнод: срібна голова орла з золотими очима та дзьобом, увінчана короною із шаблями. Щитотримачі: золоті крилаті леви із срібними кігтями; правий увінчаний золотою короною із синьою емаллю, лівий – такою ж короною із червоною емаллю. Внизу на золотій стрічці з червоним підкладом чорний девіз: PRIMUS INTER PARES (перший серед рівних). Прапор: на червоному полотнищі коронований золотий вензель ZAL у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 465 Микола Миколайович ЄРЕМЕНКО (Київ) № 465 Микола Миколайович ЄРЕМЕНКО (Київ)

У щиті, розтятому на срібне та зелене поля, золотий меч вістрям додолу, із зелено-золотим руків’ям, до ефесу якого підвішені золоті терези; вгорі справа – синя 12-променева зірка, зліва – летить у перев’яз зліва золота ластівка; внизу справа – зелена дубова гілка з двома золотими і одним срібним жолудями, зліва – розгорнуті срібні крила у перекинуту крокву, над якими така ж 8-променева зірка в золотому лавровому вінку. Щит увінчує підкладений зеленим, повернутий сталевий шолом, вкритий зеленим наметом зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: золотий собака акіта-іну. Щитотримачі: два янголи у золотій одежі та зі срібними крилами. Під щитом на золотій стрічці з зеленим підкладом чорний девіз: VIVERE EST COGITARE (жити – значить мислити).
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 464 Олександр Іванович і Євген Олександрович БАТУРІН, Олена Анатоліївна (з дому – ЗУБАРЕВА) та Єлизавета Олександрівна БАТУРІНА (всі – Сєверодонецьк) № 464 Олександр Іванович і Євген Олександрович БАТУРІН, Олена Анатоліївна (з дому – ЗУБАРЕВА) та Єлизавета Олександрівна БАТУРІНА (всі – Сєверодонецьк)

У срібному щиті на зеленій основі червоний дуб із зеленим листям, на якому сидить золота сова із червоним озброєнням; обабіч дуба вгорі дві 8-променеві гранчасті зірки – справа червона, зліва – синя, а здолу – два лапчасті хрести – справа синій, зліва – червоний; на синій хмароподібній главі згори виходить золоте сонце. Щит увінчує шолом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. У клейноді на червоно-срібному бурелеті золотий орел, озброєний червоним, який тримає в правій лапі золоту булаву, а в лівій – зелений лавровий вінок. На срібному з червоно-чорним орнаментом рушнику девіз червоним: ПРАГНИ ДОСЯГАЙ ПРОЦВІТАЙ.
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)



№ 463 В’ячеслав Вікторович КУЗНЄЦОВ і Любов Володимирівна КУЗНЄЦОВА (Алмати, Казахстан) № 463 В’ячеслав Вікторович КУЗНЄЦОВ і Любов Володимирівна КУЗНЄЦОВА (Алмати, Казахстан)

У щиті, розділеному перекинуто-вилоподібно, срібне ковадло, на якому золота підкова вухами вгору; у правому синьому полі виходить вгорі справа золоте променисте сонце; у лівому червоному полі – виходить вгорі зліва оточена золотими блискавками така ж рука зі срібним молотом; у нижньому зеленому полі – переплетені контурні срібне та золоте серця, увінчані золотою короною з ліліями, справа – срібний лапчастий хрест, зліва – золота лілія. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий зеленим наметом, підбитим сріблом, пов’язаний срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: золота відкрита книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щитотримачі: двоє янголів у срібних одежах із золотими крилами. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE (кожен є ковалем свого щастя). Прапор: на синьому полотнищі в золотому лавровому вінку такий же вензель ВЛК.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 462 Сергій Миколайович ФІЛЯНІН (Одеса) № 462 Сергій Миколайович ФІЛЯНІН (Одеса)

Щит скошений справа шипоподібним нитяним перев'язом, у верхньому червоному полі – золотий кадуцей у стовп, у нижньому синьому – срібний арбалет, спрямований додолу; у звуженій золотій главі – три червоні грановані геральдичні камені-ромби. Щит увінчує срібний лицарський шолом із червоним овальним медальйоном, вкритий справа червоним наметом із золотим підбиттям, а зліва – синім із срібним. Клейнод: на золото-червоно-срібно-синьому бурелеті срібний вітрильник (чайний кліпер). Щитотримачі: два золоті леви з червоним озброєнням. На синій стрічці девіз сріблом: EX PROFESSO (зі знанням справи).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)



№ 461 Валерій Володимирович ДУБОВИЙ (Харцизьк) № 461 Валерій Володимирович ДУБОВИЙ (Харцизьк)

Щит скошений зліва пониженим східчастим золотим перев’язом; у верхньому чорному полі вліво спинається золотий лев, перед ним — розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω; нижнє синє поле всіяне золотими жолудями з листочками. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий справа чорним, а зліва — синім наметом, підбитим золотом, вгорі — золота корона з шаблями. Внизу на золотій стрічці, декорованій на кінцях срібною 8-променевою зіркою справа та таким же лапчастим хрестом зліва, синій девіз: FORTES FORTUNA ADIUVAT (хоробрим доля допомагає). Прапор: на синьому полотнищі лавровий вінок, у якому вензель VD, а над ним — жолудь із листочками, все в золоті.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 459 Сергій Анатолійович ЛОБОДА (Куликівка, Чернігівська обл.) № 459 Сергій Анатолійович ЛОБОДА (Куликівка, Чернігівська обл.)

Щит скошений справа срібним перев’язом, на якому зелені пагони лободи; у верхньому червоному полі повернута додолу золота підкова, пронизана срібною із золотим ефесом шаблею, у нижньому синьому полі – срібний вітряк із чотирма золотими крилами. Щит увінчує обернений вправо шолом, вкритий наметом: справа червоним, зліва синім, підбитим сріблом. Клейнод: з червоно-срібно-синього бурелету виходить срібний бик, озброєний золотом, який тримає золотий пшеничний сніп. На червоній стрічці девіз сріблом: PATET OMNIBUS VERITAS (істина відкрита всім).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)



№ 457 Олександр Михайлович ПОПОВ (Одеса) № 457 Олександр Михайлович ПОПОВ (Одеса)

У синьому полі облямований золотом зелений стовп; у центрі – дві стріли в андріївський хрест вістрями вгору, поверх них – проквітлий хрест із виноградною лозою, зверху – 8-променева зірка, знизу – ключ вушком угору, всі срібні; обабіч у синіх полях спинається по золотому леву. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом із срібним підбиттям і синьо-срібним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 456 Максим Володимирович CОРОКІН, Наталія Олексіївна КОЛОДЯЖНА та Дарія Максимівна CОРОКІНА (Київ) № 456 Максим Володимирович CОРОКІН, Наталія Олексіївна КОЛОДЯЖНА та Дарія Максимівна CОРОКІНА (Київ)

Щит розтятий і перетятий на два зелені та два сині поля і скошений справа облямованим золотом червоним перев’язом; у центрі – золота стріла вістрям вгору, поверх якої срібний орел, у 1-у та 4-у полях спинається по золотому леву, повернутому до центру, у 2-у та 3-у – по золотому ключу в стовп, вушком вгору. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: AB HINC (від сьогодні).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 455 Володимир Володимирович ДУРКАЛЕВИЧ (Винники) № 455 Володимир Володимирович ДУРКАЛЕВИЧ (Винники)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі два срібні ключі, покладені в андріївський хрест вушками додолу; у 2-у золотому - синє гроно винограду з трьома зеленими листочками; у 3-у червоному - золотий сніп; у 4-у чорному - срібна сурма. Щит вписано в золотий картуш і увінчано срібним шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям. Знизу щит охоплюють дві зелені гілки калини з червоними кетягами. На золотій стрічці девіз чорним: EX UNITATE VIRES (в єдності сила).
Герб склав і виконав Л. А. Гринів.
(Новий герб)



№ 454 Юрій Володимирович ЄРМАКОВ і Лілія Асфанівна ЄРМАКОВА (Київ) № 454 Юрій Володимирович ЄРМАКОВ і Лілія Асфанівна ЄРМАКОВА (Київ)

У щиті, розтятому на червоне та синє поля, два переплетені контурні серця – срібне та золоте, над якими золота корона, внизу їх охоплюють – справа золота дубова гілка зі срібними жолудями та зліва золота гілка лілії зі срібними квітами. Щит увінчує підкладений пурпуром, повернутий сталевий шолом із золотою решіткою, вкритий справа синім, а зліва – червоним наметом із золотим підбиттям, пов’язаний синьо-золото-червоним бурелетом. Клейнод: золота лілія. Щитотримачі: два янголи у срібній одежі та з такими ж крилами. Під щитом покладені навхрест дві золоті пальмові гілки, а на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: NULLUS EST LOCUS DOMESTICA SEDE JUCUNDIOR (немає місця, милішого за рідний дім). Прапор: на білому полотнищі з червоною облямівкою золотий вензель Е під короною у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)



№ 453 Артем Анатолійович ЛІТВЕНКО (Дніпропетровськ) № 453 Артем Анатолійович ЛІТВЕНКО (Дніпропетровськ)

Щит скошений обабіч; поверх покладених у андріївський хрест срібної козацької шаблі зліва, вістрям вниз, і такої ж стріли справа, вістрям вгору, – золотий дубовий вінок із жолудями, в якому на золотій основі така ж вежа; у верхньому зеленому полі – срібна сова, у правому червоному та лівому синьому полях – по золотому ключу, вушком угору, у нижньому зеленому полі – спинається срібний лев. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий зеленим наметом із срібним підбиттям і зелено-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 452 Тарас Євгенович ТАРАНЮК (Іллінці) № 452 Тарас Євгенович ТАРАНЮК (Іллінці)

У синьому полі укорочений згори срібний нитяний стовп, праворуч якого золота пір'їна, ліворуч – золотий таран, обидві фігури в балку, їх підтримують по два золоті ланцюги у перев'язи вгору; у червоній главі дві срібн перекинуті притуплені крокви. Щит увінчує металевий шолом, вкритий підбитим сріблом наметом, правруч – червоним, ліворуч - синім. Клейнод: з синьо-срібного бурелету виходить Феміда в срібній одежі, з золотим мечем і терезами. Щитотримачі: двоє козаків. Під щитом – покладені навхрест дві золоті гармати. За синій стрічці девіз золотом: VERITAS VICTORIA VIRTUS VITA (істина, перемога, чеснота, життя).
Герб склав і виконав: В. М. Напиткін.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | [>>]