|
|
 |
Реєстр особових гербів УГТ
|
№ 563 Сергій Вікторович КРЕЙМЕР (Київ)
У зеленому полі спинається золотий озброєний лев, у правій лапі якого золотий ключ, а в лівій – такі ж терези; по краю щита – вісім срібних київських гривень, що чергуються з вісьмома такими ж кругами. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий зеленим наметом, підбитим золотом, зі золотими китицями. Клейнод: із зелено-золотого бурелету виходить золотий озброєний лев і тримає у правій лапі золотий ключ, а в лівій – такі ж терези. На зеленій зі золотим підкладом стрічці під щитом девіз золотом: SCIENTIA HONOR DIGNITAS (знання, честь, гідність).
Герб склав М. Чмир, виконали – М. Чмир і А. Протасовицька.
(Новий герб)
|
|
№ 562 Олександр Євгенович МАМОНОВ (Москва, Росія)
У срібному полі червона фортеця з трьома вежами; під нею – тригорб, розтятий тонким срібним стовпом, у правому синьому полі – срібний ключ вушком вгору, ліве поле скошене зліва срібним тонким східчастим перев’язом на червоне та синє. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом із срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит покладено на скошені: справа – золотий ключ вушком вгору, зліва – срібний меч, золотим руків’ям вгору. На синій стрічці девіз срібним: SOL LUCET OMNIBUS (сонце світить для всіх).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 561 Ольга Григорівна ГОЛУБ (з дому – ГАЙДУЧОК) (Львів)
У синьому полі срібний голуб летить над золотою лжицею, покладеною в балку. Над щитом – короткий синій, підбитий сріблом мафорій із золотим обручем із перлинами. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: И СПОДОБИ МЯ НЕОСУЖДЕННО.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)
|
|
№ 560 Євген Олександрович ГОЛУБ (Львів)
У синьому полі срібний голуб летить над золотою лжицею, покладеною в балку. Навколо щита синя стрічка, підбита сріблом, із срібними хрестом у правому кінці і девізом: И СПОДОБИ МЯ НЕОСУЖДЕННО.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)
|
|
№ 558 Віталій Григорович КОРОБКО (Дніпро)
У щиті, скошеному справа зазублено на верхнє червоне та нижнє синє поля, золота голова лева анфас; над нею – срібна вежа, за якою скошена зліва золота шабля; обабіч – по 3 срібні стріли навхрест вістрями вгору, перев’язані такою ж стрічкою; внизу – срібний дуб із корінням і золотими жолудями. Щит покладено на скошену справа вістрям додолу срібну шаблю та скошену зліва вістрям вгору таку ж стрілу й обрамовано зеленими гілками, підбитими сріблом. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: SUA СUIQUE FORTUNA IN MANU EST (своє щастя у кожного в руках).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 557 Юрій Леонідович МЕРСОН (Харків)
У щиті, розтятому й перетятому на 1-е і 4-е червоні та 2-е і 3-є – зелені поля, покладені в андріївський хрест і вушками вгору золоті ключі та у стовп і вістрям додолу – такий же меч, поверх усього – круглий зелений щиток, у який вписано золоте колесо, пронизане в балку золотою стрілою. Щит обрамовують зелені гілки, підбиті золотом. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: AMAT VICTORIA CURAM (перемога любить старання).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 556 Максим Григорович ГАРНІК (Кишинів, Молдова)
У синьому щиті з червоною 4-ю чвертю покладені навхрест дві золоті стріли, вістрями вгору та вправо; у 1-й чверті – корона, у 2-й – орел, у 3-й – спинається лев, усі золоті, у 4-й чверті – срібний дуб із корінням. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим червоно-срібним бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: AUDACES FORTUNA IUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 555 Василь Володимирович ЧУБАК (Тернопіль)
У щиті, розтятому на синє та червоне поля, золоте усміхнене 16-променеве сонце, над ним обабіч – по срібній квітці вишні з золотим осердям. Щит увінчує срібний лицарський шолом, вкритий справа синім наметом, а зліва – червоним, підбитим золотом. Клейнод: на синьо-червоно-золотому бурелеті срібна вежа з золотими зубцями та обмурівком цоколя і брами. На золотій стрічці девіз чорним: СКАЗАНО – ЗРОБЛЕНО.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)
|
|
№ 554 Сергій Андрійович БИЧКОВ (Київ)
У щиті, розтятому й перетятому на перше – синє, друге і третє – червоні, четверте – зелене поля, срібний із золотим полум'ям факел у стовп, на який покладені в андріївський хрест золоті стріли вістрями вгору – дві вправо і дві вліво, на них – срібні розгорнуті крила, поверх яких – золота голова бика. Щит обрамовують зелені гілки, підбиті золотом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: AMAT VICTORIA CURAM (перемога любить старання).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 553 Володимир Васильович ТУРІЦА (Одеса)
Щит перетятий золотою мурованою балкою із чорними швами і зубцями вниз; у верхньому синьому полі – три срібні лелеки з чорним оперенням, золотими дзьобами і лапами стоять в один ряд у золотих гніздах; у нижньому червоному полі з-під балки виходить рука тілесного кольору й розсікає золотим мечем срібне крило дракона із такими ж кігтями. Щит увінчує сталевий шишак із золотим орнаментом, вкритий справа синім, а зліва – червоним наметом, підбитий золотом. Вгорі – дві золоті риби в коло, перев’язані червоною стрічкою, та синій зодіакальний знак. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом червоний девіз: VIVERE EST MILITARE (жити – означає боротися).
Герб склав і виконав І. Д. Янушкевич
(Новий герб)
|
|
№ 552 Олег Михайлович КУШНІРЕНКО (Катюжанка, Київська обл.)
Щит перетятий вигнуто; у верхньому синьому полі праворуч – золота бджола, ліворуч – на такому ж трояндовому листку червоне сонечко (петрик); у нижньому золотому полі – дуб із чорним стовбуром, зеленою кроною та золотими жолудями. Щит увінчує сталевий турнірний шолом із золотими решітками та синім підкладом. Намет синій, підбитий золотом. Клейнод: із золото-синього бурелету виходить золотий дуб. Щитотримачі: срібні коні із золотими гривами, хвостами та копитами. На золотій стрічці девіз синім: В ЄДНОСТІ НАША СИЛА.
Герб склала Г. Кушніренко, малюнок виконав М. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 551 Володимир Олександрович ПАХОМОВ (Брісбен, Австралія)
Щит перетятий золотою вузькою ламаною балкою; у верхньому синьому полі срібна бджола під золотою короною, обабіч спинаються по срібному леву; у нижньому зеленому полі срібний замок із трьома вежами, обабіч та внизу – сім срібних дубів з корінням (2:2:2:1). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом із срібним підбиттям і синьо-срібним бурелетом. На зеленій стрічці під щитом девіз сріблом: AB HINC (відтепер).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 550 Анна Олександрівна МИКОЛАЙЧУК (Київ)
У щиті, розтятому на синє та червоне поля, золоті ваги, над ними летить такий же пугач. Щит обрамовано золотим декором. На червоній стрічці девіз золотом: МУДРІСТЬ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ.
Герб склав і виконав О. М. Миколайчук.
(Новий герб)
|
|
№ 549 Едуард Петрович МАРЧЕНКО (Запоріжжя)
У червоному полі облямований сріблом синій перев’яз справа, на ньому дві золоті лілії; у центрі - срібний меч із золотим руків’ям вістрям додолу, поверх нього – облямований сріблом круглий червоний щиток, в якому золота мурована корона з лавровим вінком по обідку; у верхньому полі зліва – золота підкова вухами вгору, у нижньому справа – золота бджола. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібним бурелетом. Клейнод: срібна із червоним язиком голова лева, вкрита золотою короною. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: LABOR OMNIA VINCIT (праця все перемагає). Прапор: на червоному полотнищі золоті елементи – коронований сигль М у лавровому вінку.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський.
(Новий герб)
|
|
№ 548 Валерій Іванович ПАЩИНА (Запоріжжя)
Щит розділений вилоподібно; у верхньому срібному полі крокує чорний бик із червоними очима та золотими рогами і копитами; у нижніх червоному та синьому полях – золоте колесо з вісьмома спицями, яке тримають праворуч – срібний леопард із синіми очима, червоним язиком і золотими кігтями, а ліворуч – золотий лев із синіми очима, червоним язиком і срібними кігтями. Щит увінчує повернутий вправо сталевий шолом, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям, зліва – червоним, зі срібним підбиттям. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті золоте колесо з вісьмома спицями. На синій стрічці девіз золотом: AGE QUOD AGIS (роби те, що робиш).
Герб склав і виконав В. І. Пащина.
(Новий герб)
|
|
№ 547 Ієрей Роман СТЕЦЕНКО (Львів)
Щит двічі хмароподібно перетятий; у верхньому та нижньому синіх полях відповідно – 3 і 2 срібні безанти; середнє поле срібне. Навколо щита золота з червоними хрестами стрічка, а під щитом, поверх неї, синя стрічка із срібним девізом: ВОДОЮ И ДУХОМЪ.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)
|
|
№ 546 Геннадій Анатолійович АНТОНЕНКО (Донецьк)
У щиті тонка золота кроква, на яку в балку покладена така ж стріла вістрям вправо; у верхньому зеленому полі справа – срібна колона, перевита золотою виноградною лозою з гронами та листками, зліва – 3 срібні 8-променеві зірки різної величини; у нижньому червоному полі – золота голова лева анфас. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий зеленим наметом із срібним підбиттям і зелено-срібним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 545 Павло Павлович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв)
Щит скошений зліва та справа; у верхньому червоному полі золоте 12-променеве сонце, у правому зеленому – золотий дуб із корінням, у лівому зеленому – золотий ріг достатку з монетами, у нижньому синьому – дві срібні риби в коло. Щит на грудях срібного коронованого орла із розгорнутими крилами. Прапор: на червоному полотнищі золоті літери ППП у такому ж лавровому вінку. Внизу на червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: NOBILITAS, VIRTUS, FIDUCIA (шляхетність, мужність, надійність).
Герб склала А. Павловська, виконала О. Тарасюк.
(Новий герб)
|
|
№ 544 Вiталiй Костянтинович ПАТЕЛІ (Київ)
У синьому полі облямований золотом червоний укорочений зверху розширений стовп, у якому на вигнутій золотій основі стоїть такий же сокіл і тримає в правій лапі золоту стрілу вістрям догори, над ним – золота 8-променева зірка; над стовпом – корона, обабіч якої по 8-променевій зірці, під ними – по гілці дуба з жолудями у стовп, усі золоті. Щит покладено на скошені в андріївський хрест золоті ключі, вушками вгору, та увінчано сталевим лицарським шоломом, повернутим вправо та вкритим червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]
|
|