головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 400 Олександр Іванович ЗЕЛЕНЮК (Одеса) № 400 Олександр Іванович ЗЕЛЕНЮК (Одеса)

Герб: У червоному полі облямований золотом синій перев’яз справа, на краях якого дві золоті 5-променевi зірки, а у центрі – срібний меч вістрям вниз, поверх якого – золота голова лева анфас, у верхньому полі – золотий дуб з корінням та жолудями, у нижньому – покладені в андріївський хрест дві золоті стріли вістрями вгору, поверх них у стовп –золотий факел із полум'ям. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: VIVERE CUM DIGNITATE CUM DIGNITATEM RELINQUERE (жити з гідністю, з гідністю піти). Прапор: На червоному полотнищі золотий фамільний вензель.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Нові символи)№ 399 Олексій Юрійович ТІМАРЦЕВ (Донецьк) № 399 Олексій Юрійович ТІМАРЦЕВ (Донецьк)

Щит перетятий, у верхньому синьому полі крокує золотий коронований лев з піднятою правою передньою лапою та головою анфас; у нижньому золотому полі дві червоні троянди. Щит увінчаний лицарським шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям. Під щитом покладені навхрест дві золоті шаблі вістрями додолу.
Герб склала і виконала Н. Г. Сухова.
(Новий герб)№ 398 Юрій Васильович, Валерій Васильович i Юрій Валерійович КЕЛЕСТИН (Рогатин) № 398 Юрій Васильович, Валерій Васильович i Юрій Валерійович КЕЛЕСТИН (Рогатин)

Щит розтятий; у полях два повернуті від себе короновані леви, сплетені хвостами та озброєні сріблом, червоний – у правому золотому полі тримає зелене стебло з п’ятьма срібними лілеями, а золотий у лівому синьому тримає срібну лілею на зеленому стеблі та золотий колос; відділена вигнуто й розтята на синє й золоте поля глава всіяна зірками в обернених кольорах; на перетині полів – сяючий хрест у перемінних кольорах. Щит увінчує шолом, вкритий справа червоним наметом, а зліва – синім, із золотим підбиттям. Клейнод: на червоно-золото-синьому бурелеті золоті розгорнуті крила. Девіз на синій стрічці золотом: AMAT VICTORIA CURAM (перемога любить старанність).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 397 Віталій Васильович ВОВЧИК (Новобарово, Закарпатська обл.) № 397 Віталій Васильович ВОВЧИК (Новобарово, Закарпатська обл.)

У срібному полі чотири червоні вовчі сліди у перев’яз справа. Щит увінчує дужковий сталевий шолом, підбитий червоним, із круглим золотим медальйоном на червоній стрічці. Намет червоний, підбитий сріблом. Клейнод: на червоно-срібному бурелеті золота гранчаста чотирипроменева зірка (Полярна зоря).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 396 Кирило Віталійович КОСТЕНКО (Сімферополь) № 396 Кирило Віталійович КОСТЕНКО (Сімферополь)

У синьому полі золота стріла в балку вістрям вправо, вгорі – золотий проквітлий хрест із виноградною лозою, знизу – золотий ключ вушком вгору, обабіч якого срібні розгорнуті крила. Щит обрамовує золотий картуш. На синій стрічці під щитом девіз золотом: ЧТО МОЖЕТ СДЕЛАТЬ МНЕ ЧЕЛОВЕК, ЕСЛИ ГОСПОДЬ СО МНОЙ!
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 395 Геннадій Віталієвич СИДОРЕНКО (Київ) № 395 Геннадій Віталієвич СИДОРЕНКО (Київ)

Щит скошений справа, у верхньому чорному полі дві покладені навхрест золоті шаблі вістрями вгору, у нижньому золотому – зелений дуб. Щит увінчує стальний лицарський шолом із золотими решітками і золотим медальйоном, вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: на синьо-золотому бурелеті срібна голова орла з золотим дзьобом. Щитотримачі: срібні грифони з золотими крильми і озброєнням. На золотій, підбитій синім стрічці девіз чорним: ВСЕ ИЛИ НИЧЕГО.
Герб склав і виконав О. С. Таровик.
(Новий герб)№ 394 Анатолій Миколайович ПОНОМАРЕНКО (Київ) № 394 Анатолій Миколайович ПОНОМАРЕНКО (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у верхньому синьому полі кадуцей із срібними крилами, золотим посохом та переплетеними золотою та срібними зміями; у правому чорному полі – покладені навхрест золоті молот і кирка; у лівому червоному полі – покладені навхрест золота булава та срібна шабля вістрям донизу, на них накладена золота стріла вістрям вгору. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підбиттям, вкритий справа червоним, а зліва – синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: на червоно-золото-синьому бурелеті золотий сніп пшениці, перев’язаний синьою стрічкою, на якій висить золотий дзвін. Щитотримачі: золоті леви з червоними язиками. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: SEMPER INGREDIENDUM ET OMNES (завжди вперед і разом). Прапор: На синьому полотнищі золота сімейна монограма.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 393 Світлана Володимирівна ГАТІЛОВА (з дому – ПЕРШИНА) та Анатолій Геннадійович ГАТІЛОВ (Київ) № 393 Світлана Володимирівна ГАТІЛОВА (з дому – ПЕРШИНА) та Анатолій Геннадійович ГАТІЛОВ (Київ)

У синьому полі золотий хрест, на якому чорний меч у стовп, обабіч якого червоні стріли та блискавки; у 1-у полі – золотий колос у стовп, у 2-у – срібні циркуль та косинець, у 3-у – срібний якір-кішка, у 4-у – золота риба. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом, підбитим золотом. На шоломі – синьо-золотий бурелет. Щитотримачі: двоє золотих котів. На синій стрічці із золотим підкладом під щитом девіз золотом: VIAM SUPERVADET VADENS (дорогу здолає той, хто йде).
Герб склали А. Гатілов та М. Чмир, виконала – Т. Лук’яненко.
(Новий герб)№ 392 Михайло Семенович БАНІТ (Кальник) № 392 Михайло Семенович БАНІТ (Кальник)

У щиті, понижено перетятому на червоне та зелене поля, золота булава у стовп, до якої сходяться у перев’язи такі ж пістоль і шабля, руків’ями додолу; під ними у зеленому полі – золотий трактор. Щит вписано у золотий картуш і увінчано такою ж армiйською короною.
Герб склав М. Баніт, виконав В. Напиткін.
(Новий герб)№ 391 Надія Сергіївна (з дому – СОЛОВЙОВА) та Катерина Олександрівна ФІЛІППОВА,  Ірина Олександрівна КАМИНІНА (з дому – ФІЛІППОВА) (Донецьк) № 391 Надія Сергіївна (з дому – СОЛОВЙОВА) та Катерина Олександрівна ФІЛІППОВА, Ірина Олександрівна КАМИНІНА (з дому – ФІЛІППОВА) (Донецьк)

У синьому полі на срібній землі спинається кінь того ж металу, праворуч від якого золоте сонце з 8-ма золотими та 8-ма срібними променями, ліворуч – срібний місяць ріжками вправо. Щит облямовано золотим плетінням. Над щитом підбитий сріблом короткий синій мафорій із золотим обручем із ювелами (для незаміжніх – зелений вінець із червоними коралами). Щит обрамовують золоті оливкові гілки з зеленим листям і золотими плодами. Під щитом на срібній стрічці девіз синім: SIT AMOR (життя – це любов).
Герб склали Н. С. Філіппова та К. О. Філіппова, виконав – С. С. Соловйов.
(Новий герб)№ 390 Вероніка Віталіївна ГОЛИК (Кременчук) № 390 Вероніка Віталіївна ГОЛИК (Кременчук)

У розтятому щиті в правому золотому полі три червоні троянди, у лівому у червоному полі – піднімається золотий єдиноріг із срібною гривою та рогом. Щит увінчує повернутий вправо лицарський шолом, вкритий червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод – на червоно-золотому бурелеті срібна голова єдинорога з золотою гривою, яка тримає в роті червону троянду на зеленому стеблі з листочками. На золотій стрічці девіз чорним: СТРЕМЛЮСЬ К СОВЕРШЕНСТВУ.
Герб склав і виконав С. С. Дрелінський.
(Новий герб)№ 389 Валентина Іванівна АРБУЗОВА (Донецьк) № 389 Валентина Іванівна АРБУЗОВА (Донецьк)

У золотому полі перекинуте зелене вістря; вздовж січення у вістрі з кожної сторони йдуть два ряди срібних каменів, а в золотому полі – по 5 нитяних перев’язів, перемінно – 3 зелені і 2 срібні. Щит увінчаний золотою комерційною короною з ювелами і сталевим лицарським шоломом, вкритим зеленим наметом із золотою підбивкою. Клейнод: на зелено-золотому бурелеті срібна церква з золотими куполами. Щитотримачі: золоті лев і тигр із червоним озброєнням. На золотій стрічці девіз чорним: NOMEN MEUM DIVITIAE MEAE (моє ім’я – моє багатство).
Герб склав і виконав В. Напиткін.
(Новий герб)№ 388 Віра Іванівна (з дому – ЛЕНЕВИЧ) і Олег Богданович РОМАНИНЕЦЬ (Львів) № 388 Віра Іванівна (з дому – ЛЕНЕВИЧ) і Олег Богданович РОМАНИНЕЦЬ (Львів)

У синьому полі два золоті ключі, покладені в косий хрест борідками додолу, поверх них – срібна лілія. Щит увінчує повернутий вправо сталевий шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям і золотою короною Гермеса.
Герб склав і виконав О. Б. Романинець.
(Новий герб)№ 387 Орест Іванович, Андрій Орестович, Олександр Орестович, Віталій Орестович (всі – Київ), Любомир Орестович, Орест Любомирович, Лук’ян Любомирович (всі – Львів), Василь Іванович та Іван Васильович ФУРДИЧКО (обоє – Стрільбичі) № 387 Орест Іванович, Андрій Орестович, Олександр Орестович, Віталій Орестович (всі – Київ), Любомир Орестович, Орест Любомирович, Лук’ян Любомирович (всі – Львів), Василь Іванович та Іван Васильович ФУРДИЧКО (обоє – Стрільбичі)

У зеленому полі золота старослов’янська літера «Ф», обабіч якої дві срібні стріли вістрями догори з червоним оперенням, у срібній главі червона князівська корона зі золотим хрестом.
Герб склав І. Сварник, виконала – В. Сварник.
(Новий герб)№ 386 Богдан Іванович КІНДРАЦЬКИЙ, Ада Юріївна (з дому – СІЛЬВАНОВІЧ) та Олександра Богданівна КІНДРАЦЬКА (Львів) № 386 Богдан Іванович КІНДРАЦЬКИЙ, Ада Юріївна (з дому – СІЛЬВАНОВІЧ) та Олександра Богданівна КІНДРАЦЬКА (Львів)

Щит напівскошений обабіч і напіврозтятий; у верхньому червоному полі золоте сонце, на якому пурпурове серце, у правому зеленому полі срібний меч вістрям додолу, поверх якого золоті терези, у лівому синьому полі золота ліра. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий зелено-синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із зелено-синьо-золотого бурелету виходить Богородиця у синій туніці та пурпуровому мафорії, навколо голови – золотий німб, у руках тримає срібний покров із пурпуровими хрестами. Щитотримачі: два золоті леви, справа - коронований, тримає в лапі червоний камінь у золотій оправі, зліва – тримає в лапі два срібні ключі вушками додолу. На срібній стрічці девіз чорним: СИЛА – ЄДНІСТЬ ДУХУ І ВІРИ.
Герб склав Б. Кіндрацький і А. Гречило, виконав – А. Гречило.
(Новий герб)№ 385 Сергій Миколайович (Москва, Росія) i Альона Сергіївна ЗАХАРЧЕНКО (Одеса) № 385 Сергій Миколайович (Москва, Росія) i Альона Сергіївна ЗАХАРЧЕНКО (Одеса)

У золотому полі на зеленій вигнутій основі дерево з чорним стовбуром і зеленою кроною; в червоній главі покладені в косий хрест срібні шаблі із золотими ефесами, поверх яких – золота зі срібним оздобленням козацька порохівниця. Щит увінчує повернутий вправо шолом, вкритий наметом: справа зеленим із золотим підбиттям, зліва – червоним, підбитим сріблом. У клейноді на зелено-золото-червоно-срібному бурелеті виходить озброєний сріблом золотий козеріг між двома крилами, з яких праве зелене із золотим пір’ям, а ліве червоне із срібним. Девіз на зеленій стрічці золотом: OMNIA IN MANIBUS TUIS (все в твоїх руках).
Герб склав і виконав C. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 384 Володимир Володимирович ВАСЕНІН (Дніпропетровськ) № 384 Володимир Володимирович ВАСЕНІН (Дніпропетровськ)

У синьому полі покладені в андріївський хрест срібний меч вістрям вниз у перев’яз зліва і такий же факел полум'ям вгору у перев’яз справа, поверх них покладено золотий ключ вушком вгору, обабіч якого спинаються срібні леви; зверху – срібний ангел, знизу – такий же дуб з корінням та жолудями. Довкола щита йде синя стрічка зі срібним підкладом, на якій золотом вгорі лiтера «V», а внизу – девіз: AB ACTU AD POTENTIAM (від дійсного до можливого).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 383 Віктор Васильович МАЦЬКО (Кальник) № 383 Віктор Васильович МАЦЬКО (Кальник)

Щит підвищено перетятий; у верхньому золотому полі виходить чорний орел із розпростертими крилами, у нижньому червоному – дві золоті шаблі вістрями догори, покладені в косий хрест, поверх яких у стовп золота пір'їна в каламарі. Щит увінчаний золотою просвітницькою короною. Щитотримачі: золоті коні. На золотій стрічці чорними літерами девіз: VIVAT CRESCAT FLOREAT (Хай живе! Хай росте! Хай процвітає!)
Герб склав В. Мацько, виконав В. Напиткін
(Новий герб)№ 382 Борис Пилипович і Микита Борисович МАМОНТОВ та Тетяна Володимирівна МАМОНТОВА (з дому – КОРОСТІКОВА) (Маріуполь) № 382 Борис Пилипович і Микита Борисович МАМОНТОВ та Тетяна Володимирівна МАМОНТОВА (з дому – КОРОСТІКОВА) (Маріуполь)

У центрі чотиридільного щита облямований сріблом червоний круглий щиток, у якому срібний лапчастий хрест; у першому червоному та третьому зеленому полях золота колона в стовп, перевита такою ж виноградною лозою з гронами; у другому зеленому полі крокує золотий лев; у четвертому – золотий сигль «М». Щит обрамовано золотими гілками.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 380 Андрій Анатолійович і Дмитро Андрійович БІЛЯЄВ (Київ) № 380 Андрій Анатолійович і Дмитро Андрійович БІЛЯЄВ (Київ)

У золотому полі крокує чорний ведмідь із червоними кігтями, очима та язиком, який у піднятій правій лапі тримає чорну сокиру; пiд ним – чорна стріла у балку, вiстрям вправо. Щит увінчаний золотою короною Гермеса і сталевим лицарським шоломом із золотими решітками та червоним медальйоном із чорним розширеним хрестом. Намет чорний із золотою підбивкою. Клейнод: із чорно-золотого бурелету виходить срібна сова. Щитотримачі: справа – золотий лев, зліва – такий же бик. На золотій стрічці пiд щитом девіз чорним: AD MENTIS ET FORTITUDO RECESSUS (перед розумом і сила відступає).
Герб склав і виконав – А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]