головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 484 Агнія Іванівна ТИМЧИШИН (Львiв) № 484 Агнія Іванівна ТИМЧИШИН (Львiв)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у і 4-у червоних полях йде срібний олень із золотими рогами, очима та копитами; у звуженій золотій главі – три червоні серця, у 2-у і 3-у синіх полях летить золотий пугач із срібними очима, дзьобом і кігтями, на грудях якого – червоний гонт у перев’яз справа з вертикально обрізаними кінцями. Над щитом – зелений вінець з червоними коралами і дев’ятьма зубцями, п’ять з яких мають листя із червоними ягодами; з-під вінця виходять дві червоні стрічки. На червоній стрічці під щитом срібний девіз: РАДІСТЬ І ВТІХА.
Герб склав С. Л. Резніков, виконали - С. Л. Резніков і Т. Я. Цирюльникова.
(Новий герб)№ 483 Андрій Віталійович ЛЄХОВ (Київ) № 483 Андрій Віталійович ЛЄХОВ (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у верхньому пурпуровому полі золота бджола із срібними крильми, над нею – золота корона із пурпуровою емаллю із двозубом та срібним мечем, а обабіч золоті літери А – справа та L – зліва; у правому синьому полі – золота бджола із срібними крильми, над нею – золота корона із синьою емаллю, у лівому червоному полі – золота бджола із срібнимим крильми, над нею – золота корона із червоною емаллю. Щитотримач: пурпуровий дракон із золотими шиєю та лапами, із срібними кігтями, коронований золотою короною із ліліями. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом синій девіз: ВИБІР ВІДОБРАЖАЄ СВІТОГЛЯД.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 482 Володимир Віталійович ХАНАПЕТОВ та Алла Петрівна ХАНАПЕТОВА (Умань) № 482 Володимир Віталійович ХАНАПЕТОВ та Алла Петрівна ХАНАПЕТОВА (Умань)

Щит перетятий; угорі – тонка понижена червона кроква, над нею обабіч у золотому полі червоні фазан і кавказька вівчарка, під нею у срібному полі – червоний олень; у нижньому зеленому полі – золота колиба на срібному підмурівку. Щитотримачі: чоловік і жінка в гуцульському вбранні. Обабіч щита йдуть зелені смерекові гілки, оповиті стрічкою з гуцульським орнаментом, на срібних закінченнях якої девіз чорним: НЕЗЛАМНІСТЬ, НАПОЛЕГЛИВІСТЬ.
Герб склав М. Ханапетов, виконав – О. Комайгородський.
(Новий герб)№ 481 Сергій Іванович КУЧЕРЕНКО (Запоріжжя) № 481 Сергій Іванович КУЧЕРЕНКО (Запоріжжя)

Щит перетятий равликоподібно на пурпурове та дамасковане пальмовою гілкою золоте поля, у пурпуровому полі золота лілійна корона увінчує перетин, обабіч неї два срібні лапчасті хрести, а нижче – 4 срібні зірки: чотирьох-, п'яти-, восьми- та дванадцяти- променева. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий пурпуровим наметом із золотим підбиттям, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу на пурпуровій стрічці золотий девіз: AUDENTES DEUS IPSE JUVAT (сміливим сам Бог допомагає). Прапор: на пурпуровому полотнищі коронований золотий вензель СК у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 479 Віталій Іванович ГУБЧЕНКО (Київ) № 479 Віталій Іванович ГУБЧЕНКО (Київ)

У синьому полі три золоті стріли, покладені в зірку вістрями вгору, поверх них спинається срібний одноріг, обабіч якого два золоті грона винограду з таким же листям. Щит обрамовують зелені гілки, підбиті золотом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 478 Олександр Сергійович ЛІЧМАНОВ (Львів) № 478 Олександр Сергійович ЛІЧМАНОВ (Львів)

У синьому полі спинається срібний вовк із червоним язиком і озброєнням, пробитий у перев’яз зліва золотою стрілою, у червоній главі срібна підкова шипами вгору, обабіч неї – по золотому 4-листнику конюшини. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Клейнод: із срібно-синього бурелета виходить тілесної барви правиця, яка схопила золоту змію. На синій стрічці девіз золотом: CUSTOS GREGIS (сторож пастви).
Герб склали і виконали О. Лічманов і А. Гречило.
(Новий герб)№ 477 Володимир Олексійович КОЛОМІЄЦЬ (Донецьк) № 477 Володимир Олексійович КОЛОМІЄЦЬ (Донецьк)

У зеленому полі золотий палаючий меч у стовп вістрям догори, з ефесом у формі літери «К», від середини леза розходиться довкола золоте сяйво з десяти променів. Щит увінчаний золотою комерційною короною з ювелами, над якою золотий лицарський шолом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із зелено-золотого бурелету виходить святий рівноапостольній князь Володимир і тримає в правиці золотий хрест. Щитотримачі: праворуч – золотий озброєний лев, ліворуч – золотий озброєний тигр. На золотій стрічці девіз чорним: PER ANGUSTA AD AUGUSTA (через складне до високого).
Герб склав і виконав В. М. Напиткін.
(Новий герб)№ 476 Михайло Юрійович ПОПОВ та Ірина Юріївна ПОПОВА (Київ) № 476 Михайло Юрійович ПОПОВ та Ірина Юріївна ПОПОВА (Київ)

У щиті срібна перекинута кроква, оздоблена синім прямокутним меандром, під нею золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких літери – синя М та зелена И; у верхньому червоному полі летить срібний голуб із золотою оливковою гілкою в золотому дзьобі; у нижньому правому синьому полі золота виноградна лоза із гроном та листям – одним виноградним і трьома дубовими; у нижньому лівому зеленому полі срібна виноградна лоза із гроном та листям – одним виноградним і трьома березовими. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із синім підбиттям, вкритий справа синім наметом, підбитим золотом, та зліва червоним, підбитим сріблом, і прикріпленим золото-синьо-червоно-срібним бурелетом. Клейнод: золоті ворота із зубчастою баштою. Щитотримачі: срібний Пегас із золотими крилами, гривою, копитами, хвостом та оком і золотий лев із срібними кігтями та червоним язиком. Внизу на срібній стрічці із синім підкладом синій девіз:БОГАТСТВА В МИРЕ НЕТ БЕСЦЕННЕЙ, ЧЕМ РАЗУМ СИЛЬНЫЙ С ПРАВОЙ ЦЕЛЬЮ. Прапор: на синьому полотнищі коронований золотий вензель МВМ у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 475 Вадим Миколайович ПАРХОМЕНКО та Катерина Володимирiвна КОРОЛЕВСЬКА (Одеса) № 475 Вадим Миколайович ПАРХОМЕНКО та Катерина Володимирiвна КОРОЛЕВСЬКА (Одеса)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, золотий ключ у стовп вушком вгору, на нього покладена золота стріла в балку, вістрям вправо, поверх неї – срібне гроно винограду з таким же листям, вгорі, обабіч ключа – два золоті леви, внизу – три срібні 8-променеві зірки, дві обабіч та одна знизу (2:1). Щит обрамовують праворуч – сині, ліворуч – зелені гілки, підбиті золотом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: DICTUM – FACTUM (сказано – зроблено).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 474 Сергій Миколайович ХАРЬКОВСЬКИЙ (Донецьк) № 474 Сергій Миколайович ХАРЬКОВСЬКИЙ (Донецьк)

Щит розтятий і перетятий на два червоні та два сині поля; у центрі – покладені в андріївський хрест золоті стріли вістрям вгору, на них розгорнуті срібні крила, поверх яких золота голова лева; вгорі – золотий ключ у стовп вушком вгору, обабiч якого золоті дубові гілки з жолудями, знизу – золотий замок з трьома вежами, обабiч і знизу якого по золотій 8-променевiй зірці (2:1). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом увінчаний золотою короною Гермеса. На синій стрічці під щитом девіз золотом: PRIMUS INTER PARES (перший серед рівних).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 473 Олександр Вікторович та Юлія Євгенівна ЗАЧЕПІЛО (Луганськ) № 473 Олександр Вікторович та Юлія Євгенівна ЗАЧЕПІЛО (Луганськ)

Герб: Щит скошений обабіч; у центрі – срібна голова сови із червоними очима, у верхньому червоному полі Всевидюче Око в срібному трикутнику, у правому чорному – срібний 4-лисник конюшини в золотому колі, у лівому червоному – срібна квітка ромашки в золотому колі, у нижньому чорному – облямований золотом червоний ромб, у якому золотий сигль «З». Щит увінчує золотий шишак, справа від якого золотий пшеничний колос, а зліва – дубова гілка. За щитом покладені навхрест вістрями додолу срібний меч із чорним руків'ям і чорний спис, які підтримують щитотримачі: справа червоний коронований лев із срібним озброєнням, а зліва – чорний собака із червоним язиком і срібним озброєнням. На чорно-червоно-срібній стрічці девіз золотом: УСПІХ БОГОМ ДАНИЙ.№ 472 В’ячеслав Анатолійович ГРЕБЕНІКОВ та Ірина Леонідівна ГРЕБЕНІКОВА (Донецьк) № 472 В’ячеслав Анатолійович ГРЕБЕНІКОВ та Ірина Леонідівна ГРЕБЕНІКОВА (Донецьк)

У щиті, напіврозтятому, перетятому та напівскошеному вигнуто обабіч, три золоті куполи з православними хрестами, середній – більший; у 1-у синьому полі – золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А і Ω; у 2-у червоному – летить срібний голуб із золотою оливковою гілкою в золотому дзьобі; у 3-у червоному – переплетені контурні серця, срібне і золоте, увінчані золотою короною з хрестом; у 4-у синьому – золотий дуб із п'ятьма срібними жолудями; у 5-у нижньому срібному полі – зелена виноградна лоза з двома червоними гронами винограду. Щит вінчає сталевий лицарський шолом із золотими решітками з синім підкладом, вкритий синім наметом, підбитим золотом і пов'язаним золото-синім бурелетом. Клейнод: срібний голуб. Щитотримачі: два янголи в срібних шатах із золотими крилами. Під щитом покладені навхрест дві золоті пальмові гілки, а на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: ВЕРОЮ И ТЕРПЕНИЕМ, ТРУДОМ И УСЕРДИЕМ. Прапор: на білому полотнищі з червоною лиштвою у золотому лавровому вінку такий же вензель ВІГ.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 471 Антон Костянтинович КОБРИНЕЦЬ (Чернігів) № 471 Антон Костянтинович КОБРИНЕЦЬ (Чернігів)

У срібному круглому щиті з чорною облямівкою такий же кіт у таких же воротах синтоїстського храму.
Герб склав і виконав А. К. Кобринець.
(Новий герб)№ 470 Олександр Готлібович КЕПЛІН (Дніпропетровськ) № 470 Олександр Готлібович КЕПЛІН (Дніпропетровськ)

У синьому полі червона мурована золотом балка, поверх якої срібне дерево з корінням, зверху справа і знизу ліворуч від нього – по золотій бджолі, зверху зліва і знизу праворуч – по золотому ключу вушком вгору. Щит обрамовує золотий картуш.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 469 Володимир Іванович та Олена Володимирівна ПОЛІЩУК (Київ) № 469 Володимир Іванович та Олена Володимирівна ПОЛІЩУК (Київ)

Щит розділений вилоподібно; у верхньому срібному полі чорна голова тхора, увінчана золотою короною з шаблями; у правому червоному полі – золотий жезл із лілією у перев’яз справа, обвитий такою ж та срібною зміями, у лівому синьому полі – золотий контурний двозуб у перев’яз зліва, на якому лежить вістрям вгору срібний меч із такою ж гардою та золотим руків’ям. Над щитом повернутий вправо сталевий, підкладений синім, лицарський шолом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаним золото-синім бурелетом, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу дві гілки калини із зеленим листям і червоними кетягами, перевиті золотою стрічкою з синім підкладом, на якій синій девіз: HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM (добра слава – друга спадщина).
Герб склав і М. Карий.
(Новий герб)№ 468 Олег Миколайович СВЄТЛІЧНИЙ (Ірпінь) № 468 Олег Миколайович СВЄТЛІЧНИЙ (Ірпінь)

Щит розділений золотим тонким перекинутим вилоподібним хрестом, у правому синьому полі золота ялинка з корінням, у лівому зеленому – спинається золотий жеребець, у нижньому чорному – золоте 16-променеве сонце з коловоротом, обабіч та зверху нього – три золоті пшеничні колоски в стовп (1:2). Щит увінчує декорований золотом сталевий давньоруський шолом, повернутий вправо, вкритий синім наметом, підбитим золотом. Під щитом на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: CONCORDET SERMO CUM VITA (хай мова узгоджується з життям).
Герб склали О. М. Свєтлічний і А. В. Дніпровський; малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 467 Олександр Володимирович БАРАНОВСЬКИЙ і Юлія Олегівна (з дому – МІХЕЄВА) БАРАНОВСЬКА (Харків) № 467 Олександр Володимирович БАРАНОВСЬКИЙ і Юлія Олегівна (з дому – МІХЕЄВА) БАРАНОВСЬКА (Харків)

Щит перетятий перекинуто-кроквоподібно; у верхньому золотому полі синій орел зі срібними ногами, дзьобом і оком та червоними пазурами й язиком; у нижньому синьому полі справа – срібний півмісяць ріжками вгору, над ним така ж 6-променева зірка та півколом 4 золоті 6-променеві зірки, а зліва – сидить срібний кіт із зеленим оком і тримає піднятою правою лапою золоту шпильку з червоною голівкою. Щитотримачі: двоє янголів у срібних одежах і з такими ж крильми. Над щитом – червоне сонце з золотими променями і вензелем «Б», а під щитом на золотій стрічці з синім підкладом девіз синім: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 466 Олександр Вікторович ЗАМКОВИЙ і Любов Миколаївна ЗАМКОВА (Олександрія) № 466 Олександр Вікторович ЗАМКОВИЙ і Любов Миколаївна ЗАМКОВА (Олександрія)

На червоному підвищеному вістрі срібна фортеця з п’ятьма вежами, три центральні із прапорами, на якій лежить золота книга відкрита на синій (із золотими літерою А та числом 1963) і червоній (із срібними літерою L та числом 1965) сторінках; вгорі на синіх полях справа – золота гілка лавру із срібними плодами, а зліва – золотий колос. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, вкритий справа синім наметом, підбитим золотом та зліва червоним підбитим сріблом і прикріпленим золото-синьо-червоно-срібним бурелетом. Клейнод: срібна голова орла з золотими очима та дзьобом, увінчана короною із шаблями. Щитотримачі: золоті крилаті леви із срібними кігтями; правий увінчаний золотою короною із синьою емаллю, лівий – такою ж короною із червоною емаллю. Внизу на золотій стрічці з червоним підкладом чорний девіз: PRIMUS INTER PARES (перший серед рівних). Прапор: на червоному полотнищі коронований золотий вензель ZAL у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 465 Микола Миколайович ЄРЕМЕНКО (Київ) № 465 Микола Миколайович ЄРЕМЕНКО (Київ)

У щиті, розтятому на срібне та зелене поля, золотий меч вістрям додолу, із зелено-золотим руків’ям, до ефесу якого підвішені золоті терези; вгорі справа – синя 12-променева зірка, зліва – летить у перев’яз зліва золота ластівка; внизу справа – зелена дубова гілка з двома золотими і одним срібним жолудями, зліва – розгорнуті срібні крила у перекинуту крокву, над якими така ж 8-променева зірка в золотому лавровому вінку. Щит увінчує підкладений зеленим, повернутий сталевий шолом, вкритий зеленим наметом зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: золотий собака акіта-іну. Щитотримачі: два янголи у золотій одежі та зі срібними крилами. Під щитом на золотій стрічці з зеленим підкладом чорний девіз: VIVERE EST COGITARE (жити – значить мислити).
Герб склав і виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 464 Олександр Іванович і Євген Олександрович БАТУРІН, Олена Анатоліївна (з дому – ЗУБАРЕВА) та Єлизавета Олександрівна БАТУРІНА (всі – Сєверодонецьк) № 464 Олександр Іванович і Євген Олександрович БАТУРІН, Олена Анатоліївна (з дому – ЗУБАРЕВА) та Єлизавета Олександрівна БАТУРІНА (всі – Сєверодонецьк)

У срібному щиті на зеленій основі червоний дуб із зеленим листям, на якому сидить золота сова із червоним озброєнням; обабіч дуба вгорі дві 8-променеві гранчасті зірки – справа червона, зліва – синя, а здолу – два лапчасті хрести – справа синій, зліва – червоний; на синій хмароподібній главі згори виходить золоте сонце. Щит увінчує шолом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. У клейноді на червоно-срібному бурелеті золотий орел, озброєний червоним, який тримає в правій лапі золоту булаву, а в лівій – зелений лавровий вінок. На срібному з червоно-чорним орнаментом рушнику девіз червоним: ПРАГНИ ДОСЯГАЙ ПРОЦВІТАЙ.
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]