головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь) № 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь)

Щит напіврозтятий і перетятий вигнутою золотою балкою; у 1-у червоному полі срібний розширений хрест, над ним праворуч – така ж 8-променева зірка; у 2-у синьому – золоте колесо-шестерня, над нею ліворуч – така ж шишка хмелю; у нижньому зеленому – срібна рука в латах тримає таку ж шаблю з золотим руків'ям і ефесом. Щит увінчує сталевий шолом з решітками, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям, а ліворуч – синім зі золотим. Клейнод – зі золото-синього бурелету виходять два золоті крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: МОЛИСЬ, ПРАЦЮЙ, БОРИСЬ.
Герб склали О. В. Мазур і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково) № 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково)

У червоному полі золота давня корона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золоте колесо. Намет з червоного ведмежого хутра з головою без нижньої щелепи і з двома передніми лапами, підбитий золотом. Клейнод: із золото-червоного бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: золоті короновані голі діви з червоними волоссям, губами, нігтями і сосками, які виходять із зелених башт із зачиненими золотими брамами; кожна тримає прапор на золотому древку: праворуч – на червоному квадратному полотнищі золотий кельтський хрест із розширеними і закругленими кінцями, ліворуч – на зеленому квадратному полотнищі золота кельтська трійця. На золотому постаменті два червоні яблука із двома зеленими листками на кожному і два пучки зеленого дерну. На червоній стрічці девіз золотом: VIVE LE ROY! (хай живе король).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 660 Анатолій Васильович ПОЛЯЦЬКИЙ (Дніпро) № 660 Анатолій Васильович ПОЛЯЦЬКИЙ (Дніпро)

У зеленому полі золота фортеця з трьома вежами, над нею – срібний розширений заокруглений хрест, праворуч якого золотий ключ вушком угору, а ліворуч – пучок із трьох золотих стріл вістрями вгору, перевитий срібною стрічкою; внизу – облямований золотом щит, розтятий і перетятий на сині та червоні поля, в якому золота голова лева анфас, з-поза щита виходять вгору обабіч фортеці дві золоті дубові гілки з жолудями і листочками. Щит вписано у золотий картуш і обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 659 Віталій Григорович і Дмитро Віталійович МИРОНЮК (Кропивницький) № 659 Віталій Григорович і Дмитро Віталійович МИРОНЮК (Кропивницький)

У щиті перекинута срібна кроква з полум’яним верхнім краєм, над нею у синьому полі золотий фенікс зі срібними дзьобом та очима, а під нею в червоному полі золотий православний хрест, проквітлий виноградною лозою, зі срібними гронами, знизу якого накладається срібний сигль М. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним медальйоном зі срібним хрестом і червоним підкладом, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям та ліворуч синім наметом із золотим підбиттям, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу на срібній стрічці з синім підбиттям синій девіз: ЖИТТЯ ДАНЕ НА ДОБРІ СПРАВИ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків) № 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків)

У червоному полі вкрита золотою короною срібна голова орла з золотим дзьобом. Щит увінчано сталевим лицарським шоломом, накладено на два скошені навхрест срібні мечі з червоними руків’ями та золотими ефесами догори та обрамованою чорними рослинними стеблами з листками та червоними квітками. Під щитом на червоній стрічці облямовані сріблом чорні літери «БРК».
Герб склав В. С. Хвостенко, виконав Є. Рибаков.
(Новий герб)



№ 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ) № 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ)

Щит розтятий, з главою; у правому синьому полі – золотий ключ вушком вгору у стовп; у лівому червоному – золотий лев спинається по такому ж пониженому тонкому східчастому перев’язу праворуч; у зеленій главі срібна 8-променева зірка, обабіч якої розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит накладено на дві золоті стріли вістрями вгору та обрамовано такими ж гілками.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 656 Володимир Георгійович ВОЛКОВИНСЬКИЙ (Київ) № 656 Володимир Георгійович ВОЛКОВИНСЬКИЙ (Київ)

У розтятому та перетятому щиті золотий укорочений прямий хрест; у 1-у зеленому полі золота голова лева анфас; у 2-у синьому – 7 золотих стріл, покладених навхрест вістрями вгору та перев’язаних стрічкою; у 3-у синьому – золота вежа; у 4-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит накладено на два скошені навхрест вістрями додолу срібні мечі та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склали М. Р. Волковинська та А. В. Дніпровський, виконав А.В. Дніпровський
(Новий герб)



№ 655 Олександр Миколайович МАКЄЄВ (Маріуполь) № 655 Олександр Миколайович МАКЄЄВ (Маріуполь)

У червоному полі спинається золотий коронований лев і тримає у передніх лапах такий же ключ, вушком догори; над ним праворуч три золоті 8-променеві зірки, дві над однією, яка більшого розміру, а ліворуч – така ж лілея. Щит увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом з золотим декоруванням, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, який кріпиться золото-червоним бурелетом. Щит вписано в золотий картуш і накладено на два скошені срібні мечі з золотими руків’ями. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: КТО СТРЕМИТСЯ – ТОТ ДОСТИГНЕТ. Прапор: на червоному полотнищі золота монограма М, охоплена таким же лавровим вінком.
Герб склали І. О. Макєєв, Н. І. Макєєва та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 654 Андрій В’ячеславович, Інна Петрівна та Радіон Андрійович ГОРДІЄНКО (Одеса) № 654 Андрій В’ячеславович, Інна Петрівна та Радіон Андрійович ГОРДІЄНКО (Одеса)

Щит напіврозтятий і перетятий золотою ламаною балкою з трьома 8-променевими синіми зірками, під нею – золота стріла у стовп вістрям вгору; у 1-у червоному полі золотий дракон, у 2-у синьому – золоте гроно винограду з трьома листочками, у 3-у зеленому – стоїть золотий дуб з корінням і срібними жолудями та спинається золотий лев з роздвоєним хвостом. Щит обрамовують сині гілки з золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: SEMPER ET UBICUMQUE VOLO, POSSUM ET ERO (завжди, скрізь і всюди – хочу, можу й буду).
Герб склали А. В. Гордієнко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ) № 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі покладені в косий хрест золоті стріла, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, над ними – така ж 8-променева зірка; у нижньому зеленому полі підкова вухами вгору, в ній – фортеця з трьома вежами, а внизу під ними – 2 дубові гілки з жолудями, все – золоте. Щит обрамовують золоті гілки. Внизу на зеленій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: QUADRIVIUM (чотиридоріжжя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ) № 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ)

У синьому полі спинається золотий крилатий лев з головою анфас з німбом, тримає у передній правій лапі пернач, а у лівій – золотий щит з пурпуровою головою бика; вгорі праворуч – срібний лапчастий хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом з пурпуровим підкладом, на пурпуровій шийній стрічці срібний хрест. Шолом вкритий пурпуровим наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синьо-пурпуровим бурелетом. Клейнод: золота голова лева з німбом, обабіч – два крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ.
Герб склали В. Бернар і П. Марков, виконав В. Бернар.
(Новий герб )



№ 651 Сергій Анатолійович БРУШНІЦЬКИЙ (Ладижин) № 651 Сергій Анатолійович БРУШНІЦЬКИЙ (Ладижин)

У срібному полі золота балка, облямована червоним, поверх усього сходяться у хрест чотири сині парашути. На срібній стрічці чорний девіз: HIC ET NUNC (тут і зараз).
Герб склав С. Брушніцький, виконав П. Тютюнов.
(Новий герб)



№ 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка) № 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка)

У золотому полі чорна ліра. З-поза щита довкола розходяться золоті промені, а обабіч – золоті крила. Під щитом йде золота стрічка.
Герб склав і виконав О. Матицин.
(Новий герб)



№ 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса) № 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса)

Щит розтятий золотою стрілою вістрям вгору; у правому полі, перетятому хвилясто 12 разів на синє та срібне, золотий корабель з чорним морським коником на вітрилі; у лівому синьому полі вежа над дубовою гілочкою з двома жолудями і п’ятьма листочками, а вгорі – три 8-променеві зірки (1:2), всі золоті. Щит обрамовують сині гілки зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС-ВІЗГІРДА (Берген, Норвегія) № 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС-ВІЗГІРДА (Берген, Норвегія)

У зеленому полі золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям. Щит увінчує сталевий шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: зелений лет, перед яким золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям.
Герб склав і виконав А. Каждайліс.
(Новий герб)



№ 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро) № 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро)

У скошеному обабіч щиті – червоне серце; у верхньому золотому полі зелений замок з двома вежами, над ним – дві такі ж 7-променеві зірки; у правому зеленому – кельма у стовп, над нею три бджоли (1:2), усі золоті; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді; у нижньому золотому – зелений бонсай, над ним така ж кедрова гілка з двома шишками в балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: срібний голуб летить із зеленою оливковою гілкою в лапах. Щитотримачі: праворуч – золотий тур, ліворуч – срібний єдиноріг із золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: COR ET MENS (серце і розум).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)



№ 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса) № 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса)

Щит розтятий, праве поле червоне муроване зі срібними швами, ліве перетяте хвилясто 10 разів на сині і срібні поля; у центрі скошені факел руків’ям додолу та ключ вушком догори, поверх них – гілочка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками, над ними – голова лева анфас, обабіч якої по 8-променевій зірці, така ж зірка і внизу під гілкою, всі фігури – золоті. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: HONORA MAIORES VIVE FAMILIA CREA FUTURUM (шануй предків, живи сім’єю, твори майбутнє).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ) № 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ)

У синьому полі дві покладені навхрест срібні стріли, вгору вістрями в червоному вогні. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золотий знак вічності. Намет синій, підбитий сріблом з червоними язиками полум’я. Клейнод: зі срібно-червоно-синього бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: зелено-червоні віверни, хвости яких закручені у вузол. На синій стрічці срібний девіз: LA FORCE EST DANS L’UNITE (єдність робить сильним).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)



№ 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів) № 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів)

У чорному полі облямований сріблом червоний косий хрест, поверх якого спинається золотий лев, обабіч нього та внизу по золотій 8-променевій зірці; у червоній главі дві золоті дубові гілки з жолудями розходяться в балку, поверх них – пучок з трьох золотих стріл, вістрями вгору. Щит покладено на скошені золоті ключі вушками вгору та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ) № 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ)

Щит напіврозтятий і напівскошений східчасто обабіч; у 1-у синьому полі золотий орел; у 2-у червоному спинається золотий лев; у 3-у зеленому, облямованому золотом по східчастому скошенню, фортеця з трьома вежами, над нею – 8-променева зірка, а внизу розходяться обабіч дві дубові гілки з жолудями, всі золоті. Щит покладено на скошені золоті ключ вушком вгору та гусяче перо кінчиком додолу, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склали А. В. Веремчук та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | [>>]