головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 586 Михайло Германович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв) № 586 Михайло Германович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв)

У щиті, двічі перетятому хвилясто на червоне, синє та червоне поля, срібний орел, за яким скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та шабля вістрям додолу, обабіч розходяться дубові гілки з жолудями, над орлом – 8-променева зірка, під ним – фортеця з трома вежами, все золоте. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими накладками, повернутий вправо, вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим синьо-срібним бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: QUISQUE EST FABER SUA FORTNAE (кожен коваль свого щастя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 585 Віталій Олександрович ТЕЛИЧКО (Київ) № 585 Віталій Олександрович ТЕЛИЧКО (Київ)

У червоному полі срібна підкова вухами вгору, на неї покладено золотий ключ у стовп, вушком із синім каменем вгору, та золоту стрілу в балку, вістрям вправо; над ними летить срібна сова з чорним оперенням. Щит із золотими завитками увінчує золотий сніп пшениці й обрамовують червоні гілки з золотим підбиттям. На червоній стрічці з золотим підкладом девіз золотом: РОЗУМ, КАПІТАЛ, ВЕЛИЧ.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 584 Анатолій Дмитрович, Тетяна Юріївна, Марія Анатоліївна та Дмитро Анатолійович КОБЗАРЕНКО (Київ) № 584 Анатолій Дмитрович, Тетяна Юріївна, Марія Анатоліївна та Дмитро Анатолійович КОБЗАРЕНКО (Київ)

У зеленому полі три срібні шестерні у перев'яз зліва, середня більша, з перетинками у формі літери "К", в які вставлено золотий пшеничний сніп, нижня шестерня з кругом у середині, а верхня - з кільцем. Внизу на срібній стрічці із зеленим підкладом зелений девіз: РАЗОМ МИ СИЛА.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 583 Олександр Львович АГРИС і Лариса Олександрівна ФІЛІППЕНКОВА (Київ) № 583 Олександр Львович АГРИС і Лариса Олександрівна ФІЛІППЕНКОВА (Київ)

У синьому полі виходить золота земна куля, на ній – чорна чаша, яку обвиває така ж змія; з кулі виходить срібний кінь з червоним язиком та золотими крилами і тримає золотий ріг достатку; в пурпуровій главі праворуч чотири золоті лілії (2:2), а ліворуч – така ж підкова вухами вгору, обабіч неї виходять дві золоті дубові гілки з листям. Щит увінчує сталевий лицарський шолом з золотим медальйоном, вкритий справа синім наметом з золотим підбиттям, зліва – пурпуровим зі срібним. Клейнод: з синьо-золото-пурпурового бурелету виходить срібний лебідь з золотим дзьобом та червоним язиком, з облямованою золотом червоною полум’яною короною та золотою короною на шиї. На срібній стрічці девіз чорним: NON PROGREDI EST REGREDI (не рухатися вперед – означає йти назад). Прапор праворуч: на пурпуровому полотнищі золоті літери ФЛ у срібному вінку з лаврового та дубового листя; прапор ліворуч: на синьому полотнищі золоті літери АА у такому ж вінку з лаврового та дубового листя.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський
(Новий герб)№ 582 Ігор Васильович ОДНОРАЛОВ (Київ) № 582 Ігор Васильович ОДНОРАЛОВ (Київ)

У щиті срібна кроква оздоблена п’ятьма чорними ліліями; у верхньому синьому полі праворуч – золота долоня з чорним оком, ліворуч – дві скошені золоті булави; у нижньому зеленому – два скошені вушками додолу золоті ключі, перевиті срібними стрічками, над ними – розгорнута срібна книга, охоплена золотими овалами з червоними атомами. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, прикрашений намистом із перлин та синьо-зеленим медальоном. Шолом вкритий справа зеленим та зліва синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: срібна з червоним язиком та зеленими очима голова лева, увінчана золотою короною. Під щитом на срібній стрічці з синім підбиттям девіз сріблом: JUSTUM ET TENACEM PROPOSITI VIRUM! (той, хто правий та твердо йде до мети!). Прапор: на зеленому полотнищі золотий сигль О у такому ж лавровому вінку, над ними летить срібний голуб.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський
(Новий герб)№ 581 Олександр Валерійович ЖУРБА (Київ) № 581 Олександр Валерійович ЖУРБА (Київ)

У синьому полі на чорній вигнутій основі стоїть золота фортеця, перед якою золотий дуб зі срібними жолудями та червоний щиток зі срібними циркулем та кутником, на яких лежить золотий ключ вушком догори в золотому сяйві, під щитком дві срібні шаблі із золотими руків’ями навхрест. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотим оздобленням та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – срібна голова орла із золотим дзьобом вкрита такою ж лілейною короною. Щитотримачі: срібний пегас із золотими очима, гривою, копитами та крилами і золотий лев із червоним язиком та срібними пазурами. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FORTES FORTUNA ADIUVAT (Фортуна любить сміливих). На синьому прапорі двоє золотих Янголів із срібними крилами тримають золотий щит зі срібним сиглем “Z” під трьома такими ж 8-променевими зірками, над щитом – золота 12-променева зірка у такому ж сяйві.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 580 Володимир Михайлович і Дмитро Володимирович МАРЧЕНКО та Ольга Володимирівна ДЕМЧЕНКО (Одеса) № 580 Володимир Михайлович і Дмитро Володимирович МАРЧЕНКО та Ольга Володимирівна ДЕМЧЕНКО (Одеса)

У синьому полі з червоною вигнутою основою золоте горіхове дерево з корінням, на яке накладено срібну розу вітрів із золотою лілією на верхньому промені, обабіч лілії два срібні ключі вушками вгору, обабіч коріння – дві золоті бджоли зі срібнимим крильцями, а внизу – золота підкова вухами вгору. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий з правої сторони синім наметом із срібним підбиттям, а з лівої – червоним наметом із золотим підбиттям, пов’язаний срібно-синьо-золото-червоним бурелетом. Клейнод – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червоні літери А та Ω. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: COGNITIO, ACTION, FAIRNESS (знання, дія, справедливість). Щитотримачі: два золоті леви із червоними язиками та срібними кігтями. Прапор: на синьому полотнищі золотом лілія у сяйві.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 579 Микола Васильович БЕРЕЗІЙ (Запоріжжя) № 579 Микола Васильович БЕРЕЗІЙ (Запоріжжя)

Щит повищено перетятий і розтятий; у верхньому золотому полі зелена березова гілочка з листочками і бруньками; у нижньому правому синьому полі 7 срібних стріл покладені в зірку та перев’язані золотою стрічкою; у нижньому лівому червоному – срібна вежа. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: золотий проквітлий хрест із виноградною лозою. Щит покладено на срібні ключ (вушком догори) та шаблю (вістрям додолу). Під щитом на золотій стрічці девіз синім: PRORSUM CUM CORDE PURO (вперед, з чистим серцем).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 578 Анатолій Валерійович САФРЮК і Наталя Вікторівна ОНИСЬКО (Ла-Гаренн-Коломб, Франція) № 578 Анатолій Валерійович САФРЮК і Наталя Вікторівна ОНИСЬКО (Ла-Гаренн-Коломб, Франція)

У щиті, розтятому на червоне та зелене поля, летить золота жар-птиця, над нею обабіч – по золотому буковому горішку. Вгорі з-за щита виходить золотий лук із натягнутою стрілою. Обабіч щит обрамовують дві золоті букові гілки, перевиті синьо-жовтою стрічкою. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ (свобода, рівність, братерство).
Герб склали А. Сафрюк та А. Гречило, малюнок виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 577 Сергій Леонідович ЗОЗУЛЯ (Київ) № 577 Сергій Леонідович ЗОЗУЛЯ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі покладені навхрест дві стріли вістрями вгору, поверх яких гілочка дуба з жолудями у стовп, усі золоті; у 2-у зеленому – золота 5-променева ребриста зірка; у 3-у зеленому – золота фортеця з трьома вежами; у 4-у синьому – повернутий праворуч золотий орел із розгорнутими крильми. Щит вписаний у золотий картуш і обрамований зеленими гілками із золотим підбиттям. На золотій стрічці девіз синім: AQUILA NON CAPTAT MUSCAS (орел не ловить мух).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 576 Андрій Володимирович БАСКАКОВ (Кишинів, Молдова) № 576 Андрій Володимирович БАСКАКОВ (Кишинів, Молдова)

У червоному полі спинається ведмідь, вище стоїть собака, навколо них 3 зірки (1:2) та 5 ялинок з корінням (2:2:1), всі срібні. Щит увінчаний золотою вежею, накладений на скошені срібні ключ, вушком вгору праворуч, та стрілу, вістрям вгору ліворуч, і обрамований червоними гілками із золотим підбиттям. Прапор: на червоному полотнищі золотий вензель АБ під такою ж короною.
Герб склали Е. Баскакова та А. Дніпровський, малюнок виконав А. Дніпровський.
(Новий герб)№ 575 Сергій Миколайович ГАРКАВЕНКО (Дніпро) № 575 Сергій Миколайович ГАРКАВЕНКО (Дніпро)

У синьому щиті з вузькою золотою облямівкою меч із золотим руків’ям, прикрашеним жолудем та двома дубовими листками, та срібним лезом вгору, з вістря якого розходяться три розширені золоті промені, в яких летить срібний голуб із золотими лапами і дзьобом, в якому така ж оливкова гілка; обабіч меча – дві золоті оливкові гілки зі срібними плодами, над ними – чотири золоті жолуді з парою дубових листків – 2:2. Щитотримачі: два золоті леви з червоними язиками. Під щитом на срібній стрічці з синім підкладом синій напис: VOM GOTT GESEGNET IST DERJENIGE, DEM GOTT EINEN VERSTAND ZUR GEBURT GEGEBEN HAT UND DERJENIGE, DER SEIN GESETZ BEFOLGT, AUF SEINEN SPUREN GEHEND (від Бога благословенний той, кому Бог розум до народження дав і той, хто його закону дотримується йдучи по стопах його). Над щитом синій орел з розгорнутими крилами, над ним на синій стрічці зі срібним підкладом напис сріблом: DEIN WORT UND GESETZ IST DIE WAHRHEIT [UND ES IST EIN ZWEISCHNEIDIGES SCHWERT] (Твоє слово і закон є істина і меч двосічний).
Герб склали С. М. Гаркавенко та М. С. Карий, виконав – М. С. Карий.
(Новий герб)№ 574 Сергiй Iванович ТАТАРЧИК (Київ) № 574 Сергiй Iванович ТАТАРЧИК (Київ)

У щиті, скошеному зліва на синє та зелене поля, срібна стріла у стовп вістрям вгору, праворуч від неї спинається золотий лев під трьома срібними 8-променевими зірками (2:1), ліворуч – срібна вежа над таким же дубом із корінням. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими накладками, повернутий вправо, вкритий зеленим наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. На зеленій стрічці під щитом девіз сріблом: VADE PRORSUM (іди вперед). Прапор: на розділеному по діагоналі з верхнього вільного кута на синє та зелене поля полотнищі золоті елементи – літера Т під короною в дубовому вінку.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 572 Олександр Іванович БОЛОТОВ (Краматорськ) № 572 Олександр Іванович БОЛОТОВ (Краматорськ)

У червоному полі над шипоподібною синьою основою біжить срібний олень, над ним обабіч – по золотому виноградному грону з двома листками. Щит увінчує сталевий шолом із золотим медальйоном, вкритий червоним наметом, підбитим сріблом і прикріпленим срібним вінцем із червоними пластинами. Під щитом на синій стрічці девіз сріблом: VIVERE EST COGITARE (жити – значить мислити).
Герб склав О. О. Болотов, виконало ТОВ «Гарант і партнери».
(Новий герб)№ 571 Віталій Миколайович СІЧКАР (Київ) № 571 Віталій Миколайович СІЧКАР (Київ)

У щиті, скошеному зліва на червоне та зелене поля, срібна стріла у стовп вістрям вгору, перевита золотою виноградною лозою з гронами, праворуч – у червоному полі спинається золотий лев, ліворуч – у зеленому полі срібний єдиноріг. Щит обрамований золотим картушем.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 570 Василь Васильович КІРЕЄВ (Київ) № 570 Василь Васильович КІРЕЄВ (Київ)

У червоному полі облямований золотом широкий чорний стовп, на якому спинається золотий лев під такою ж короною, лева охоплюють золоті дубові гілки з жолудями. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом. Щит покладено на скошені срібні: справа – стрілу вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: PRIMUS INTER PARES (перший серед рівних). Прапор: на червоному полотнищі золоті елементи – вензель КВ під короною у дубовому вінку.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 569 Олексій Дмитрович ФЕСЬКОВ, Вікторія Євгенівна (з дому – ГАЛАКТІОНОВА) ФЕСЬКОВА (Санкт-Петербург, Росія) № 569 Олексій Дмитрович ФЕСЬКОВ, Вікторія Євгенівна (з дому – ГАЛАКТІОНОВА) ФЕСЬКОВА (Санкт-Петербург, Росія)

Срібне поле всіяне синіми квітами волошки, у правому вільному синьому полі срібний пугач з розгорнутими крилами, з золотими очима, дзьобом і кігтями. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо. Клейнод – із синьо-срібного бурелета виходить срібна закована у лати правиця з синьою квіткою волошки на зеленому стеблі з двома листками. Намет синій, підбитий сріблом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: НЕ ДЕЛАТЬ ЗЛОЕ.
Герб склав С. Резніков, виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 568 Сергій Миколайович і Наталія Володимирівна (з дому – ЗАЛІЗНЯК) ОЧЕРЕДЬКО (Комсомольськ, Полтавська обл.) № 568 Сергій Миколайович і Наталія Володимирівна (з дому – ЗАЛІЗНЯК) ОЧЕРЕДЬКО (Комсомольськ, Полтавська обл.)

У зеленому щиті золотий сніп із пшениці та очерету, на який посередині покладено вінок із червоних маків і синіх волошок, а знизу – золоту лілію, обабіч – два срібні крила, зверху – золота корона із шаблями та листям і плодами калини, обабіч неї – 5-променева срібна зірка, декорована синім каменем, та золота 9-променева із зеленим каменем у середині. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підбиттям, вкритий зеленим наметом, підбитим справа сріблом, а зліва золотом, і прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Клейнод – золота книга із срібними сторінками, на правій – синя літера С, а на лівій – червона літера Н. Щитотримачі стоять на земній кулі: справа срібний кінь із золотими очима, копитами, гривою та хвостом та зліва – золотий кінь із срібними очима, копитами, гривою та хвостом. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: РАЗОМ І ТІЛЬКИ ВПЕРЕД.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 567 Андрій Олексійович, Тетяна Богданівна (з дому – ЛАГАНЯК), Анастасія Андріївна та Ольга Андріївна ПЕТРИШИН (Львів) № 567 Андрій Олексійович, Тетяна Богданівна (з дому – ЛАГАНЯК), Анастасія Андріївна та Ольга Андріївна ПЕТРИШИН (Львів)

У щиті, розтятому на срібне і червоне поля, йде кінь в обернених кольорах з золотими очима, в червоному полі над ним – золотий яворовий листок. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо. Клейнод – на червоно-срібному бурелеті червона геральдична шестикутна дошка, на ній – золотий яворовий листок. Намет червоний, підбитий сріблом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: ДОСЯГАТИ ВСЬОГО ПРАЦЕЮ.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 566 Єлизавета Євгенівна ГОЛУБ (Львів) № 566 Єлизавета Євгенівна ГОЛУБ (Львів)

У синьому полі срібний голуб летить над золотою лжицею, покладеною в балку. Над щитом – зелений вінець із червоними коралами і дев’ятьма зубцями, п’ять з яких мають листя із червоними ягодами; з-під вінця виходять дві сині стрічки. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: И СПОДОБИ МЯ НЕОСУЖДЕННО.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]