головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 681 Петро Богданович ПРИЙМА (Рудно) № 681 Петро Богданович ПРИЙМА (Рудно)

У щиті срібний перекинутий тонкий вилоподібний хрест; у правому золотому полі синя шабля вістрям додолу, поверх якої червоне полум’яне серце, пробите навхрест чорними стрілами скошеними вістрями додолу; у лівому синьому полі золотий кадуцей; у нижньому зеленому полі золота підкова вухами вгору із таким же жолудем у середині. Щит увінчує сталевий дужковий шолом із золотим козацьким хрестом на синій стрічці, підбитий червоним і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-синьо-зеленого бурелету виходить золотий сокіл з червоним озброєнням. Щитотримачі: золотий лев та чорний ведмідь, озброєні червоним, біля яких на золотих древках зелені штандарти з тонкою золотою лиштвою, на правому – золоті кутник і циркуль, на лівому – золотий молоток. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: IMPERARE SIBI MAXIMUM IMPERIUM EST (володіння над собою – найбільше з володінь).
Герб склав П. Прийма, виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 680 Олексій Леонідович ЧЕРВІНСЬКИЙ-ІВАШУРА (Київ) № 680 Олексій Леонідович ЧЕРВІНСЬКИЙ-ІВАШУРА (Київ)

У синьому полі скошені навхрест стріла вістрям вгору та ключ вушком вгору, поверх них – кільце, в яке вписане 16-променеве сонце з чорними літерами “Ch”, над ними – голова лева анфас, під ними – фортеця з трьома вежами, всі фігури золоті. Знизу та обабіч щит обрамовують золоті дубові гілки з жолудями. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 679 Сергій Олексійович БІЛАН (Луганськ) № 679 Сергій Олексійович БІЛАН (Луганськ)

Щит напівперетятий золотою нитяною балкою та розтятий таким же нитяним стовпом; у верхньому правому зеленому полі – золота дубова гілка з двома жолудями і листками; у нижньому правому синьому – золота фортеця з трьома вежами; у лівому червоному – золотий лев з ключем у передніх лапах спинається по такому ж нитяному ламаному перев’язу, напівскошеному вліво. Щит накладено на скошені навхрест золоту стрілу вістрям вгору та срібний меч з золотим руків’ям вгору й увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом з золотим оздобленням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: NUMQUAM CEDERE (ніколи не здаватися!).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 677 Андрій Миколайович ГРОМОВ (Одеса) № 677 Андрій Миколайович ГРОМОВ (Одеса)

Щит розтятий і підвищено перетятий, по січеннях – золотий ключ вушком вгору у стовп поверх такої ж стріли вістрям праворуч у балку; у 1-у синьому полі золота 8-променева зірка, у 2-у червоному – золота голова лева анфас, у 3-у синьому – золота фортеця, у 4-у, перетятому хвилясто 10 разів на сині та срібні поля – золотий вітрильник. Щит вписано у золотий картуш і увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом із золотим декором, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, який кріпиться синьо-золотим бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 676 Дмитро Геннадійович ПИСАНИЙ (Київ) № 676 Дмитро Геннадійович ПИСАНИЙ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у центрі – золота голова лева анфас; у 1-у зеленому полі покладені в косий хрест два ключі вухами вгору, поверх них – корона, всі золоті; у 2-у та 3-у синіх полях – срібна колона, перевита золотою виноградною лозою з гронами; у 4-у полі червоної кладки зі срібними швами – золота фортеця з трьома вежами. Щит увінчано золотою лілією, покладено на такі ж скошені стрілу вістрям вгору праворуч та ключ вушком догори ліворуч й обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на зеленій стрічці зі срібним підкладом девіз сріблом: NIHIL IN VITA NON POTEST NOS E SELLA DEICERE (ніщо у житті нас не може вибити зі сідла).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 675 Валентин Володимирович БЕЛАН (Херсон) № 675 Валентин Володимирович БЕЛАН (Херсон)

У щиті облямоване золотом синє перекинуте вістря, в якому срібний орел із золотими дзьобом і лапами та срібними кігтями, на грудях – червоний щиток із двома золотими оберненими сиглями В зі срібною стрілою вістрям вгору поміж ними, під орлом – золотий сигль V; у червоних полях обабіч – праворуч золотий зі сріблом Ріг достатку, а ліворуч – золота 6-променева зірка, покладена на таку ж срібну, а над нею золота 6-променева зірка. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та синім підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, закріплений золото-синім бурелетом. Клейнод – золоті розгорнуті крила. Щитотримачі: праворуч – срібний пегас із золотими крилами, копитами, хвостом, гривою та очима, ліворуч – золотий грифон із срібними кігтями й дзьобом та червоним язиком. Внизу, на золотій стрічці, синій девіз: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (швидше, вище, сильніше). Прапор: на синьому полотнищі червоне сонце із золото-срібним промінням, в середині якого два золоті обернені сиглі В зі срібною стрілою вістрям вгору поміж ними, обабіч у нижніх кутах – золота 6-променева зірка, покладена на таку ж срібну від древка, та золота 6-променева зірка з вільного краю.
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)№ 673 Євген Іванович та Яна Анатоліївна ПРАВДА (Дніпро) № 673 Євген Іванович та Яна Анатоліївна ПРАВДА (Дніпро)

Щит скошений обабіч; у верхньому синьому полі золотий замок з двома вежами і відкритими воротами, над ним – дві золоті 7-променеві зірки, а перед ним – срібно-чорний собака бігль; у правому зеленому срібний вовк ліворуч, за ним – золотий кадуцей у стовп; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді, над ними – дві золоті троянди; у нижньому синьому – два золоті ключі, покладені навхрест догори вушками. Щит увінчує сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, повернутий праворуч і покритий справа синім, а зліва – зеленим наметом з золотим підбиттям. Клейнод: із синьо-золото-зеленого бурелета виходить срібна скеля, на якій лежить срібний вовк. Щитотримачі: праворуч срібний морський дракон, ліворуч – срібна пантера. На червоній стрічці два переплетені серця – золоте та срібне, і девіз сріблом: С ПРАВДОЙ ПО ЖИЗНИ.
Герб склав і виконав О. В. Вольхiн.
(Новий герб)№ 672 Ігор Валерійович, Арсеній Ігорович і Марина Ігорівна ПРОЦЮК та Ксенія Ігорівна НАУМОВА (Харків) № 672 Ігор Валерійович, Арсеній Ігорович і Марина Ігорівна ПРОЦЮК та Ксенія Ігорівна НАУМОВА (Харків)

У синьому полі два золоті переплетені контурні серця покладені на заплетений золотою виноградною лозою срібний жезл з крилами та синім сиглем П на голівці, оповитій золотим сяйвом, над ними – золотий проквітлий виноградною лозою православний хрест. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із синім підкладом, вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-синім бурелетом. Клейнод – срібний голуб з піднятими крилами та з золотою оливковою гілкою в дзьобі. Щитотримачі: два золотоволосі Янголи зі срібними крилами у срібних одежах із золотим оздобленням. Під щитом покладені навхрест дві зелені пальмові гілки. Внизу на срібній стрічці з синім підбиттям синій девіз: VIRES UNITAE AGUNT (сили діють спільно).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 671 Дмитро Валентинович ЛЕВЧЕНКО (Київ) № 671 Дмитро Валентинович ЛЕВЧЕНКО (Київ)

У щиті золотий нитяний хрест, поверх якого така ж голова лева анфас; у 1-у синьому полі 3 золоті 8-променеві зірки у перев’яз зліва, у 2-у зеленому – золоте гроно винограду з трьома листочками, у 3-у червоному – золотий лапчастий заокруглений хрест, у 4-у синьому – 3 золоті бджоли у перев’яз зліва. Щит вписано в золотий картуш, накладено на скошені навхрест золоті стрілу вістрям вгору та ключ вушком догори та охоплено золотим дубовим вінком з жолудями. На синій стрічці девіз золотом: NUNQUAM RETRORSUM SEMPER INGREDIENDUM (ні кроку назад, завжди вперед).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 669 Володимир Володимирович (Київ), Володимир Володимирович та Андріан Володимирович ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ (обоє – Львів) і Софія Володимирівна ДРОГОМИРЕЦЬКА (Київ) № 669 Володимир Володимирович (Київ), Володимир Володимирович та Андріан Володимирович ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ (обоє – Львів) і Софія Володимирівна ДРОГОМИРЕЦЬКА (Київ)

У щиті, розтятому на червоне та синє поля, понижена ліворуч срібна східчаста балка, по якій спинається золотий коронований лев і тримає у передніх лапах облямований золотом синій щиток, в якому золота стріла з лілейним наконечником вістрям вгору, обабіч – дві срібні 6-променеві зірки та внизу такий же півмісяць ріжками вгору, на нього покладено червоний лапчастий хрест, внизу в червоному полі – золотий тюльпан. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, закріпленим синьо-золотим бурелетом. Клейнод – срібний голуб із золотими очима, дзьобом та лапами тримає у дзьобі золоту оливкову гілку. Щитотримачі: праворуч золотий лев із срібними кігтями та червоним язиком, ліворуч – срібний пегас із золотими крилами, копитами, хвостом, гривою та очима. Внизу на золотій стрічці чорний девіз: QUOD BONUM EST POPULUS (робити добро людям). Прапор: на синьому полотнищі з тонкою золотою лиштвою та трьома косицями золотий сигль D у такому ж лавровому вінку, під ним обабіч – по срібній 6-променевій зірці.
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)№ 668 Тетяна Павлівна БУТ (Харків) № 668 Тетяна Павлівна БУТ (Харків)

Щит розтятий, у правому золотому полі розгорнута срібна книга в зеленій обкладинці, поверх якої зелене перо, у лівому зеленому полі – золоте сонце, у червоній главі – срібна виноградна лоза з двома гронами та шістьма листочками. Щит увінчано повернутим праворуч лицарським шоломом зі золотою решіткою, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим червоно-золотим бурелетом. Знизу обабіч щит охоплено зеленими оливковими гілками з червоними плодами. Під щитом на червоній стрічці літери сріблом: БТП.
Герб склав В. Хвостенко, виконав Є. Рибаков.
(Новий герб)№ 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро) № 667 Володимир Іванович КРЕСС (Дніпро)

Щит скошений обабіч; у срібному серцевому щитку синій сигль К; у верхньому синьому полі золотий замок з трьома вежами і відчиненими воротами, над ним – три 7-променеві зірки, одна срібна над двома золотими; у правому пурпуровому полі срібний лебідь з двома пташенятами в гнізді; у лівому пурпуровому – зв'язка з трьох золотих ключів на кільці; у нижньому синьому – молодий золотий дуб зі срібними жолудями, а під ним – золотий дракон. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом і вкритий справа синім, а зліва – пурпуровим наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі синьо-срібно-пурпурового бурелету виходять два срібні крила, між якими голова орла з золотим дзьобом і очима. Щитотримачі: дві срібні лайки-самоїди. Внизу на пурпуровій стрічці з червоним підбиттям девіз золотом: НЕ РАВНЫЙ МНОЖЕСТВУ.
Герб склав і виконав О. В. Вольхiн.
(Новий герб)№ 665 Сергій Вікторович, Іван Сергійович, Василь Сергійович і Григорій Сергійович ПОЛГОРОДНІК (Новогродівка) № 665 Сергій Вікторович, Іван Сергійович, Василь Сергійович і Григорій Сергійович ПОЛГОРОДНІК (Новогродівка)

У синьому полі золотий пернач у стовп, оточений дев’ятьма золотими шестипроменевими зірками (1:2:2:2:2), поверх якого летять три срібні куріпки в правий перев’яз. Щит увінчує решітковий шолом, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Клейнод: на синьо-срібному бурелеті золотий поширений трьохзубчатий хрест. На синій стрічці девіз золотом: ORA ET LABORA (молитвою та працею).
Герб склав і виконав С. А. Шелудько.
(Новий герб)№ 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія) № 664 Дмитро Борисович ЖДАН (Ковров, Росія)

У червоному полі срібна фігура з поєднаної глави, лівого перев’язу та основи, поверх неї – золотий розгорнутий сувій у балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом з бармицею, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: червоне крило з оперенням поперемінно червоним і срібним. На срібній стрічці девіз чорним: GDZIE JEST OJCZYZNA TAM JEST NAJLEPIEJ (де батьківщина, там найкраще).
Герб склали Д. Б. Ждан і Д. В. Іванов, виконав О. К. Грефенштейн.
(Новий герб)№ 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв) № 663 Сергій Іванович ЧЕРНОМОРЕЦЬ (Зміїв)

У зеленому полі облямований сріблом синій косий хрест, на якому золоті дубові гілки з жолудями, поверх усього – срібна фортеця з трьома вежами, обабіч неї – по золотому ключу вушком вгору, а внизу – срібна 8-променева зірка; у синій главі золотий орел, обабіч якого по срібній 8-променевій зірці. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (швидше, вище, сильніше).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь) № 662 Олег Володимирович МАЗУР (Мелітополь)

Щит напіврозтятий і перетятий вигнутою золотою балкою; у 1-у червоному полі срібний розширений хрест, над ним праворуч – така ж 8-променева зірка; у 2-у синьому – золоте колесо-шестерня, над нею ліворуч – така ж шишка хмелю; у нижньому зеленому – срібна рука в латах тримає таку ж шаблю з золотим руків'ям і ефесом. Щит увінчує сталевий шолом з решітками, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям, а ліворуч – синім зі золотим. Клейнод – зі золото-синього бурелету виходять два золоті крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: МОЛИСЬ, ПРАЦЮЙ, БОРИСЬ.
Герб склали О. В. Мазур і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково) № 661 Артур ЛЕРОЙ (Вишково)

У червоному полі золота давня корона. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золоте колесо. Намет з червоного ведмежого хутра з головою без нижньої щелепи і з двома передніми лапами, підбитий золотом. Клейнод: із золото-червоного бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: золоті короновані голі діви з червоними волоссям, губами, нігтями і сосками, які виходять із зелених башт із зачиненими золотими брамами; кожна тримає прапор на золотому древку: праворуч – на червоному квадратному полотнищі золотий кельтський хрест із розширеними і закругленими кінцями, ліворуч – на зеленому квадратному полотнищі золота кельтська трійця. На золотому постаменті два червоні яблука із двома зеленими листками на кожному і два пучки зеленого дерну. На червоній стрічці девіз золотом: VIVE LE ROY! (хай живе король).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 660 Анатолій Васильович ПОЛЯЦЬКИЙ (Дніпро) № 660 Анатолій Васильович ПОЛЯЦЬКИЙ (Дніпро)

У зеленому полі золота фортеця з трьома вежами, над нею – срібний розширений заокруглений хрест, праворуч якого золотий ключ вушком угору, а ліворуч – пучок із трьох золотих стріл вістрями вгору, перевитий срібною стрічкою; внизу – облямований золотом щит, розтятий і перетятий на сині та червоні поля, в якому золота голова лева анфас, з-поза щита виходять вгору обабіч фортеці дві золоті дубові гілки з жолудями і листочками. Щит вписано у золотий картуш і обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 659 Віталій Григорович і Дмитро Віталійович МИРОНЮК (Кропивницький) № 659 Віталій Григорович і Дмитро Віталійович МИРОНЮК (Кропивницький)

У щиті перекинута срібна кроква з полум’яним верхнім краєм, над нею у синьому полі золотий фенікс зі срібними дзьобом та очима, а під нею в червоному полі золотий православний хрест, проквітлий виноградною лозою, зі срібними гронами, знизу якого накладається срібний сигль М. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним медальйоном зі срібним хрестом і червоним підкладом, вкритий праворуч червоним наметом зі срібним підбиттям та ліворуч синім наметом із золотим підбиттям, увінчаний золотою короною з шаблями. Внизу на срібній стрічці з синім підбиттям синій девіз: ЖИТТЯ ДАНЕ НА ДОБРІ СПРАВИ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків) № 658 Руслана Олександрівна КОМАР (дівоче – БОГДАНОВА) (Харків)

У червоному полі вкрита золотою короною срібна голова орла з золотим дзьобом. Щит увінчано сталевим лицарським шоломом, накладено на два скошені навхрест срібні мечі з червоними руків’ями та золотими ефесами догори та обрамованою чорними рослинними стеблами з листками та червоними квітками. Під щитом на червоній стрічці облямовані сріблом чорні літери «БРК».
Герб склав В. С. Хвостенко, виконав Є. Рибаков.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]