головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 629 Анна Григорівна ПОВОЛОЦЬКА (Дніпро) № 629 Анна Григорівна ПОВОЛОЦЬКА (Дніпро)

У зеленому полі золоте сонце з обличчям і полум’яними променями, над ним – розгорнута золота книга з червоними літерами A і Z, між якими виходить зелений паросток; обабіч книги по золотій 7-променевій зірці. Щит вписано в золотий картуш, на якому сидить срібна полярна сова. Щитотримачі: двоє срібних єдинорогів з золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підкладом девіз золотом: ALIIS LUCENS UROR (світячи іншим, згораю сам).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)№ 628 Павло Миколайович, Едуард Миколайович, Єва Павлівна КАПЕЛЬКА, Ксенія Олександрівна ЛІСОНЬ (усі – Дніпро), Микола Іванович, Лідія Павлівна КАПЕЛЬКА та Світлана Анатоліївна ЛІСОНЬ (усі – Кам’янське) № 628 Павло Миколайович, Едуард Миколайович, Єва Павлівна КАПЕЛЬКА, Ксенія Олександрівна ЛІСОНЬ (усі – Дніпро), Микола Іванович, Лідія Павлівна КАПЕЛЬКА та Світлана Анатоліївна ЛІСОНЬ (усі – Кам’янське)

У червоному полі поміж двох золотих дубових гілок з жолудями спинається такий же лев, над ним – покладені навхрест два золоті ключі, скошені вухами вгору, поверх яких – срібна стріла в балку, вістрям праворуч. Щит вписано в золотий картуш і накладено на два перехрещені срібні мечі, спрямовані вістрями додолу. На картуші сидить золотий орел з розгорнутими крилами.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 627 Артем Васильович ТЕРЕЩЕНКО (Дніпро) № 627 Артем Васильович ТЕРЕЩЕНКО (Дніпро)

Щит розтятий і перетятий на два червоні та два сині поля; у центрі – золота стріла в балку, поверх неї – облямований сріблом синій перев’яз справа, на якому золотий факел, поверх усього – срібний проквітлий хрест із виноградною лозою; у 2-у синьому полі золотий ключ у стовп, вушком вгору, у 3-у синьому полі – золота вежа. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий синiм наметом із золотим підбиттям і синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: VIAM SUPERVADET VADENS (дорогу здолає той, хто йде). Прапор: на синьому полотнищі срібний вовк.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 626 Дмитро Семенович КІВА (Київ) № 626 Дмитро Семенович КІВА (Київ)

У щиті срібна тонка увігнута кроква із літакоподібною вершиною, навколо якої у верхньому пурпуровому полі золоте сяйво, у нижньому червоному полі розгорнута золота книга зі срібними сторінками, на яких пурпурова літера К та 5-променева червона зірка, покладена на таку ж золоту, а зверху лежить золотий ключ догори вушком із літерою А. Над щитом сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий червоним та пурпуровим наметом із золотим підбиттям, пов’язаний золото-пурпуровим бурелетом. Клейнод – срібні крила. Внизу – золотий пірнач та срібна із золотим руків’ям шабля, перевиті пурпуровою стрічкою із золотим підкладом, на якій девіз золотом: SCIENTIA VIRTUS HONOR (знання, мужність, честь).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 625 Даніель і Люк ХАЇТАС, Киріакія і Софія НЕПІАЛІДУ (Мельбурн, Австралія) № 625 Даніель і Люк ХАЇТАС, Киріакія і Софія НЕПІАЛІДУ (Мельбурн, Австралія)

У червоному полі три срібні кружала (2:1). Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим червоно- срібним бурелетом.
Герб склав Д. Хаїтас, виконав – Л. Хаїтас.
(Новий герб)№ 624 Вінcент Майкл ЧЕСНИЙ (Кулпмонт, США) № 624 Вінcент Майкл ЧЕСНИЙ (Кулпмонт, США)

У срібному полі червоне перекинуте вістря, в якому три срібні лілії (2:1). Щит увінчує сталевий шолом із золотою решіткою, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом. Клейнод: розгорнута книга з синьою обкладинкою та золотим блоком, на срібних сторінках якої чорні грецька літера «Псі» та монограма «Хі-Ро». Внизу під щитом хрест пільгового лицаря Суверенного військового Ордена Госпітальєрів Святого Івана Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти. На срібній стрічці з червоним підбиттям чорний девіз: VINCIT QUI DEVINCIT (перемагає той, хто перемагає себе).
Герб склав В. М. Чесний, виконав – Д. В Андерсон.
(Новий герб)№ 623 Андрій Петрович БІЛИЙ (Київ) № 623 Андрій Петрович БІЛИЙ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі – золоте 16-променеве сонце; у 2-у червоному – золота підкова вухами вгору; у 3-у червоному – золоте колесо зі срібними спицями-блискавками; у 4-у синьому – золота калитка-кошіль. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом, вкритий справа червоним, а зліва – синім наметом зі золотим підбиттям. Клейнод: на червоно-синьо-золотому бурелеті спинається срібний кінь з червоним язиком. Внизу на золотій стрічці з червоно-синім підбиттям чорний девіз: MEA VITA – MEA LEX (моє життя – мій закон).
Герб склало і виконало ТОВ «Гарант і Партнери».
(Новий герб)№ 622 Олексій Владиславович ФІЛІППОВ (Київ) № 622 Олексій Владиславович ФІЛІППОВ (Київ)

У щиті золота тонка кроква; у верхньому синьому полі перевита золотою виноградною лозою з гронами срібна колона праворуч і ліворуч – срібна сова тримає у правій лапі золотий ключ; у нижньому чорному полі – золота підкова вухами вгору, на якій три срібні стріли з золотим оперенням внизу, над ними – золота 8-променева зірка. Щит обрамовують сині гілки з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: VOLO ОMNES (хочу, щоб усі...).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський А.В.
(Новий герб)№ 621 Костянтин Олександрович МАКІЄНКО (Бровари) № 621 Костянтин Олександрович МАКІЄНКО (Бровари)

У чорному полі срібний православний хрест, під яким такий же лет.
Герб склав К. Макієнко, малюнок виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 620 Сергій Володимирович АВЕРКІН (Миколаїв) № 620 Сергій Володимирович АВЕРКІН (Миколаїв)

У розтятому й перетятому щиті золота фортеця з трьома вежами, над якою така ж 8-променева зірка; у 1-у синьому полі золотий ключ вушком вгору; у 2-у зеленому – золота голова лева анфас; у 3-у зеленому та 4-у синьому – по золотій дубовій гілочці з трьома жолудями. Вгорі з-за щита виходить ангел у срібній одежі, з золотим німбом і срібними крильми. Щит накладено на дві золоті стріли скошені вістрями вгору та обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 618 Юрій Миколайович і Світлана Анатоліївна ЛІСНЯК (Дніпро) № 618 Юрій Миколайович і Світлана Анатоліївна ЛІСНЯК (Дніпро)

Щит розтятий; у правому червоному полі срібна кінокамера, над нею – три безанти, 1 над 2; у лівому синьому полі срібна кроква, над нею – три золоті 7-променеві зірки, 1 над 2, внизу – срібний льодоруб, обабіч якого такі ж страхувальні карабіни. Щит увінчує сталевий турнірний шолом, вкритий праворуч червоним, а ліворуч – синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: з червоно-синьо-золотого бурелету виходять три срібні страусові пір’їни. Щитотримачі: праворуч срібний єдиноріг із золотим озброєнням, ліворуч – золотий коронований лев. На зеленій стрічці девіз золотом: STET FORTUNA DOMUS (хай щасливим буде ваш дім).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)№ 616 Олексій Сергійович ІСАКОВ, Єлизавета Олександрівна, Соломія Олексіївна та Серафима Олексіївна ІСАКОВА (Харків) № 616 Олексій Сергійович ІСАКОВ, Єлизавета Олександрівна, Соломія Олексіївна та Серафима Олексіївна ІСАКОВА (Харків)

У зеленому правому полі та главі золота вежа, над якою срібна 8-променева зірка та золота дубова гілочка з жолудями в балку; у лівому золотому полі – червоне серце. Щит обрамований зеленими гілками із золотим підбиттям. Прапор: на зеленому полотнищі срібний вензель І під золотою короною, охоплений такими ж лавровими гілками.
Герб склали О. С. Ісаков та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 615 Владислав Петрович ОЛІЙНИК (Київ) № 615 Владислав Петрович ОЛІЙНИК (Київ)

У синьому полі спинається золотий коронований лев з червоним язиком і пазурами та підтримує золоте колесо зі срібним ободом, накладене на спрямовану вістрям вгору золоту стрілу. Щит увінчує декорований золотом сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Щит покладено на скошені золоті: справа – ключ вухом вгору, зліва – стрілу вістрям вгору. Внизу на синій стрічці девіз золотом: SUUM CUIQUE (кожному своє).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 614 Марія Олександрівна КИРИЧКО та Артем Андрійович СТЕЦЕНКО (Дніпро) № 614 Марія Олександрівна КИРИЧКО та Артем Андрійович СТЕЦЕНКО (Дніпро)

У розтятому щиті вгорі два переплетені контурні серця – срібне і золоте, під золотою короною; у правому синьому полі – срібний пелікан у золотому гнізді годує пташенят, над ним – розгорнута срібна книга з золотими сторінками, на яких зелені літери А та Z, обабіч – по золотій 7-променевій зірці; у лівому зеленому полі – срібний грифон тримає у передній правій лапі золоту стрілу вістрям вгору, над ним – три золоті безанти, 1 над 2. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, покритий праворуч зеленим, а ліворуч – синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із синьо-зелено-золотого бурелету виходять три срібні страусові пір’їни. Щитотримачі: два срібні тигри з золотими медальйонами на шиях, праворуч – на зеленій стрічці з такою ж літерою М, ліворуч – на синій стрічці з такою ж літерою А. Внизу на золотій стрічці девіз зеленим: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)№ 612 Олег Андрійович РЄПІН (Харків) № 612 Олег Андрійович РЄПІН (Харків)

У синьому полі на зеленому пагорбі золота фортеця з двома вежами, над нею – квітка соняшника з золотими листочками, на чорному осерді якої – золота лілея. Щит увінчує золота комерційна корона з ювелами, над нею – сталевий лицарський шолом, вкритий праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод – з золото-синьо-зеленого бурелету виходить синя церква з золотими куполами. Щитотримачі: золотий лев з червоним озброєнням і чорний кіт. На золотій стрічці девіз чорним: PERRUMPEMUS ET VINCEMUS (прорвемося і переможемо).
Герб склав і виконав В. Напиткін
(Новий герб)№ 611 Владика Володимир ГРУЦА (Львів) № 611 Владика Володимир ГРУЦА (Львів)

У золотому перекинутому вістрі Богородиця у синьому мафорії та червоному хітоні тримає на руках Дитя у зеленій сорочці і золотому гіматії та сандалях, в обох – золоті німби; у правому червоному полі – золота куля, яку пробиває згори срібний меч із золотим руків’ям; у лівому червоному полі – золотий золотий Тризуб із хрестом на середньому зубі, над ним – такий же княжий вінець. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: МИЛОСЕРДЯ І РАДІСТЬ.
Герб склали В. Груца та А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 610 Володимир Віталійович ГАРЬКАВИЙ (Дніпро) № 610 Володимир Віталійович ГАРЬКАВИЙ (Дніпро)

У червоному полі летить срібна сова з золотою закритою короною на голові та такими ж скіпетром і державою в лапах; над нею – золотий кружок з червоною 5-променевою зіркою, обабіч – золоте сонце та повернутий праворуч срібний півмісяць; під совою – срібна голова ведмедя анфас. Щит вписано в золотий картуш і увінчано двома золотими рогами достатку. Щитотримачі: два золоті грифони зі срібними дзьобами, язиками та пазурами. На червоній стрічці девіз золотом: РАДОСТЬ В ПОБЕДАХ.
Герб склали В. В. Гарькавий і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 609 Максим Андрійович ДАШЕВСЬКИЙ (Полтава) № 609 Максим Андрійович ДАШЕВСЬКИЙ (Полтава)

У щиті зі срібною подвійною мурованою облямівкою в червоному полі срібний дуб із корінням та з листям і жолудями, праворуч нього – золота кобза, ліворуч – такий же серп. Щит увінчує сталевий дужковий шолом зі золотим коловратом на червоній стрічці, підбитий червоним і вкритий таким же наметом зі срібним підбиттям. Клейнод – зі срібно-червоного бурелету виходить золота сова з розгорнутими крилами. Внизу на червоній стрічці девізом золотом: СИЛА РОДУ – В ЄДНОСТІ.
Герб склали М. Дашевський і В. Бернар, малюнок виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 608 Андрій Ярославович, Марта Вікторівна, Ніколь Андріївна (всі – Київ), Ярослав Володимирович та Степан Ярославович ОНИСЬКІВ (Тернопіль) № 608 Андрій Ярославович, Марта Вікторівна, Ніколь Андріївна (всі – Київ), Ярослав Володимирович та Степан Ярославович ОНИСЬКІВ (Тернопіль)

У розтятому й перетятому щиті срібна голова лева анфас, у 1-у червоному полі – золоті ваги, у 2-у золотому – три зелені колоски в балку, у 3-у чорному – золотий кадуцей у стовп, у 4-у синьому – золотий дуб з корінням. Над щитом золотий розширений хрест у вінку з двох зелених лаврових гілок, зв’язаних золотою стрічкою. Щитотримачі – два золоті леви, які стоять на золотому постаменті. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADIUVAT (доля допомагає сміливим).
Герб склав А. Я. Ониськів та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 607 Олександр Сергійович КРЕДЕНЦЕР (Київ) № 607 Олександр Сергійович КРЕДЕНЦЕР (Київ)

У золотому полі на червоній пониженій крокві п'ять золотих 5-променевих зірок; вгорі обабіч – по два зелені дубові листи з одним жолудем між ними; внизу під кроквою – відкрита червона долоня із зімкнутими пальцями. Щит вінчає сталевий лицарський шолом, вкритий підбитим золотом червоним наметом, прикріпленим золото-червоним бурелетом. Клейнод: п'ять страусових пір'їн – три червоні та дві золоті. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: NOVISSIMI ERUNT PRIMI (останній буде першим).
Герб склали О. Креденцер і А. Гречило, виконав – А. Гречило.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]