головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 578 Анатолій Валерійович САФРЮК і Наталя Вікторівна ОНИСЬКО (Ла-Гаренн-Коломб, Франція) № 578 Анатолій Валерійович САФРЮК і Наталя Вікторівна ОНИСЬКО (Ла-Гаренн-Коломб, Франція)

У щиті, розтятому на червоне та зелене поля, летить золота жар-птиця, над нею обабіч – по золотому буковому горішку. Вгорі з-за щита виходить золотий лук із натягнутою стрілою. Обабіч щит обрамовують дві золоті букові гілки, перевиті синьо-жовтою стрічкою. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ (свобода, рівність, братерство).
Герб склали А. Сафрюк та А. Гречило, малюнок виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 577 Сергій Леонідович ЗОЗУЛЯ (Київ) № 577 Сергій Леонідович ЗОЗУЛЯ (Київ)

Щит розтятий і перетятий; у 1-у синьому полі покладені навхрест дві стріли вістрями вгору, поверх яких гілочка дуба з жолудями у стовп, усі золоті; у 2-у зеленому – золота 5-променева ребриста зірка; у 3-у зеленому – золота фортеця з трьома вежами; у 4-у синьому – повернутий праворуч золотий орел із розгорнутими крильми. Щит вписаний у золотий картуш і обрамований зеленими гілками із золотим підбиттям. На золотій стрічці девіз синім: AQUILA NON CAPTAT MUSCAS (орел не ловить мух).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 576 Андрій Володимирович БАСКАКОВ (Кишинів, Молдова) № 576 Андрій Володимирович БАСКАКОВ (Кишинів, Молдова)

У червоному полі спинається ведмідь, вище стоїть собака, навколо них 3 зірки (1:2) та 5 ялинок з корінням (2:2:1), всі срібні. Щит увінчаний золотою вежею, накладений на скошені срібні ключ, вушком вгору праворуч, та стрілу, вістрям вгору ліворуч, і обрамований червоними гілками із золотим підбиттям. Прапор: на червоному полотнищі золотий вензель АБ під такою ж короною.
Герб склали Е. Баскакова та А. Дніпровський, малюнок виконав А. Дніпровський.
(Новий герб)№ 575 Сергій Миколайович ГАРКАВЕНКО (Дніпро) № 575 Сергій Миколайович ГАРКАВЕНКО (Дніпро)

У синьому щиті з вузькою золотою облямівкою меч із золотим руків’ям, прикрашеним жолудем та двома дубовими листками, та срібним лезом вгору, з вістря якого розходяться три розширені золоті промені, в яких летить срібний голуб із золотими лапами і дзьобом, в якому така ж оливкова гілка; обабіч меча – дві золоті оливкові гілки зі срібними плодами, над ними – чотири золоті жолуді з парою дубових листків – 2:2. Щитотримачі: два золоті леви з червоними язиками. Під щитом на срібній стрічці з синім підкладом синій напис: VOM GOTT GESEGNET IST DERJENIGE, DEM GOTT EINEN VERSTAND ZUR GEBURT GEGEBEN HAT UND DERJENIGE, DER SEIN GESETZ BEFOLGT, AUF SEINEN SPUREN GEHEND (від Бога благословенний той, кому Бог розум до народження дав і той, хто його закону дотримується йдучи по стопах його). Над щитом синій орел з розгорнутими крилами, над ним на синій стрічці зі срібним підкладом напис сріблом: DEIN WORT UND GESETZ IST DIE WAHRHEIT [UND ES IST EIN ZWEISCHNEIDIGES SCHWERT] (Твоє слово і закон є істина і меч двосічний).
Герб склали С. М. Гаркавенко та М. С. Карий, виконав – М. С. Карий.
(Новий герб)№ 574 Сергiй Iванович ТАТАРЧИК (Київ) № 574 Сергiй Iванович ТАТАРЧИК (Київ)

У щиті, скошеному зліва на синє та зелене поля, срібна стріла у стовп вістрям вгору, праворуч від неї спинається золотий лев під трьома срібними 8-променевими зірками (2:1), ліворуч – срібна вежа над таким же дубом із корінням. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими накладками, повернутий вправо, вкритий зеленим наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. На зеленій стрічці під щитом девіз сріблом: VADE PRORSUM (іди вперед). Прапор: на розділеному по діагоналі з верхнього вільного кута на синє та зелене поля полотнищі золоті елементи – літера Т під короною в дубовому вінку.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 572 Олександр Іванович БОЛОТОВ (Краматорськ) № 572 Олександр Іванович БОЛОТОВ (Краматорськ)

У червоному полі над шипоподібною синьою основою біжить срібний олень, над ним обабіч – по золотому виноградному грону з двома листками. Щит увінчує сталевий шолом із золотим медальйоном, вкритий червоним наметом, підбитим сріблом і прикріпленим срібним вінцем із червоними пластинами. Під щитом на синій стрічці девіз сріблом: VIVERE EST COGITARE (жити – значить мислити).
Герб склав О. О. Болотов, виконало ТОВ «Гарант і партнери».
(Новий герб)№ 571 Віталій Миколайович СІЧКАР (Київ) № 571 Віталій Миколайович СІЧКАР (Київ)

У щиті, скошеному зліва на червоне та зелене поля, срібна стріла у стовп вістрям вгору, перевита золотою виноградною лозою з гронами, праворуч – у червоному полі спинається золотий лев, ліворуч – у зеленому полі срібний єдиноріг. Щит обрамований золотим картушем.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 570 Василь Васильович КІРЕЄВ (Київ) № 570 Василь Васильович КІРЕЄВ (Київ)

У червоному полі облямований золотом широкий чорний стовп, на якому спинається золотий лев під такою ж короною, лева охоплюють золоті дубові гілки з жолудями. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий червоним наметом із золотим підбиттям і червоно-золотим бурелетом. Щит покладено на скошені срібні: справа – стрілу вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: PRIMUS INTER PARES (перший серед рівних). Прапор: на червоному полотнищі золоті елементи – вензель КВ під короною у дубовому вінку.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 569 Олексій Дмитрович ФЕСЬКОВ, Вікторія Євгенівна (з дому – ГАЛАКТІОНОВА) ФЕСЬКОВА (Санкт-Петербург, Росія) № 569 Олексій Дмитрович ФЕСЬКОВ, Вікторія Євгенівна (з дому – ГАЛАКТІОНОВА) ФЕСЬКОВА (Санкт-Петербург, Росія)

Срібне поле всіяне синіми квітами волошки, у правому вільному синьому полі срібний пугач з розгорнутими крилами, з золотими очима, дзьобом і кігтями. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо. Клейнод – із синьо-срібного бурелета виходить срібна закована у лати правиця з синьою квіткою волошки на зеленому стеблі з двома листками. Намет синій, підбитий сріблом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: НЕ ДЕЛАТЬ ЗЛОЕ.
Герб склав С. Резніков, виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 568 Сергій Миколайович і Наталія Володимирівна (з дому – ЗАЛІЗНЯК) ОЧЕРЕДЬКО (Комсомольськ, Полтавська обл.) № 568 Сергій Миколайович і Наталія Володимирівна (з дому – ЗАЛІЗНЯК) ОЧЕРЕДЬКО (Комсомольськ, Полтавська обл.)

У зеленому щиті золотий сніп із пшениці та очерету, на який посередині покладено вінок із червоних маків і синіх волошок, а знизу – золоту лілію, обабіч – два срібні крила, зверху – золота корона із шаблями та листям і плодами калини, обабіч неї – 5-променева срібна зірка, декорована синім каменем, та золота 9-променева із зеленим каменем у середині. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підбиттям, вкритий зеленим наметом, підбитим справа сріблом, а зліва золотом, і прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Клейнод – золота книга із срібними сторінками, на правій – синя літера С, а на лівій – червона літера Н. Щитотримачі стоять на земній кулі: справа срібний кінь із золотими очима, копитами, гривою та хвостом та зліва – золотий кінь із срібними очима, копитами, гривою та хвостом. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: РАЗОМ І ТІЛЬКИ ВПЕРЕД.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 567 Андрій Олексійович, Тетяна Богданівна (з дому – ЛАГАНЯК), Анастасія Андріївна та Ольга Андріївна ПЕТРИШИН (Львів) № 567 Андрій Олексійович, Тетяна Богданівна (з дому – ЛАГАНЯК), Анастасія Андріївна та Ольга Андріївна ПЕТРИШИН (Львів)

У щиті, розтятому на срібне і червоне поля, йде кінь в обернених кольорах з золотими очима, в червоному полі над ним – золотий яворовий листок. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо. Клейнод – на червоно-срібному бурелеті червона геральдична шестикутна дошка, на ній – золотий яворовий листок. Намет червоний, підбитий сріблом. На червоній стрічці під щитом девіз сріблом: ДОСЯГАТИ ВСЬОГО ПРАЦЕЮ.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 566 Єлизавета Євгенівна ГОЛУБ (Львів) № 566 Єлизавета Євгенівна ГОЛУБ (Львів)

У синьому полі срібний голуб летить над золотою лжицею, покладеною в балку. Над щитом – зелений вінець із червоними коралами і дев’ятьма зубцями, п’ять з яких мають листя із червоними ягодами; з-під вінця виходять дві сині стрічки. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: И СПОДОБИ МЯ НЕОСУЖДЕННО.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 565 Артем Дем’янович РОВІНСЬКИЙ (Київ) № 565 Артем Дем’янович РОВІНСЬКИЙ (Київ)

У щиті облямована сріблом балка червоної цегляної кладки, верхнє поле – синє, а нижнє розтяте двічі на синє, зелене та синє поля; у центрі – золота голова лева анфас, покладена на дві срібні стріли, скошені обабіч вістрями вгору; над головою – золота корона, у зеленому полі – срібний дуб із корінням. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими накладками, повернутий вправо, вкритий синьо-червоним наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим червоно-синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: VIVERE, AMARE NEC SE DEDERE (жити, кохати і не здаватись).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 564 Валерій Іванович РУБАН (Мілуватка, Луганська обл.) № 564 Валерій Іванович РУБАН (Мілуватка, Луганська обл.)

У синьому полі дві скошені вістрями вниз срібні шаблі із золотими руків’ями, поверх них – срібна підкова ріжками догори, над нею – золотий мальтійський хрест, а обабіч спинаються двоє срібних коней; у пониженому срібному вістрі червона фортеця з трьома вежами, обабіч та внизу якої – три зелені дубові гілочки з жолудями (2:1). Щит увінчано сталевим лицарським шоломом, повернутим вправо та вкритим червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із червоно-золотого бурелету виходять три золоті пшеничні колоски. На синій стрічці під щитом девіз золотом: VITA NASCATUR (життя, що зароджується).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 563 Сергій Вікторович КРЕЙМЕР (Київ) № 563 Сергій Вікторович КРЕЙМЕР (Київ)

У зеленому полі спинається золотий озброєний лев, у правій лапі якого золотий ключ, а в лівій – такі ж терези; по краю щита – вісім срібних київських гривень, що чергуються з вісьмома такими ж кругами. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, вкритий зеленим наметом, підбитим золотом, зі золотими китицями. Клейнод: із зелено-золотого бурелету виходить золотий озброєний лев і тримає у правій лапі золотий ключ, а в лівій – такі ж терези. На зеленій зі золотим підкладом стрічці під щитом девіз золотом: SCIENTIA HONOR DIGNITAS (знання, честь, гідність).
Герб склав М. Чмир, виконали – М. Чмир і А. Протасовицька.
(Новий герб)№ 562 Олександр Євгенович МАМОНОВ (Москва, Росія) № 562 Олександр Євгенович МАМОНОВ (Москва, Росія)

У срібному полі червона фортеця з трьома вежами; під нею – тригорб, розтятий тонким срібним стовпом, у правому синьому полі – срібний ключ вушком вгору, ліве поле скошене зліва срібним тонким східчастим перев’язом на червоне та синє. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом із срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит покладено на скошені: справа – золотий ключ вушком вгору, зліва – срібний меч, золотим руків’ям вгору. На синій стрічці девіз срібним: SOL LUCET OMNIBUS (сонце світить для всіх).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 561 Ольга Григорівна ГОЛУБ (з дому – ГАЙДУЧОК) (Львів) № 561 Ольга Григорівна ГОЛУБ (з дому – ГАЙДУЧОК) (Львів)

У синьому полі срібний голуб летить над золотою лжицею, покладеною в балку. Над щитом – короткий синій, підбитий сріблом мафорій із золотим обручем із перлинами. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: И СПОДОБИ МЯ НЕОСУЖДЕННО.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 560 Євген Олександрович ГОЛУБ (Львів) № 560 Євген Олександрович ГОЛУБ (Львів)

У синьому полі срібний голуб летить над золотою лжицею, покладеною в балку. Навколо щита синя стрічка, підбита сріблом, із срібними хрестом у правому кінці і девізом: И СПОДОБИ МЯ НЕОСУЖДЕННО.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 559 Євген Олександрович, Ольга Григорівна (з дому – ГАЙДУЧОК), Марк Євгенович та Єлизавета Євгенівна ГОЛУБ (Львів) № 559 Євген Олександрович, Ольга Григорівна (з дому – ГАЙДУЧОК), Марк Євгенович та Єлизавета Євгенівна ГОЛУБ (Львів)

У синьому полі срібний голуб летить над золотою лжицею, покладеною в балку. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо. Клейнод – на синьо-срібному бурелеті синій якір з срібним швартовим та двома золотими безантами обабіч. Намет синій, підбитий сріблом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: И СПОДОБИ МЯ НЕОСУЖДЕННО.
Герб склав С. Резніков, малюнок виконали С. Резніков і Т. Цирульникова.
(Новий герб)№ 558 Віталій Григорович КОРОБКО (Дніпро) № 558 Віталій Григорович КОРОБКО (Дніпро)

У щиті, скошеному справа зазублено на верхнє червоне та нижнє синє поля, золота голова лева анфас; над нею – срібна вежа, за якою скошена зліва золота шабля; обабіч – по 3 срібні стріли навхрест вістрями вгору, перев’язані такою ж стрічкою; внизу – срібний дуб із корінням і золотими жолудями. Щит покладено на скошену справа вістрям додолу срібну шаблю та скошену зліва вістрям вгору таку ж стрілу й обрамовано зеленими гілками, підбитими сріблом. На червоній стрічці під щитом девіз золотом: SUA СUIQUE FORTUNA IN MANU EST (своє щастя у кожного в руках).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]