головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 612 Олег Андрійович РЄПІН (Харків) № 612 Олег Андрійович РЄПІН (Харків)

У синьому полі на зеленому пагорбі золота фортеця з двома вежами, над нею – квітка соняшника з золотими листочками, на чорному осерді якої – золота лілея. Щит увінчує золота комерційна корона з ювелами, над нею – сталевий лицарський шолом, вкритий праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом із золотим підбиттям. Клейнод – з золото-синьо-зеленого бурелету виходить синя церква з золотими куполами. Щитотримачі: золотий лев з червоним озброєнням і чорний кіт. На золотій стрічці девіз чорним: PERRUMPEMUS ET VINCEMUS (прорвемося і переможемо).
Герб склав і виконав В. Напиткін
(Новий герб)№ 611 Владика Володимир ГРУЦА (Львів) № 611 Владика Володимир ГРУЦА (Львів)

У золотому перекинутому вістрі Богородиця у синьому мафорії та червоному хітоні тримає на руках Дитя у зеленій сорочці і золотому гіматії та сандалях, в обох – золоті німби; у правому червоному полі – золота куля, яку пробиває згори срібний меч із золотим руків’ям; у лівому червоному полі – золотий золотий Тризуб із хрестом на середньому зубі, над ним – такий же княжий вінець. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На синій стрічці девіз золотом: МИЛОСЕРДЯ І РАДІСТЬ.
Герб склали В. Груца та А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 610 Володимир Віталійович ГАРЬКАВИЙ (Дніпро) № 610 Володимир Віталійович ГАРЬКАВИЙ (Дніпро)

У червоному полі летить срібна сова з золотою закритою короною на голові та такими ж скіпетром і державою в лапах; над нею – золотий кружок з червоною 5-променевою зіркою, обабіч – золоте сонце та повернутий праворуч срібний півмісяць; під совою – срібна голова ведмедя анфас. Щит вписано в золотий картуш і увінчано двома золотими рогами достатку. Щитотримачі: два золоті грифони зі срібними дзьобами, язиками та пазурами. На червоній стрічці девіз золотом: РАДОСТЬ В ПОБЕДАХ.
Герб склали В. В. Гарькавий і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 609 Максим Андрійович ДАШЕВСЬКИЙ (Полтава) № 609 Максим Андрійович ДАШЕВСЬКИЙ (Полтава)

У щиті зі срібною подвійною мурованою облямівкою в червоному полі срібний дуб із корінням та з листям і жолудями, праворуч нього – золота кобза, ліворуч – такий же серп. Щит увінчує сталевий дужковий шолом зі золотим коловратом на червоній стрічці, підбитий червоним і вкритий таким же наметом зі срібним підбиттям. Клейнод – зі срібно-червоного бурелету виходить золота сова з розгорнутими крилами. Внизу на червоній стрічці девізом золотом: СИЛА РОДУ – В ЄДНОСТІ.
Герб склали М. Дашевський і В. Бернар, малюнок виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 608 Андрій Ярославович, Марта Вікторівна, Ніколь Андріївна (всі – Київ), Ярослав Володимирович та Степан Ярославович ОНИСЬКІВ (Тернопіль) № 608 Андрій Ярославович, Марта Вікторівна, Ніколь Андріївна (всі – Київ), Ярослав Володимирович та Степан Ярославович ОНИСЬКІВ (Тернопіль)

У розтятому й перетятому щиті срібна голова лева анфас, у 1-у червоному полі – золоті ваги, у 2-у золотому – три зелені колоски в балку, у 3-у чорному – золотий кадуцей у стовп, у 4-у синьому – золотий дуб з корінням. Над щитом золотий розширений хрест у вінку з двох зелених лаврових гілок, зв’язаних золотою стрічкою. Щитотримачі – два золоті леви, які стоять на золотому постаменті. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADIUVAT (доля допомагає сміливим).
Герб склав А. Я. Ониськів та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 607 Олександр Сергійович КРЕДЕНЦЕР (Київ) № 607 Олександр Сергійович КРЕДЕНЦЕР (Київ)

У золотому полі на червоній пониженій крокві п'ять золотих 5-променевих зірок; вгорі обабіч – по два зелені дубові листи з одним жолудем між ними; внизу під кроквою – відкрита червона долоня із зімкнутими пальцями. Щит вінчає сталевий лицарський шолом, вкритий підбитим золотом червоним наметом, прикріпленим золото-червоним бурелетом. Клейнод: п'ять страусових пір'їн – три червоні та дві золоті. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: NOVISSIMI ERUNT PRIMI (останній буде першим).
Герб склали О. Креденцер і А. Гречило, виконав – А. Гречило.
(Новий герб)№ 606 Микола Миколайович, Наталія Анатоліївна, Микола Миколайович (молодший), Роман Миколайович і Владислав Миколайович ПАЛЬОХА (Прилуки) № 606 Микола Миколайович, Наталія Анатоліївна, Микола Миколайович (молодший), Роман Миколайович і Владислав Миколайович ПАЛЬОХА (Прилуки)

У щиті, розтятому й перетятому на 4 поля, золотий проквітлий хрест з виноградною лозою; у 1-у червоному полі спинається ліворуч срібний лев із роздвоєним хвостом; у 2-у синьому – срібний дуб з корінням і золотими жолудями; у 3-у синьому – срібна фортеця з трьома вежами; у 4-у червоному спинається срібний єдиноріг. Щит обрамований синіми гілками зі золотим підбиттям. Прапор: на червоному полотнищі золотий вензель П у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 605 Семен Іванович ТОКАРЄВ (Дніпро) № 605 Семен Іванович ТОКАРЄВ (Дніпро)

Щит перетятий, у верхньому золотому полі сидить чорний тетерев, у нижньому червоному – сходить срібна яблуня з сімома золотими яблуками. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотим оздобленням та червоним підкладом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріплений золотою короною з калинового листя та ягід. Клейнод – три срібні страусині пір’їни. Під щитом на золотій стрічці з червоним підкладом девіз чорним: FORTUNAM SUAM QUISQUE PARAT (свою долю кожен робить сам).
Герб склав і виконав М. С. Карий
(Новий герб)№ 604 Валерiй Володимирович КОКОЙЛО (Запорiжжя) № 604 Валерiй Володимирович КОКОЙЛО (Запорiжжя)

У щиті, розтятому на зелене та синє поля, золотий лілейний хрест, проквітлий виноградною лозою з листочками і гронами винограду; вгорі праворуч – золотий ключ вушком догори у сяйві, покладений на золоту книгу із розгорнутими срібними сторінками та червоною літерою К; вгорі ліворуч – переплетені срібне та золоте контурні серця, короновані золотою лілейною короною. Над щитом сталевий лицарський шолом із золотою решіткою та червоним підкладом, вкритий синім наметом зі золотим підбиттям, укріпленим синім вінцем з ліліями. Клейнод – золоте сонце, що сходить. Щитотримачі: два блакитноокі золотоволосі Ангели зі срібними крилами у срібних одежах із золотим оздобленням. Під щитом на синій земній кулі покладені навхрест дві золоті пальмові гілки. На золотій стрічці з синім підкладом девіз чорним: ЛЮБОВЬ И ЦЕЛОСТНОСТЬ МЫСЛИ, ДЕЙСТВИЯ И РЕЗУЛЬТАТА.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 602 Карен Буртелович, Паргев Каренович, Нарек Каренович та Едмон Паргевович БЗНУНІ (Могилів-Подільський) № 602 Карен Буртелович, Паргев Каренович, Нарек Каренович та Едмон Паргевович БЗНУНІ (Могилів-Подільський)

У щиті, розтятому на синє та червоне поля, срібне дзеркало у золотій оправі з ручкою, обабіч – золоті гранат та черепаха, зверху – золота 4-променева зірка, на яку накладена скошена така ж срібна, знизу із золотої лілії виходять дві виноградні лози, на кожній – по грону винограду. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім та червоним наметом із золотим підбиттям, укріпленим синім вінцем з ліліями. Клейнод – золоте сонце із червоним диском, на якому золота зірка з 8-ма загнутими променями. Щиторимачі: срібний єдиноріг із золотими очима, гривою, хвостом і копитами та золотий коронований орел із срібними очима та кігтями. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: УЧИСЬ У ВСЕХ, НО НЕ ПОДРАЖАЙ НИКОМУ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 601 Станіслав Дмитрович і Дмитро Станіславович ЯСЬМО (Київ) № 601 Станіслав Дмитрович і Дмитро Станіславович ЯСЬМО (Київ)

У розтятому й перетятому щиті покладені навхрест срібний меч із золотим руків’ям вгору у стовп та золота стріла вістрям праворуч у балку, поверх них – золота голова лева анфас, а внизу – срібна 8-променева зірка; у 1-у червоному та 2-у синьому полях по такій же зірці; у 3-у синьому – золота дубова гілка з жолудями; у 4-у зеленому – золота вежа. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо та вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит покладено на скошені золоті: справа – стрілу вістям вгору, зліва – меч вістрям вниз. На синій стрічці під щитом девіз золотом: PER ASPERA AD ASTRA (крізь терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 600 Юрій Борисович, Юрій Юрійович, В’ячеслав Юрійович (старший), В’ячеслав Юрійович (молодший) та Борис Юрійович КРУК (Одеса) № 600 Юрій Борисович, Юрій Юрійович, В’ячеслав Юрійович (старший), В’ячеслав Юрійович (молодший) та Борис Юрійович КРУК (Одеса)

У червоному щиті срібний нитяний хрест; у 1-у полі - срібний якір, перевитий ланцюгом; у 2-у – золотий Єрусалимський хрест; у 3-у – золота підкова вухами вгору; у 4-у – золоте 16-променеве сонце з обличчям. Щит вписано в картуш і увінчано лицарським шоломом з золотими решітками, чорним підкладом і червоною літерою «К». Шолом покритий праворуч синім, а ліворуч – червоним наметом, підбитим золотом. Клейнод – на золото-синьо-червоному бурелеті срібна коронована голова орла з золотим дзьобом. Щитотримачі: два золоті леви зі срібними кігтями та червоними язиками. На червоній стрічці девіз сріблом: ACTIO CREATURA SUCCESSUS (дія, гармонія, успіх).
Герб склав і виконав Ю. І. Бузько.
(Новий герб)№ 599 Микола Миколайович РЕКУНЕНКО (Бровари) № 599 Микола Миколайович РЕКУНЕНКО (Бровари)

У синьому полі такий же круглий щиток з золотою клепаною облямівкою, в якому золотий пісковий годинник; над щитком праворуч – сокіл летить додолу, ліворуч – розширений хрест, внизу – дуб з корінням, усі золоті. Щит вписано у золотий картуш.
Герб склали С. М. Рекуненко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 598 Григорій Григорович НОВОСЯДЛИЙ (Решетилівка), Ігор Григорович НОВОСЯДЛИЙ і Ніна Григорівна ПЕТРЕНКО (обоє – Київ) № 598 Григорій Григорович НОВОСЯДЛИЙ (Решетилівка), Ігор Григорович НОВОСЯДЛИЙ і Ніна Григорівна ПЕТРЕНКО (обоє – Київ)

У щиті, перетятому балкою з червоної цегляної кладки зі срібними швами та облямівкою на верхнє синє і нижнє зелене поля, спинається срібний кінь; над ним – три срібні 8-променеві зірки (2:1), нижню пронизує праворуч така ж стріла; під конем – дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит увінчаний золотим сонцем, накладений на скошені срібні ключі, повернуті вушками з літерою N вгору, і обрамований синіми гілками із золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: Е FRUCTU ARBOR COGNOSCITUR (дерево пізнається за плодами).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 597 Володимир Васильович М’ЯКОТА (Лубни) № 597 Володимир Васильович М’ЯКОТА (Лубни)

У синьому полі скошені навхрест золоті шаблі, вістрями вгору, які у верхніх золотих вільних полях червоні. Щит увінчує сталевий шолом із червоним підбиттям і золотим медальйоном з літерою М на синій стрічці, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-червоно-синього бурелету виходить золоте древко, на якому синя хоругва з золотою літерою М, пронизаною такою ж шаблею. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: SI QUOD INTERPRETATUR VOS CAN (повинен, отже зможеш).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 596 Андрій Ігорович БАЛАКАН (Буча) № 596 Андрій Ігорович БАЛАКАН (Буча)

У синьому полі зелений перев’яз зліва з широкою золотою облямівкою, на якому дві срібні дубові гілочки; у перев’яз справа покладена срібна стріла вістрям вгору; поверх усього – синій хрест із заокругленими кінцями, декорований золотою плетінкою та срібним обрамуванням, на який накладено окутий сріблом круглий зелений щиток зі срібною фортецею. Щит вписано у золотий картуш, вгорі якого сидить срібна сова з розгорнутими крилами. На зеленій стрічці девіз золотом: FAC FIDELI SIS FIDELIS (будь вірним тому, хто вірний тобі).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 595 Анатолій Валерійович та Ольга Іванівна МІКУЛА (Львів) № 595 Анатолій Валерійович та Ольга Іванівна МІКУЛА (Львів)

У червоному полі подвійне золоте вістря; посередині – золотий лапчастий хрест, обабіч – такі ж підкови вухами вгору; у золотому полі праворуч – червоне колесо, ліворуч – синій сувій, перев'язаний шнуром із червоною печаткою, та срібне гусяче перо. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті покладені навхрест два зелені дубові листочки з трьома золотими жолудями. Щит обабіч підтримують два золоті леви з червоними язиками. На золотих стрічках чорні девізи: вгорі – TANTUM ANTRORSUM (лише вперед), внизу – NOS OMNIA SUPERAMUS (ми все подолаємо).
Герб склали О. Мікула та Ю. Пташник, виконала – Ю. Пташник.
(Новий герб)№ 594 Ілля Ігорович ГАРЬКАВИЙ (Київ) № 594 Ілля Ігорович ГАРЬКАВИЙ (Київ)

У щиті вузька срібна кроква, у верхньому синьому полі летить золотий орел, обабіч якого нижче такі ж лапчастий хрест і 6-променева зірка, у нижньому червоному - срібний в’яз. Над щитом сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – золотий лев тримає золотий ключ догори вушком у формі сонця, на якому червоний сигль G. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синім девіз: FORTIS ADJUVAT IPSE DEUS (Бог допомагає сміливим).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 593 Микола Миколайович МАХЛАЙ і Ольга Сергіївна МОЖАЄВА (Київ) № 593 Микола Миколайович МАХЛАЙ і Ольга Сергіївна МОЖАЄВА (Київ)

У чорному полі срібна голова оленя анфас із золотими рогами, над якою срібний щиток з червоним відбитком правої ступні, а вище щитка – золоте сонце, на якому червоний метелик. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий чорним наметом, підбитим золотом. Клейнод: на чорно-золотому бурелеті срібна міська брама з трьома вежами та золотим хрестом, перед нею – чорна із золотими швами доменна піч із червоним полум’ям, обабіч печі – по чорному молотку. Під щитом на чорній зі золотим підкладом стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADJUVAT (хоробрим доля допомагає).
Герб склав і виконав М. В. Чмир.
(Новий герб)№ 592 Олександр Володимирович і Ілля Олександрович БРЯНЦЕВ та Ольга Олександрівна БРЯНЦЕВА (Харків) № 592 Олександр Володимирович і Ілля Олександрович БРЯНЦЕВ та Ольга Олександрівна БРЯНЦЕВА (Харків)

У синьому полі виходить золота виноградна лоза з двома гронами та трьома листками, зліва вгорі – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червона літера Б та золотий ключ вушком вгору, внизу – золота мортира. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим та срібним підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – золотий коронований лев із червоним язиком та срібними кігтями спинається і тримає передніми лапами червоний прапор із золотим лапчастим хрестом та чотирма такими ж 6-променевими зірками по кутах. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: BONUM FACTUM (добра справа).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]