головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 598 Григорій Григорович НОВОСЯДЛИЙ (Решетилівка), Ігор Григорович НОВОСЯДЛИЙ і Ніна Григорівна ПЕТРЕНКО (обоє – Київ) № 598 Григорій Григорович НОВОСЯДЛИЙ (Решетилівка), Ігор Григорович НОВОСЯДЛИЙ і Ніна Григорівна ПЕТРЕНКО (обоє – Київ)

У щиті, перетятому балкою з червоної цегляної кладки зі срібними швами та облямівкою на верхнє синє і нижнє зелене поля, спинається срібний кінь; над ним – три срібні 8-променеві зірки (2:1), нижню пронизує праворуч така ж стріла; під конем – дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит увінчаний золотим сонцем, накладений на скошені срібні ключі, повернуті вушками з літерою N вгору, і обрамований синіми гілками із золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: Е FRUCTU ARBOR COGNOSCITUR (дерево пізнається за плодами).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 597 Володимир Васильович М’ЯКОТА (Лубни) № 597 Володимир Васильович М’ЯКОТА (Лубни)

У синьому полі скошені навхрест золоті шаблі, вістрями вгору, які у верхніх золотих вільних полях червоні. Щит увінчує сталевий шолом із червоним підбиттям і золотим медальйоном з літерою М на синій стрічці, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-червоно-синього бурелету виходить золоте древко, на якому синя хоругва з золотою літерою М, пронизаною такою ж шаблею. Під щитом на червоній стрічці девіз золотом: SI QUOD INTERPRETATUR VOS CAN (повинен, отже зможеш).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 596 Андрій Ігорович БАЛАКАН (Буча) № 596 Андрій Ігорович БАЛАКАН (Буча)

У синьому полі зелений перев’яз зліва з широкою золотою облямівкою, на якому дві срібні дубові гілочки; у перев’яз справа покладена срібна стріла вістрям вгору; поверх усього – синій хрест із заокругленими кінцями, декорований золотою плетінкою та срібним обрамуванням, на який накладено окутий сріблом круглий зелений щиток зі срібною фортецею. Щит вписано у золотий картуш, вгорі якого сидить срібна сова з розгорнутими крилами. На зеленій стрічці девіз золотом: FAC FIDELI SIS FIDELIS (будь вірним тому, хто вірний тобі).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 595 Анатолій Валерійович та Ольга Іванівна МІКУЛА (Львів) № 595 Анатолій Валерійович та Ольга Іванівна МІКУЛА (Львів)

У червоному полі подвійне золоте вістря; посередині – золотий лапчастий хрест, обабіч – такі ж підкови вухами вгору; у золотому полі праворуч – червоне колесо, ліворуч – синій сувій, перев'язаний шнуром із червоною печаткою, та срібне гусяче перо. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: на червоно-золотому бурелеті покладені навхрест два зелені дубові листочки з трьома золотими жолудями. Щит обабіч підтримують два золоті леви з червоними язиками. На золотих стрічках чорні девізи: вгорі – TANTUM ANTRORSUM (лише вперед), внизу – NOS OMNIA SUPERAMUS (ми все подолаємо).
Герб склали О. Мікула та Ю. Пташник, виконала – Ю. Пташник.
(Новий герб)№ 594 Ілля Ігорович ГАРЬКАВИЙ (Київ) № 594 Ілля Ігорович ГАРЬКАВИЙ (Київ)

У щиті вузька срібна кроква, у верхньому синьому полі летить золотий орел, обабіч якого нижче такі ж лапчастий хрест і 6-променева зірка, у нижньому червоному - срібний в’яз. Над щитом сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – золотий лев тримає золотий ключ догори вушком у формі сонця, на якому червоний сигль G. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синім девіз: FORTIS ADJUVAT IPSE DEUS (Бог допомагає сміливим).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 593 Микола Миколайович МАХЛАЙ і Ольга Сергіївна МОЖАЄВА (Київ) № 593 Микола Миколайович МАХЛАЙ і Ольга Сергіївна МОЖАЄВА (Київ)

У чорному полі срібна голова оленя анфас із золотими рогами, над якою срібний щиток з червоним відбитком правої ступні, а вище щитка – золоте сонце, на якому червоний метелик. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий чорним наметом, підбитим золотом. Клейнод: на чорно-золотому бурелеті срібна міська брама з трьома вежами та золотим хрестом, перед нею – чорна із золотими швами доменна піч із червоним полум’ям, обабіч печі – по чорному молотку. Під щитом на чорній зі золотим підкладом стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADJUVAT (хоробрим доля допомагає).
Герб склав і виконав М. В. Чмир.
(Новий герб)№ 592 Олександр Володимирович і Ілля Олександрович БРЯНЦЕВ та Ольга Олександрівна БРЯНЦЕВА (Харків) № 592 Олександр Володимирович і Ілля Олександрович БРЯНЦЕВ та Ольга Олександрівна БРЯНЦЕВА (Харків)

У синьому полі виходить золота виноградна лоза з двома гронами та трьома листками, зліва вгорі – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червона літера Б та золотий ключ вушком вгору, внизу – золота мортира. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим та срібним підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – золотий коронований лев із червоним язиком та срібними кігтями спинається і тримає передніми лапами червоний прапор із золотим лапчастим хрестом та чотирма такими ж 6-променевими зірками по кутах. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом синій девіз: BONUM FACTUM (добра справа).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 591 Михайло Михайлович РЕЗНІЧЕНКО та Аліна Петрівна БІЛОШКУРСЬКА (Київ) № 591 Михайло Михайлович РЕЗНІЧЕНКО та Аліна Петрівна БІЛОШКУРСЬКА (Київ)

У щиті, розтятому на чорне та срібне поля, з полум’я виходить Фенікс з розгорнутими крилами, а над ним – трикутник із Всевидячим Оком, усе в обернутих кольорах. Щит обрамований чорними гілками зі срібним підбиттям. На срібній стрічці девіз чорним: NOVUS ORDO SECLORUM (новий порядок віків).
Герб склали М. М. Резніченко та А. В. Дніпровський, виконав А.В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 590 Леонід Борисович та Сергій Леонідович РЕЗНІКОВ (Львів), Світлана Леонідівна ГАЛАКТІОНОВА (з дому РЕЗНІКОВА; Санкт-Петербург, Росія) № 590 Леонід Борисович та Сергій Леонідович РЕЗНІКОВ (Львів), Світлана Леонідівна ГАЛАКТІОНОВА (з дому РЕЗНІКОВА; Санкт-Петербург, Росія)

У синьому полі срібний пугач з розгорнутими крилами, з золотими очима, дзьобом і лапами та з зеленими трилисниками конюшини на крилах. Щит увінчує простий сталевий шолом. У клейноді виходить синій олень з золотими рогами, очима і копитами, поверх нього – три хвилясті срібні балки. Клейнод переходить у синій намет, підбитий сріблом. На срібній стрічці під щитом девіз чорним: ЕЙ ЕЙ НИ НИ.
Герб склали Д. Іванов, С. Резніков, малюнок виконали Д. Іванов, О. Грефенштейн.
(Новий герб)№ 589 Олександр Васильович СВІТЛИЙ (Запоріжжя) № 589 Олександр Васильович СВІТЛИЙ (Запоріжжя)

У щиті, скошеному зліва золотим тонким східчастим перев’язом на червоне та синє поля, срібна вежа, над нею – золота корона, а внизу – срібна 8-променева зірка; праворуч спинається вліво золотий лев під срібною 8-променевою зіркою, а ліворуч – спинається срібний єдиноріг під золотою 8-променевою зіркою. Щит вписано в золотий картуш і покладено на два скошені золоті ключі, вушками вгору. На червоній стрічці девіз золотом: UBI CONCORDIA – IBI VICTORIA (де згода – там перемога).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 588 Ігор Святославович МАРЧУК (Київ) № 588 Ігор Святославович МАРЧУК (Київ)

У срібному полі біжить синій кінь над трьома такими ж тонкими хвилястими балками; над ним праворуч – червоний лапчастий хрест. Над щитом на синій стрічці зі срібним підкладом девіз сріблом: STAY HUNGRY, STAY FOOLISH (залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними).
Герб склав і виконав І. С. Марчук.
(Новий герб)№ 587 Віталій Іванович САМОЙЛОВ та Оксана Володимирівна САМОЙЛОВА (Харків) № 587 Віталій Іванович САМОЙЛОВ та Оксана Володимирівна САМОЙЛОВА (Харків)

Щит перетятий, у верхньому синьому полі йде срібний ведмідь, у нижньому червоному – переплетені срібне та золоте контурні серця, вкриті золотою лілейною короною. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий з правої сторони синім наметом, а з правої – червоним зі срібним підбиттям, пов’язаний срібно-синім бурелетом. Клейнод – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червона літера S та золотий ключ вушком вгору. Внизу на срібній стрічці з синім підкладом чорний девіз: VIVERE MEDIA COGITARE (жити – означає мислити).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 586 Михайло Германович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв) № 586 Михайло Германович ПАВЛОВСЬКИЙ (Миколаїв)

У щиті, двічі перетятому хвилясто на червоне, синє та червоне поля, срібний орел, за яким скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та шабля вістрям додолу, обабіч розходяться дубові гілки з жолудями, над орлом – 8-променева зірка, під ним – фортеця з трома вежами, все золоте. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими накладками, повернутий вправо, вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим синьо-срібним бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз сріблом: QUISQUE EST FABER SUA FORTNAE (кожен коваль свого щастя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 585 Віталій Олександрович ТЕЛИЧКО (Київ) № 585 Віталій Олександрович ТЕЛИЧКО (Київ)

У червоному полі срібна підкова вухами вгору, на неї покладено золотий ключ у стовп, вушком із синім каменем вгору, та золоту стрілу в балку, вістрям вправо; над ними летить срібна сова з чорним оперенням. Щит із золотими завитками увінчує золотий сніп пшениці й обрамовують червоні гілки з золотим підбиттям. На червоній стрічці з золотим підкладом девіз золотом: РОЗУМ, КАПІТАЛ, ВЕЛИЧ.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 584 Анатолій Дмитрович, Тетяна Юріївна, Марія Анатоліївна та Дмитро Анатолійович КОБЗАРЕНКО (Київ) № 584 Анатолій Дмитрович, Тетяна Юріївна, Марія Анатоліївна та Дмитро Анатолійович КОБЗАРЕНКО (Київ)

У зеленому полі три срібні шестерні у перев'яз зліва, середня більша, з перетинками у формі літери "К", в які вставлено золотий пшеничний сніп, нижня шестерня з кругом у середині, а верхня - з кільцем. Внизу на срібній стрічці із зеленим підкладом зелений девіз: РАЗОМ МИ СИЛА.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 583 Олександр Львович АГРИС і Лариса Олександрівна ФІЛІППЕНКОВА (Київ) № 583 Олександр Львович АГРИС і Лариса Олександрівна ФІЛІППЕНКОВА (Київ)

У синьому полі виходить золота земна куля, на ній – чорна чаша, яку обвиває така ж змія; з кулі виходить срібний кінь з червоним язиком та золотими крилами і тримає золотий ріг достатку; в пурпуровій главі праворуч чотири золоті лілії (2:2), а ліворуч – така ж підкова вухами вгору, обабіч неї виходять дві золоті дубові гілки з листям. Щит увінчує сталевий лицарський шолом з золотим медальйоном, вкритий справа синім наметом з золотим підбиттям, зліва – пурпуровим зі срібним. Клейнод: з синьо-золото-пурпурового бурелету виходить срібний лебідь з золотим дзьобом та червоним язиком, з облямованою золотом червоною полум’яною короною та золотою короною на шиї. На срібній стрічці девіз чорним: NON PROGREDI EST REGREDI (не рухатися вперед – означає йти назад). Прапор праворуч: на пурпуровому полотнищі золоті літери ФЛ у срібному вінку з лаврового та дубового листя; прапор ліворуч: на синьому полотнищі золоті літери АА у такому ж вінку з лаврового та дубового листя.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський
(Новий герб)№ 582 Ігор Васильович ОДНОРАЛОВ (Київ) № 582 Ігор Васильович ОДНОРАЛОВ (Київ)

У щиті срібна кроква оздоблена п’ятьма чорними ліліями; у верхньому синьому полі праворуч – золота долоня з чорним оком, ліворуч – дві скошені золоті булави; у нижньому зеленому – два скошені вушками додолу золоті ключі, перевиті срібними стрічками, над ними – розгорнута срібна книга, охоплена золотими овалами з червоними атомами. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підбиттям, прикрашений намистом із перлин та синьо-зеленим медальоном. Шолом вкритий справа зеленим та зліва синім наметом, підбитим сріблом і прикріпленим синьо-срібно-зеленим бурелетом. Клейнод: срібна з червоним язиком та зеленими очима голова лева, увінчана золотою короною. Під щитом на срібній стрічці з синім підбиттям девіз сріблом: JUSTUM ET TENACEM PROPOSITI VIRUM! (той, хто правий та твердо йде до мети!). Прапор: на зеленому полотнищі золотий сигль О у такому ж лавровому вінку, над ними летить срібний голуб.
Герб склав і виконав Д. В. Гавловський
(Новий герб)№ 581 Олександр Валерійович ЖУРБА (Київ) № 581 Олександр Валерійович ЖУРБА (Київ)

У синьому полі на чорній вигнутій основі стоїть золота фортеця, перед якою золотий дуб зі срібними жолудями та червоний щиток зі срібними циркулем та кутником, на яких лежить золотий ключ вушком догори в золотому сяйві, під щитком дві срібні шаблі із золотими руків’ями навхрест. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотим оздобленням та червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний золото-синім бурелетом. Клейнод – срібна голова орла із золотим дзьобом вкрита такою ж лілейною короною. Щитотримачі: срібний пегас із золотими очима, гривою, копитами та крилами і золотий лев із червоним язиком та срібними пазурами. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: FORTES FORTUNA ADIUVAT (Фортуна любить сміливих). На синьому прапорі двоє золотих Янголів із срібними крилами тримають золотий щит зі срібним сиглем “Z” під трьома такими ж 8-променевими зірками, над щитом – золота 12-променева зірка у такому ж сяйві.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 580 Володимир Михайлович і Дмитро Володимирович МАРЧЕНКО та Ольга Володимирівна ДЕМЧЕНКО (Одеса) № 580 Володимир Михайлович і Дмитро Володимирович МАРЧЕНКО та Ольга Володимирівна ДЕМЧЕНКО (Одеса)

У синьому полі з червоною вигнутою основою золоте горіхове дерево з корінням, на яке накладено срібну розу вітрів із золотою лілією на верхньому промені, обабіч лілії два срібні ключі вушками вгору, обабіч коріння – дві золоті бджоли зі срібнимим крильцями, а внизу – золота підкова вухами вгору. Над щитом повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий з правої сторони синім наметом із срібним підбиттям, а з лівої – червоним наметом із золотим підбиттям, пов’язаний срібно-синьо-золото-червоним бурелетом. Клейнод – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на яких червоні літери А та Ω. Внизу на золотій стрічці з синім підкладом чорний девіз: COGNITIO, ACTION, FAIRNESS (знання, дія, справедливість). Щитотримачі: два золоті леви із червоними язиками та срібними кігтями. Прапор: на синьому полотнищі золотом лілія у сяйві.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 579 Микола Васильович БЕРЕЗІЙ (Запоріжжя) № 579 Микола Васильович БЕРЕЗІЙ (Запоріжжя)

Щит повищено перетятий і розтятий; у верхньому золотому полі зелена березова гілочка з листочками і бруньками; у нижньому правому синьому полі 7 срібних стріл покладені в зірку та перев’язані золотою стрічкою; у нижньому лівому червоному – срібна вежа. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: золотий проквітлий хрест із виноградною лозою. Щит покладено на срібні ключ (вушком догори) та шаблю (вістрям додолу). Під щитом на золотій стрічці девіз синім: PRORSUM CUM CORDE PURO (вперед, з чистим серцем).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]