головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ) № 709 Олег Олександрович БУНДЮК (Вознесенськ)

У щиті, розтятому на синє і червоне поля, золотий щиток із червоним сиглем Б, праворуч від нього – золотий ключ, ліворуч – спинається такий же лев, в основі у підвищеному зеленому тригорбі стоїть золотий пшеничний сніп, покладений поверх скошених навхрест вістрями вгору таких же стріл. Щит увінчує повернутий праворуч лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на червоній стрічці червоний девіз: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ) № 708 Ігор Валентинович БОЯРІНЦЕВ і Ірина Василівна БОЯРІНЦЕВА (обоє – Чистякове) та та Ярослав Ігорович БОЯРІНЦЕВ (Київ)

У щиті, двічі розтятому на синє, червоне та синє поля, золота голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золота 8-променева зірка, під нею розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями та листочками. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: ИДТИ ВПЕРЁД ВОПРЕКИ.
Герб склали А.В. Дніпровський і Я. І. Боярінцев, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів) № 707 Віталій Валерійович ПЛЕКАН (Львів)

У розтятому й перетятому щиті круглий серцевий щиток, у золотому полі якого чорний сигль Р; у 1-у синьому полі – золотий яківський хрест; у 2-у червоному – золотий замок з трьома вежами; у 3-у червоному – спинається золотий лев із таким же ключем у передніх лапах; у 4-у зеленому – срібний меч вістрям додолу, на який накладено золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Вгорі з-поза щита виходить поясна фігура янгола з золотим німбом навколо голови. Щит накладено на скошені навхрест золоті – стрілу, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, та охоплено червоними гілками з золотим підбиттям. Під щитом на золотій стрічці девіз золотом: DEO ADJUVANTE NON TIMENDUM (з Божою допомогою нiчого не боятись).
Герб склали В. В. Плекан та А.В.Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро) № 706 Олексій Семенович ШАУЛОВ та Ірина Леонідівна ШАУЛОВА (Дніпро)

У пурпуровому полі золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – розгорнута срібна тора з синьою зіркою Давида (Маген Давід), обабіч – по срібній колоні, перевитій золотою виноградною лозою з гронами. Щит накладено на два скошені навхрест срібні ключі, вушками вгору, та увінчано срібною комерційною короною, оздобленою синіми і червоними каменями. Поверх корони – повернутий праворуч лицарський шолом, вкритий пурпуровим наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-пурпуровим бурелетом. Клейнод: спинається срібний лев і тримає у передній лівій лапі таку ж стрілу, вістрям вгору.
Герб склали А. В. Дніпровський та М. О. Шаулова, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ) № 705 Юрій Олександрович МЕНЬЩИКОВ (Київ)

Щит розтятий, 1-е поле скошене зліва на синє і зелене, 2-е – червоне муроване зі срібними швами; у центрі – золота голова лева анфас, над нею – срібна 8-променева зірка, під нею – такий же ключ вушком вгору, обабіч розходяться 4 золоті дубові гілки з жолудями. Щит вписано в золотий картуш і накладено на скошені навхрест стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою вниз ліворуч, обидва – золоті. Все обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA. UNITATIS. DE BENE ESSE (гармонія, єдність, добробут).
Герб склав і виконав А. В.Дніпровський.
(Новий герб)№ 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон) № 704 Віталій Володимирович БЕРЛИМ (Херсон)

У синьому полі золотий скіпетр (берло) поверх скошених навхрест вістрями вгору двох срібних шабель з золотими ефесами, у червоній главі – срібний коронований хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий справа синім наметом із золотим підбиттям, а зліва – червоним зі срібним, прикріплений червоно-синім бурелетом. Клейнод: золотий скіпетр у стовп. На золотій стрічці девіз синім: AQUILA NON CAPTAT MUSCAS (орел не ловить мух).
Герб склав О. Паталах, малюнок виконав О. Карпенко.
(Новий герб)№ 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ) № 703 Андрій Вікторович МЯГКИЙ (Київ)

У щиті, напіврозтятому двічі на синє, червоне і синє поля, та перетятому зубчасто на червоне муроване поле, покладені в зірку золоті стріла (у стовп, віcтрям вгору), факел (скошений полум’ям вгору праворуч) і ключ (скошений вушком вгору ліворуч), поверх них – золота голова лева анфас. Щит обрамовують сині гілки зі золотим підбиттям. Внизу на золотій стрічці девіз синім: DUM SPIRO SPERO (поки дихаю – сподіваюсь).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 702 Василь Володимирович ЯЛОВИЙ і Оксана Теодорівна МУХА (Львів) № 702 Василь Володимирович ЯЛОВИЙ і Оксана Теодорівна МУХА (Львів)

У розділеному вилоподібно щиті срібна голка у стовп, вушком вгору, перевита нанизаною золотою ниткою, зі срібними крилами обабіч; у верхньому червоному полі – золотий мальтійський хрест із срібнимим ліліями між раменами; у 2-у зеленому – золоті ліра зі стеком, пензлем та олівцем замість трьох струн; у 3-у синьому – кутник вістрям донизу та ключ вушком догори, покладені на золотий циркуль. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – розгорнута золота книга зі срібними сторінками, на яких синій сигль V та червоний О, між ними - золоте гусяче перо. Щитотримачі: золоті леви з червоними язиками та срібними пазурами. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом чорний девіз: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 701 Олександр Сергійович КУПЧИШИН і Надія Валеріївна КУПЧИШИНА (Київ) № 701 Олександр Сергійович КУПЧИШИН і Надія Валеріївна КУПЧИШИНА (Київ)

У синьому полі золота гранована кроква, оточена трьома безантами (2 і 1). Щит увінчує сталевий дужковий шолом із червоним підбиттям і золотим медальйоном на синій стрічці, вкритий синім наметом, підбитим золотом. Клейнод: із золото-синього бурелету виходять два золоті крила, поміж якими з’являється правиця тілесного кольору у синім рукаві із червоним відворотом, яка двома пальцями тримає безант. Під щитом – синя стрічка з девізом золотом: NUNQUAM RETROCEDE (ні кроку назад).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 700 Оксана Анатоліївна БЕЗСМЕРТНА (Одеса) № 700 Оксана Анатоліївна БЕЗСМЕРТНА (Одеса)

У щиті, розтятому й перетятому на два сині та два червоні поля скошені навхрест золоті стріла вістрям вгору та ключ борідкою додолу, на них накладено золоту підкову вухами вгору, в якій звивається срібна змія під золотою короною, внизу – золоті ваги. Щит вписано в золотий картуш і обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: PER ASPERA AD ASTRA (через терни до зірок).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 699 Олександр Миколайович КУЧЕРЯВИЙ (Київ) № 699 Олександр Миколайович КУЧЕРЯВИЙ (Київ)

У синьому полі з облямованим золотом зеленим східчастим укороченим вістрям золота стріла вістрям вгору зі срібними крилами обабіч, поверх неї – золота 8-променева зірка і нижче така ж дубова гілка з двома жолудями та п’ятьма листочками, обабіч стріли – по такій же дубовій гілці, а вгорі – по золотій 8-променевій зірці. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключ, вушком вгору, та факел, полум’ям догори, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. Внизу на золотій стрічці девіз синім: NOSCE TE IPSUM (пізнай самого себе).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 698 Данило Михайлович КАЧУР і Вероніка Анатоліївна РЕМЕЗОВСЬКА (Київ) № 698 Данило Михайлович КАЧУР і Вероніка Анатоліївна РЕМЕЗОВСЬКА (Київ)

У щиті укорочена тонка срібна кроква, над нею у синьому полі золота фортеця з трьома вежами і чорними воротами та бійницями, праворуч якої спинається срібний єдиноріг, а ліворуч – золотий лев, над обома – по срібній 8-променевій зірці, під кроквою в зеленому полі золотий дуб з корінням, над ним – срібна 8-променева зірка. Щит вписано в золотий картуш, увінчано срібним хрестом із розширеними заокругленими сторонами та накладено на скошені навхрест золоті – стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч. Усе разом обрамовано синіми гілками зі срібним підбиттям. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: VIS MEA – MENTES MEAE (моя сила – мої думки).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 697 Андрій Юрійович КУЗНЕЦОВ (Дніпро) № 697 Андрій Юрійович КУЗНЕЦОВ (Дніпро)

Щит скошений зліва; у верхньому червоному полі золотий молот із срібним держаком б’є по срібному ковадлу, з верху якого виходить золоте полум’я та скочуються додолу сім золотих монет; у нижньому золотому полі – синє виноградне гроно з зеленим стеблом і листком, під яким три ряди червоних цеглин (4:3:2). Щит увінчує сталевий давньоруський шолом з кольчужною бармицею і золотим декоруванням та носовою стрілкою, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: золотий проквітлий православний хрест з виноградними лозами з гроном та двома листочками обабіч. На червоній стрічці девіз золотом: ДЕЛА ГОВОРЯТ.
Герб склав і виконав Р. Чередник.
(Новий герб)№ 695 Іван Станіславович ІСКЕРСЬКИЙ (Тернопіль) № 695 Іван Станіславович ІСКЕРСЬКИЙ (Тернопіль)

У розтятому й перетятому щиті золотий укорочений хрест, поверх якого така ж фортеця з трьома вежами; у 1-у червоному полі золота голова лева анфас; у 2-у синьому – три золоті 8-променеві зірки, 2:1; у 3-у зеленому – золотий колос у стовп; у 4-у червоному – золотий ключ вушком вгору. Щит вписано в золотий декоративний картуш і накладено на дві золоті перехрещені стріли, вістрями вгору. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотим декоруванням, вкритий червоним наметом з золотим підбиттям, прикріпленим золото-червоним бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 694 Роман Русланович МАТІЇШЕН і Юлія Юріївна ЛИТВИН (Петропавлівська Борщагівка) № 694 Роман Русланович МАТІЇШЕН і Юлія Юріївна ЛИТВИН (Петропавлівська Борщагівка)

Щит розтято й понижено перетято; у 1-у золотому полі три червоні гаманці (2 і 1) із золотою шнурівкою; у 2-у синьому – золотий чотирираменний хрест; у 3-у синьому – золота держава; у 4-у золотому – червоне серце. Щит увінчано сталевим дужковим шоломом, підбитим червоним, на синій стрічці золотий медальйон із червоним серцем. Синьо-червоний намет підбито золотом. Клейнод: із золото-червоно-синього бурелета виходить червоний лет, між яким з’являється синій чотирираменний хрест із сімома безантами (1:2:1:2:1). Внизу червона стрічка із золотим девізом: СІМ’Я ПОНАД УСЕ!
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 693 Дмитро Олександрович та Інеса Олегівна СКАЧКО (Київ) № 693 Дмитро Олександрович та Інеса Олегівна СКАЧКО (Київ)

У синьому полі золота фортеця, з-поза якої обабіч виходять такі ж дубові гілки з жолудями, над ними – скошені навхрест стріла вістрям вгору та ключ вушком додолу, поверх яких крокує грифон, усі – золоті. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом з золотим декором, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: FORTES FORTUNA ADJUVAT (сміливим допомагає доля).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 692 Леонід Петрович, Роман Леонідович (обидва – Біла Церква), Василь Петрович, Андрій Васильович, Олександр Васильович і Святослав Олександрович БАЧИНСЬКИЙ (Київ) № 692 Леонід Петрович, Роман Леонідович (обидва – Біла Церква), Василь Петрович, Андрій Васильович, Олександр Васильович і Святослав Олександрович БАЧИНСЬКИЙ (Київ)

У синьому полі золота стилізована тривежова церква з куполами, увінчаними хрестами, вгорі обабіч – дві золоті восьмипроменеві зірки, ліворуч – срібна пір’їна, праворуч – така ж шабля, внизу – золотий півмісяць ріжками вгору. Щит вінчає сталевий лицарський шолом із золотою короною, вкритий синім наметом з золотим підбиттям. Клейнод: три срібні пір’їни зі стрілою в балку, вістрям ліворуч. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: ВІР, ПРАЦЮЙ, ДОСЯГАЙ, ЗАХИЩАЙ.
Герб склав і виконав Л. П. Бачинський.
(Новий герб)№ 691 Олексій Вікторович ЯКОВЛЕВ та Марія Олександрівна ЯКОВЛЕВА (Львів) № 691 Олексій Вікторович ЯКОВЛЕВ та Марія Олександрівна ЯКОВЛЕВА (Львів)

Щит у розтятому й перетятому щиті тонкий золотий укорочений хрест, перевитий срібною виноградною лозою з гронами; у 1-у червоному полі спинається ліворуч золотий лев; у 2-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями, над ним – золоте 16-променеве сонце; у 3-у синьому – золота вежа, над нею така ж 8-променева зірка; у 4-у червоному – спинається золотий єдиноріг. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотим оздобленням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: HONESTE VIVERE, ALTERUM NON LAEDERE, SUUM CUIQUE TRIBUERE (чесно жити, не звинувачувати інших, кожному віддячити за заслугами).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 690 Валентин Володимирович ГОРШКОВ (Дніпро) № 690 Валентин Володимирович ГОРШКОВ (Дніпро)

У щиті, розтятому на червоне та зелене поля, срібна фортеця з трьома вежами, над нею така ж 8-променева зірка, накладена на дві покладені навхрест вістрями вгору золоті стріли, внизу обабіч розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит обрамовано золотими гілками. Внизу на зеленій стрічці девіз золотом: AUDACES FORTUNA JUVAT (сміливим доля допомагає).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 689 Володимир Володимирович і Олександр Володимирович ЩЕРБАНЬ (Кам'янець-Подільський) № 689 Володимир Володимирович і Олександр Володимирович ЩЕРБАНЬ (Кам'янець-Подільський)

У чорному полі золота бджола, над нею – три такі ж лілії в один ряд. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом, вкритий чорним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим чорно-золотим бурелетом, і увінчаний золотою бджолою та п’ятьма страусовими пір'їнами – трьома чорними та двома золотими. Щитотримачі – два янголи у срібних сорочках і обладунках, з такими ж крилами, праворуч – з опущеним додолу срібним мечем, ліворуч – з піднятим догори. Під щитом золота стрічка з чорним девізом: CONCORDIA INTEGRITAS INDUSTRIA (згода, чесність, працьовитість).
Герб склав В. В. Щербань, виконав О. В. Білик.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]