головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ) № 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ)

У золотому полі дві перевиті зелені змії, у зеленій главі – золотий трилистий хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотими декоруваннями, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Вгорі на зеленій стрічці золотом: VYNIARSKYIS V&N, а внизу на зеленій стрічці з золотим підбиттям золотий девіз: VENTURE, LEARN, AIM, DREAM (дій, учись, прагни, мрій).
Герб склали В. В. та Н. О. Винярські і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 748 Денис Олександрович ПАСЬКО (Харків) № 748 Денис Олександрович ПАСЬКО (Харків)

У синьому полі золота мурована фотреця з двома вежами, з’єднаними вгорі кренеляжем, у кожній вежі по синьому арковому вікну, а між ними спинається золотий лев, у стіні внизу отвір у формі тригорба, в якому золотий ключ у стовп, вушком вгору; над фортецею дві золоті стріли скошені навхрест вістрями вгору, поверх них – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, вушком догори, й увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: FAMILIA RES EST, PRO QUA VIVIMUS (сім’я є справою, задля якої живемо).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 747 Прокопій Тихонович КОЛІСНИК (Луганськ) № 747 Прокопій Тихонович КОЛІСНИК (Луганськ)

У щиті тонкий перекинутий вилоподібний синій хрест із хвилястою стійкою, облямований у 1-у та 3-у полях сріблом; у 1-у синьому полі срібний півень із червоним гребенем, лапами та пір’їнами хвоста, тримає у правій лапі три срібні стріли, навхрест вістрями додолу; у 2-у золотому полі спинається чорний кінь; у 3-у зеленому полі – золоте колесо-коловорот. Щит накладено на дві скошені навхрест вістрями вниз запорізьку та донську козацькі шаблі й увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням та хрестом-колардом. Шолом вкритий праворуч синім, а ліворуч – зеленим наметом дубового листя із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синьо-зеленим бурелетом. Клейнод: червоне павине пір’я та три золоті стріли навхрест вістрями додолу, перев’язані синьою стрічкою. З-поза щита виходять вгору два прапори з двома косицями та тонкою золотою лиштвою, на золотих древках, праворуч – зелений із золотим лапчастим хрестом у червоному сяйві та трьома золотими 6-променевими зірками, ліворуч – синій із золотим коловоротом. Під щитом два ордени на стрічках та зелені дубова й горіхова гілки зі срібно-золотими плодами, перевиті золотою стрічкою з червоним девізом: ГОРИТ В СЕРДЦАХ У НАС ЛЮБОВЬ.
Герб склав Р. Касьяненко, виконав В. Напиткін.
(Новий герб)№ 746 Олександр Олександрович МОСКАЛЕНКО (Дніпро) № 746 Олександр Олександрович МОСКАЛЕНКО (Дніпро)

Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у 1-у синьому та 2-у зеленому полях – по золотій дубовій гілці зі срібними жолудями, між ними – золота 8-променева зірка; у 3-у нижньому червоному мурованому зі срібними швами полі – золота стріла, вістрям вгору, зі срібними крилами обабіч, поверх них – золота голова лева анфас. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключі, борідками додолу й назустріч, та увінчано лицарським шоломом із золотим декоруванням і медальйоном, вкритим синім наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-синього бурелету виходить золотий лев і тримає у передніх лапах такий же ключ, барідкою додолу і від себе. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VENI, VIDI, VICI (прийшов, побачив, переміг).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 745 Андрій Петрович ВОЙТКО (Васильків) № 745 Андрій Петрович ВОЙТКО (Васильків)

Щит двічі розтятий і підвищено перетятий на сині та муровані зелені зі срібними швами поля; у 1-у синьому полі золоте сонце, у 2-у зеленому – золота дубова гілка з двома жолудями і п’ятьма листками, у 3-у синьому – золота 8-променева зірка, у 3-х нижніх полях – скошені навхрест стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу, поверх яких накладено проквітлий хрест, праворуч – «А», ліворуч – «Ω», всі золоті; знизу виходить золотий тригорб, на якому синій сигль «V». Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотим декоруванням, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на золотій стрічці девіз синім: FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS (вчинки сильніші від слів).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 744 Владика Юрій ДЖУДЖАР (Руський Керестур, Сербія) № 744 Владика Юрій ДЖУДЖАР (Руський Керестур, Сербія)

У золотому вістрі стоїть Святий Миколай у синьому підризнику та червоному фелоні, червоній митрі, з золотим омофором і синьо-золотим набедреником, з німбом навколо голови, тримає у правці червоний жезл зі срібною хусткою, у лівиці – срібну розгорнуту книгу; у правому синьому полі – срібна геральдична лілія; у лівому пурпуровому – золота чаша. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: ГОСПОДИ, НА ТЯ УПОВАХЪ.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)№ 743 Олексій Вікторович НЕВЕСЕЛИЙ (Дніпро) № 743 Олексій Вікторович НЕВЕСЕЛИЙ (Дніпро)

Герб: У червоних мурованих зі срібними швами балці та боковиках срібна 8-променева зірка, обабіч якої по золотій виноградній лозі з гронами та листками; в облямованих золотом синіх полях: у верхньому – золотий ключ вушком догори, у нижньому – така ж голова лева анфас. Щит покладено на дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим правруч сталевим лицарським шоломом, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: OMNIA BENE ERIT (все буде добре).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 742 Володимир Павлович і Володимир Володимирович ГОРБАЧ (Шпола) № 742 Володимир Павлович і Володимир Володимирович ГОРБАЧ (Шпола)

У щиті, розтятому на синє і зелене поля, ключ вушком вгору, поверх нього – розгорнута книга, обабіч них – по бджолі, а нижче – по дубовій гілочці з жолудями, все – золоте; на червоному мурованом тригорбі зі срібними швами – золота голова лева анфас. Щит накладено на скошені навхрест золоту стрілу, вістрям вгору, та такий же ключ, борідкою додолу праворуч, а також увінчано повернутим управо сталевим лицарським шоломом із золотим медальйоном, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: VIVERE EST COGITARE (жити – означає мислити).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 741 Віктор Іванович БЕРЬОЗІН (Мирне, Оріхівський р-н, Запорізька обл.) № 741 Віктор Іванович БЕРЬОЗІН (Мирне, Оріхівський р-н, Запорізька обл.)

У золотому полі три зелених пагорби, з яких виростає береза зі срібно-чорним стовбуром і зеленою кроною, обабіч берези по дві 5-променеві сині зірки (2:2, верхні – більшого розміру). Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий з правої сторони зеленим наметом із срібним підбиттям, а з лівої – зеленим із золотим, прикріпленим срібно-зелено-золотим бурелетом. Клейнод – золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на які накладене золоте гроно винограду з двома листками. Щитотримачі: два золоті леви із синіми очима, червоними язиками та срібними кігтями. Внизу на золотій стрічці із зеленим підкладом чорний девіз: DEBES, ERGO POTES (повинен, значить зробиш). Прапор: на зеленому полотнищі золотом вензель В у такому ж лавровому вінку.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 740 Тарас Ярославович ПИЛИПЕЦЬ (Рівне) № 740 Тарас Ярославович ПИЛИПЕЦЬ (Рівне)

У щиті, розтятому на верхнє золоте поле, в якому виходить червоне сонце, і нижнє зелене, золотий дуб із корінням та срібними жолудями, під ним – така ж розгорнута книга, на сторінах якої чорна хризма, обабіч – по три срібні 8-променеві зірки (2 над 1), нижче – золота підкова вухами вгору, обабіч якої по золотому птаху зі складеними крильми. Щит накладено на смолоскип, полум’ям догори, та скошені вістрям вгору стрілу і вушком вгору ключ, усі золоті, а також охоплено синіми гілками зі золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VIS IN GENTE UNITA (сила в об’єднаному роді).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 739 Олександр Вікторович і Ганна Олександрівна КРИВОРУЧКО, Cвiтлана Валентинівна, Артем Дмитрович та Андрiй Дмитрович ПАНЧЕНКО (усі – Дніпро) та Катерина Дмитрівна ПАНЧЕНКО (Мюнхен, ФРН) № 739 Олександр Вікторович і Ганна Олександрівна КРИВОРУЧКО, Cвiтлана Валентинівна, Артем Дмитрович та Андрiй Дмитрович ПАНЧЕНКО (усі – Дніпро) та Катерина Дмитрівна ПАНЧЕНКО (Мюнхен, ФРН)

У червоному полі голова лева анфас поверх скошених навхрест смолоскипа, полум’ям вгору, та ключа, вушком вгору, і чотирьох дубових гілок із жолудями, що розходяться обабіч, вгору та додолу, усi фігури – золоті. Щит накладено на три золотi стрiли, вiстрями вгору, двi скошені й одна у стовп, а також обрамовано червоними гілками зі золотим підбиттям. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: QUOLIBET FINE VICTORIA (перемога за будь-якого завершення).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 738 Олександр Євгенович ПОПОВИЧ (Харків) № 738 Олександр Євгенович ПОПОВИЧ (Харків)

Щит скошений обабіч золотими стрілами вістрями вгору, поверх них накладено облямований золотом червоний щиток, у якому спинається золотий лев; у верхньому червоному полі – золота 8-променева зірка, у правому синьому – золотий дуб із корінням і срібними жолудями; у лівому синьому – золотий ключ вушком вгору, поверх якого така ж розгорнута книга, у нижньому червоному – золота мурована фортеця з трьома вежами. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотими накладками, вкритий синiм наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим синьо-золотим бурелетом. На синій стрічці під щитом девіз золотом: VIS, ERGO POTES (якщо хочеш, то можеш). Прапор: на синьому полотнищі золотий вензель «П» у такому ж лавровому вінку.
Герб склали О. Ю. Попович, Т. О. Попович та А. В. Дніпровський, виконав – А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 737 Іван Павлович ГРАБОВЕЦЬ, Любов Павлівна КАСЬЯНЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) та Марія Павлівна СТАРЧЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) (всі – Луганськ) № 737 Іван Павлович ГРАБОВЕЦЬ, Любов Павлівна КАСЬЯНЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) та Марія Павлівна СТАРЧЕНКО (з дому – ГРАБОВЕЦЬ) (всі – Луганськ)

У зеленому полі з червоної основи виростає золотий дуб зі срібними жолудями і корінням, перед ним скошені навхрест срібний ключ борідкою вгору, на якій вирізано два лапчаcті хрести, та така ж шабля із золотим руків’ям додолу, у червоній основі під корінням – три срібні камені в золотих оправах (2:1). Щит увінчано повернутим праворуч лицарським шоломом, вкритим зеленим наметом зі золотим підбиттям. Клейнод: із золото-зеленого бурелета виходить дівчина з косою в червоній сукні, яка тримає зелену лілію в правиці та щиток у лівиці, на якому в зеленому полі – золотий граб, а над ним дві 6-променеві зірки: золота та срібна. Щитотримачі: золотий лев з крилами, червоним язиком та срібними пазурами, який тримає золотий посох, і такий же бик з червоним язиком, срібними рогами і копитами, який тримає золотий спис. Внизу на зеленій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: ПЕРЕД МАЛЬОВАНОЮ КРАСОЮ ЗАВЖДИ І ГРАБ – ГРАБОВЕЦЬ.
Герб склав Р. Касьяненко, виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 736 Євген Васильович СЮЧ та Євген Андрійович СЮЧ-СОЛДАТЕНКО (Львів) № 736 Євген Васильович СЮЧ та Євген Андрійович СЮЧ-СОЛДАТЕНКО (Львів)

У червоному полі зелений тригорб, поверх усього – срібний меч із золотим руків’ям додолу, праворуч – спинється вліво срібний баран із золотими рогами та копитами, ліворуч – виходить срібний хрест із завішеним зеленим вінком; у синій главі, відділеній срібною тричі ламаною нитяною балкою, 6-променева зірка над півмісяцем, обабіч – по 4-променевій зірці, всі золоті. Щит накладено на скошені навхрест срібні бойовий молот і подвійний ланцюговий моргенштерн та увінчано повернутим праворуч чорним шоломом із золотим декоруванням. Шолом вкрито справа синім наметом із золотим підбиттям, зліва – червоним зі срібним, прикріпленим золото-синьо-червоним бурелетом. У клейноді виходить золота правиця зі срібними крилами і розмахує золотою пращею з червоним каменем. Під щитом на синій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: CITIUS, ALTIUS, FORTIUS! (швидше, вище, сильніше!).
Герб склали Р. Касьяненко та М. Карий, виконав М. Карий.
(Новий герб)№ 735 Вадим Андрійович КОЩІЙ (Харків) № 735 Вадим Андрійович КОЩІЙ (Харків)

Щит перетятий лускоподібно; у верхньому червоному мурованому полі зі срібними швами голова лева анфас, покладена на скошені навхрест стрілу, вістрям вгору праворуч, та ключ, вушком вгору ліворуч, усі – золоті; у нижньому синьому полі з золотого пагорба виростає такий же дуб зі срібними жолудями. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору праворуч, та ключ, вушком вгору ліворуч, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. Унизу на червоній стрічці девіз золотом: QUISQUE EST FABER SUA FORTNAE (кожен є ковалем свого щастя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 734 Сергій Миколайович ЗАЛАТА (Джанкой) № 734 Сергій Миколайович ЗАЛАТА (Джанкой)

Щит розтятий на зелене і синє поля, з червоним мурованим тригорбом зі срібними швами, на якому золота підкова вухами вгору, з тригорба виростає золотий дуб зі срібними жолудями, праворуч нього спинається золотий лев, а ліворуч – срібний єдиноріг, над дубом – ключ борідкою додолу, покладений на скошені обабіч вістрями вгору стріли, всі золоті. Щит охоплено червоними гілками з золотим підбиттям. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: IN UNITATE FLORENTES (процвітання в єдності).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 733 Марія Миколаївна (з дому – СПОДАРИК) та Анна Євгенівна СЮЧ (обидві – Львів) № 733 Марія Миколаївна (з дому – СПОДАРИК) та Анна Євгенівна СЮЧ (обидві – Львів)

У щиті, розтятому на червоне та синє поля, золотий ключ вгору вушком, в якому срібний лапчастий хрест, та з борідкою, на якій вирізано лапчаcтий хрест і 6-променеву зірку, у червоному полі золотий граб, над ним дві 6-променеві зірки – праворуч золота вище за срібну, у синьому полі золота фортеця з зачиненою брамою, над нею – срібний півмісяць рогами вгору. Щит увінчує золота жар-птиця з розгорнутими крильми, з червоним язиком та смарагдом на червоній стрічці. Щитотримачі: золотий лев із червоним язиком і срібними пазурами та чорний ведмідь із головою анфас, із червоним язиком і срібними пазурами, який тримає мигдалеподібний червоний щит зі золотим хрестом у кільці. Внизу на золотій стрічці із синім підкладом синій девіз: SI DEUS PRO NOBIS, QUIS CONTRA NOS (якщо Бог за нас, то хто проти нас).
Герб склав Р. Касьяненко та М. Карий, виконав М. Карий
(Новий герб)№ 732 Дмитро Юрійович ВОРОБЙОВ та Анна Євгенівна БОЛГАРЄВА (Дніпро) № 732 Дмитро Юрійович ВОРОБЙОВ та Анна Євгенівна БОЛГАРЄВА (Дніпро)

У синьому полі червоний хрест зі срібною облямівкою, поверх якого скошені навхрест вістрями вгору дві золоті стріли і голова лева анфас зі срібними крилами обабіч, над нею – золотий сигль V. Щит накладено на скошені навхрест золоті ключі, вушками вгору, та увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом зі золотим декоруванням, вкритим синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом.
Герб склали А. В. Дніпровський і Д. Ю. Воробйов, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 731 Митрополит Епіфаній ДУМЕНКО (Київ) № 731 Митрополит Епіфаній ДУМЕНКО (Київ)

У щиті синій хрест зі срібною облямівкою, поверх нього – червоний щиток зі срібним сувоєм, на якому червоний хрест, над щитком 4-променева срібна зірка, накладена на таку ж золоту скошену; у 1-у пурпуровому полі срібний голуб летить додолу зі золотими німбом та променями; у 2-у зеленому – золотий ключ вушком догори у такому ж сяйві; у 3-у зеленому – золоте сонце із синіми літерами М та Е; у 4-у пурпуровому – розгорнута золота книга, на срібних сторінках якої червоні літери А та Ω. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій золотом, увінчаній пурпуровою архієрейською митрою із золотим візерунком. Обабіч виходять золотий хрест та срібний жезл. Під щитом на синій стрічці девіз сріблом: ЛЮБОВ. ЄДНІСТЬ. ВІРА.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 730 Павло Олексійович (Київ), Роман Олексійович (Львів), Сергій Олексійович, Олексій Борисович ВЕСЕЛКОВ, Людмила Йосипівна та Олександра Сергіївна ВЕСЕЛКОВА (всі – Володимир-Волинський) № 730 Павло Олексійович (Київ), Роман Олексійович (Львів), Сергій Олексійович, Олексій Борисович ВЕСЕЛКОВ, Людмила Йосипівна та Олександра Сергіївна ВЕСЕЛКОВА (всі – Володимир-Волинський)

У синьому полі дуб зі срібним стовбуром і корінням та золотою кроною, на якій 18 жолудів. Над щитом – золотий диск сонця з шістьма такими ж променями і дванадцятьма срібними. Обабіч сонця та під щитом – зелені виноградні лози з синіми гронами, вгорі – по одному, внизу – по два. Щитотримачі: праворуч – срібний кінь з золотими копитами, гривою, хвостом та очима, ліворуч – срібний олень з золотими рогами, копитами та очима. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: НАШОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ.
Герб склав і виконав С. О. Веселков.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]