головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 768 Леонід Григорович ГУЛАКОВ і Віта Миколаївна ГУЛАКОВА (Одеса) № 768 Леонід Григорович ГУЛАКОВ і Віта Миколаївна ГУЛАКОВА (Одеса)

У щиті, розтятому двічі на червоне, синє та червоне поля, золота вежа, з-поза якої обабіч вгору виходять такі ж дубові гілки з жолудями, над ними – золота голова лева анфас. Щит накладено на скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли та увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: AMAT VICTORIA CURAM (перемога любить стараннiсть).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 767 Володимир Степанович, Надія Валентинівна, Юрій Володимирович, Ярослав Володимирович і Дарина Володимирівна ЛАВРІН (Львів) № 767 Володимир Степанович, Надія Валентинівна, Юрій Володимирович, Ярослав Володимирович і Дарина Володимирівна ЛАВРІН (Львів)

У синьому полі срібна кроква, на якій дві зелені лаврові гілки, над нею – ліра, обабіч – по капітелі іонічного ордеру, внизу – розгорнута книга з гусячим пером, всі фігури – срібні. Щит обрамовує золотий картуш і увінчує повернутий праворуч срібний шолом-шишак, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом. Клейнод: три срібні страусові пір’їни. Щитотримачі: два золоті короновані леви, які стоять на зеленому п’єдесталі, на якому девіз чорним: DEBILE FUNDAMENTUM, FALLIT OPUS (неякісний фундамент руйнує будівлю).
Герб склав і виконав Л. Гринів.
(Новий герб)



№ 766 Євген Вікторович РИМАРЬ (Миколаїв) № 766 Євген Вікторович РИМАРЬ (Миколаїв)

У щиті, перетятому зубчасто на синє поле та червоне муроване зі срібними швами, скошені навхрест золоті дубова гілка з жолудями та ключ, борідкою додолу праворуч, а поверх них – облямований золотом червоний щиток із трьома золотими укороченими стовпами, з’єднаними між собою посередині такою ж укороченою балкою. Щит вписано у золотий картуш і покладено на такий же меч, руків’ям догори.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 765 Тарас Богданович ЗАВАДОВСЬКИЙ (Львів) № 765 Тарас Богданович ЗАВАДОВСЬКИЙ (Львів)

У щиті ввігнута нитяна чорна кроква, у верхніх синіх полях - по золотій мушлі; у нижньому золотому – червоний півмісяць рогами догори, на ньому крокує чорний ведмідь із червоним озброєнням, на якому верхи сидить діва, вбрана у червоне, а лівицею тримає повід від упряжі, над ними – три червоні шестипроменеві зірки (1:2). Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий праворуч і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям та прикріплений червоно-золотим бурелетом. Клейнод: червоний лев із золотими язиком і кігтями, у золотій короні з червоною трояндою та зеленими листочками на середньому зубці, сидить анфас і тримає правою передньою лапою золотий кадуцей, а лівою – синій щит зі золотим костильним хрестом та чотирма безантами між раменами. Під щитом на золотій стрічці девіз чорним: QUEMQUAE SUUM TERMINUM A QUEM (у кожного своя точка відліку).
Герб склав Т. Завадовський, виконала Т. Казанцева.
(Новий герб)



№ 764 Владика Степан СУС (Київ) № 764 Владика Степан СУС (Київ)

У синьому полі облямований сріблом пурпуровий хрест, поверх усього – скошені навхрест золотий хрест, борідкою додолу ліворуч, і срібний меч, золотим руків’ям вгору, на них накладені одне на одне два золоті серця з чорними замковими отворами посередині, над ними – золота голова лева анфас. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: БОГ БАГАТИЙ МИЛОСЕРДЯМ.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 763 Юрій Васильович (Харків), Іван Андрійович (Яструбине), Геннадій Миколайович (Ош, Киргизстан), Дмитро Вікторович КАСЬЯНЕНКО (Ярославль, Росія), Тетяна Ігорівна КЕНІХ (Запоріжжя), Наталія Ігорівна КАПУСТЯНСЬКА (Житомир) № 763 Юрій Васильович (Харків), Іван Андрійович (Яструбине), Геннадій Миколайович (Ош, Киргизстан), Дмитро Вікторович КАСЬЯНЕНКО (Ярославль, Росія), Тетяна Ігорівна КЕНІХ (Запоріжжя), Наталія Ігорівна КАПУСТЯНСЬКА (Житомир)

У золотому полі верхи на червоному носорозі чорновусий та чорночубий козак у таких же чоботях, у синіх жупані та шароварах, підперезаний червоним поясом; з шаблею з золотим ефесом у чорних, прикрашених золотом, піхвах на поясі; козак здійняв обома руками над головою синій відріз шовку. Щит обрамлено золотим картушем та увінчано золотим етруським шоломом із чеканкою дикого кабана на нащічниках і прикрашено головою яструба з червоними очами та язиком. Клейнод: золота пара крил, на яких праворуч – червоні краплі, ліворуч – сині; між крилами – червона сума з золотим ґудзиком. Щитотримачі: золотий лев з крилами, червоним язиком та срібними пазурами тримає у лівиці направлений вгору золотий спис з двома щаблинами на держаку, і такий же бик з червоним язиком, срібними рогами і копитами тримає у правиці золотий посох, а на лівиці – розтятий синьо-червоний малий щиток із розтятим на срібло та золото грабом, а над ним – дві такі ж 6-променеві зірки. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: AUT VIAM INVENIAM AUT FACIAM (або знайди дорогу, або проклади її власноруч).
Герб склали: І. Ємелін, Р. Касьяненко, виконали О. Максимов, М. Карий.
(Новий герб)



№ 762 Раїса Прокопівна КАСЬЯНЕНКО (з дому КОЛІСНИК, Харків), Валерій Прокопович та Ірина Валерїівна КОЛІСНИК (обоє – Москва, Росія), Надія Валеріївна КОЛІСНИК (Саннівейл, США) № 762 Раїса Прокопівна КАСЬЯНЕНКО (з дому КОЛІСНИК, Харків), Валерій Прокопович та Ірина Валерїівна КОЛІСНИК (обоє – Москва, Росія), Надія Валеріївна КОЛІСНИК (Саннівейл, США)

У мигдалеподібному щиті тонкий перекинутий вилоподібний синій хрест із хвилястою стійкою, облямований у 1-у та 3-у полях сріблом; у 1-у синьому полі – золоте колесо-коловорот; у 2-у золотому – лілія розтята на синє та зелене; у 3-у зеленому – золотий ведмежий слід, пазурами догори. Щит увінчаний сталевим єрихонським шоломом із бармицею та вкритий золото-синім наметом із дубового листя, прикріпленим таким же бурелетом. Клейнод: срібний козел зі золотими рогами та копитами тримає у правій лапі три червоні стріли, навхрест золотими вістрями додолу та з таким же оперенням. Щитотримачі: чорний кінь зі золотими копитами та срібний півень із червоним гребенем, лапами і пір’їнами крил та хвоста, який тримає лапами щит з обох боків. З-поза щита виходить на золотому древку корогва з двома косицями та тонкою золотою лиштвою, на зеленому полі – золота підкова вухами додолу та такий же лапчастий хрест. Внизу на синій стрічці девіз золотом: VICTORIA CONCORDIA CRESCIT (перемога відбувається з гармонії).
Герб склав Р. Касьяненко, виконали В. Напиткін та О. Щекотихин.
(Новий герб)



№ 761 Фабіо П’ЄРРІ ПЕПЕ (Таранто, Італія) і П’єтро П’ЄРРІ (Київ) № 761 Фабіо П’ЄРРІ ПЕПЕ (Таранто, Італія) і П’єтро П’ЄРРІ (Київ)

У синьому полі срібна балка, на якій три червоні троянди, з балки виходить золотий грифон зі срібною шаблею в передній правій лапі, під балкою – золота 8-променева зірка. Щит увінчує коронований лицарський шолом зі золотими дужками та золотим нашийним ланцюжком із червоною підвіскою, вкритий праворуч синім наметом зі золотим підбиттям, а ліворуч – червоним зі срібним.
Герб склав і виконав Роберто д’Амато.
(Новий герб)



№ 760 Євген Володимирович КАЛЬЧЕНКО (Київ) № 760 Євген Володимирович КАЛЬЧЕНКО (Київ)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі облямована сріблом червона мурована зубчаста стіна зі срібними швами, по якій крокує золотий ведмідь і передньою правою лапою підтримує розгорнуту книжку зі срібними сторінками та золотою оправою; у нижньому зеленому полі над облямованим сріблом синім пагорбом скошені навхрест золоті стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, поверх усього – срібний дуб з корінням і золотими жолудями. Щит вписано в золотий картуш і охоплено праворуч синьою, а ліворуч – зеленою гілками зі срібним підбиттям.
Герб склали Є. В. Кальченко, Г. В. Василець та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 759 Владика Іван КУЛИК (Хмельницький) № 759 Владика Іван КУЛИК (Хмельницький)

У напівскошеному обабіч і напіврозтятому щиті круглий зелений щиток, у якому летить додолу срібний голуб із золотим дзьобом; у верхньому зеленому полі розходяться 7 золотих тонких променів, а 3 з них виходять знизу щитка; у правому синьому полі золотий рівносторонній хрест над трьома срібними хвилястими балками в основі; у лівому полі – золота чаша. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: ПРОПОВІДУВАТИ СВІТЛО НАРОДОВІ.
Герб склали І. Кулик та А. Гречило, виконав А. Гречило.
(Новий герб)



№ 758 Анатолій Миколайович, Марина Леонідівна, Володимир Анатолійович і Степан Анатолійович КУШНІР (Кременчук) № 758 Анатолій Миколайович, Марина Леонідівна, Володимир Анатолійович і Степан Анатолійович КУШНІР (Кременчук)

У щиті, розтятому й перетятому на 1-е та 4-е червоні муровані поля зі срібними швами, 2-е синє зі золотою головою лева анфас і 3-є синє зі золотим дубом із корінням і срібними жолудями, золотий вузький перев’яз справа, а поверх усього крокує срібний ведмідь. Щит накладено на меч у стовп, вістрям додолу, та скошені навхрест стрілу, вістрям вгору, і ключ, вушком догори, усі – золоті; а також охоплено підбитими золотом червоними гілками. Внизу на червоній стрічці зі золотим підбиттям девіз золотом: ALEA JACTA EST (жереб кинуто).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 757 Юрій Олександрович МОЧАЛОВ (Дніпро) № 757 Юрій Олександрович МОЧАЛОВ (Дніпро)

Щит розтятий; у правому зеленому полі срібна вежа, перевита золотою виноградною лозою з гронами, поверх них – золота голова лева анфас; у лівому синьому полі спинається срібний єдиноріг, під ним – золотий ключ, вушком догори. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, і охоплено синіми гілками зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 756 Юрій Олександрович БУТЕНКО (Юрій Олександрович КОЛОВРАТ-БУТЕНКО) (Зміїв) № 756 Юрій Олександрович БУТЕНКО (Юрій Олександрович КОЛОВРАТ-БУТЕНКО) (Зміїв)

У чорному полі спинається золотий лев із червоними очима та пазурам і таким же щитком із золотим коронованим змієм, що звивається вгору; на червоному бордюрі вісім золотих перехрещених хрестів. Щит увінчує сталевий шолом-шишак із золотим декоруванням, вкритий чорним наметом із золотим підбиттям. На золотому постаменті спинаються два леви-щитотримачі: праворуч – червоний зі золотими очима та пазурами, ліворуч – золотий із червоними. Корогва: щитовий малюнок на червоно-чорному полотнищі з трьома косицями; золоте древко увінчане православним хрестом.
Герб склав і виконав Ю. О. Бутенко.
(Новий герб)



№ 755 Олексій Анатолійович та Катерина Олегівна КОВАЛЕНКО (Дніпро) № 755 Олексій Анатолійович та Катерина Олегівна КОВАЛЕНКО (Дніпро)

У синьому полі облямовані сріблом червоний стовп і такі ж напівперев’язи – праворуч зверху та ліворуч вниз, посередині – золотий натягнутий лук зі спрямованою вгору стрілою, поверх них – срібна фортеця з трьома вежами, у правому полі вгорі спинається ліворуч золотий лев, під ним внизу – срібний єдиноріг. Щит обрамовано золотим картушем, накладено на скошені навхрест золоту дубову гілку з жолудями та такий же ключ, вушком догори, й охоплено зеленими гілками зі золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 754 Дiамар Наумович ПЯСИК, Олена Георгіївна ФАРБЕР (обоє – Бейт-Шемеш, Ізраїль), Галина Дiамарівна ПЯСИК (Ашдод, Ізраїль), Олександр Дiамарович ПЯСИК (Маале-Адумім, Ізраїль) та Алла Наумівна ФІНКЕЛЬ (Мельбурн, Австралія) № 754 Дiамар Наумович ПЯСИК, Олена Георгіївна ФАРБЕР (обоє – Бейт-Шемеш, Ізраїль), Галина Дiамарівна ПЯСИК (Ашдод, Ізраїль), Олександр Дiамарович ПЯСИК (Маале-Адумім, Ізраїль) та Алла Наумівна ФІНКЕЛЬ (Мельбурн, Австралія)

У синьому полі укорочене червоне муроване зі срібними швами вістря, облямоване сріблом, на якому срібний ключ, вушком вгору, поверх якого золота голова лева анфас, над вістрям – розгорнута срібна книга, на якій синя зірка Давида, обабіч неї – по срібній колоні, перевитій золотою виноградною лозою з гронами. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч. Все обрамоване синіми гілками, підбитими золотом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: AMORE ET HUMANITATE, LABORE ET SCIENTIA (коханням і людинолюбством, працею і знанням).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 753 Зінаїда Єгорівна ПОДСТЬОГІНА (Луганськ) № 753 Зінаїда Єгорівна ПОДСТЬОГІНА (Луганськ)

У синьому полі золота змія з червоними очима обернулася кільцем навколо облямованого золотом прямого червоного хреста, під нею – золотий ведмежий слід, пазурами догори. Щит накладено на чорний якір із золотим канатом, вільний кінець якого прив’язаний до хвоста щитотримача – вкритого зеленою лускою василіска з червоними півнячими гребінцем і сережками, золотими очима, дзьобом і пазурами, чорними зі срібним підбиттям крилами, який сидить на якорі і тримає лапою щит з правого боку. Щит увінчаний сталевим єрихонським шоломом із бармицею та вкритий синім наметом із дубового листя з золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод: срібно-чорна із золотими крилами, хвостом та лапами пташка-зуйок, яка тримає у червоному дзьобі гілку ліщини з зеленим листям і двома золотими горіхами. Праворуч від щита на накинутій на шток і лапу якоря синій стрічці девіз золотом: DAT GLORIA VIRES (слава зміцнює дух).
Герб склали Є. Подстьогін і Р. Касьяненко, виконав В. Напиткін.
(Новий герб)



№ 752 Олексій Миколайович СТОРОЖУК (Київ) № 752 Олексій Миколайович СТОРОЖУК (Київ)

Золоте поле перетинає синя зубчаста стіна з двома вежами по краях, з якої виходить дуб із чорним стовбуром, зеленою кроною та золотими жолудями, обабіч нього – дві 4-променеві срібні зірки, покладені навхрест на сині; на стіні – облямований золотом червоний щиток, на якому золотий посох зі срібними крилами, обвитий золотою та срібною зміями, обабіч – по 5 безантів, під щитком – золота лілія, з якої обабіч виходять по 3 такі ж пшеничні колоски; на правій вежі – скошені навхрест срібні із золотим руків’ям шаблі, вістрям вниз, на лівій – скошені навхрест золоті молоти, ручками додолу. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий підбитим золотом синім наметом і прикріплений короною з шаблями. На синьому прапорі срібний лелека, над яким червоне сонце зі срібним сиглем «S» і золотим промінням. Внизу, на золотій стрічці з синім підкладом, синій девіз: UNIVERSUM EST ABSOLUTE VERA (всесвіт абсолютно справедливий).
Герб склали О. М. Сторожук та М. С. Карий, виконав М. С. Карий.
(Новий герб)



№ 751 Максим Валерійович, Олена Вікторівна, Владислав Максимович і Михайло Максимович КОРОЛЕНКО (Дніпро) № 751 Максим Валерійович, Олена Вікторівна, Владислав Максимович і Михайло Максимович КОРОЛЕНКО (Дніпро)

Щит скошений праворуч золотим нитяним ламаним перев’язом; у верхньому синьому полі золота вежа, з-поза якої вгорі обабіч ідуть такі ж дубові гілки з жолудями; у нижньому полі, двічі розтятому на зелене, червоне та зелене, золотий натягнутий лук зі стрілою, вістрям вгору, поверх них – срібний ключ, вушком догори. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий шолом із золотим декоруванням, вкритий синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Внизу на синій стрічці девіз золотом: SURGE ET AGE (вставай і дій).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



№ 750 Жан БОРДІЯН (Чернівці) № 750 Жан БОРДІЯН (Чернівці)

У червоному полі срібний хрест із розтроєними краями та золотими жолудями, які виходять з перехрестя, під ними – дві скошені навхрест додолу срібні шаблі з перекладинами на кінцях та золотими руків’ями, у синій главі виходить золотий тигр з червоним язиком та срібними пазурами. Щит увінчує лицарський шолом із золотим декоруванням, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі золотої корони виходить правиця у срібних латах і тримає золотий циркуль. Щитотримачі: праворуч – архангел Михаїл у срібному обладунку та червоному плащі, з полум’яним мечем у правиці та круглим золотим щитом у лівиці, ліворуч – архангел Гавриїл у срібному хітоні та синьому плащі, з квіткою лілії в лівиці; обидва – зі срібними крильми. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: СИЛА И ЧЕСТЬ, МУДРОСТЬ И СЛАВА.
Герб склав і виконав С. С. Дрелінський.
(Новий герб)



№ 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ) № 749 Владислав Володимирович ВИНЯРСЬКИЙ і Наталія Олександрівна ВИНЯРСЬКА (Київ)

У золотому полі дві перевиті зелені змії, у зеленій главі – золотий трилистий хрест. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з золотими декоруваннями, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-зеленим бурелетом. Вгорі на зеленій стрічці золотом: VYNIARSKYIS V&N, а внизу на зеленій стрічці з золотим підбиттям золотий девіз: VENTURE, LEARN, AIM, DREAM (дій, учись, прагни, мрій).
Герб склали В. В. та Н. О. Винярські і А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)



Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]