головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  • Реєстр особових гербів УГТ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Реєстр особових гербів УГТ


№ 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ) № 657 Іван Михайлович ГРОД (Київ)

Щит розтятий, з главою; у правому синьому полі – золотий ключ вушком вгору у стовп; у лівому червоному – золотий лев спинається по такому ж пониженому тонкому східчастому перев’язу праворуч; у зеленій главі срібна 8-променева зірка, обабіч якої розходяться дві золоті дубові гілки з жолудями. Щит накладено на дві золоті стріли вістрями вгору та обрамовано такими ж гілками.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 656 Володимир Георгійович ВОЛКОВИНСЬКИЙ (Київ) № 656 Володимир Георгійович ВОЛКОВИНСЬКИЙ (Київ)

У розтятому та перетятому щиті золотий укорочений прямий хрест; у 1-у зеленому полі золота голова лева анфас; у 2-у синьому – 7 золотих стріл, покладених навхрест вістрями вгору та перев’язаних стрічкою; у 3-у синьому – золота вежа; у 4-у зеленому – золотий дуб з корінням і срібними жолудями. Щит накладено на два скошені навхрест вістрями додолу срібні мечі та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склали М. Р. Волковинська та А. В. Дніпровський, виконав А.В. Дніпровський
(Новий герб)№ 655 Олександр Миколайович МАКЄЄВ (Маріуполь) № 655 Олександр Миколайович МАКЄЄВ (Маріуполь)

У червоному полі спинається золотий коронований лев і тримає у передніх лапах такий же ключ, вушком догори; над ним праворуч три золоті 8-променеві зірки, дві над однією, яка більшого розміру, а ліворуч – така ж лілея. Щит увінчано повернутим праворуч сталевим шоломом з золотим декоруванням, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, який кріпиться золото-червоним бурелетом. Щит вписано в золотий картуш і накладено на два скошені срібні мечі з золотими руків’ями. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: КТО СТРЕМИТСЯ – ТОТ ДОСТИГНЕТ. Прапор: на червоному полотнищі золота монограма М, охоплена таким же лавровим вінком.
Герб склали І. О. Макєєв, Н. І. Макєєва та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 654 Андрій В’ячеславович, Інна Петрівна та Радіон Андрійович ГОРДІЄНКО (Одеса) № 654 Андрій В’ячеславович, Інна Петрівна та Радіон Андрійович ГОРДІЄНКО (Одеса)

Щит напіврозтятий і перетятий золотою ламаною балкою з трьома 8-променевими синіми зірками, під нею – золота стріла у стовп вістрям вгору; у 1-у червоному полі золотий дракон, у 2-у синьому – золоте гроно винограду з трьома листочками, у 3-у зеленому – стоїть золотий дуб з корінням і срібними жолудями та спинається золотий лев з роздвоєним хвостом. Щит обрамовують сині гілки з золотим підбиттям. Внизу на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: SEMPER ET UBICUMQUE VOLO, POSSUM ET ERO (завжди, скрізь і всюди – хочу, можу й буду).
Герб склали А. В. Гордієнко та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ) № 653 Олександр Михайлович КОВАЛКО (Київ)

Щит перетятий; у верхньому синьому полі покладені в косий хрест золоті стріла, вістрям вгору праворуч, і ключ, вушком вгору ліворуч, над ними – така ж 8-променева зірка; у нижньому зеленому полі підкова вухами вгору, в ній – фортеця з трьома вежами, а внизу під ними – 2 дубові гілки з жолудями, все – золоте. Щит обрамовують золоті гілки. Внизу на зеленій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: QUADRIVIUM (чотиридоріжжя).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ) № 652 Сергій Валентинович МАРКОВ (Київ)

У синьому полі спинається золотий крилатий лев з головою анфас з німбом, тримає у передній правій лапі пернач, а у лівій – золотий щит з пурпуровою головою бика; вгорі праворуч – срібний лапчастий хрест. Щит увінчує сталевий лицарський шолом з пурпуровим підкладом, на пурпуровій шийній стрічці срібний хрест. Шолом вкритий пурпуровим наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синьо-пурпуровим бурелетом. Клейнод: золота голова лева з німбом, обабіч – два крила. Під щитом на синій стрічці девіз золотом: НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ.
Герб склали В. Бернар і П. Марков, виконав В. Бернар.
(Новий герб )№ 651 Сергій Анатолійович БРУШНІЦЬКИЙ (Ладижин) № 651 Сергій Анатолійович БРУШНІЦЬКИЙ (Ладижин)

У срібному полі золота балка, облямована червоним, поверх усього сходяться у хрест чотири сині парашути. На срібній стрічці чорний девіз: HIC ET NUNC (тут і зараз).
Герб склав С. Брушніцький, виконав П. Тютюнов.
(Новий герб)№ 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка) № 650 Олексій Ігорович МАТИЦИН (Шепетівка)

У золотому полі чорна ліра. З-поза щита довкола розходяться золоті промені, а обабіч – золоті крила. Під щитом йде золота стрічка.
Герб склав і виконав О. Матицин.
(Новий герб)№ 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса) № 649 Андрій Миколайович СЛЮСАРЕНКО (Одеса)

Щит розтятий золотою стрілою вістрям вгору; у правому полі, перетятому хвилясто 12 разів на синє та срібне, золотий корабель з чорним морським коником на вітрилі; у лівому синьому полі вежа над дубовою гілочкою з двома жолудями і п’ятьма листочками, а вгорі – три 8-променеві зірки (1:2), всі золоті. Щит обрамовують сині гілки зі срібним підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС (Берген, Норвегія) № 648 Уґнюс МІКУЧІОНІС (Берген, Норвегія)

У зеленому полі золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям. Щит увінчує сталевий шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: зелений лет, перед яким золотий дерев’яний хрест, знизу стійки якого ліворуч проростає навколо гілка з листям.
Герб склав і виконав А. Каждайліс.
(Новий герб)№ 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро) № 647 Олександр Петрович IВАНОВ і Олена Миколаївна IВАНОВА (Дніпро)

У скошеному обабіч щиті – червоне серце; у верхньому золотому полі зелений замок з двома вежами, над ним – дві такі ж 7-променеві зірки; у правому зеленому – кельма у стовп, над нею три бджоли (1:2), усі золоті; у лівому зеленому – срібний лебідь з двома пташенятами у гнізді; у нижньому золотому – зелений бонсай, над ним така ж кедрова гілка з двома шишками в балку. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий турнірний шолом з червоним підкладом, вкритий зеленим наметом із золотим підбиттям, прикріпленим зелено-золотим бурелетом. Клейнод: срібний голуб летить із зеленою оливковою гілкою в лапах. Щитотримачі: праворуч – золотий тур, ліворуч – срібний єдиноріг із золотим озброєнням. На червоній стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: COR ET MENS (серце і розум).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)№ 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса) № 646 Олександр Олександрович КАЛЮЖНИЙ (Одеса)

Щит розтятий, праве поле червоне муроване зі срібними швами, ліве перетяте хвилясто 10 разів на сині і срібні поля; у центрі скошені факел руків’ям додолу та ключ вушком догори, поверх них – гілочка дуба з двома жолудями та п’ятьма листочками, над ними – голова лева анфас, обабіч якої по 8-променевій зірці, така ж зірка і внизу під гілкою, всі фігури – золоті. Щит увінчує сталевий шолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом. Щит накладено на дві золоті стріли, скошені вістрями вгору. Внизу на синій стрічці зі срібним підкладом девіз золотом: HONORA MAIORES VIVE FAMILIA CREA FUTURUM (шануй предків, живи сім’єю, твори майбутнє).
Герб склав і виконав: А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ) № 645 Федір Андрійович ФІРСОВ (Київ)

У синьому полі дві покладені навхрест срібні стріли, вгору вістрями в червоному вогні. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на якому на червоній шийній стрічці – золотий знак вічності. Намет синій, підбитий сріблом з червоними язиками полум’я. Клейнод: зі срібно-червоно-синього бурелету виходить повернутий праворуч золотий орел з розгорнутими крильми, озброєний червоним. Щитотримачі: зелено-червоні віверни, хвости яких закручені у вузол. На синій стрічці срібний девіз: LA FORCE EST DANS L’UNITE (єдність робить сильним).
Герб склав і виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів) № 643 Євгеній Георгійович ХУЦИДЗЕ (Львів)

У чорному полі облямований сріблом червоний косий хрест, поверх якого спинається золотий лев, обабіч нього та внизу по золотій 8-променевій зірці; у червоній главі дві золоті дубові гілки з жолудями розходяться в балку, поверх них – пучок з трьох золотих стріл, вістрями вгору. Щит покладено на скошені золоті ключі вушками вгору та обрамовано червоними гілками з золотим підбиттям.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ) № 642 Андрій Валерійович ВЕРЕМЧУК (Київ)

Щит напіврозтятий і напівскошений східчасто обабіч; у 1-у синьому полі золотий орел; у 2-у червоному спинається золотий лев; у 3-у зеленому, облямованому золотом по східчастому скошенню, фортеця з трьома вежами, над нею – 8-променева зірка, а внизу розходяться обабіч дві дубові гілки з жолудями, всі золоті. Щит покладено на скошені золоті ключ вушком вгору та гусяче перо кінчиком додолу, а також обрамовано синіми гілками з золотим підбиттям. На синій стрічці з золотим підкладом девіз золотом: CONCORDIA VICTORIAM GIGNIT (згода породжує перемогу).
Герб склали А. В. Веремчук та А. В. Дніпровський, малюнок виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)№ 641 Микола Миколайович МЕЖУЄВ (Дніпро) № 641 Микола Миколайович МЕЖУЄВ (Дніпро)

Щит скошений обабіч золотими стрілами вістрями вгору, поверх яких срібний щиток з переплетеними літерами – синьою Н та пурпуровою М; у верхньому пурпуровому полі золотий замок з трьома вежами, над ним – три золоті 7-променеві зірки (1:2); у правому синьому полі циркуль і кутник, над ними – 5-променева комета скошена праворуч, усі золоті; у лівому синьому полі золотий кадуцей у стовп; у нижньому пурпуровому полі золота колона з чашею вогню на вершині, обабіч відстрибують золоті дельфіни. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом з червоним підкладом, вкритий правим пурпуровим і лівим синім наметом, підбитим сріблом, і прикріплений пурпурово-срібно-синім бурелетом, увінчаним золотою професійною короною з кадуцеями. На срібній базі стоять два золоті крилаті леви-щитотримачі й підтримують ще й пурпурову стрічку з дев’ятьма орденами і медалями. Нижче на пурпуровій стрічці з золотим підбиттям девіз золотом: SEMPER GRADUS ANTE (завжди на крок попереду).
Герб склав і виконав О. В. Вольхін.
(Новий герб)№ 639 Роман Юрійович КАЗМИРСЬКИЙ (Київ) № 639 Роман Юрійович КАЗМИРСЬКИЙ (Київ)

У синьому полі золота голова оленя анфас, над якою – золота правиця з жестом вірності; червона мурована глава із золотими швами. Щит увінчує сталевий дужковий шолом, підбитий червоним, на синій стрічці – зелена дубова гілка із одним листком і двома жолудями. Намет червоний і підбитий золотим. Бурлет – золото-червоно-синій. Клейнод: золотий фенікс у червоному полум’ї із зеленою гілкою лавра з червоними ягодами в дзьобі. Щитотримачі: золоті пси з червоним озброєнням у золотих нашийниках та з синіми повідками. Обабіч щита на зелених древках сині штандарти: справа – із золотим листком каштану, зліва – із золотою киркою. Внизу червона стрічка із девізом золотом: TEMPUS NON EXPECTANT (час не чекає).
Герб склали К. Ротань і В. Бернар, виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 638 Микола Георгійович ПАЛАГНЮК (Київ) № 638 Микола Георгійович ПАЛАГНЮК (Київ)

У синьому полі з зеленого тригорба, на якому золота лілея, виходять три гори – середня срібна та дві золоті, над ними – золотий проквітлий православний хрест, обабіч – золота гілка буку із срібним листям та 3 золоті колоски. Над щитом повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із червоним підкладом, вкритий синім наметом із золотим підбиттям, пов’язаний синьо-золотим бурелетом. Внизу на золотій стрічці з синім підбиттям чорний девіз: ГАРАНТІЯ УСПІХУ – ТЕРПІННЯ ТА ПРАЦЯ. Прапор: на зеленому полотнищі срібний трактор у золотому сяйві, по периметру йде тонка золота лиштва, а з вільного краю – три косиці.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)№ 637 Руслан Васильович БЄЛІНСЬКИЙ (Приморськ) № 637 Руслан Васильович БЄЛІНСЬКИЙ (Приморськ)

У щиті срібний нитяний вилоподібний хрест; у верхньому синьому полі срібний сокіл з повернутою назад головою та крильми сидить на золотій гілці; у правому зеленому полі покладені навхрест срібна шабля із золотим руків’ям вгору та червоні піхви, оздоблені золотом, над ними – золотий півмісяць ріжками ліворуч; у лівому пурпуровому полі золота козацька чайка зі срібним вітрилом на золотій щоглі, яку увінчує прапор міста Приморська, над ними – золотий півмісяць ріжками праворуч. Клейнод: золото-синій бурелет, на якому золота восьмипроменева зоря (Алатир), в яку вписаний червоний круг, а на ньому срібне око з трьома золотими блискавками, накладене на золоту канцелярську лінійку. Щит обрамляють чотири зелені гілки із такими ж подвійними листками. З-під щита виходять зелені лист хмелю та чотири хмелеві шишки. Внизу – червона стрічка із золотим девізом: СПАС.
Герб склали Р. Бєлінський і В. Бернар, виконав В. Бернар.
(Новий герб)№ 636 Ігор Михайлович, Владислав Ігорович і Ярослав Ігорович ОСАДЧИЙ (Дніпро) № 636 Ігор Михайлович, Владислав Ігорович і Ярослав Ігорович ОСАДЧИЙ (Дніпро)

У розтятому й перетятому на два сині та два зелені поля щиті стоїть срібна колона, за нею – покладені навхрест золотий ключ вушком вгору та золота стріла вістрям вгору. Щит вписано в золотий картуш, накладено на два срібні скошені вістрями додолу мечі та охоплено золотим дубовим вінком.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]