|
|
 |
Реєстр особових гербів УГТ
|
№ 796 Полікарп Вікторович НЕБІСЬ (Костопіль)
У розтятому й перетятому щиті срібний ключ вушком догори, поверх нього золота голова лева анфас, обабіч ідуть золоті дубові гілки з жолудями, у 1-у й 4-у червоних полях синій правий перев’яз, облямований золотом, у 2-у зеленому полі покладені навхрест вістрями вгору три золоті стріли, 3-є поле синє. Щит увінчує повернутий праворуч сталевий лицарський шолом із золотим декоруванням, вкритий синім наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-синім бурелетом.
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 795 Костянтин Степанович БЕРЕЖНИЙ (Маріуполь)
Щит напіврозтятий і напівскошений обабіч; у верхньому правому синьому полі золотий сокіл летить додолу, над ним – така ж 8-променева зірка; у лівому срібному – червоний мурований хрест зі срібними швами кладки, на якому золота виноградна лоза, обабіч хреста – 4 червоні укорочені розширені хрестики (2:2); нижнє поле перетяте поперемінно на 5 синіх і 4 срібних полів, поверх них – золотий вітрильник. Щит накладено на скошені навхрест золоті стрілу, спрямовану вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, і охоплено синіми гілками зі срібним підбиттям. Під щитом на синій стрічці зі золотим підкладом девіз золотом: PERCIPE SCIENTIAM. CONSEQUERE METAS. AMA VITAM (здобувай знання, досягай мети, люби життя!).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 794 Олександр Iванович ТАРАСОВ і Валентина Георгiївна ТАРАСОВА (з дому – ПАНАЇТ) (Харків)
Щит розтятий; у правому синьому полі виходить золота правиця, яка тримає спрямований вгору такий же меч; у лівому червоному полі золота свічка горить червоним полум’ям у золотому круглому ореолі. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном з ініціалами «АВ» на червоній нашийній стрічці, вкритий синьо-червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: із золото-червоно-синього бурелету виходить синьо-червоний лет, між крилами якого виходить золота правиця із такою ж свічкою, що горить червоним полум’ям у золотому круглому ореолі.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 793 Дмитро Петрович ЛУЦИШИН (Миколаїв)
У щиті, розтятому на червоне муроване та синє поля, срібний лук із натягнутою вгору золотою стрілою, поверх них – золота голова лева анфас, обабіч якої виходять такі ж крила. Щит покладено на два скошені навхрест вушками вгору золоті ключі та увінчано повернутим праворуч лицарським шоломом із золотим декоруванням, що вкритий синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Під щитом на золотій стрічці девіз синім: FAMILY UNITY IS OUR STRENGTH (єдність сім’ї – наша сила).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 792 Роман Олександрович ЯВОРСЬКИЙ (Одеса)
Щит перетятий зубчасто; у верхньому полі, розтятому й перетятому на 2 зелені та 2 сині поля, скошені навхрест стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, поверх них – вітрильник, усі – золоті; у нижньому мурованому червоному полі зі срібними швами золота дубова гілочка з жолудем вгору та двома листочками обабіч, поверх якої срібна 8-променева зірка. Щит вкритий повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-червоним бурелетом. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: DECERNERE, PERFICERE, VINCERE (вирішувати, втілювати, перемагати).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 791 Андрій Іванович ПАНФІЛОВ (Кривий Ріг)
Щит розтятий і перетятий; у 1-у червоному полі стоїть золотий пшеничний сніп; у 2-у срібному – червоний кадуцей у стовп, перевитий двома чорними зміями, праворуч нього – червоний молот, ліворуч – такий же циркуль; у 3-у срібному – червоний меч, скошений вістрям вгору праворуч; у 4-у червоному – срібне колесо; у золотому серцевому щитку червоний сигль «П». Щит увінчує сталевий руський шолом, вкритий червоним наметом зі срібним підбиттям, прикріпленим срібно-червоним бурелетом. Клейнод: золотий орел. Щитотримачі: двоє срібних коней із золотими гривами, хвостами і копитами. Внизу на срібній стрічці девіз чорним: ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННОСТЬ И ПОРЯДОЧНОСТЬ.
Герб склали А. Панфілов і А. Гречило, виконали А. Гречило та Л. Раштанова.
(Новий герб)
|
|
№ 790 Анна Олегівна КОСИК (Львів)
У щиті, розтятому й перетятому на два сині та два червоні поля, скошені навхрест золоті стріла, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, поверх них – золоте 16-променеве сонце, на якому червона троянда з зеленими листочками і золотим осердям, обабіч розходяться золоті дубові гілки з жолудями, вгорі – срібний купідон із золотим волоссям, крильми та рогом достатку в руках, внизу – золота голова лева анфас. Щит увінчує лицарський шолом зі золотими решітками і шийним медальйоном, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод: зі золото-червоного бурелета виходить золоте 16-променеве сонце, на якому червона троянда з зеленими листочками і золотим осердям. Щитотримачі – два золоті леви, які стоять на такому ж постаменті. Внизу на червоній стрічці девіз золотом: ROSIS VIA STRATA (шлях встелений трояндами)
Герб склали М. В. Косик та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 789 Микола Павлович і Роман Миколайович ФІЩУК (обидва – Івано-Франківськ), Павло Миколайович і Владислав Павлович ФІЩУК (обидва – Львів)
У червоному полі золотий корабель з лев’ячими головами на кормі і на носі, з якого виходить така ж мурована вежа з трьома мерлонами; у правому верхньому золотому полі – червоний розширений хрест, у лівому верхньому срібному – чорна галка з розгорнутими крильми, вкрита золотою короною. Щит увінчує коронований лицарський шолом, вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. Клейнод – золотий корабель, з якого виходить така ж вежа. На червоній стрічці під щитом девіз золотом DEO GLORIA | EFM | Я ЗБЕРЕЖУ.
Герб склав М. П. Фіщук, виконав В. П. Фіщук.
(Герб Кораб, доповнений; використовують як нащадки Ейсмонтів герба Кораб)
|
|
№ 788 Віктор Анатолійович, Інна Віталіївна та Анастасія Вікторівна ГРИНЬ (Запоріжжя)
У щиті, перетятому зубчасто на зелене та муроване червоне зі срібними швами поля, дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли, поверх них – такий же дуб зі срібними жолудями, на кроні якого золоте гніздо зі срібними яйцями, а коріння опирається на золоту черепаху зі срібним панцирем, над ними – срібний ключ вушком догори, обабіч якого розгортаються два золоті орлині крила, а внизу, під усім – золота троянда. Щит вписано у золотий картуш, покладений на такі ж скошені стрілу, вістрям вгору, та ключ, борідкою додолу праворуч, та охоплено зеленими гілками із золотим підбиттям. Вгорі на зеленій стрічці із золотим підкладом напис золотом: GRYN. Внизу на такій же стрічці девіз золотом: UBI CONCORDIA – IBI VICTORIA (де згода – там перемога).
Герб склав і виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 787 Ігор Альбертович ЗУПАНЕЦЬ (Південне, Харківський район)
У синьому срібний півмісяць ріжками вгору, над ним у золотому лавровому вінку переплетені два сиглі – золотий «Z» та срібний «І», а також три золоті 6-променеві зірки, одна над вінком і дві обабіч; глава двічі перетята на червоне, срібне та червоне поля. Щит увінчують три золоті 8-променеві зірки, одна над двома. Щитотримачі: двоє гончих собак, праворуч – червоний, ліворуч – синій. Внизу на золотій стрічці девіз чорним: CUM PROGRESSIONE TUTARE PROXIMOS (йдучи вперед, оберігай ближніх).
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)
|
|
№ 786 Олександр Веніамінович КІРАСІР (Токарів, Житомирська обл.)
У щиті, перетятому полум’яподібно на червоне і чорне поля, три срібні козацькі хрести, два над одним. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на синій нашийній стрічці, вкритий чорно-червоним наметом. Клейнод: зі срібно-червоно-чорного бурелету виходить червоний дуб з зеленими жолудями та листочками, на нього одягнуто золоту кірасу. Щитотримачі: два золоті леви з червоними очима, язиками та пазурами, лев праворуч тримає скошене за щитом золоте древко з синьо-жовтим прапором, ліворуч – таке ж із червоно-чорним. Внизу на синій стрічці девіз золотом: ВОГОНЬ ЗАПЕКЛИХ НЕ ПЕЧЕ.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 785 Володимир Петрович МОВЧАН (Криві Коліна, Тальнівський р-н, Черкаська обл.)
У щиті, понижено перетятому на зелене та червоне муроване поля, пурпуровий розширений хрест із золотою нитяною облямівкою, на якому золоті жорна з пурпуровими літерами «МВ», між раменами хреста розходяться по три срібні укорочені дуги, над усім – три золоті 8-променеві зірки. Щит увінчаний золотою військовою короною, над нею – 4-променева срібна зірка, покладена на таку ж скошену золоту зірку. Щитотримачі: срібні коні, озброєні золотом, тримають прапори: правий – пурпуровий, із золотою лиштвою та таким же лапчастим хрестом, лівий – зелений, із золотими чотирма вигнутими клинцями й завитками між ними та лиштвою. Внизу на зеленій стрічці, підбитій золотом, золотий девіз: ЖИТТЯ ЗАРАДИ УКРАЇНИ.
Герб склали М. Карий і В. Напиткін, виконав М. Карий.
(Новий герб)
|
|
№ 784 Владика Микола БИЧОК (Мельбурн, Австралія)
У щиті срібний вилоподібний хрест, на сторонах якого по пурпуровому хресту; у верхньому червоному полі срібна квітка терну з золотим осердям і листочками, обабіч неї та внизу – по золотій кулі; у правому зеленому полі – золотий Тризуб з хрестом на середньому зубі; у лівому синьому – зі золотого тригорба виходять золотий хрест, губка та спис, над ними у срібному трикутнику Всевидяче Око. Щит розміщений на пурпуровій мантії, підбитій горностаєм, увінчаній золотою єпископською митрою з червоним підкладом. Обабіч виходять золоті єпископський жезл і процесійний хрест. На золотій стрічці девіз чорним: ПРЕСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ, СПАСИ НАС.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Новий герб)
|
|
№ 783 Юрій Андрійович ЗОЗУЛЯ (Київ)
У розтятому й перетятому щиті золота фортеця з трьома вежами поверх такої ж стріли, вістрям вгору; у 1-у зеленому полі – 3 золоті 8-променеві зірки, дві над однією; у 2-у синьому – срібна зозуля; у 3-у синьому – золотий вітрильник з веслами; у 4-у червоному – золотий ключ, вушком догори. Щит увінчано повернутим праворуч сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням, вкритим синім наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом.
Герб склали М. Є. Гарбуз та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 782 Володимир Михайлович ЛАЗАРЕНКО (Луцьк)
У срібному полі синій вилоподібний хрест, над ним угорі – зелений укрочений рівносторонній хрест. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на червоній нашийній стрічці, вкритий зелено-синім наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі срібно-зелено-синього бурелету виходить срібно-синій лет, між крилами якого – зелений рівносторонній хрест.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар.
(Новий герб)
|
|
№ 781 Василь Васильович АНДРУСЬ (Іза)
У синьому щиті з обох боків виходять срібні руки, стиснуті в боротьбі, внизу під ними – золоті сиглі VA. Щит увінчує підбитий червоним сталевий турнірний щолом, повернутий праворуч і вкритий синім наметом зі золотим підкладом. Клейнод: із золото-срібно-синього бурелету виходить синій лет зі золотою лілеєю.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар
(Новий герб)
|
|
№ 780 Іван Дмитрович СЕНЕВИЧ (Іза)
У синьому полі з червоної вигнутої основи виходить срібний православний хрест. Щит увінчує підбитий червоним сталевий дужковий шолом із золотим медальйоном на червоній нашийній стрічці, вкритий синьо-червоним наметом зі срібним підбиттям. Клейнод: зі срібно-червоно-синього бурелету виходить червоно-синій лет, між крилами якого – золота дворучна пила, яку зверху тримає рука в рукаві, що виходить із хмари, всі – срібні.
Герб склала і виконала Г. В. Бернар
(Новий герб)
|
|
№ 779 Iван Євгенович АКІНІН (Львів)
У щиті – правий синій перев’яз, облямований золотом, на якому золота дубова гілочка з жолудями; у верхньому мурованому зеленому полі зі срібними швами та нижньому, перетятому багато разів хвилясто на синє та срібне, з перев’язу виходить по вигнутому золотому риб’ячому хвосту. Щит накладено на скошені навхрест стрілу, вістрям вгору, та весло, лопаткою додолу, й охоплено гілками, все – золоте.
Герб склали І. Є. Акiнiн, М. І. Iсай та А. В. Дніпровський, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 778 Володимир Сергійович, Ірина Миколаївна та Вікторія Володимирівна ПОНОМАРЕНКО (Житомир)
У щиті золотий хрест, на якому в синьому щитку золоте Всевидяче Око поверх таких же трьох стріл, покладених навхрест вістрями вгору; у 1-у синьому полі – золота долоня правиці із зігнутими двома останніми пальцями; у 2-у червоному – золотий кіт із такою ж драбиною; у 3-у червоному – золотий смолоскип, обабіч якого та внизу три такі ж троянди; у 4-у зеленому – золота фортеця з трьома вежами. Щит увінчано сталевим лицарським шоломом із золотим декоруванням, вкритим червоним наметом із золотим підбиттям, прикріпленим золото-червоним бурелетом. Клейнод: золотий орел із розгорнутими крилами та опущеною головою. На золотому постаменті спинаються два такі ж леви-щитотримачі. Внизу на золотій стрічці девіз чорним: FAMILIA NOSTRA AMICITER UNITA, SCILICET INVICTA (наша сім’я дружня і єдина, тобто – непереможна).
Герб склав В. С. Пономаренко, виконав А. В. Дніпровський.
(Новий герб)
|
|
№ 777 Юрій Дмитрович, Тетяна Микитівна, Сергій Юрійович, Алла Павлівна, Катерина Сергіївна, Іван Миколайович, Маргарита Іванівна, Аделіна Іванівна ТАЛДЕНКО, Марія Юріївна КАЗАНЦЕВА (з дому ТАЛДЕНКО), Ігор Григорович ДАНЬКО,
Павло Ігорович, Роман Павлович ПАСТУХОВ, Тетяна Євгенівна, Вікторія Павлівна, Валерія Павлівна ПАСТУХОВА, Сергій Леонідович, Катерина Євгенівна ІВАЩЕНКО, Аліна Юріївна КЕРНОГА, Данііл Русланович, Наталія Андріївна ЛЕЙВА АЙЯВІРІ, Володимир Ілліч, Галина Микитівна ПАДАЛКО (всі – Київ)
У щиті укорочена тонка срібна кроква, над нею у синьому полі золота розгорнута книга зі срібними сторінками, на початку правої – червоний сигль «Т», а вгорі розвороту – золотий ключ вушком уверх; обабіч книги – дві 4-променеві срібні зірки, покладені навхрест на золоті, під ними праворуч – срібне та золоте переплетені серця під золотою короною, ліворуч – золота арфа зі срібними струнами; в червоному полі під кроквою – золотий дуб зі срібними жолудями, обабіч нього – по два безанти в ряд. Щит увінчує сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий синім наметом зі золотим підбиттям, прикріпленим золото-синім бурелетом. Клейнод – срібний голуб із золотою оливковою гілкою. Щитотримачі: золоті леви, озброєні сріблом. Внизу на золотій стрічці, підбитій синім, чорний девіз: ДОБРОТА, ЛЮДЯНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Новий герб)
|
Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [>>]
|
|