головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 12 Управління 13-го армійського ордена Червоного прапора корпусу Сухопутних військ ЗС України (Рівне) № 12 Управління 13-го армійського ордена Червоного прапора корпусу Сухопутних військ ЗС України (Рівне)

Щит перетятий та двічі розтятий; на серцевому щитку в пурпуровому полі срібний лапчастий хрест, на якому два золоті перехрещені мечі та чорна гренада з червоним полум’ям, на гренаді – малий Державний герб України; у 1-у полі – герб Чернівецької області, у 2-у – рівненської, у 3-у – Закарпатської, у 4-у – Львівської, у 5-у – Волинської, у 6-у – Тернопільської. Щит увінчує сталевий давньоруський шолом, оздоблений золотом і вкритий синім наметом із золотим підбиттям. Щитотримачі – давньоруські дружинники галицько-волинських князів у повному озброєнні, той що праворуч – тримає золоту булаву в правиці. Під щитом – зелені гілки, перевиті стрічкою ордена Червоного прапора, посередині – пурпурний медальйон, облямований золотом, на якому золоте число 13.
Запроваджений у травні 2006 р.
Герб склав М. Слободянюк, виконали М. Слободянюк і Р. Крупа.
(Військове об’єднання)



№ 11 101-а окрема бригада охорони Генерального штабу Збройних Сил України (Київ) № 11 101-а окрема бригада охорони Генерального штабу Збройних Сил України (Київ)

У синьому полі дві срібні схрещені алебарди, над ними срібна латна рукавиця. Срібна глава відділена зубчато. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий синім наметом зі срібним підбиттям. На шоломі – синьо-срібний бурелет.
Затверджений т. в. о. начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковником Г. П. Воробйовим 23 січня 2008 р.
Герб склали О. Б. Гайтанжи та М. В. Чмир, виконала Н. В. Корж
(Військова частина)



№ 10 Бюро кодифікації у військовій сфері Збройних Сил України (Київ) № 10 Бюро кодифікації у військовій сфері Збройних Сил України (Київ)

У червоному полі золота кроква, на якій чорна літера “К”, над кроквою – золотий меч з крилами, справа такі ж два схрещені мечі, зліва – такі ж два схрещені якорі, під кроквою золота шестерня, в якій золота гренада, що палає. Щит увінчує сталевий лицарський шолом, повернутий вправо і вкритий червоним наметом із золотим підбиттям. На шоломі – червоно-золотий бурелет.
Затверджений заступником Міністра оборони України Б. Е. Буцою 3 червня 2009 р.
Герб склав М. В. Чмир, виконала Н. В. Корж
(Військова установа)



№ 9 Біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 9 Біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому золотому полі зелена жаба, над нею – дві червоні геральдичні троянди з золотими осердями та зеленими листками. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMХL (1940 р.). Під щитом золота девізна стрічка з чорним гаслом: NATURA EST SEMPER INVICTA (природа завжди непереможна).
Затверджено вченою радою факультету 19 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)



№ 8 Філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 8 Філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому пурпуровому Афіна у срібній туніці та золотому озброєнні, тримає в правиці золотий спис, у лівиці – золоту сову. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCLXI (1661 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: NOSCE TE IPSUM (пізнай самого себе).
Затверджено вченою радою факультету 31 серпня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)



№ 7 Хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 7 Хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому зеленому полі срібна колба, над нею – золоті ваги. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLXV (1945 р.). Під щитом зелена девізна стрічка з гаслом: CHEMIA ARS SYNTHESIS ET ANALYSIS EST (хімія – мистецтво синтезу й аналізу).
Затверджено вченою радою факультету 18 квітня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)



№ 6 Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів) № 6 Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів)

Щит розтятий і перетятий; у серцевому щитку в червоному полі срібна підкова вухами додолу, на ній вгорі – золотий лапчастий хрестик; у 1-у пурпуровому полі золота гренада, що палає; у 2-у синьому – срібний знак аеромобільних військ; у 3-у чорному – дві золоті гармати в косий хрест, на них – срібна ракета в стовп; у 4-у пурпуровому – золота емблема з символів логістики та автомобільної служби. Щит увінчує сталевий давньоруський шолом, оздоблений золотом і вкритий пурпуровим наметом, підбитим праворуч золотом, а ліворуч – сріблом. Під щитом синя стрічка, підбита золотом, із золотим девізом: ЧЕСТЬ, УКРАЇНА, ВІДВАГА.
Впроваджений у серпні 2009 р.
Герб склав М. Слободянюк, виконали М. Слободянюк і Р. Крупа.
(Військово-навчальний заклад)



№ 5 Український державний центр радіочастот (Київ) № 5 Український державний центр радіочастот (Київ)

У щиті, перетятому хвилеподібно на синє та золоте, ключ борідкою догори, а на ньому – терези, в обернених кольорах. Над щитом малий Державний герб України з золотими гілками калини обабіч. Під щитом золота стрічка з червоним девізом: PRUDENTER AGAS (поступай розумно).
Вживається від 2006 р.
Герб склав М. Слободянюк, виконали М. Слободянюк і Р. Крупа.
(Державне підприємство)



№ 4 Дубенська ґімназія (Дубно) № 4 Дубенська ґімназія (Дубно)

У золотому полі між двома зеленими дубовими листками синє вістря, на якому золота острога над такими ж 6-променевою зіркою та півмісяцем ріжками вгору. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга, на сторінках якої чорні літери “Д” та “Ґ”.
Розроблений і запроваджений у вересні 1998 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)



№ 3 Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 3 Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому золотому полі стоїть кат у червоній одежі, з піднятим вгору червоним мечем у правиці; у лівому червоному полі – постать Феміди у золотій одежі з вагами у правиці. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: 1997. На картуші сидить сова. Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: NON SCHOLAE, SED VITAE DISCIMUS (ми навчаємося не для школи, а для життя).
Запроваджений у вересні 1997 р.
Герб склали А. Гречило, П. Стецюк і В. Навроцький, виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)



Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | [>>]