головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 72 Київська інженерна гімназія (Київ) № 72 Київська інженерна гімназія (Київ)

У синьому полі щита – срібна шестерня, крізь яку проходять покладені навхрест золоті факел справа і перо зліва; у золотій главі щита – розгорнута книга в червоній оправі зі срібними сторінками, на яких червоні цифри «2011». Щит покладено на срібний картуш, увінчаний сталевим лицарським шоломом і червоною просвітительською короною. Намет синій, підшитий золотом. Клейнод: на синій хоругві з золотою бахромою стоїть Святий Архістратиг Божий Михаїл із золотим німбом над головою та зі срібними крилами, в золотих обладунках і червоному плащі. Він тримає в піднятій десниці пломеніючий меч і прикривається круглим золотим щитом із червоним прямим хрестом. Під щитом на срібній стрічці девіз червоними літерами: OPERA ET STUDIO (працею і старанням).
Використовується з 11 листопада 2013 р.
Герб склав і виконав Ю. А. Комаровський.
(Навчальний заклад)№ 71 Міжнародна Академія Менеджменту (Київ) № 71 Міжнародна Академія Менеджменту (Київ)

У щиті, розтятому на пурпурове та синє поля, над срібною трояндою спинається золотий коронований лев і тримає передніми лапами розгорнуту золоту книгу із срібними сторінками, на якій червона літера «R», під книгою – золотий ключ борідкою вниз. Щит увінчує повернутий вправо сталевий лицарський шолом із золотими решітками та червоним підкладом, вкритий пурпуровим наметом із золотим підбиттям, покритий золотим вінцем із ліліями та трояндами з червоними осердями. На підбитій золотом пурпуровій стрічці золотий девіз: PREMIUM INTER PARES (кращий серед рівних).
Вживається від вересня 2013 р.
Герб склав і виконав М. С. Карий.
(Навчальний заклад)№ 70 Приватне підприємство № 70 Приватне підприємство "Аркас" (Запоріжжя)

Герб: У чорному полі потрійна золота борона, скована червоним кільцем над зеленою травою; у зеленій главі – золоте усміхнене сонце. Щит увінчує золота аграрна корона з написом «АРКАС» й охоплюють зелені дубові гілки, перев’язані золотою стрічкою.№ 69 Фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка № 69 Фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому срібному полі в синьому крузі золоті сиглі hν. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MCMLIII (1953 р.). Під щитом срібна стрічка з чорним девізом: ЕКСПЕРИМЕНТ, ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА.
Затверджено рішенням Вченої ради факультету 5 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 67 Золочівський коледж Львівського державного аграрного університету № 67 Золочівський коледж Львівського державного аграрного університету

Щит напівскошений зліва і справа та напіврозтятий, у верхньому золотому полі синя фортечна стіна з баштою, у правому зеленому полі золотий сажданець з яблуком та двома листочками, у лівому синьому полі – золотий пшеничний сніп. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою заснування коледжу – AD MCMLVIII (1958), під щитом іде золотиста стрічка з чорним девізом SAPERE AUDE (прагни бути мудрим).
Запроваджено 2008 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 66 Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету (Львів) № 66 Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету (Львів)

Щит напівскошений зліва і справа та напіврозтятий, у верхньому синьому полі золота шестерня, у правому зеленому полі золотий саджанець з яблуком та двома листочками, у лівому золотому полі – три зелені чотирилисники конюшини у перев’яз зліва. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою заснування навчального закладу – AD MCMLXI (1961), під щитом іде зелена стрічка з золотом девізом STATUS NATURALIS (природний стан).
Запроваджено 2011 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 65 Львівська державна фінансова академія № 65 Львівська державна фінансова академія

У щиті золота кроква, у верхньому червоному полі обабіч по срібній гривні, у нижньому синьому полі крокує золотий лев з червоним язиком та пазурами. Щит вписано у декоративний картуш, у верхній частині якого розміщений Малий Державний герб України, під ним дата – 1957, під щитом йде зелена стрічка з девізом PECUNIA EST ANCILLA, SI SCIS UTI (гроші служать тобі, якщо вмієш ними користуватися).
Запроваджено 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 63 Кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету № 63 Кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету "Львівська політехніка"

Щит розтятий, у правому срібному полі червоний ріг достатку, з якого висипаються золоті та червоні плоди з зеленим листям, у лівому червоному полі з зеленої основи виростає золотий дуб з корінням, у синій главі срібна капітель, обабіч якої по золотій шестерні.
Запроваджено 2004 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 62 Товариство з обмеженою відповідальністю № 62 Товариство з обмеженою відповідальністю "Деметра-плюс" (Донецьк)

У золотому полі зелене дерево, яке вросло золотим корінням у зелену основу; обабіч дерева – по зеленому скошеному до краю щита бічнику, укороченому знизу. Щит обрамовує золотий картуш.
Затверджений 7 травня 2013 р.
Герб склали: О. О. Сатанін, М. С. Хорошаєва, О. Ю. Подолінська, В. М. Напиткін, А. В. Дніпровський. Малюнок виконали В. М. Напиткін та А. В. Дніпровський.
(Підприємство)№ 61 Київська Трьохсвятительська духовна семінарія Української Греко-Католицької Церкви (Київ) № 61 Київська Трьохсвятительська духовна семінарія Української Греко-Католицької Церкви (Київ)

Щит перетятий, у правому пурпуровому полі розгорнута срібна книга, на сторінках якої пурпурові літери А та Ω, у лівому синьому полі – Архистратиг Михаїл у срібній сорочці та штанях і золотих обладунках та чоботях, зі срібними крилами, тримає у правиці червоний вогненний меч, а у лівиці – золотий щит із синім хрестом, навколо голови – золотий німб; у золотій главі – три пурпурові грецькі хрести. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: 2010. Картуш накладено на поставлені у стовп золоті архиєпископський процесійний хрест (справа) і владичий жезл. Під щитом золота девізна стрічка з пурпуровим гаслом: МУДРІСТЬ, СВЯТІСТЬ, ЛЮБОВ.
Розроблений і впроваджений восени 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | [>>]