головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  • Корпоративний гербівник УГТ

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 
Корпоративний гербівник УГТ


№ 30 Механіко-математичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 30 Механіко-математичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому золотому полі синій лист Мебіуса, в якому синій сигль ∑. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCCXLIV (1744 р.). Під щитом синя девізна стрічка з гаслом: INSTANTIA EST MATER DOCTRINAE (наполегливість – матір науки).
Затверджено вченою радою факультету 19 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 29 Товариство з обмеженою відповідальністю “Рамар” (Львів) № 29 Товариство з обмеженою відповідальністю “Рамар” (Львів)

Щит розтятий на золоте і чорне поля, в кожному з яких по скорпіону в обернених кольорах.
Розроблений і запроваджений у січні 2000 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Підприємство)№ 28 1301-е Головне військове представництво Міністерства оборони України (Миколаїв) № 28 1301-е Головне військове представництво Міністерства оборони України (Миколаїв)

Щит напівскошений обабіч і напіврозтятий; у верхньому чорному полі срібна шестерня, всередині якої срібний розкритий креслярський циркуль з вимірювальною дугою, вписаний у такий же правильний п’ятикутник; у правому золотому полі покладені навхрест сині штангенциркулі; у лівому синьому полі срібний адміралтейський якір у стовп, поверх якого покладені навхрест золоті гарматні стволи та чорний снаряд у стовп. На синій стрічці під щитом девіз золотом: PRIMUM QUALIS (якість перш за все).
Герба затверджений заступником Міністра оборони України В. П. Омельянчуком 17 травня 2011 р.
Малюнок герба доопрацьовано у Відділі військової символіки та геральдики Генерального штабу Збройних Сил України на основі малюнка, розробленого у військовому представництві.
(Військова установа)№ 27 Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 27 Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому червоному полі постать Феміди в золотій одежі. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCLXI (1661 р.). Під щитом червона девізна стрічка з гаслом: IUSTITIA REGNORUN FUNDAMENTUM (правосуддя – основа держави).
Розроблено й запроваджено 1998 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 25 Географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) № 25 Географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів)

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; ліве поле перетяте на червоне і зелене, у центрі –золота земна куля з нахилом 60º, над нею золота 8-променева зірка, внизу – срібний місяць з чотирма золотими 4-променевими зірками. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MDCCCLXXXII (1882 р.). Під щитом синя девізна стрічка з гаслом золотом: ORBIS TERRARUM DOMUS HUMANITATIS (Земля – дім людства).
Затверджено вченою радою факультету 5 вересня 2007 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Навчальний заклад)№ 24 Перший медичний факультет “Лікувальна справа № 24 Перший медичний факультет “Лікувальна справа" Луганського державного медичного університету (Луганськ)

Синє поле, розділене золотим нитяним андріївським хрестом; у верхньому полі золота гілка дерева з листками, у правому – золота чаша, обвита змією, у лівому – золота розгорнута книга, у нижньому – сходить золоте сонце. Щит увінчує малий Державний герб України. Під щитом на срібній стрічці девіз: MEDICINA FRUCTOSIOR ARS NULLA (медицина є воістину найбільш благородне з усіх мистецтв).
Герб затверджено деканом факультету 25 березня 2011 р.
Герб склав і виконав В. В. Баймут.
(Навчальний заклад)№ 23 Спеціалізована школа № 10 міста Кременчук № 23 Спеціалізована школа № 10 міста Кременчук

У синьому полі срібний перев’яз справа на шести срібних ліліях; ліворуч вгорі – золота розгорнута книга з латинськими літерами ABC, на ній – золотий смолоскип з червоним полум’ям, а вправо на книжці йде зелена оливкова гілка; праворуч внизу – два перехрещені срібні ключі золотими вушками додолу. Щит увінчує чорний бонет зі срібною китичкою, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Девіз на золотій стрічці: PATRIAE DECORI CIVIBUS EDUCANDIS (освічені громадяни – прикраса батьківщини).
Герб вживається з 2010 р.
Герб склав і виконав С. С. Дрелінський.
(Навчальний заклад)№ 22 Галицьке Авіаційне історико-технічне товариство (Львів) № 22 Галицьке Авіаційне історико-технічне товариство (Львів)

У синьому полі на срібній вигнутій основі крокує золотий лев, у піднятій правиці – срібне перо, у лівиці – срібний щит із вузькою золото-синьою облямівкою. Щит накладено на чорне зубчате колесо, оздоблене срібним девізом: SCRIPTA CONSERVAT OMNIA (написане зберігає все); у вирізі колеса над щитом – дата заснування: "1983".
Затверджено Правлінням товариства 17 вересня 2010 р.
Герб склав і виконав М. Царенко.
(Громадська організація)№ 21 Благодійний фонд Родини Харатін (Мукачево) № 21 Благодійний фонд Родини Харатін (Мукачево)

У щиті, розтятому на зелене та золоте поля, липове дерево в обернених кольорах, справа від нього – срібна книга в золотій оправі, на якій червона літера «І», зліва – срібна книга в червоній оправі, на якій золота літера «V». Щит увінчує срібний вінець із квітками троянди з золотими осердями. Вниз обабіч щита йде золото-зелена стрічка, на якій напис у обернених кольорах: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ ХАРАТІН.
Запроваджено в серпні 2010 р.
Герб склав і виконав А. Гречило.
(Благодійний фонд)№ 20 Всеукраїнський благодійний фонд “Майбутня країна” (Київ) № 20 Всеукраїнський благодійний фонд “Майбутня країна” (Київ)

Герб: у синьому полі Архистратиг Михаїл у червоному хітоні та золотому плащі, зі золотим німбом і крильми, тримає в правиці опущений додолу срібний меч, а в лівиці – облямований золотом червоний щит зі срібним хрестом. Щитотримачі – два золоті леви. Над та під щитом – сині декоративні гілки і сині стрічки з червоним підкладом, на яких золотом: вгорі – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, внизу – МАЙБУТНЯ КРАЇНА.Cторінки: [<<] | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | [>>]