головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 

Євдокимов Дмитро Андрійович

123

Біографія
Народився 2 вересня 1987 року у м. Києві в родині освітян.
У 2004 році із золотою медаллю закінчив Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка, цього ж року вступив на юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка та водночас на відділення політології філософського факультету цього університету.
У 2008 році з відзнакою отримав ступінь бакалавра права, у 2009 році – бакалавра політології, у 2010 році закінчив магістратуру юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, отримавши ступінь магістра права з відзнакою. У 2010 році також прослухав курс міжнародного права Європейського гуманітарного університету (Вільнюс, Литва).
В 2003-2006 роках був консультантом Центру «Розвиток демократії», в 2006-2009 роках – заступником голови Центру молодіжних ініціатив Святого Володимира. У 2006 році виконував обов`язки заступника голови Наукового товариства студентів та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка.
У 2006-2007 роках проходив стажування в Комітеті з питань правосуддя Верховної Ради України, після чого розпочав роботу в провідних юридичних фірмах. З 2005 по 2008 рік був позаштатним радником Міністерства молоді, сім`ї та спорту України.
Наразі працює заступником генерального директора Міжнародної юридичної служби, є суддею Третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати. Офіційний радник Міжнародного центру експертиз (м. Гаага, Нідерланди) в країнах Східної Європи та СНД.
З 2010 року – здобувач кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, викладач юридичного факультету Академії муніципального управління. Також професійно займається книговидавничою діяльністю.
Член Асоціації правників України, учасник Форуму молодих лідерів України. Автор близько 30 наукових публікацій з актуальних проблем юридичної науки і державно-правового життя. Нагороджений Почесною грамотою Президії Національної академії наук України, пам’ятним знаком Міністерства юстиції України, нагородами Київського міського голови, почесним званням ЮНІСЕФ «Делегат дитячих прав». Лауреат юридичної премії імені О. Ф. Кістяківського.

Інтереси:
теорія та історія держави і права, міжнародне приватне право і міжнародний комерційний арбітраж, краєзнавство, геральдика, етнографія, книговидавництво, колекціонування.