головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 

Теліпко Владислав Едуардович

123

Контактна інформація:
Офіційний сайт: http://www.exorior.co.uk
Телефон: +380 66 9580008, +380 93 5813315 (служба Генерального секретаря УРДП)
Поштова адреса: а/с 964, м. Миколаїв, 54025
 
Біографія
Народився 3 травня 1988 року в місті Миколаєві в родині службовців.
В 2005 році із золотою медаллю закінчив середню школу. Того ж року вступає до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на юридичний факультет, де здобуває ступінь магістра права.
Протягом 2004-2007 рр. проходить стажування в Школі суспільних наук і державної політики Королівського Коледжу Лондонського Університету (Велика Британія). 2007 року здобуває ступінь спеціаліста з інтелектуальної та промислової власності й авторського права в Академії інтелектуальної власності ВОІВ ООН (м. Женева, Швейцарія).
В 2006 році розпочинає активну наукову діяльність. Протягом 2006-2009 рр. стає переможцем численних наукових премій, лауреатом низки міжнародних стипендіальних програм. Веде науково-практичні дослідження в галузі конституційного, парламентського, виборчого, референдного, інформаційного, європейського та міжнародного публічного права, порівняльного право- та державознавства.
Автор підручників із загальної теорії держави і права (2007 р.), конституційного та конституційно-процесуального права України (2008 р.), трудового права України (2009 р.), виборчого права України (2010 р.), міжнародного публічного права (2010 р.) для студентів юридичних вишів, академічного курсу з парламентського права (2010 р.) тощо. Також є автором численних наукових публікацій у фахових юридичних виданнях, автором та спіавтором низки законопроектів з питань місцевого самоврядування та регулювання участі громадськості в законодавчому процесі.
Трудову діяльність розпочав на посаді юридичного радника групи компаній "Респект Груп". В 2007 році стає засновником і президентом Фундації політико-правових досліджень "МАТЕЗІС". З 2008 року і дотепер – президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Український молодіжний правничий союз". З травня 2009 року – головний редактор журналу "Юридичний авангард". З серпня 2009 року – Генеральний секретар Української Радикально-Демократії Партії.
Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (2010 р.). Лауреат Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування (2010 р.).
Член Українського геральдичного товариства з 2006 року.