головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ
Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот


 

Маскевич Олег Іванович

123

Контактна інформація:
E-Mail: irinin2004@mail.ru
Тел.: 050-2621082; (0692) 42-11-78, 93-13-34
Поштова адреса: вул. Бориса Михайлова, 12, кв. 117, м. Севастополь, 99058
 
Біографія
Народився 18 лютого 1955 р. у м. Нова Каховка Херсонської обл.
Закінчив Севастопольський приладобудівний інститут за фахом "Автоматизація і комплексна механізація машинобудування". Працював наладчиком на Морському заводі ім. С. Орджонікідзе. З 1995 р. - механік у приватному підприємстві "Азарт". З 2006 р. - приватний підприємець.
Геральдикою займається з 1978 р., спочатку як колекціонер, потім самостійно вивчаючи теорію. З 1991 р. - член Кримського геральдичного товариства, тепер - заступник голови КГТ. З 1994 р. член-кореспондент Всеросійського геральдичного товариства.
Член Українського геральдичного товариства з 2004 р., член Ради УГТ - з 2006 р.
Публікувався в науково-популярних журналах "Гербовед", "Известия Крымского республиканского краеведческого музея", у севастопольських і кримських газетах зі статтями по теорії геральдики. Організатор XII злету геральдистов СНД у 1998 р. в Севастополі.
Автор гербів і прапорів двох десятків населених пунктів Криму, серед яких герб Джанкойського району, герби міст Балаклава, Інкерман, Білогірськ, Саки, селищ Сімеїз, Партеніт, Новий Світ, Форос і ін. Брав участь у розробці символіки міст Сімферополь, Феодосія і селища Кача. Автор ескізів пам'ятних знаків "За заслуги перед ВМС України", "За заслуги перед Балаклавою", "За заслуги перед Сімеїзом", "За заслуги перед Форосом", "За доблесть і честь" Нахімовського району Севастополя, "За заслуги і відзнаку" Ленінського району Севастополя. Нагороджений медаллю "За заслуги" науково-популярного журналу "Гербовед", Почесним знаком О.Лакієра "Сподвижникові Геральдики" II ступеня.