головна сторінка
мапа сайту
Контакти
  Про УГТ              Рада УГТ              Члени УГТ              Публікації              Лінки              Форум              Про сайт
 
Розділи
  ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

  ТЕРИТОРІАЛЬНІ СИМВОЛИ

  МУНІЦИПАЛЬНІ СИМВОЛИ

  ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

  РЕЄСТР ОСОБОВИХ СИМВОЛІВ

  КОРПОРАТИВНИЙ ГЕРБІВНИК

  ОРГАНІЗАЦІЙНА СИМВОЛІКА

  ГЕРАЛЬДИКА

  ВЕКСИЛОЛОГІЯ

  ЕМБЛЕМАТИКА

  СФРАГІСТИКА

  ГЕНЕАЛОГІЯ

  КОЛЕКЦІОНЕРСТВО

  НАШІ ПАРТНЕРИ




Сайт розроблено за
фінансової підтримки
Українського державного
центру радіочастот






Місцезнаходження відвідувачів цієї сторінки

 

Коновалов Віктор Іванович

123

Контактна інформація:
Тел. сл.: (0692) 92-30-80
Поштова адреса: вул. Н. Островської, 18, кв. 15, Севастополь, 99028
 
Біографія
Народився 5 жовтня 1939 р. у селищі Большой Камень Микоянівського району Остяко-Вогульського (тепер – Ханти-Мансійського) автономного округу в сім’ї засланих дітей «кулаків».
У 1960 р. закінчив Челябінське воєнне автотракторне училище, у 1972 р. – автомобільний факультет Воєнної ордена Леніна Академії тилу і транспорту в місті Ленінграді. Підполковник, з 1986 р. – у відставці.
Геральдикою займається з 1963 р., спершу як колекціонер, потім самостійно вивчаючи теорію. Член УГТ, член правління Севастопольського клубу геральдистів «Гераклея», член Кримського геральдичного товариства, член-кореспондент Всеросійського геральдичного товариства. Публікувався в севастопольських газетах з полемічними статтями на захист історичного герба Севастополя. Організатор XII зльоту геральдистів СНД 1998 р. в Севастополі, XXII відкритого зльоту геральдистів України в Балаклаві 2007 р.
Автор гербів і прапорів адміністративних утворень і населених пунктів Криму, серед яких: герб Джанкойського району, герби міст Балаклава, Інкерман, Білогірськ, Саки, селищ Новий Світ, Форос, Сімеїз, Партеніт, Массандра та ін., а також розробляв символіку Феодосії та селища Кача. Брав участь у складанні першого регіонального каталогу гербів і знаків геральдичної тематики Автономної республіки Крим. Нагороджений Почесним знаком О. Б. Лакієра «Сподвижнику геральдики» II ступеня, медаллю «За заслуги» науково-популярного журналу «Гербовед», відзначений ювілейним знаком «10 лет ВГО».