Українські організації в США (інші)

Емблеми, лого та прапори громадських організацій

Українські організації в США (інші)

Повідомлення ABG » 06 лютого 2011, 13:47

Союз Українських Студентських Товариств Америки
(http://www.ukrainianstudents.org/ ;
http://en.wikipedia.org/wiki/SUSTA_Fede ... of_America)

SUSTAlogo.jpg
SUSTAlogo.jpg (10.52 Кб) Переглянуто 17525 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Емблематика українських організацій у діаспорі

Повідомлення ABG » 06 лютого 2011, 13:59

Українські Злучені Організації в Клівленді
(http://www.clevelanduzo.org/about/history.php)

uzo_web_logo.jpg
uzo_web_logo.jpg (15.45 Кб) Переглянуто 17525 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Емблематика українських організацій у діаспорі

Повідомлення ABG » 30 березня 2011, 11:44

Українське Лікарське Товариство Північної Америки
(за інформацією п. В. Соколика)

ULTPA1.jpg
ULTPA1.jpg (11.43 Кб) Переглянуто 16153 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Емблематика українських організацій у діаспорі

Повідомлення ABG » 30 березня 2011, 11:45

Українське Лікарське Товариство Північної Америки (УЛТПА) було створене 1950 року в м. Нью-Йорку як професійна організація медиків. Лікарі, які еміґрували з України після ІІ світової війни об’єдналися в Товариство під провідництвом д-ра Романа Осінчука. Їхньою первісною метою було ділитися фаховим досвідом серед емігрантів, і розширювати освітні та професійні можливості, а також обмінюватися з колегами знаннями і практичними здобутками. Члени УЛТПА шукали свого представництва серед американських колег за професією і входили в життя новoї країни свого проживання.
Упродовж перших 10-и років кількість членів УЛТПА зросла. Юнаки та дівчата що бажали здобути медичну освіту вступали до американських і канадських медичних шкіл, та поповнювали ряди Товариства. Уже в 1975 році в УЛТПА було зареєстровано 17 відділів: 12 – у США і 5 – у Канаді.
У 1955 році в Клівленді, Огайо, УЛТПА провело свою Першу медичну наукову конференцію. Відтоді у Північній Америці відбулося 38 наукових медичних з’їздів УЛТПА, а нещодавно, 2005 року, таке зібрання успішно відбулося в Едмонтоні, Альберта, Канада.
З 1954 року УЛТПА почало публікувати україномовний медичний журнал Лікарський Вісник, або Journal of the Ukrainian Medical Association of North America (JUMANA). Журнал постійно удосконалюється і досі є унікальним медичним фаховим україномовним виданням із детальними резюме англійською мовою.
Для розширення меж своєї діяльності і впливу, у 1995 році УЛТПА започаткувало англомовний інформаційний вісник UMANА News.
1975 року Головний національний осідок перенесено з Нью-Йорка до Чікаґо; розташований в околиці “Українське село” так званого Міста Вітрів.

(http://www.umana.org/ukr/about_history.htm)

ULTPA2.jpg
ULTPA2.jpg (4.19 Кб) Переглянуто 16153 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Емблематика українських організацій у діаспорі

Повідомлення ABG » 30 березня 2011, 11:48

Товариство Українських Інженерів Америки
(за інформацією п. В. Соколика)

ІСТОРІЯ ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКИХ ІНЖЕНЕРІВ
Ініціатива заснування Товариства Українських Інженерів Америки належить Ініціативній Групі на чолі молодого і енергійного інженера Мирона Лепкалюка, який з сл. п. Романом Баранським поширив ідею творення професійного інженерського товариства серед новоприбулих європейських інженерів і тут народжених американців українського походження.
Перше формальне засідання ініціативної Групи відбулося весною 1948 року в приміщеннях Інституту Архітектури Колумбійського Університету, на якому створено Ініціативний Комітет. У склад Комітету ввійшли: М. Лепкалюк, Р. Баранський, В. Богачевський, І. Кузів, І. Петренко, О. Тимошенко і Ю. Ястремський.
Після кількамісячної інтенсивної підготовчої роботи, Ініціативний Комітет скликав Усновчі Загальні Збори, які відбулися в залі церкви св. Юра в Нью-Йорку в днях 18 і 19 вересня 1948 року. Після зачитання двох проектів статутів, Збори вирішили заснувати професійне інженерне товариство. Було вибрано тимчасову управу, якої завданням було випрацювати остаточний статут та скликати перші загальні збори. Тим самим покладено основи під існування Товариства Українських Інженерів Америки.
Членами-засновниками Товариства Українських Інженерів Америки були: Роман Баранський, Володимир Богачевський, Іван Кузів, Петро Красноніс, Мирон Лепкалюк, Еміль Гузар, Михайло Малачин, Олександер Тимошенко, Михайло Родоленко, Володимир Водюк, Іван Ґумовський, Леонід Гайдамака, Микола Біліонок, Мирослав Колтунюк, Ірина Колтунюк, В. Лесик, Іван Гордіюк і Мерил Барилло.
У святочній промові з нагоди 25-річчя Товариства Українських Інженерів Америки Володимир Богачевський, перший голова Товариства, аналізуючи діяльність на тім терені вказав „на обставину, що наше товариство творилося в святині науки — у Колумбійському Університеті і в святині віри — в приміщеннях Української Церкви. Ці символи науки і віри проважали наше товариство продовж цілого 25-річчя".
20. листопада 1948 р. Перші Звичайні Загальні Збори вибрали Управу і затвердили статут. Першим головою Товариства вибрано інж. Володимира Богачевського. Рік пізніше в 1949 р. уряд штату Нью-Йорк дав Товариству „чартер". Товариство почало видавати свій технічний журнал „Вісті". В 1949 і 1950 pp. прибуває до США багато інженерів з Європи і поселяється в більших містах Америки. Ті інженери творять свої Товариства, які відтак входять до ТУІА, як відділи. Управа ТУІА в міру можливосте помагала членам знаходити професійну працю, бо через незнання мови багато інженерів мусіло працювати фізично.
Знайшовши фахову працю інженери почали включатися в суспільну роботу нашої громади, в 1952 р. закупили уділи Українського Народного Дому в Ню-Йорку і ввійшли до УККА.
В 1954 р. зорганізовано Перший З'їзд українських інженерів Америки і Канади в Торонті, Канада. Досі відбулося шість міжкраєвих з'їздів українських інженерів.
Загальні Збори ТУІА відбувалися кожного року, досі було їх 30. Статут Товариства змінювали 3 рази, щоб примінити його до вимог часу.
Відсвятковано 20-ліття і 25-ліття Товариства. Товариство зорганізувало ряд Наукових Конференцій.
З ініціативи Головної Управи ТУІА за головування інж. Євгена Івашкова створено в 1973 р. Дослідний Осередок Техніки України, який діє при Головній Управі ТУІА.
Діяльність Товариства проявляється у Відділах, які існують у більших скупченнях інженерів. Нині ТУІА начисляє 14 Відділів. Велика кількість членів є без Відділів розсіяних по різних місцевостях Америки. Ті члени мають свою референтуру при Головній Управі ТУІА.
Найбільший приріст членів ТУІА, був у 1951 p., 125 членів, найменший у 1958 p., 5 членів. Рік 30-ліття буде другим у прирості членів.
ОСНОВИ ТОВАРИСТВА
Організатори Товариства Українських Інженерів Америки в своїх планах щодо утворення професійного інженерного товариства та визначення його характеру і завдань виходили із заложень добра загально українського і добра кожного члена. Ці задуми ініціаторів нашого Товариства стали основою діяльносте Товариства Українських Інженерів Америки і вони є визначені у статуті.
Завданням Товариства Українських Інженерів Америки є гуртувати інженерів українського походження в ЗСА з метою:
A. праці для розвитку технічної науки й технічної професії,
Б. плекання зацікавлення справами техніки й економіки України,
B. спільного товариського життя та всебічної допомоги.
Товариство здійснює намічені завдання через:
а) влаштовування доповідей і дискусій на наукові теми,
б) видавання періодичного журналу „Вісті Товариства Українських Інженерів Америки", в якому члени Товариства мають нагоду друкувати свої технічні статті, наукові праці і т. п.,
в) видавання „Бюлетеню Товариства Українських Інженерів Америки", присвяченого інформаціям про працю Товариства, громадські справи, успіхи й новинки з життя поодиноких членів Товариства,
г) провадження бібліотеки українських технічних книжок і журналів,
ґ) заохочувати членів вивчати й розвивати українську технічну термінологію,
д) вивчання сучасного стану техніки й економіки України та публікування вислідів студій,
е) поміщування дописів у газетах для інформування української громади про діяльність Товариства, успіхи членів Товариства, поступ технічної науки в світі,
є) утримування зв'язків з українськими інженерами поза США,
ж) утримування зв'язків і співпраці з іншими професійними, науковими й громадськими організаціями,
з) постійну співпрацю з Українським Технічним Товариством Канади,
и) співпрацю з українськими студентськими товариствами й допомогу українському інженерному доростові,
й) влаштування сходин та імпрез для пожвавлення товариського життя, й зацікавлення українською культурою та громадськими справами,
і) служення порадами й інформаціями в професійних справах та матеріальною допомогою в надзвичайних потребах.
Членом Товариства може бути інженер українського походження, громадянин США, або правно допущена особа на сталий побут, що має закінчену університетську освіту із ділянки технічних, математично-природничих чи економічних наук. Член Товариства одержує безплатно журнал і бюлетень Товариства, має право вибирати й бути вибраним до керуючих органів Товариства, користуватися бібліотекою Товариства, матеріальними засобами та взагалі всіма привілеями, що випливають з приналежності до Товариства.

TUIA1.jpg
TUIA1.jpg (8.86 Кб) Переглянуто 16153 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Емблематика українських організацій у діаспорі

Повідомлення ABG » 13 квітня 2011, 21:28

Українсько-Американське Товариство Техасу (УАТТ)
http://www.uast.org/

UAS_Texas.jpg
UAS_Texas.jpg (10.07 Кб) Переглянуто 16104 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Емблематика українських організацій у діаспорі

Повідомлення ABG » 13 квітня 2011, 21:41

Українське Товариство Штату Пеннсильванія
(The Penn State Ukrainian Society)
http://www.personal.psu.edu/apl5025/ART ... ment6.html

Uki_SocietyLogo.jpg
Uki_SocietyLogo.jpg (6.69 Кб) Переглянуто 14934 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Українські організації в США (інші)

Повідомлення ABG » 27 жовтня 2016, 08:47

Українська Шкільна Рада в США
Шкільна Рада при УККА є центральним органом шкіл українознавства. Вона дає поради, перевіряє та видає підручники та інформації для шкіл, що є під її контролем. В 2001/02 навчальному році було 35 шкіл з 400 учителями та 2,600 учнями.
Шкільна Рада була створена в 1953 році під час Шкільної Конференції, на якій делегати з 22 шкіл вирішили створити центральне тіло, яке мало б давати директиви та вказівки для приватної української шкільної системи. Метою українських шкіл стало “збереження американськими українцями української мови та української культури. Так вони стануть повноцінними громадянами своєї нової батьківщини — США”.
Найбільше українських шкіл було в 1960-их роках — 76 шкіл в яких навчали 400 учителів. Перший голова Шкільної Ради був Едвард Жарський (1953-1954 рр.). Його наслідником був Володимир Калина (1954-1961 рр.). Знову Е. Жарський (1961-1977 рр.), пізніше Роман Дражньовський (1977-1983 рр.), а від 1983 р. й дотепер — Євген Федоренко.
Мережа шкіл українознавства простягається від Бостону в штаті Массачусетс до міста Кент у штаті Вашінгтон. Більшість шкіл мають програми від садочка до 11-ої кляси, одначе 5 шкіл мають повні програми аж до 12-ої кляси. Предмети навчання включають українську мову та літературу, історію, географію та культуру. Релігію теж навчають, але вона не є обов’язковим предметом.

http://www.ridnashkola.org/

Лого УШР в США.jpg
Лого УШР в США.jpg (18.58 Кб) Переглянуто 13913 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8983
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика громадських організацій

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron