MartinMart написав:Герб Кафедрального собору в Пармі
Ну, гербом це назвати не можна.
Така собі квазігеральдична емблема.
MartinMart написав:Герб Кафедрального собору в Пармі
Ustym Havarivsky написав:Герб з сайту Харківського екзархату УГКЦ
Ustym Havarivsky написав:до чого б це
Місто пророка Захарія, якщо за Сковородою, - Око Боже.Ustym Havarivsky написав:Так точно - герб Єрусалимського королівства (згідно з Вікіпедією, прийнятий у 1099 році). Треба у владики Василія запитати до чого б це. Ось так, Новий Єрусалим
MartinMart написав:Герб Одеського екзархату УГКЦ і для порівняння герб Одесько-Кримського екзархату УГКЦ (2002-2014) а також незатверджений проект герба Одесько-Кримського екзархату УГКЦ (А. Гречило) з 2003 року.
Паризька єпархія святого Володимира Великого затвердила новий герб
"Традиційно як єпископи, так і єпархії мали герби. Однак, герби — це жанр аристократичний, який має здебільшого барокову стилістику. В нашій єпархії на зустрічах духовенства та мирянських лідерів з різних країн ми обговорювали символ, яким хотіли б лаконічно комунікувати те, ким ми є. Ми зрозуміли, що нам потрібен не герб, що має певні ностальгічні нотки і навіює спогади. Ми артикулювали наше замовлення як пошук сучасного знаку." (с)
Станом на 11 липня 2019 року існує такий адміністративно-територіальний устрій УГКЦ:
- Україна: Київська архієпархія, Львівська архієпархія, Тернопільсько-Зборівська архієпархія, Івано-Франківська архієпархія, Коломийська єпархія, Чернівецька єпархія, Самбірсько-Дрогобицька єпархія, Стрийська єпархія, Сокальсько-Жовківська єпархія, Бучацька єпархія, Кам'янець-Подільська єпархія, Донецький екзархат, Харківський екзархат, Одеський екзархат, Кримський екзархат, Луцький екзархат.
- Польща: Перемишльсько-Варшавська архієпархія, Вроцлавсько-Кошалінська єпархія, Ольштинсько-Ґданська єпархія
- Італія: Апостольський Екзархат в Італії
- Франція: Єпархія Святого Володимира Великого у Парижі (юрисдикція на Францію, Бельгію, Нідерланди, Люксембург та Швейцарію)
- Німеччина: Апостольський екзархат у Німеччині та Скандинавії (юрисдикція на Німеччину, Данію, Швецію, Фінляндію та Норвегію)
- Велика Британія: Лондонська єпархія Пресвятої Родини
- Канада: Вінніпезька архієпархія, Едмонтонська єпархія, Торонтська єпархія, Саскатунська єпархія, Нью-Вестмінстерська єпархія
- США: Філадельфійська архієпархія, Чиказька єпархія, Стемфордська єпархія, Пармська єпархія
- Бразилія: Куритибська архиєпархія, Прудентопольська єпархія
- Аргентина: Буенос-Айреська єпархія
- Австралія: Мельбурнська єпархія (юрисдикція на Австралію, Нову Зеландію та країни Океанії)
2017 року зі складу Коломийсько-Чернівецької єпархії рішенням Синоду єпископів УГКЦ виокремлено Чернівецьку єпархію.
- Мукачівська єпархія на сьогодні не входить до складу Києво-Галицького верховного архієпископства, а безпосередньо підлягає Апостольському Престолові і є тимчасово (з 1993 р.) окремою «Церквою свого права» («sui juris»).
Закордонні громади
Громади вірних Української греко-католицької церкви є у багатьох інших країнах світу, де відсутні адміністративно-територіальні структури УГКЦ. У таких випадках Апостольський Престол призначає відповідальних ієрархів інших церков свого права виконувати над ними свою юрисдикцію (владу). З огляду на такі обставини можна виокремити низку країн у такий спосіб:
- існують окремі громади: у Венесуелі, Парагваї, Португалії, Іспанії, Італії, Ірландії, Австрії, Греції, Румунії, Молдові, Литві, Латвії, Естонії, Казахстані, Російській Федерації та Ізраїлі;
- наявність значної кількості вірних, що входять до складу адміністративно-територіяльних утворень інших Східних Церков свого права: у Чехії, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Боснії і Герцеґовині, Сербії та Чорногорії;
- наявність певної кількості вірних, що не об'єднані у громади: в Уруґваї, Чилі, Білорусі та Узбекистані;
- перебування незначної кількості вірних: у Китаї, Японії, Індії, Шрі-Ланці, Південно-Африканській Республіці, Єгипті, Лівії, Тунісі, Марокко, Беніні, Мозамбіку, Сирії, Лівані, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Туркменістані, Киргизстані, Таджикистані, країнах Карибського басейну і центральної Америки.
Повернутись в Українська Греко-Католицька Церква та інші унійні церкви
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей