Українська партія "Єдність"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Українська партія "Єдність"

Повідомлення ABG » 19 червня 2010, 13:42

Українська партія «Єдність»
Заснована: 1999-10-16
Українська партія "Єдність" - це єдина в Україні партія, яка була створена не під лідера, а за ініціативою знизу в результаті широкого всенародного обговорення, яке відбувалось протягом 2-х років до Установчого з'їзду партії. Це була відкрита і глибока дискусія "Шляхи до єднання українства" на сторінках газет "Вечірній Київ" та "Українська газета".
Весною 1998 року (після ганебної поразки державницьких партій на парламентських виборах) в редакції газети "Вечірній Київ" були проведені "Круглі столи" за участю лідерів провідних, на той час, партій. Однак, внаслідок амбіцій лідерів, спроба об'єднання провалилась.
Дискусійна трибуна "Шляхи до єднання українства" переконала багатьох, що залишився єдиний вихід - створити нову партію, яка мала б своїм головним завданням об'єднання українства і українських патріотів на основі української національної ідеї.
16 жовтня 1999 року в актовому залі АТ "Київгума" відбувся Установчий з'їзд партії, на який прибули 99 делегатів з усієї України. На з'їзді було затвержено назву партії "Українська партія "Єдність", її Програмний Маніфест та Статут, обрано керівні органи.
Першим Головою партії став Голова Всеукраїнського комітету по її створенню генерал-полковник Анатолій Лопата.
4 лютого 2000 року Українська партія "Єдність" (УП "Єдність") була офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України (Свідоцтво № 1324).
З 2000 і до березня 2001 року виконуючим обов'язки Голови партії був Голова Київського об'єднання "Просвіта" Юрій Гнаткевич. Практичну роботу по становленню партії здійснював Перший заступник Голови партії Генеральний директор СП "Київ-Донбас" Юрій Пальчуковський, який керував партією після виходу з неї Ю. Гнаткевича (до вересня 2001 року).
8 вересня 2001 року виконуючим обов'язки Голови УП "Єдність" одноголосно був обраний Київський міський голова Олександр Омельченко.
1 грудня 2001 року на ІІІ-му (позачерговому) з'їзді Української партії "Єдність" О. Омельченка було обрано Головою партії. Він повідомив делегатів, що відтепер партія має у Верховній Раді України свою фракцію "Єдність". На цьому ж з'їзді була затвержена Програма партії у новій редакції.
Після того, як у березні 2005 року Голова партії О.О.Омельченко прийняв почесну пропозицію увійти до керівного складу партії Президента України В.Ющенка "Народний Союз Наша Україна", виконуючим обов'язки Голови партії було обрано Володимира Борисовича Ялового, заступника голови партії, голову Київської міської організації партії.
2 липня 2005 року у Києві відбувся п'ятий позачерговий з'їзд Української партії "Єдність", на якому Головою партії обрано Володимира Ялового. З'їзд також обрав новий склад Президії Центральної Ради та голову ЦКРК. Партія заявила про свою участь у виборах до рад усіх рівнів у 2006 році.
(http://poli.in.ua/ua/party/42)

Yednist0.JPG
Yednist0.JPG (7.21 Кб) Переглянуто 4635 разів
Yednist.gif
Yednist.gif (7.14 Кб) Переглянуто 4635 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8629
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Українська партія "Єдність"

Повідомлення ABG » 19 червня 2010, 14:22

Українська партія "Єдність"
Нові символи
Опис
За основу розпізнавального знаку партії використана перша літера назви партії «Єдність» із зазначенням знизу синім кольором повної назви партії: «Українська партія «Єдність».
Графічним символом (окремим елементом) знаку є потовщений, злегка овальний контур літери «Є», темно-синього кольору, з хвилястим, двохколірним елементом у вигляді «язичка» – верхня частина синього кольору, нижня частина жовтого кольору. Він «виходить» з внутрішньої сторони контуру знака і розміщений посередині і всередині внутрішнього овалу. Сам «язичок», з’єднаний з двох половинок, в окрасі якого використані синьо-жовті кольори. Знак символізує ідею єдності українського народу, як основу розбудови та утвердження держави, через консолідацію нації і єдність всіх демократичних сил України. Логотипом партії є повна назва партії, зображена синім кольором: Українська партія «Єдність». Слово «Єдність» потовщене з першою літерою у вигляді графічного символу (окремого елементу) розпізнавального знаку партії.

Yednist3.jpg
Yednist3.jpg (8.3 Кб) Переглянуто 4634 разів
Yednist4.jpg
Yednist4.jpg (19.17 Кб) Переглянуто 4634 разів
УПЄ_знак.jpg
УПЄ_знак.jpg (10.44 Кб) Переглянуто 1399 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8629
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Українська партія "Єдність"

Повідомлення ABG » 11 лютого 2019, 14:39

Якась нова емблема:

УПЄ.jpg
УПЄ.jpg (14.24 Кб) Переглянуто 1399 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8629
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей