м. Болехів

Міста, селища і села

м. Болехів

Повідомлення Lisnychenko » 22 травня 2010, 10:35

Coat_of_arms_of_Bolekhiv.png
Coat_of_arms_of_Bolekhiv.png (23.79 Кб) Переглянуто 5552 разів


В 1991 році міською Радою Болехова був затверджений новий герб міста. Новий герб являє собою бойовий щит коричневого кольору прикрашений по периметру стилізованими яскраво-зеленим дубовим листям, що утворює у верхній частині корону з обох боків корони зображені голуби - символи небесного заступництва. У верхніх двох частинах розділеного на чотири частини щита, на блакитному тлі зображено елементи старовинного герба власників міста Гендзінських, а в нижній на жовтому фоні зображено сучасні символи міста - хвойне дерево і три гірки солі - уособлення деревообробки та солеваріння.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0% ... 0%B2%D0%B0

Років пять тому я працював у проекті міжнародної допомоги, де, зокрема, розроблялися плани стратегічного розвитку укрраїнських міст. З моєї ініціативи до таких планів включалася розробка символіки (а також у більш широкому сенсі - маркетингу, корпоративного стилю міської влади, брендингу тощо). Памятаю, запропонували відновити й офіційно затвердити історичну символіку Болехова (св. Йосип з немовлям-Ісусом). Пообіцяли підготувати проекти й історичне обгрунтування. На цей міський голова відповів, що не хоче, щоб хтось "за його рахунок захищав дисертацію" :D

Питання до громади: чи Болехів і зараз має офіційний герб, вміщений угорі?
Аватар користувача
Lisnychenko
 
Повідомлення: 59
З нами з: 20 січня 2010, 10:21

Re: Болехів - ще одне страхіття?

Повідомлення Oskar » 22 травня 2010, 11:00

Lisnychenko написав:На цей міський голова відповів, що не хоче, щоб хтось "за його рахунок захищав дисертацію"

Дурні при владі - страшніше стихійного лиха!
Мабуть Болехів з Долиною змагаються - в кого дурніша влада. :D :D :D
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Болехів - ще одне страхіття?

Повідомлення ABG » 22 травня 2010, 12:47

Давніше я повідомляв Болехівську міськраду про невідповідність прийнятого ними герба геральдичним нормам. У квітні 2004 р. вони попросили дати пропозиції. Я підготував та вислав проекти герба (на основі старого міського символу з печатки) та прапора. Але відповіді жодної від них не отримав. А пізніше був обраний новий міський голова й інтерес до цього питання в Болехові пропав – усе залишилося без змін. :(
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Івано-Франківська область

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей