Федерація гандболу Харківської області
Сезон 2019-2020 (чоловіки)
Суперліга: «Мотор» (Запоріжжя), ZTR (Запоріжжя), «Донбас» (Маріуполь), ЗТР-«Буревісник» (Запоріжжя), «Портовик» (Южне), ЦСКА (Київ), СКА (Львів), «Одеса» (Одеса)
Вища ліга: «Карпати» (Ужгород), УДХТУ (Дніпро), СумДУ (Суми), «Динамо–Полтава» (Полтава), «Мотор-Політехніка-ЗАБ» (Запоріжжя), БВУФК–«Світлотехнік» (Бровари)
Перша ліга: БВУФК (Бровари), КСЛІ (Київ), ВДПУ (Вінниця), Одеська область
Сезон 2019-2020 (жінки)
Суперліга: «Галичанка» (Львів), «Карпати» (Ужгород), «Дніпрянка» (Херсон), «Реал» (Миколаїв), «Спартак» (Київ), ТНУ-ДЮСШ-21 (Київ)
Вища ліга: «Економ-Університет» (Тернопіль), «Педуніверситет-Енерго» (Тернопіль), ДЮІ (Кривій Ріг), «Хмельничанка» (Хмельницький), «Бровари» (Бровари), «Карпати»-СДЮСШОР (Ужгород), «СумДУ» (Суми), «Південна Пальміра» (Одеса), ДЮСШ-3 (Запоріжжя), «Поділля» (Кам'янець-Подільський)
Сезон 2020-2021 (чоловіки)
Суперліга: «Мотор» (Запоріжжя), «Мотор-Політехніка-ЗАБ» (Запоріжжя), «Донбас» (Маріуполь), «Академія гандболу» (Запоріжжя), «Портовик» (Южне), ЦСКА (Київ), СКА (Львів), «Одеса» (Одеса)
Вища ліга: СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород), УДХТУ (Дніпро), СумДУ (Суми), «Динамо–Академія» (Полтава), «Єдність» (Лебедин), «Будівельник»-БСФК (Бровари)
Перша ліга: ХНУ-ДЮСШ №1 (Хмельницький), КСЛІ (Київ), ВДПУ-МДЮСШ № 3 (Вінниця), Шабо-Одеська область, ТНУ-ЦСКА (Київ), СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород), ДЮСШ ім. Лагутіна (Запоріжжя), ХАІ-ФГХО (Харків)
Сезон 2020-2021 (жінки)
Суперліга: «Галичанка» (Львів), «Карпати» (Ужгород), «Дніпрянка» (Херсон), «Реал» (Миколаїв), Збірна м. Києва, ТНУ-ДЮСШ-21 (Київ)
Вища ліга: «ЗНУ-Енерго» (Тернопіль), «СумДУ» (Суми), «Поділля-Університет» (Хмельницький), ДЮІ (Кривій Ріг), «Ніка» (Миколаїв), «Бровари БСФК» (Бровари), «Карпати-Тячів» (Ужгород), «Південна Пальміра» (Одеса), «Рівне»-ДЮСШ № 4 (Рівне), «Львівська Політехніка» (Львів)
Перша ліга: ДЮСШ-3 (Запоріжжя), ДЮСШ № 2 (Київ), КДЮСШ № 3 (Харків), «Дніпрянка-ХФСК» (Херсон), КСЛІ (Київ), СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород)
Сезон 2021-2022 (чоловіки)
Суперліга: «Мотор» (Запоріжжя), «Мотор-Політехніка» (Запоріжжя), «Донбас» (Маріуполь), «Академія гандболу» (Запоріжжя), «Портовик» (Южне), ЦСКА-ШВСМ (Київ), СКА (Львів), «Одеса» (Одеса), «Карпати»-ШВСМ (Ужгород),
Вища ліга: ХАІ-ФГХО (Харків), ХНУ-ДЮСШ №1 (Хмельницький), УДХТУ (Дніпро), RGM Group-СумДУ (Суми), «Динамо–Академія» (Полтава), ДЮСШ ім. Лагутіна (Запоріжжя), СГК (Суми)
Перша ліга: КСЛІ (Київ), ВДПУ-МДЮСШ № 3 (Вінниця), «Мотор»-ДЮСШ ім. Лагутіна (Запоріжжя), «Шабо» (Шабо), «Одеса»-2 (Одеса), КЗ КОР «БСФК» (Бровари), КСЛІ-ДЮСШ №17 (Київ)
Сезон 2021-2022 (жінки)
Суперліга: «Галичанка» (Львів), «Карпати» (Ужгород), «Дніпрянка» (Херсон), «Реал» (Миколаїв), «Спартак» (Київ), ТНУ-ДЮСШ-21 (Київ)
Вища ліга:
Центрально-східна група:
«СумДУ» (Суми), КЗКОР «БСФК» (Бровари), «Південна Пальміра» (Одеса), ДЮІ (Кривій Ріг)
Західна група:
«ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» (Тернопіль), СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород), «Рівне»-ДЮСШ № 4 (Рівне), «Львівська Політехніка» (Львів), «ДЮСШ №1-ХНУ» (Хмельницький)
Перша ліга:
СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород), КДЮСШ № 3 (Запоріжжя), КСЛІ (Київ), ДЮСШ «Стрімкий м’яч» (Київ), «Рись» (Миколаїв), ДЮСШ № 4 (Кривий Ріг), ДЮСШ № 2, «Дніпро-ДЮСШ №1» (Кам'янське)
Повернутись в Інші види спорту (крім футболу)
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей