Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту..."

Відзнаки, медалі та почесні звання

Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту..."

Повідомлення ABG » 09 липня 2021, 14:42

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2021, № 7, ст.56)

24 серпня 2021 року виповнюється 30 років з часу ухвалення Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України.

Враховуючи надзвичайно важливе історичне, правове та суспільно-політичне значення цієї основоположної для українського державотворення події, Верховна Рада України постановляє:

1. Провести урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 2021 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України.

2. Заснувати відзнаку Верховної Ради України - "30 років Акту проголошення незалежності України".

3. Затвердити Положення про відзнаку Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" (додаток 1) та опис відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" та нагрудного знака до неї (додаток 2).

4. Голові Верховної Ради України забезпечити організацію підготовки та проведення передбаченого пунктом 1 цієї Постанови урочистого засідання Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ

м. Київ
4 листопада 2020 року
№ 972-IX

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/972 ... FnA7Uo#n29
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту..."

Повідомлення ABG » 09 липня 2021, 14:43

Додаток 1
до Постанови Верховної Ради України
від 4 листопада 2020 року № 972-IX

Положення
про відзнаку Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України"


1. Відзнаку Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" засновано Верховною Радою України для нагородження:

1) парламентаріїв, які прийняли Акт проголошення незалежності України;

2) політичних діячів, представників наукової спільноти та інших громадян України за їх заслуги перед Українським народом і значний особистий внесок у становлення і зміцнення незалежності України.

2. Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" (далі - Відзнака) є одноразовою нагородою, заснованою з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України.

3. Подання про нагородження особи Відзнакою може вноситися:

1) депутатською фракцією (депутатською групою) у Верховній Раді України;

2) асоціацією народних депутатів України;

3) Національною академією наук України.

Подання має містити основні біографічні дані особи та підстави для її нагородження.

4. Подання про нагородження подається до Комісії з питань нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України (далі - Комісія).

Комісія розглядає подання щодо запропонованої для нагородження Відзнакою особи з урахуванням її внеску у становлення і зміцнення незалежності України та приймає рішення в установленому порядку.

5. Про нагородження відзнакою Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" видається Розпорядження Голови Верховної Ради України.

6. Вручення Відзнаки здійснюється Головою Верховної Ради України або уповноваженою ним особою в урочистій обстановці.

7. Нагрудний знак до відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" (далі - Нагрудний знак) носиться на лівому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщується нижче них.

8. У разі втрати Відзнаки та/або Нагрудного знака їх дублікати не видаються.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту..."

Повідомлення ABG » 09 липня 2021, 14:43

Додаток 2
до Постанови Верховної Ради України
від 4 листопада 2020 року № 972-IX

ОПИС
відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" та нагрудного знака до неї


1. Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" (далі - Відзнака) складається з обкладинки і вкладки.

Обкладинка має форму прямокутника розміром 320 х 440 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони. На лицьовому боці обкладинки вгорі міститься тиснене фарбою золотистого кольору зображення фасаду будинку Верховної Ради України, в центрі - слова "30 років Акту проголошення незалежності України".

Обкладинка виготовляється з твердого картону, її зовнішній бік обтягнутий шкірімітом вишневого кольору. Всередині обкладинки у місці її згину закріплено синьо-жовту муарову стрічку кольорів Державного Прапора України (співвідношення синього кольору до жовтого - 1:1) для вкладки.

Вкладка виготовляється з високоякісного крейдованого паперу і має форму прямокутника розміром 297 х 420 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони.

Ліва внутрішня частина вкладки являє собою площину пастельно-жовтого кольору, обрамлену рамкою і жовтою каймою (по зовнішньому контуру).

Перша рамка утворена бордюром із графічного зображення гілок калини золотистого кольору, що орнаментально переплітаються на бордово-теракотовому тлі.

Внутрішня рамка утворена ланцюжками графічного зображення рослинного візерунка.

У нижній площині лівої внутрішньої частини вкладки розташоване кольорове фотографічне зображення будинку Верховної Ради України, у верхній - графічне зображення нагрудного знака до відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України".

Права внутрішня частина вкладки являє собою площину пастельно-жовтого кольору із світло-блакитним зображенням малого Державного Герба України по всьому її полю, обрамлену такими самими рамками.

Угорі розташовуються написи фарбою золотистого кольору:

"ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ";

"нагороджено відзнакою Верховної Ради України "30 РОКІВ АКТУ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ";

"за заслуги перед Українським народом, значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету та з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України".

У написанні слів використовується шрифт "Baltica CTT".

Під словами "нагороджено відзнакою Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" розташовано чотири лінійні відступи для написання посади, прізвища, імені та по батькові нагородженого, а нижче розташовано напис фарбою золотистого кольору "Голова Верховної Ради України" і два лінійні відступи: зліва - для дати нагородження і номера Розпорядження Голови Верховної Ради України про нагородження, справа - для підпису Голови Верховної Ради України.

Відзнака скріплюється підписом Голови Верховної Ради України та гербовою печаткою Верховної Ради України і вручається разом з нагрудним знаком до відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України".

2. Нагрудний знак до відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" (далі - Нагрудний знак) має форму кола діаметром 32 мм з опуклим бортиком уздовж зовнішнього краю, увінчаного у верхній частині спадаючими фалдами стрічки.

У центрі лицьової сторони Нагрудного знака розміщено силуетне зображення фасаду будинку Верховної Ради України на тлі сонця. Фасад будинку Верховної Ради України композиційно розміщено в центрі кола, утвореного розташованим унизу написом "Україна" і розбіжними від нього нагору двома лавровими гілками. Усі зображення опуклі.

На зворотній стороні Нагрудного знака розміщено напис опуклими літерами: "30 РОКІВ АКТУ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ". Над написом "30 років" розташоване зображення малого Державного Герба України.

Нагрудний знак за допомогою прямокутного вушка з’єднується з фігурною колодкою, покритою синьо-жовтою муаровою стрічкою кольорів Державного Прапора України (співвідношення синього кольору до жовтого - 1:1).

Нагрудний знак виготовляється з латуні з наступними срібленням і електрополіруванням, прикріплюється до одягу за допомогою горизонтальної шпильки на зворотній стороні колодки.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту..."

Повідомлення ABG » 29 серпня 2021, 12:08

ВЕРХОВНА РАДА ВИРІШИЛА НАГОРОДИТИ ПОЛІТИКІВ ТА ІНШИХ ГРОМАДЯН НА ЧЕСТЬ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
15.07.2021
Постанова передбачає вручення відзнаки й нагрудного знака до неї "За заслуги перед українським народом"

Верховна Рада на своєму урочистому засіданні з нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності вручить відзнаки "30 років Акту проголошення незалежності України" та нагрудних знаків до них. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Проєкт постанови № 5758 про внесення змін до постанови Верховної Ради "Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акту проголошення незалежності України" підтримали 344 народних депутати.
Постанова передбачає вручення відзнаки й нагрудного знака до неї "За заслуги перед українським народом, значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету та з нагоди 30-ї річниці прийняття Акту проголошення незалежності України".

У пояснювальній записці до проєкту постанови є уточнення, що нагороджені будуть:

парламентарі, які прийняли Акт проголошення незалежності України;
політичні діячі, представники наукової спільноти та інші громадяни України за їх заслуги перед українським народом і значний особистий внесок у становлення і зміцнення незалежності України.
Нагрудний знак виготовляється у формі круглого значка діаметром 20 мм із зображенням малого Державного Герба України, датами "1991" і "2021", написом по колу "АКТ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ" та знизу "30 РОКІВ".

Знак виготовляється з ювелірної латуні з покриттям синьою емаллю і нікелюванням.

https://www.5.ua/suspilstvo/verkhovna-r ... 49623.html
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту..."

Повідомлення ABG » 29 серпня 2021, 12:13

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Постанови Верховної Ради України "Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України" (Відомості Верховної Ради України, 2021 р., № 7, ст. 56) такі зміни:

у пункті 7 додатка 1 до цієї Постанови слова "і за наявності державних нагород України розміщується нижче них" виключити;

додаток 2 до цієї Постанови викласти у новій редакції, що додається.

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ
м. Київ
15 липня 2021 року
№ 1654-IX

Додаток 2
до Постанови Верховної Ради України
від 4 листопада 2020 року № 972-IX
(в редакції Постанови Верховної Ради України
від 15 липня 2021 року № 1654-IX)

ОПИС
відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" та нагрудного знака до неї


1. Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" (далі - Відзнака) складається з обкладинки і вкладки.

Обкладинка має форму прямокутника розміром 320 х 440 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони. На лицьовому боці обкладинки вгорі міститься тиснене фарбою золотистого кольору зображення малого Державного Герба України, слова "Верховна Рада України", а в центрі - слова "30 років Акту проголошення незалежності України".

Обкладинка виготовляється з твердого картону, її зовнішній бік обтягнутий шкірімітом синього кольору. Всередині обкладинки у місці її згину закріплено синьо-жовту муарову стрічку кольорів Державного Прапора України (співвідношення синього кольору до жовтого - 1:1) для вкладки.

Вкладка виготовляється з високоякісного крейдованого паперу і має форму прямокутника розміром 297 х 420 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони.

Ліва внутрішня частина вкладки являє собою площину пастельно-жовтого кольору, обрамлену рамкою і жовтою каймою (по зовнішньому контуру).

Перша рамка утворена бордюром із графічного зображення гілок калини золотистого кольору, що орнаментально переплітаються на синьому тлі.

Внутрішня рамка утворена ланцюжками графічного зображення рослинного візерунка.

У центрі лівої внутрішньої частини вкладки розташоване кольорове зображення нагрудного знака до відзнаки Верховної Ради України "30 років Акту проголошення незалежності України" (далі - Нагрудний знак).

Права внутрішня частина вкладки являє собою площину пастельно-жовтого кольору із світло-блакитним зображенням малого Державного Герба України по всьому її полю, обрамлену такими самими рамками.

Угорі розташовуються написи фарбою золотистого кольору:

"ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ";

"нагороджено відзнакою Верховної Ради України "30 РОКІВ АКТУ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ";

"за заслуги перед Українським народом, значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету та з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України".

У написанні слів використовується шрифт "Baltica CTT".

Під словами "нагороджено відзнакою Верховної Ради України "30 РОКІВ АКТУ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ" розташовано чотири лінійні відступи для написання посади, прізвища, імені та по батькові нагородженого, а нижче розташовано напис фарбою золотистого кольору "Голова Верховної Ради України" і два лінійні відступи: зліва - для дати нагородження і номера Розпорядження Голови Верховної Ради України про нагородження, справа - для підпису Голови Верховної Ради України.

Відзнака скріплюється підписом Голови Верховної Ради України та гербовою печаткою Верховної Ради України і вручається разом з Нагрудним знаком.

2. Нагрудний знак виготовляється у формі значка, має форму правильного кола діаметром 20 мм з опуклим бортиком уздовж зовнішнього краю.

У центрі лицьової сторони Нагрудного знака на синьому фоні золотистим кольором відтворено зображення малого Державного Герба України, з лівої та правої сторони якого розміщені дати "1991" і "2021" відповідно, напис по колу "АКТ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ" та внизу "30 РОКІВ". Усі зображення опуклі.

На зворотній стороні Нагрудного знака кріпиться голка, що супроводжується защіпкою метелик.

Нагрудний знак виготовляється з ювелірної латуні з покриттям синьою емаллю і нікелюванням.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1654-20#Text
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнака Верховної Ради України "30 років Акту..."

Повідомлення ABG » 29 серпня 2021, 12:19

30_Акт_2.jpg
30_Акт_2.jpg (18.88 Кб) Переглянуто 9354 разів
30_Акт_.jpg
30_Акт_.jpg (20.46 Кб) Переглянуто 9354 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відомчі нагороди та відзнаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron