Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Прапори, знамена, штандарти, хоругви

Re: Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Повідомлення TheDarkMax2 » 27 жовтня 2015, 14:21

TheDarkMax2 написав:
Mykola Chmyr написав:Ох-ох-ох... :(
То може варто спочатку змінити герб, а потім вже опрацьовувати прапор?
Можна. Помаранчевий, який хоч і геральдичний колір, проте не використовується нашою геральдикою, змінити на червоний, а шестерню та атом виконати сріблом та золотом, замінити архітектурну композицію однією лише срібною вежею-обсерваторією. І готово :)
Перемалював колись. Тепер інколи юзають люди мою версію (http://vk.com/wall-45068352_87023).
Moskow_Rayon_of_Kharkov.svg.png
Moskow_Rayon_of_Kharkov.svg.png (31.91 Кб) Переглянуто 16237 разів

До речі, так і не назвав назву району: Московський район Харкова.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Повідомлення TheDarkMax2 » 25 листопада 2015, 11:40

Моя "дореволюційна" фантазія на тему прапора області:
https://pp.vk.me/c413416/v413416683/293 ... XIN6Ig.jpg
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Повідомлення TheDarkMax2 » 25 листопада 2015, 11:49

На IX сесії XX скликання Харківської міської Ради народних депутатів 14 вересня 1995 року були затверджені герб та прапор міста Харкова. Герб - відновлена емблема міста другої пол. XVIII - почат. XX століть (перехрещені Ріг достатку і кадуцей на зеленому полі геральдичного щита); прапор - ясно-зелене полотнище, в центрі якого розміщується герб міста. При цьому враховувалися геральдичні правила: кольори місцевих прапорів не повинні бути однаковими з кольорами державного прапора.

Восени 1998 року Харківська обласна Рада народних депутатів проголосила конкурс на кращий проект герба та прапора Харківської області. Була сформована тимчасова геральдична комісія, до якої увійшли представники громадськості, історики, краєзнавці, службовці виконкомів Рад. На конкурс було представлено понад 130 ескізів проектів обласної символіки. 11 травня 1999 року обласна Рада народних депутатів затвердила герб і прапор Харківської області.

Новий герб області об'єднав старі і нові символи. Зі старого герба використаний Ріг достатку і кадуцей (історичний герб міста Харкова), з нового - стилізоване зображення шестерні і по два злакових колоса праворуч і ліворуч від неї. На шестерні знаходиться розгорнута книга з символічним зображенням атомного ядра з електронними орбітами срібного кольору. Поєднує ці символи золоте дубове листя з блакитною стрічкою, взяте зі старого зображення герба, але подане у новому, сучасному стилізованому рішенні.

Прапор Харківської області є прямокутним полотнищем малинового кольору, у центральній частині якого розташований золотий герб Харківської області.
Левченко (Ковальчук) Тетяна Євгенівна. Презентація нових регіональних символів у Харківському історичному музеї [Електронний ресурс] // 6 Сумцовські читання: Конференція, присвячена 80-річчю Музею Слобідської України ім. Г.С. Сковороди. - Харків, 2000.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Повідомлення TheDarkMax2 » 25 листопада 2015, 11:51

Додаток №4
до рішення VI сесії ХХІІІ скликання
від 11 травня 1999 року

П О Л О Ж Е Н Н Я
про прапор Харківської області

Прапор Харківської області є символом, що відображає історію й традиції області.
Прапор області являє собою прямокутне полотнище (відношення ширини до довжини 2 : 3 малинового кольору із зображенням в центральній частині герба області. Висота гербового щита дорівнює 1/2 ширини прапора. Прапор області двосторонній. Навершшя древка являє собою металевий конус, висотою рівною 1/10 ширини прапора, основа конусу - дорівнює 2-м діаметрам древка, закріплюється на циліндричній основі висотою рівною 1/20 ширини прапора. Колір металу, з якого виготовляється навершшя, срібний.
Еталонний зразок прапора області зберігається в кабінеті голови обласної ради, що міститься в Будинку рад.
Прапор області піднімається:
- на будинках, де проходить сесія обласної ради, у сесійній залі на весь період сесій;
- на будинках обласної ради, обласної державної адміністрації - постійно.
Прапор області може підніматися:
- на будинках органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, закладів, організацій, підприємств Харківської області в дні державних і місцевих свят, прийомі офіційних делегацій, на спортивних змаганнях.
Зображення прапора Харківської області може бути використане при виготовленні друкованої та рекламно-сувенірної продукції.
Використання зображення прапора здійснюється з умови отримання дозволу, який видається головою обласної ради. Дозвіл або письмова відмова з зазначенням її причини видається протягом одного місяця з моменту подання заяви. Термін дії дозволу 1 рік. Після закінчення терміну дії необхідно отримати дозвіл на наступний період.
У дозволі визначається комерційна або некомерційна мета використання зображення прапора. У разі визначення мети як комерційної заявник зобов’язується сплачувати збір за використання місцевої символіки у розмірі, визначеному місцевою радою за місцем юридичної адреси заявника.
Дозвіл видається на один або декілька видів продукції (робіт, послуг). Збір за право використання символіки Харківської області справляється з повного обсягу продукції (робіт, послуг) зазначеного виду.
Прапор області при одночасному піднятті з державним прапором України не повинен перевершувати його за параметрами.
Контроль за виконанням цього Положення покласти на заступника голови обласної ради А.І. Вінника.
Прапор Харківської області — Харківська обласна рада.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Повідомлення Віталій Даниляк » 04 листопада 2017, 14:04

Мені надзвичайно сподобався ваш проект прапорів Харкова та Харківської області!
Символічні, лаконічні, і що для мене дуже важливо - взаємоузгоджені.
Якби був харків'янином, над моїм будинком майорів би саме такий прапор.
Аватар користувача
Віталій Даниляк
 
Повідомлення: 14
З нами з: 04 листопада 2017, 12:21
Звідки: Львів.

Re: Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Повідомлення TheDarkMax2 » 05 листопада 2017, 20:44

Віталій Даниляк написав:Мені надзвичайно сподобався ваш проект прапорів Харкова та Харківської області!
Символічні, лаконічні, і що для мене дуже важливо - взаємоузгоджені.
Якби був харків'янином, над моїм будинком майорів би саме такий прапор.

Дякую. Зараз міський не відкривається, бо завантажений на ВК. Там суто зелене тло.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Прапори Харкова та Харківської області (проекти)

Повідомлення Віталій Даниляк » 27 листопада 2017, 11:03

TheDarkMax2 написав:
Віталій Даниляк написав:Мені надзвичайно сподобався ваш проект прапорів Харкова та Харківської області!
Символічні, лаконічні, і що для мене дуже важливо - взаємоузгоджені.
Якби був харків'янином, над моїм будинком майорів би саме такий прапор.

Дякую. Зараз міський не відкривається, бо завантажений на ВК. Там суто зелене тло.

Так, встиг побачити)
Аватар користувача
Віталій Даниляк
 
Повідомлення: 14
З нами з: 04 листопада 2017, 12:21
Звідки: Львів.

Поперед.

Повернутись в Вексилологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей