Сторінка 1 з 1

Українська спілка ветеранів Афганістану

ПовідомленняДодано: 24 червня 2010, 15:26
Oskar
Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)
ОПИС
Відмітний знак (емблема) УСВА має вигляд еліпсу витягнутого по вертикалі.
По краю знака (емблеми) знизу-вгору по краях піднімається пурпурна стрічка, яка посередині має вигляд часткового накладання верхньої частини стрічки на нижню. Вгорі по окружності стрічка поєднується з лавровим вінком. Разом стрічка і вінок обрамляють відмітний знак (емблему).
Внизу на пурпуровій стрічці розташовані випуклі (накладні) букви "УСВА".
Всередині відмітного знака (емблеми) на темному фоні розміщено центральний фрагмент скульптурної композиції меморіального комплексу загиблим на афганській війні, який встановлено в м. Києві.
В центрі знака стоять накладні фігури трьох воїнів - інтернаціоналістів в формі, які начебто щойно вийшли з бою. Дві фігури стоять по боках, а третя фігура - сидить на землі, підібравши до грудей ноги і поклавши на коліна руки і голову.
Прапор УСВА - полотнище бордового кольору розміром 115 см х 90 см, яке по периметру обрамляється золотистою бахромою довжиною 4 см.
На лицьовій стороні прапора розташований відмітний знак (емблема)УСВА.
На зворотній стороні прапора золотистими нитками вишита назва організації "Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)" (вишина літер 4 см, ширина 3 см).
Прапор кріпиться до древка довжиною 250 см.
(http://www.minjust.gov.ua/0/28119)