ABG » 07 жовтня 2018, 20:53
Програма конференції*
(Львів, вул. Винниченка, 24)
Середа, 10 жовтня 2018 р.
10.00-11.30
Відкриття конференції (конференц-зал НТШ)
а-1. Олександр Желіба (Ніжин):
Святий Михайло на перетині національної та світової символіки
а-2. Олег Однороженко (Харків):
Герб князів Головчинських
а-3. Микола Чмир (Київ):
Проект "Відзнаки Української Армії" М. Битинського (1941 р.)
а-4. Андрій Гречило (Львів):
Прапор 6-ї січової стрілецької дивізії Армії УНР в реконструкціях Миколи Битинського
Презентація нових видань
11.30-12.00
Перерва на чай, каву
12.00-14.30
Секція 1 (інститут археографії)
б-1. Ігор Смуток, Леся Смуток (Дрогобич):
Власні імена руської шляхти Перемиської землі у ХV-XVIII ст.
б-2. Юрій Стецик (Дрогобич):
Насельники Лішнянського василіанського монастиря св. пророка Іллі 1740 р.
б-3. Ірина Кривошея, Ігор Кривошея (Умань):
Генеалогічні сюжети в ego-документах поляків Уманщини
б-4. Сергій Лисенко (Боярка):
Чи міг бути дід Тараса Шевченка учасником Коліївщини?
б-5. Наталія Лобко (Суми):
Використання матеріалів військового обліку при реконструкції родоводів
б-6. Євген Чернецький (Біла Церква):
Родинні зв'язки нареченого і нареченої з їхніми поручителями за метричними книгами церков Конотопського повіту початку ХІХ ст.
б-7. Андрій Ковальов (Київ):
Іван Горемика-Купчинський – засновник Васильківського коша Українського вільного козацтва
б-8. Віктор Остапець (Київ):
Родовід Стрільбицьких за матеріалами архівної справи Кирила Струдинського "Мій рід"
Секція 2 (конференц-зал НТШ)
в-1. Ірина Скочиляс (Львів):
Еволюція зображення та легенди на печатках духовенства з роду Винницьких Перемиської єпархії (середина XVII - початок XVIII ст.)
в-2. Андрій Сова (Львів):
З історії української філокартії: поштівка товариства "Сокіл-Батько" у Львові 1911 р.
в-3. Орест Круковський (Львів):
Слідами двох знахідок: Галицький Хрест для цивільних та Хрест за ІІ Зимовий похід
в-4. Роман Голій (Львів):
Хронологічний огляд пам'ятних медалей Львівської національної наукової бібліотеки імені В. Стефаника
в-5. Віталій Манзуренко (Львів):
Встановлення ювілейної відзнаки до 100-річчя УВК
в-6. Михайло Слободянюк (Львів):
Запозичення як основний спосіб розповсюдження форм символіки у світі
в-7. Олександр Лєжнєв (Київ):
Історичний аспект у розробці дизайну нових знаків розрізнення (погонів) військовослужбовців ЗСУ
в-8. Ігор Янушкевич (Миколаїв):
Герб і прапор села Яськівці
14.30-15.30
Організаційні збори (конференція) УГТ та підбиття підсумків конференції (конференц-зал НТШ)
* У програму конференції можуть вноситись зміни, з огляду на відсутність окремих учасників.