7 грудня 2023 р. о 17 год.
Іван Боберський - український націєтворець
Лекція Андрія Сови
Львівський палац мистецтв
Організатори події: УФОТО, Фотографії Старого Львова
https://www.facebook.com/events/868779051549538
21 серпня 2024 р. о 14:05-14:55.
У програмі "Люди. Події. Час" раді вітати Радіо Незалежність 106,7 доктора історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту української археографії та джерелознавства імені Михайла Грушевського НАН України Андрія Гречила.
Обговорювали теми: роль і місце державних та національних символів в українській історії; феномен українофобії; історія, як основний інструмент національного державотворення; формування різних наукових проектів, видання та розповсюдження українського продукту.
Слухайте нас щосереди о 14.00 в прямому ефірі, а також в повторі о 17.00 та завтра (четвер) о 11.00 106,7 та 14.00 на Суспільному Львів 102,5.
Також на ютуб-каналі: https://youtu.be/uuPzrNgSp7M?si=7PxIeT6O8VcpFveD
На Миколаївщині презентували довідник "Символіка Миколаївського району". Видання стало результатом досліджень істориків, краєзнавців та геральдистів. Представили нове видання 9 листопада у "Центрі культурної спадщини "Єдисан".
17 грудня 2024 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація каталога-довідника «Символіка Миколаївського району» (Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2024). Видання було підготовлено авторським колективом у складі науковця, члена Українського геральдичного товариства, розробника близько 200 гербів і прапорів Ігоря Янушкевича; науковця, голови ГО "СВІТОВИД" - об'єднання краєзнавців Миколаївського району, члена Українського геральдичного товариства, співавтора 14 гербів сіл Миколаївського району Віктора Дробного; науковця, члена Українського геральдичного товариства, автора гербів населених пунктів в Миколаївській та Запорізькій областях Романа Кочкурова. Ініціаторами створення видання виступили «Центр культурної спадщини ЄДИСАН» та краєзнавець-дослідник Олексій Сидорчук.
У каталозі-довіднику вперше та найбільш повно висвітлено історію герботворення на території Миколаївського району. Після адміністративної реформи 2020 р. він об’єднує землі Березанського, Веселинівського (частково), Вітовського, Миколаївського, Новоодеського та Очаківського районів. Авторським колективом представлено розвиток символіки великих міст у ХІХ та ХХ століттях, трансформаційні зміни, яких зазнали герби, різницю підходів до творення символіки в імперський, радянський та сучасний періоди.
https://www.facebook.com/reglibrary.mk/ ... 7834/?_rdr
Максим Царенко разом з Lena Tsarenko.
29.01.2025·
В етері Радіо Місто Над Бугом - 101,8 FM поговорили з Ірина Булгакова про відображення вінницької символіки у сигнуманістиці.
Повернутись в Конференції, конгреси, семінари
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей