Лого Ізюма

Емблеми меморіальних, ювілейних і інших заходів, лого міст і територій

Лого Ізюма

Повідомлення ABG » 14 листопада 2018, 13:57

В Ізюмі проходить конкурс на лого міста
30.05.2018
В Ізюмі завершився черговий етап ребрендингу міста. Профільна комісія, яку очолив Ізюмський міський голова Валерій Марченко та до якої ввійшли спеціалісти з художнього мистецтва, краєзнавства, історії та культури, визначила переможця конкурсу по розробці логотипу міста Ізюм, який тривав два місяці.
Участь в конкурсі взяли десятки претендентів, які за допомогою яскравих барв та неймовірної гри слів намагалися створити новий бренд Ізюма.
Комісія оцінювала роботи конкурсантів за такими критеріями: оригінальність ідеї та змісту, унікальність, прогресивність та багатогранність художнього і літературного рішення. Також обов’язковою умовою стала наявність гасла двома мовами: українською та англійською.
Найкраще впоратися із завданням вдалося переможцям конкурсу, випускницям Ізюмської художньої школи імені С.І.Васильківського Обідник Дарині та Обідник Анастасії.
Студентки Харківської державної академії дизайну та мистецтв змогли створити не тільки туристичний символ міста під назвою «Обійми мене серцем», а й розробили сучасний логотип «Місто справжніх емоцій», який буде використовуватися для реалізації молодіжної політики в Ізюмі.
В туристичному логотипі «Обійми мене серцем» автори змогли вдало поєднати головне надбання нашого міста (багату природу) та його офіційну символіку (Герб Ізюма, на якому зображені грона винограду).
В першому випадку, фіолетові кола на зображені символізують меандри річки Сіверський Донець, а зелені візерунки над ним – безкрайні ліси.
Другий варіант цього зображення демонструє художнє оздоблення ягоди винограду, як елементу офіційного Гербу міста.
Гасло «Обійми мене серцем» як найкраще передає теплі емоції і тремтливі почуття ніжності та любові ізюмчан до рідного міста.
За перемогу в конкурсі сестри Обідник отримали грошову винагороду в розмірі 2000 грн.
Слід відзначити, що новий логотип міста не замінює офіційну символіку Ізюма (герб, прапор та гімн), та разом із тим, стає власністю нашої громади і пропонується для масового розповсюдження та використання на будь-яких видах матеріалів і продукції.

https://www.divannaya-sotnya.com/v-izyu ... go-goroda/

izyum.jpg
izyum.jpg (11.53 Кб) Переглянуто 1330 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8836
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Емблематика різних заходів, лого міст і територій

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей