Відзнаки Одеської обласної ради та ОДА

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Одеської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 20 квітня 2010, 22:14

Почесна відзнака Одеської обласної ради
Заснована обласною радою 4 травня 2007 р.

ОПИС Почесної відзнаки Одеської обласної ради

Знак Почесної відзнаки Одеської обласної ради (далі - знак) виготовляється з білого металу і має форму щита, у центрі якого розташований герб Одеської області. Навколо щита розміщений вінок колосся, обвитого виноградною лозою та доведений до верхньої горизонтальної лінії знаку, де змикається з малим Державним Гербом України. Край щита закруглений. Під нижньою частиною щита знаходиться надпис „Почесна відзнака”.
Знак виготовляється з срібла 925 проби, середньою вагою 7 - 8 грамів.
Розмір знаку: висота - 30 мм, ширина - 25 мм. Розміри щита з зображенням герба Одеської області: висота - 20 мм, ширина - 15 мм. Ширина вінка колосся, обвитого виноградною лозою - 3 мм. Розміри надпису „Почесна відзнака”: висота - 5 мм, ширина у верхній частині - 12 мм, у нижній частині - 10 мм. Зображення герба Одеської області та надпис „Почесна відзнака” - гладкі. Зображення малого Державного Герба України та вінка колосся, обвитого виноградною лозою - рельєфні.
Зображення герба Одеської області, який розміщено у центрі знаку, виготовляється технікою емалі з використанням червоного, синього та золотого кольорів. Малий Державний Герб України та вінок колосся, обвитий виноградною лозою, позолочені. Надпис „Почесна відзнака” виготовляється технікою емалі з використанням жовтого, блакитного та золотого кольорів.
Зворотній бік знаку з зазначенням порядкового номера – плоский, з застібкою для прикріплення до одягу.
(http://oblrada.odessa.gov.ua/Main.aspx? ... 964&id=462)

УКРАЇНА
ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про Почесну відзнаку Одеської обласної ради

З метою стимулювання мешканців області та інших громадян за заслуги при виконанні свого службового та громадського обов’язку, вагомий внесок в соціально – економічний, науковий, культурний розвиток області:
Заснувати Почесну відзнаку Одеської обласної ради.
Затвердити Положення про Почесну відзнаку Одеської обласної ради згідно з додатком.
Затвердити опис Почесної відзнаки Одеської обласної ради згідно з додатком.
Начальнику відділу господарської діяльності апарату обласної ради Рогульському В.В. забезпечити виготовлення необхідної кількості екземплярів знаків Почесної відзнаки Одеської обласної ради.
Затвердити дане положення на черговій сесії обласної ради.
Вважати таким, що втратило чинність розпорядження обласної ради від 16 жовтня 2002 року № 236/2002-ОР „Про Почесну відзнаку Одеської обласної ради”.

Голова обласної ради М.Л. Скорик
„ 4 ” травня 2007 року
№ 226/2007-ОР

Додаток І
до розпорядження обласної ради
від „ 4 ” травня 2007 року
№ 226/2007-ОР

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну відзнаку Одеської обласної ради


Почесна відзнака Одеської обласної ради (далі – Почесна відзнака) є заохоченням за заслуги у сприянні реалізації соціальної та економічної політики держави, особистий внесок у піднесення науки та культури, розвиток та ефективну діяльність органів місцевого самоврядування, здійснення заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність та активну громадську діяльність.

Нагородження Почесною відзнакою здійснюється розпорядженням Одеської обласної ради.
Почесною відзнакою нагороджуються мешканці Одеської області та інші громадяни України за особистий внесок в одну із сфер діяльності, зазначених в пункті 1 даного положення.
Почесною відзнакою можуть бути нагороджені громадяни інших держав.
Подання про нагородження Почесною відзнакою вноситься до обласної ради районними, міськими (міст обласного значення) радами, обласною державною адміністрацією.
Клопотання про нагородження Почесною відзнакою перед органами, зазначеними в пункті 4 даного Положення, подають сільські, селищні, міські (міст районного значення) ради, районні державні адміністрації, а також підприємства, установи та організації усіх форм власності.
Одночасно з пропозиціями про нагородження Почесною відзнакою
подаються такі документи:
– подання керівників районних, міських (міст обласного значення), рад, обласної державної адміністрації;
– відомості про виробничі, наукові та інші досягнення осіб, які представляються до нагородження Почесною відзнакою.
Особи, нагороджені Почесною відзнакою, повторно не нагороджуються.
Підготовку, облік та реєстрацію нагороджень Почесною відзнакою веде відділ з кадрових питань та нагороджень управління організаційної роботи апарату обласної ради.
Вручення Почесної відзнаки провадиться в урочистій обстановці головою обласної ради або за його дорученням заступником голови обласної ради.

Керівник апарату обласної ради В.Е. Волошин

Додаток 2
до розпорядження обласної ради
від „ 4 „ травня 2007 року
№ 226/2007-ОР

ОПИС
Почесної відзнаки Одеської обласної ради


Знак Почесної відзнаки Одеської обласної ради (далі – знак) виготовляється з білого металу і має форму щита, у центрі якого розташований герб Одеської області. Навколо щита розміщений вінок колосся, обвитого виноградною лозою та доведений до верхньої горизонтальної лінії знаку, де змикається з малим Державним Гербом України. Край щита закруглений. Під нижньою частиною щита знаходиться надпис „Почесна відзнака”.

Знак виготовляється з срібла 925 проби, середньою вагою 7 – 8 грамів.

Розмір знаку: висота – 30 мм, ширина – 25 мм. Розміри щита з зображенням герба Одеської області: висота – 20 мм, ширина – 15 мм. Ширина вінка колосся, обвитого виноградною лозою – 3 мм. Розміри надпису „Почесна відзнака”: висота – 5 мм, ширина у верхній частині – 12 мм, у нижній частині – 10 мм. Зображення герба Одеської області та надпис „Почесна відзнака” – гладкі. Зображення малого Державного Герба України та вінка колосся, обвитого виноградною лозою – рельєфні.

Зображення герба Одеської області, який розміщено у центрі знаку, виготовляється технікою емалі з використанням червоного, синього та золотого кольорів. Малий Державний Герб України та вінок колосся, обвитий виноградною лозою, позолочені. Надпис „Почесна відзнака” виготовляється технікою емалі з використанням жовтого, блакитного та золотого кольорів.

Зворотній бік знаку з зазначенням порядкового номера – плоский, з застібкою для прикріплення до одягу.

Керівник апарату обласної ради В.Е. Волошин

http://oblrada.odessa.gov.ua/pro-oblasn ... noyi-rady/

од.jpg
од.jpg (29.64 Кб) Переглянуто 4484 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Одеської обласної ради

Повідомлення ABG » 20 квітня 2010, 23:02

У К Р А Ї Н А
ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

Про обласну відзнаку - звання «Почесний громадянин Одеської області»

Із змінами і доповненнями внесеними рішеннями обласної ради
від 30 жовтня 2009 року № 945-V
від 20 травня 2011 року № 184-VI
від 06 березня 2015 року № 1349-VI
від 12 червня 2018 року № 732-VII

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозицію голови обласної ради щодо запровадження обласної відзнаки – звання «Почесний громадянин Одеської області» та враховуючи рекомендації геральдичної колегії при Одеській обласній раді, обласна рада
ВИРІШИЛА:

1. Запровадити обласну відзнаку – звання «Почесний громадянин Одеської області».
2. Затвердити Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Одеської області» згідно з додатком.
3. Геральдичній колегії при Одеській обласній раді внести пропозиції щодо художнього оформлення атрибутів звання «Почесний громадянин Одеської області» (свідоцтво, посвідчення, нагрудний знак та малий нагрудний знак (фрачний варіант)) з наступним затвердженням на сесії обласної ради.
4. Одеському головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Зінченко М.А.) при формуванні бюджету на 2010 рік та у подальшому щорічно передбачати кошти на фінансування витрат, пов’язаних з оформленням і придбанням атрибутики та виконанням вимог Положення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Одеської області».
5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.

Голова обласної ради М.Л.Скорик
11 вересня 2009 року
№ 907-V

Додаток
до рішення обласної ради
від 11 вересня 2009 року № 907-V

Положення про звання «Почесний громадянин Одеської області»

1. Загальні положення
1.1. Звання «Почесний громадянин Одеської області» (далі – Звання) є вищим знаком вдячності територіальної громади Одеської області громадянам, які мають видатні заслуги, зробили вагомий внесок у розвиток Одеської області, її економіку, охорону здоров'я, освіту, науку, культуру, спорт, проводили багаторічну активну господарську, благодійну, просвітницьку, громадську й іншу діяльність, що сприяла підвищенню ролі та авторитету регіону в Україні і на міжнародній арені.
1.2. Звання присвоюється:
- жителям Одеської області та інших регіонів України за вагомі здобутки в галузі державного будівництва та місцевого самоврядування, особисті заслуги у сприянні економічному, науково-технічному та соціально-культурному розвитку області, за мужність і відвагу, високі досягнення у спорті, збагачення культурної спадщини, благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, високу професійну майстерність, а також з нагоди державних свят, пам’ятних та ювілейних дат;
- громадянам інших країн, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток Одеського регіону, піднесення його авторитету як на державному, так і на міжнародному рівні, інвестиційну, гуманітарну та благодійну діяльність тощо.
1.3. Звання присвоюється виключно рішенням сесії обласної ради за результатами голосування по кожній кандидатурі окремо.
1.4. Звання присвоюється один раз на рік не більше ніж двом особам з нагоди святкування Дня незалежності України – 24 серпня.
Якщо протягом минулого року Звання присвоєно меншій кількості осіб, то кількість осіб, яким може бути присвоєно дане Звання, визначається з урахуванням кількості за минулий рік.
1.5. Звання присвоюється довічно, окрім випадків, передбачених пунктом 5.1. даного Положення.
Рішення обласної ради щодо присвоєння Звання публікується у засобах масової інформації разом з біографічними даними нагородженого.
1.6. Звання не може бути присвоєне громадянам, які скоїли злочин проти громад області чи народу України, були засуджені та судимість яких не погашена
2. Порядок подання на присвоєння звання
«Почесний громадянин Одеської області»
2.1. Право подання кандидатур на присвоєння Звання мають:
- голова обласної ради;
- голова обласної державної адміністрації;
- депутати обласної ради;
- органи місцевого самоврядування Одеської області.
2.2. При поданні кандидатури на присвоєння Звання до обласної ради надаються:
- клопотання, подане одним із суб’єктів, зазначених у пункті 2.1. даного Положення;
- автобіографія, завірена особистим підписом кандидата;
- відомості про досягнення кандидата та обгрунтування його особистого внеску у розвиток Одеського регіону або його видатних заслуг.
2.3. Документи про присвоєння Звання направляються до обласної ради з подальшим їх розглядом на засіданнях погоджувальної ради. За результатами апаратом обласної ради готуються відповідні проекти рішень, які вносяться на розгляд сесії головою обласної ради.
3. Атрибути звання
«Почесний громадянин Одеської області»
3.1. Визначити атрибутами до обласної відзнаки-звання «Почесний громадянин Одеської області»:
-свідоцтво;
-посвідчення;
-нагрудний знак;
-малий нагрудний знак (фрачний варіант).
З метою вшанування вагомого особистого внеску генерал-губернатора Новоросійського краю Арман Емануель Софія-Септімані де Віньєро дю Плессі, графа де Шинон, герцога де Рішельє у розбудову Одеського регіону, атрибутам (нагрудний знак та малий нагрудний знак (фрачний варіант) до обласної відзнаки-звання «Почесний громадянин Одеської області» присвоїти ім’я А.Е. Рішельє.
Зазначені атрибути поміщаються у дерев’яний футляр розміром 320 х 240 мм, на поверхні якого розташований напис золотими буквами «Почесний громадянин Одеської області». З внутрішньої сторони кришки футляра в особливі кріплення вкладається свідоцтво Почесного громадянина Одеської області. В нижній частині футляру розміщаються посвідчення, нагрудний знак та малий нагрудний знак (фрачний варіант) Почесного громадянина Одеської області.
3.2. Пропозиції щодо художнього оформлення атрибутів Звання, зазначених у пункті 3.1., вносяться Геральдичною колегією при обласній раді і затверджуються сесією обласної ради.
3.3. Особі, удостоєній Звання, на складеному у четверо прапорі Одеської області вручається дерев’яний футляр, у який поміщені свідоцтво, посвідчення, нагрудний знак та малий нагрудний знак (фрачний варіант).
Свідоцтво, посвідчення, нагрудний знак та малий нагрудний знак (фрачний варіант) мають однакові порядкові номери.
3.4. Атрибути Почесного громадянина вручаються особі, удостоєній Звання, головою обласної ради, головою обласної державної адміністрації в урочистій обстановці під час святкування Дня незалежності України.
3.5. Відомості про осіб, яким присвоєно Звання, заносяться до книги почесних громадян у хронологічному порядку.
Книга почесних громадян області постійно зберігається в обласній раді (після заповнення - передається на збереження до Одеського історико-краєзнавчого музею).
Зміст книги почесних громадян області, порядок її ведення і зберігання визначаються розпорядженням обласної ради.
3.6. Атрибути осіб, удостоєних Звання, зберігаються у почесних громадян.
Особи, удостоєні Звання, повинні дбайливо ставитись до вручених атрибутів. У випадку втрати будь-якого з атрибутів до Звання за обставин, коли не було можливості запобігти його втраті, за рішенням сесії обласної ради може бути виданий дублікат атрибута замість втраченого.
Після смерті особи, удостоєної Звання, спадкоємці можуть передати атрибути Почесного громадянина до Одеського історико-краєзнавчого музею.
3.7. Запис про присвоєння Звання з врученням нагрудного знаку вноситься до трудової книжки.
3.8. Витрати, пов'язані з присвоєнням Звання, здійснюються за рахунок коштів, передбачених щорічно обласним бюджетом Одеської області на видатки по утриманню обласної ради.

4. Права і соціальні гарантії осіб, удостоєних звання
«Почесний громадянин Одеської області»

4.1. Особа, удостоєна Звання, на території області має право:
- на позачерговий прийом посадовими особами органів виконавчої влади, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування області;
- бути присутньою з правом дорадчого голосу на пленарних засіданнях обласної ради та колегіях обласної державної адміністрації;
- брати участь у заходах, які проводяться обласною радою і обласною державною адміністрацією;
- на оплату проїзду за рахунок коштів обласного бюджету (потягом або автобусом) для участі в обласних заходах;
- виступати в засобах масової інформації, які належать обласній раді;
- на позачергове медичне обслуговування в установах охорони здоров'я обласного підпорядкування;
- на отримання щорічної безкоштовної путівки у санаторій або будинок відпочинку з оплатою проїзду по Україні за рахунок коштів обласного бюджету;
- на щомісячне отримання з обласного бюджету Одеської області доплати до пенсії у розмірі мінімальної державної пенсії за досягненням пенсійного віку.
4.2. У разі смерті Почесного громадянина Одеської області, сім'ї померлого виплачується грошова компенсація на поховання і встановлення надгробка за рахунок коштів обласного бюджету. Розмір і порядок виплати компенсації встановлюються розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації.
4.3. Компенсаційні виплати, зазначені у пунктах 4.1. та 4.2., виплачуються особам, удостоєним Звання, які мешкають на території Одеської області.
4.4. Фінансування витрат по забезпеченню прав і соціальних гарантій осіб, удостоєних Звання, визначених пунктами 4.1. та 4.2. даного Положення, здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету Одеської області.
4.5. На будинку, у якому мешкала особа, удостоєна Звання, або на будівлі за місцем її роботи встановлюється пам'ятна дошка (за узгодженням з місцевими органами влади).
Виготовлення й установка пам'ятної дошки здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету Одеської області.
4.6. Особи, удостоєні Звання, зобов'язані бути прикладом у виконанні своїх трудових і громадських обов'язків, а також бездоганно дотримуватися законів України.
5. Порядок позбавлення звання
«Почесний громадянин Одеської області»

5.1. Позбавлення Звання здійснюється виключно за рішенням обласної ради.
5.2. Право подавати клопотання щодо позбавлення Звання мають:
- голова обласної ради;
- голова обласної державної адміністрації;
- 1/3 депутатів від загального складу обласної ради.
5.3. При поданні клопотання про позбавлення Звання до обласної ради надаються:
- клопотання, подане одним із суб’єктів, зазначених у пункті 5.2. даного Положення;
- відомості щодо фактів, у зв’язку з якими пропонується позбавити особу Звання.
5.4. Документи про позбавлення особи Звання розглядаються та погоджуються постійною комісією обласної ради з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.
5.5. Особа, позбавлена Звання, втрачає права і соціальні гарантії, передбачені даним Положенням та іншими нормативно-правовими актами, виданими в Одеській області.
5.6. У разі позбавлення громадянина Звання, всі атрибути підлягають поверненню до обласної ради.
5.7. У разі реабілітації громадянина за вироком суду, відновлення в правах на Звання здійснюється обласною радою. Після набрання чинності відповідним рішенням обласної ради щодо відновлення в правах Почесного громадянина Одеської області, йому повертаються атрибути звання, раніше здані до обласної ради.

Рішення обласної ради від 30 жовтня 2009 року № 946 - V:

Опис та еталонний вигляд нагрудного знаку звання «Почесний громадянин Одеської області»
Нагрудний знак «Почесний громадянин Одеської області» виготовлений зі срібла 925 проби, покритого позолотою, та кольорових емалей. Розмір 100 х 80 мм.
Знак складається із золотистого обрамлення у вигляді зубців розміром 15 мм з насічкою, зображення герба Одеської області та напису «Почесний громадянин Одеської області», виконаних на кольорових емалях.
В центрі знаку розташований овал, виконаний кольоровими емалями, розміром 65 х 55 мм. По краю овалу на червоній емалі шириною 5 мм золотими буквами розміщено напис «Почесний громадянин Одеської області». В центрі овалу на синій емалі овальної форми розміром 57 х 42 мм розташоване зображення герба Одеської області.
Знак закріпляється на одязі за допомогою булавки.

Опис та еталонний вигляд малого нагрудного знаку (фрачний варіант) звання «Почесний громадянин Одеської області»
Малий нагрудний знак «Почесний громадянин Одеської області» (фрачний варіант) виготовлений зі срібла 925 проби, покритого позолотою, та кольорових емалей. Розмір 30 х 24 мм.
Знак складається із золотистого обрамлення у вигляді зубців розміром 4 мм з насічкою, зображення герба Одеської області та напису «Почесний громадянин Одеської області», виконаних на кольорових емалях.
В центрі знаку розташований овал розміром 20 х 15 мм, виконаний кольоровими емалями. По краю овалу на червоній емалі шириною 2 мм золотими буквами розміщено напис «Почесний громадянин Одеської області». В центрі овалу на синій емалі овальної форми розміром 17 х 13 мм розташоване зображення герба Одеської області.
Знак закріпляється на одязі за допомогою булавки.

ПГО.jpg
ПГО.jpg (24.39 Кб) Переглянуто 4434 разів

(http://oblrada.odessa.gov.ua/pro-oblasn ... i-oblasti/)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Одеської обласної ради

Повідомлення Oskar » 21 травня 2011, 15:08

На http://ua.politics.comments.ua/2011/05/ ... lisya.html:

Одеські депутати не наважилися дати Агафангелу знак «масона Рішельє»
20.05.2011
Депутати Одеської обласної ради не підтримали рішення про присвоєння нагрудного знаку «Почесний громадянин Одеської області» імені Армана Еммануеля де Рішельє
Як передає кореспондент «Одеса. Коментарі», про це стало відомо під час сьогоднішньої сесії зборів.
У ході обговорення проекту рішення виникла дискусія - депутати не розуміли, з чим пов´язаний вибір саме цієї персони, а депутат від Народної партії Сергій Степаненко заявив, що такому знаку взагалі не потрібно ім´я.
«Я не розумію, навіщо нагрудному знаку давати ім´я, і не розумію, чому саме Рішельє. Адже коли він жив на території Одеси, Одеської області як такої ще не існувало. Крім того, я хотів би запитати у його Високопреосвященства (депутат від Партії регіонів, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, - ред.), який є Почесним громадянином області, чи стане він носити знак з ім´ям Рішельє, масона, між іншим», - заявив він.
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Відзнаки Одеської обласної ради

Повідомлення Oskar » 21 травня 2011, 15:09

На http://ua.life.comments.ua/2011/05/20/1 ... timut.html:

Почесним одеситам вручатимуть знак «масона Рішельє»
20.05.2011
Депутати Одеської обласної ради прийняли рішення про присвоєння нагрудним знакам «Почесний громадянин Одеської області» імені Армана Еммануеля де Рішельє
Як передає кореспондент «Одеса. Коментарі», таке рішення було прийнято під час сьогоднішньої сесії.
Представники фракції Партія регіонів в облраді звернулися до голови зборів Миколи Пундика із проханням повторно винести на голосування рішення про присвоєння нагрудним знакам «Почесний громадянин Одеської області» імені Армана Еммануеля де Рішельє. Заступник голови облради Микола Тиндюк заявив, що під час попереднього голосування, коли цей проект рішення був провалений , депутати не врахували, що присвоєння саме цього імені знакам - особиста ініціатива Миколи Пундика, а також того, що Рішельє був не тільки градоначальником Одеси, але і генерал-губернатором Новоросійського краю, до якого входили і землі Одеської області. При повторному голосуванні проект підтримали 84 депутати, і рішення було прийнято. Потім обранці затвердили нове художнє оформлення знаків.
Як повідомляли Коментарі, раніше депутат від Народної партії Сергій Степаненко заявив : «Я не розумію, навіщо нагрудному знаку давати ім´я, і не розумію, чому саме Рішельє. Адже коли він жив на території Одеси, Одеської області як такої ще не існувало. Крім того, я хотів би запитати у його Високопреосвященства (депутат від Партії регіонів, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, - ред.), який є Почесним громадянином області, чи буде він носити знак з ім´ям Рішельє, масона, між іншим».
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Відзнаки Одеської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 07 листопада 2011, 13:05

Одеський губернатор викинув чверть мільйона на пам’ятні золоті значки
29 червня 2011
Одеська облдержадміністрація за результатами тендеру 20 червня уклала угоду з ПП «Ізумруд-2» на придбання 170 ювелірних виробів на суму 238 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Ювелірна фірма повинна до серпня 2011 року виготовити нагрудні знаки Почесної відзнаки голови Одеської облдержадміністрації у велюровому (оксамитовому) футлярі синього або вишневого кольору вартістю 1,4 тис грн. за штуку.
Згідно з технічним завданням, знак виготовляється з жовтого золота 585 проби і має форму якоря, стилізованого під тризубець, у центрі якого розташовано «маяк» з камінцем (фіаніт). Під «маяком» зображені «морські хвилі». У верхній частині розміщена «чайка», яка виготовлена з золота та покрита родієм білим. Знак виготовляється вагою 3,5+0,3 грама. Розмір знака: висота – 30 мм, ширина – 15 мм. Всі зображення рельєфні. Зворотний бік знака плоский з застібкою для прикріплення до одягу.
Нагадаємо, раніше Одеська ОДА уклала угоду на проведення банкетів у будинку представництв облради вартістю 636 тис грн.

(http://nashigroshi.org/2011/06/29/odesk ... chky-foto/)

znak_zoloto[1].jpg
znak_zoloto[1].jpg (12.2 Кб) Переглянуто 12851 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Одеської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 02 лютого 2021, 00:24

У К Р А Ї Н А
ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про Почесну грамоту Одеської обласної ради

З метою стимулювання громадян та колективів за заслуги при виконанні свого службового та громадського обов’язку:
Заснувати Почесну грамоту Одеської обласної ради.
Затвердити Положення про Почесну грамоту Одеської обласної ради згідно з додатком №1.
Затвердити опис Почесної грамоти Одеської обласної радизгідно з додатком №2.
Керуючому справами секретаріату обласної ради Рогульському В.В. забезпечити виготовлення необхідної кількості екземплярів Почесної грамоти Одеської обласної ради .
Затвердити дане розпорядження на черговій сесії обласної ради.
Вважати таким, що втратило чинність розпорядження обласної ради від 29 липня 1998 року № 26/98-ОР “Про Почесну відзнаку Одеської обласної ради”

Голова обласної ради В. Новацький

“24” липня 2002 р
№ 133/2002-ОР

Додаток №1
до розпорядження обласної ради
від “24” липня 2002 року
№ 133/2002 –ОР

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Одеської обласної ради


Почесна грамота Одеської обласної ради (далі – Почесна грамота) є заохоченням за заслуги у сприянні реалізації соціальної та економічної політики держави, особистий внесок у піднесення науки та культури, розвиток та ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, здійсненню заходів, щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність та активну громадську діяльність.
Нагородження Почесною грамотою здійснюється розпорядженням Одеської обласної ради.
Почесною грамотою нагороджуються мешканці Одеської області та інші громадяни України, за особистий внесок в одну із сфер діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення, а також трудові колективи підприємств, установ і організацій.

Почесну грамоту можуть бути нагороджені громадяни інших держав

Подання про нагородження Почесною грамотою вноситься до обласної ради районними, міськими (міст обласного значення) радами, обласною державною адміністрацією.
Клопотання про нагородження Почесною грамотою перед органами, зазначеними в пункті 4 цього Положення подають сільські, селищні, міські (міст районного значення) ради, районні державні адміністрації, а також підприємства, установи та організації усіх форм власності.
Одночасно з пропозиціями про нагородження Почесною грамотою подаються такі документи:
– подання керівників районних, міських (міст обласного значення) рад,

обласної державної адміністрації;

– відомості про виробничі, наукові та інші досягнення осіб або колективів, які представляються до нагородження Почесною грамотою.

Особи, нагородженні Почесною грамотою, можуть представлятися до нагородження цією Почесною грамотою не раніше ніж через 3 роки після попереднього нагородження.
Особи, нагороджені Почесною грамотою, можуть представлятися до нагородження Почесною відзнакою Одеської обласної ради.
Підготовку, облік та реєстрацію нагородження Почесною грамотою веде організаційний відділ секретаріату обласної ради.
Вручення Почесної грамоти провадиться в урочистій обстановці головою обласної ради або за його дорученням заступником голови чи керівником секретаріату.

Керівник секретаріату обласної ради М. Бішляга

http://oblrada.odessa.gov.ua/pro-oblasn ... noyi-rady/
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей