Відзнаки Сумської обласної ради та ОДА

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Сумської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 13 березня 2010, 16:40

На http://www.oblrada.sumy.ua/index.php?op ... &Itemid=63:

СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П'ЯТЕ СКЛИКАННЯ, П'ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Суми, 29.09.2006

Про відзнаки Сумської обласної ради

З метою відзначення жителів та почесних гостей Сумської області, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада вирішила:
1. Заснувати відзнаки Сумської обласної ради:
- Почесна грамота Сумської обласної ради;
- Почесна відзнака Сумської обласної ради «За високі досягнення»;
- Цінний подарунок Сумської обласної ради.
2. Затвердити Положення про:
- Почесну грамоту Сумської обласної ради;
- Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За високі досягнення»;
- Цінний подарунок Сумської обласної ради (додатки 1,2,3).
3. Затвердити описи Почесної грамоти Сумської обласної ради, Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За високі досягнення» (додатки 4,5).
4. Виготовлення відзнак Сумської обласної ради здійснювати за рахунок коштів загального фонду обласного бюджету, передбачених обласній раді по коду функціональної класифікації видатків 250404 «інші видатки» з урахуванням проведених утримань.
5. Рішення обласної ради від 17.05.1999 «Про положення про Почесну грамоту обласної ради» та від 20.08.2005 «Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради третього скликання від 17.05.1999» вважати такими, що втратили чинність.

Голова В.І.Шапошнік


Додаток 1
до рішення обласної ради
п’ятого скликання

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Сумської обласної ради


1. Почесна грамота Сумської обласної ради засновується для нагородження громадян, трудових та творчих колективів з метою відзначення їх сумлінної праці, досягнутих результатів та їх внесків у справу соціально-економічного, культурного розвитку області.
Почесна грамота обласної ради є нагородою вищого рівня по відношенню до інших відзнак обласної ради.
2. Почесною грамотою нагороджуються особи чи колективи за досягнуті результати, які значно перевищують середні показники по відповідних галузях та сферах господарства області, районів, значні заслуги у науці, охороні здоров’я, за благодійницьку та активну громадську діяльність, досягнуті високі показники в бойовій підготовці, боротьбі зі злочинністю, на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.
3. Почесною грамотою Сумської обласної ради можуть бути нагороджені також представники інших областей України або іноземці, які особистою участю внесли значний вклад у розвиток області чи окремих її районів або населених пунктів.
4. Клопотання підприємств, установ, організацій про нагородження Почесною грамотою обласної ради подаються до районних, міських рад за підписами керівника та голови комітету профспілки відповідної установи, організації.
5. Районні та міські ради надсилають подання, в якому відзначаються об’єктивні дані та коротка характеристика виробничої та громадської діяльності особи чи колективу, котрі висуваються, для нагородження до відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради не пізніше, як за 20 днів до нагородження.
6. Подання про нагородження Почесною грамотою Сумської обласної ради працівників районних та міських рад підписується головами районних, міських рад та головами комітетів профспілки, а представників обласних установ і організацій – їх керівниками та головами комітетів профспілки і подаються безпосередньо до обласної ради.
7. Нагородження Почесною грамотою Сумської обласної ради здійснюється на підставі поданих документів за розпорядженням голови обласної ради, проект якого готується відділом правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.
8. Вручення Почесної грамоти проводиться головою обласної ради або за його дорученням – заступником голови чи керуючим справами – заступником керівника виконавчого апарату обласної ради, головами районних рад, міськими головами, про що інформується відділ правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.
9. Вручення Почесної грамоти обласної ради проводиться в урочистій обстановці і гласності в обласній, районній або міській раді, в трудових колективах, де працюють нагороджені, на нарадах, семінарах та інших зборах, військовослужбовцям – у військових частинах.
10. Вручення Почесної грамоти обласної ради підприємству, об’єднанню, установі, організації, району, місту, селищу, селу проводиться на урочистих зборах.
11. Облік нагороджених Почесною грамотою Сумської обласної ради ведеться відділом правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.
12. Розпорядження про нагородження Почесною грамотою Сумської обласної ради надсилається за місцем роботи або служби нагородженого.
13. У випадку втрати (псування) Почесної грамоти Сумської обласної ради дублікат не видається.

Додаток 2
до рішення обласної ради
п’ятого скликання

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За високі досягнення»


1. Почесна відзнака Сумської обласної ради «За високі досягнення» заснована обласною радою і є відзнакою вищого рівня ніж Цінний подарунок Сумської обласної ради.
2. Почесною відзнакою «За високі досягнення» нагороджуються мешканці області, регіонів України, громадяни інших країн, які працюють у відповідній галузі економічної та соціально-культурної сфери, як правило, не менше 10 років, мають високі трудові досягнення, професійну майстерність.
3. Нагородження Почесною відзнакою «За високі досягнення» проводиться на підставі розпорядження голови обласної ради за поданням підприємств, організацій, установ, постійних комісій обласної ради та за ініціативою голови ради.
Подання про відзначення вносяться на ім’я голови ради як правило за двадцять днів до дати нагородження.
4. Разом з Почесною відзнакою «За високі досягнення» вручається посвідчення встановленого зразка.
5. Почесну відзнаку та посвідчення вручає голова обласної ради або за його дорученням – заступник голови чи керуючий справами – заступник керівника виконавчого апарату обласної ради.
6. Вручення Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За високі досягнення» проводиться в урочистій обстановці і гласності в обласній, районній або міській раді, в трудових колективах, де працюють нагороджені, військовослужбовцям – у військових частинах.
7. Облік і реєстрацію громадян, нагороджених Почесною відзнакою «За високі досягнення», і підготовку відповідних проектів розпоряджень голови ради здійснює відділ правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.
8. Розпорядження про нагородження Почесною відзнакою «За високі досягнення» надсилається за місцем роботи або служби нагородженого. 9. У випадку втрати (псування) Почесної відзнаки «За високі досягнення» дублікат не видається.

Додаток 3
до рішення обласної ради
п’ятого скликання

ПОЛОЖЕННЯ
про Цінний подарунок Сумської обласної ради


1. Відзнакою обласної ради – цінним подарунком, нагороджуються мешканці області, громадяни інших областей України або іноземці, які особистою участю внесли значний вклад у розвиток області чи окремих її районів.
2. До цінних подарунків відносяться наручні (чоловічі та жіночі) годинники з написом в центрі циферблату «Сумська обласна рада» та зображенням гербу Сумської області.
3. Клопотання підприємств, установ, організацій про нагородження цінним подарунком подаються на ім’я голови обласної ради за підписом керівника та голови комітету профспілки відповідної установи, організації не пізніше як за двадцять днів до нагородження.
4. Облік і реєстрацію громадян, нагороджених Цінним подарунком Сумської обласної ради та підготовку відповідних проектів розпоряджень голови ради здійснює відділ правого забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.
5. Вручення цінного подарунка проводиться головою обласної ради або за його дорученням – заступником голови чи керуючим справами – заступником керівника виконавчого апарату обласної ради, головами районних рад, міськими головами.
6. Вручення цінного подарунка обласної ради проводиться в урочистій обстановці і гласності в обласній, районній або міській раді, в трудових колективах, де працюють нагороджені, на нарадах та інших зборах, військовослужбовцям у військових частинах.
7. Розпорядження про нагородження цінним подарунком Сумської обласної ради надсилається за місцем роботи або служби нагородженого.

Додаток 4
до рішення обласної ради
п’ятого скликання

ОПИС
Почесної грамоти Сумської обласної ради


Почесна грамота Сумської обласної ради (далі – Грамота) має форму прямокутника розміром 300х440 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони і виготовляється з твердого картону, зовнішній бік якої обтягнутий шкірімітом вишневого кольору. На лицьовому боці вгорі міститься тиснене фарбою золотистого кольору зображення малого Герба України, нижче розміщені слова «Сумська обласна рада», в центрі – слова «Почесна грамота».
Ліва внутрішня частина являє собою площину пастельно-жовтого кольору, обрамлену рамкою (по зовнішньому контуру). На площині розміщені зображення карти Сумської області з поділом на райони та зображення гербів районів та міст у кольоровому вигляді і з написом назв районних центрів. Над зображенням карти області розміщене зображення гербу Сумської області.
Права внутрішня частина являє собою площину пастельно-жовтого кольору, в центрі верхньої частини якої розміщені зображення Державного Прапора та малого Державного Герба України. Нижче по центру розташовуються написи золотистого кольору:
«Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджується». Під словом «нагороджується» розташовано місце для написання посади, прізвища, ім’я та по батькові нагородженого та з нагоди якого державного, професійного свята чи іншої визначної дати проводиться нагородження, а також вказується дата нагородження. Почесна грамота скріплюється підписом голови та гербовою печаткою Сумської обласної ради.

Додаток 5
до рішення обласної ради
п’ятого скликання

ОПИС ТА ЕСКІЗ
Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За високі досягнення» та посвідчення до неї


Почесна відзнака Сумської обласної ради «За високі досягнення» являє собою нагрудний знак орденського типу із сріблястого металу. Основою знаку є восьмипроменева зірка діаметром 53 мм. Історично така зірка в Україні означає знак Сонця. На неї накладено коло, в центрі якого розташований герб Сумської області. Центральний круг обрамлений надписом золотистого кольору: «За високі досягнення».
Матеріал нагрудного знаку – латунь, покриття зірки – нікель, накладки – позолота. Кріплення – англійська шпилька.
ЕСКІЗ:

Посвідчення до Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За високі досягнення» має форму прямокутника розміром 100х140 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони і виготовляється з твердого картону білого кольору.
На лицьовому боці вгорі розміщений герб Сумської області, нижче – напис синього кольору «Почесна відзнака Сумської обласної ради «За високі досягнення».
На лівій внутрішній частині посвідчення по центру розміщається зображення Почесної відзнаки.
На правій внутрішній частині міститься напис синього кольору:


Посвідчення
___________________
_____________________________
нагороджений Почесною відзнакою
Сумської обласної ради
«За високі досягнення»

Голова
Сумської обласної ради ________________
___________
(дата)
№ ________

Посвідчення скріплюється підписом голови та гербовою печаткою Сумської обласної ради.

SumyOR_zd.jpg
SumyOR_zd.jpg (32.64 Кб) Переглянуто 8253 разів


ОПИС ТА ЕСКІЗ Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За високі досягнення» та посвідчення до неї
Почесна відзнака Сумської обласної ради «За високі досягнення» являє собою нагрудний знак орденського типу із сріблястого металу. Основою знаку є восьмипроменева зірка діаметром 53 мм. Історично така зірка в Україні означає знак Сонця. На неї накладено коло, в центрі якого розташований герб Сумської області. Центральний круг обрамлений надписом золотистого кольору: «За високі досягнення».
Матеріал нагрудного знаку – латунь, покриття зірки – нікель, накладки – позолота. Кріплення – англійська шпилька.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Сумської обласної ради

Повідомлення ABG » 16 жовтня 2012, 20:40

На http://www.oblrada.sumy.ua/pro-oblasnu-radu/awards.html:

Рішення від 30.03.2012
Про відзнаки Сумської обласної ради

З метою відзначення громадян, трудових та творчих колективів, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:

1. Заснувати відзнаку Сумської обласної ради – Подяка Сумської обласної ради.
2. Затвердити Положення про Подяку Сумської обласної ради (додаток 1).
3. Затвердити опис Подяки Сумської обласної ради (додаток 2).
4. Унести зміни до Положення про Почесну грамоту Сумської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 29.09.2006 «Про відзнаки Сумської обласної ради» (зі змінами від 27.07.2007, 21.09.2007), виклавши його в новій редакції (додаток 3).
5. Унести зміни до Положення про Грамоту Сумської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 21.09.2007 «Про відзнаки Сумської обласної ради», виклавши його в новій редакції (додаток 4).
6. Унести зміни до Положення про Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За високі досягнення», затвердженого рішенням обласної ради від 29.09.2006 «Про відзнаки Сумської обласної ради» (зі змінами від 27.07.2007), виклавши його в новій редакції (додаток 5).
7. Унести зміни до Положення про Цінний подарунок Сумської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 29.09.2006 «Про відзнаки Сумської обласної ради» (зі змінами від 27.07.2007), виклавши його в новій редакції (додаток 6).

Голова Г.В. Михайленко

Додаток 5
до рішення обласної ради
шостого скликання
від 30.03.2012

ПОЛОЖЕННЯ про Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За високі досягнення»

1. Почесна відзнака Сумської обласної ради «За високі досягнення» (далі – Почесна відзнака) заснована обласною радою і є відзнакою вищого рівня по відношенню до Цінного подарунку Сумської обласної ради, Грамоти Сумської обласної ради та Подяки Сумської обласної ради.
2. Почесною відзнакою нагороджуються мешканці області, регіонів України, громадяни інших країн, які працюють у відповідній галузі економічної та соціально-культурної сфери, як правило, не менше 10 років, мають високі трудові досягнення, професійну майстерність.
3. Подання про нагородження Почесною відзнакою можуть вноситись до обласної ради постійними комісіями обласної ради, депутатськими групами та фракціями, органами місцевого самоврядування, районними державними адміністраціями, обласною державною адміністрацією, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, профспілковими комітетами відповідних підприємств, установ, організацій із зазначенням заслуг особи.
4. Нагородження Почесною відзнакою може проводитись за особистою ініціативою голови обласної ради.
5. До подання додається біографічна довідка чи характеристика особи, в яких зазначаються відомості про трудову діяльність, інформація про виробничі, наукові, державні, військові, спортивні, творчі та інші досягнення (колективу), що стали підставою для порушення клопотання, попередні відзнаки і заохочення представленого до заохочення, засвідчена підписом керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, голови постійної комісії, голови депутатської групи, фракції та скріплена печаткою.
6. Матеріали про нагородження Почесною відзнакою подаються до виконавчого апарату обласної ради не пізніш як за двадцять днів до дати нагородження.
7. Недотримання вимог пунктів 5 та 6 цього Положення є підставою для відмови у розгляді документів.
8. Рішення про нагородження Почесною відзнакою приймається головою обласної ради або особою, яка здійснює його повноваження у разі відсутності, і оформлюється відповідним розпорядженням. Підготовку проекту розпорядження здійснює виконавчий апарат обласної ради.
9. Разом з Почесною відзнакою вручається посвідчення встановленого зразка.
10. Почесну відзнаку та посвідчення вручає голова обласної ради або за його дорученням інша уповноважена посадова особа виконавчого апарату, голови районних рад, міські голови в урочистій обстановці і гласності у приміщенні обласної, районної чи міської ради, в трудових колективах, де працюють нагороджені, військовослужбовцям – у військових частинах, на нарадах, семінарах та інших урочистих зборах.
11. Кандидати на нагородження Почесною відзнакою представляються до відзначення не раніше ніж через три роки після попереднього нагородження будь-якою із відзнак обласної ради.
Особи, які відзначені Почесною відзнакою, повторно Почесною відзнакою не нагороджуються.
12. Витяг із розпорядження про нагородження Почесною відзнакою надається за місцем роботи або служби нагородженого.
13. У випадку втрати (псування) Почесної відзнаки дублікат не видається.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Сумської обласної ради

Повідомлення ABG » 02 лютого 2021, 00:00

https://sorada.gov.ua/pro-oblasnu-radu/awards.html
Рішення від 22.11.2013
Про відзнаки Сумської обласної ради

З метою вдосконалення системи нагород Сумської обласної ради, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада
ВИРІШИЛА:

1. Заснувати відзнаку Сумської обласної ради – Почесна відзнака Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною».
2. Затвердити:
2.1. Положення про Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (додається).
2.2. Ескіз Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (додається).
2.3. Опис Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (додається).
2.4. Ескіз посвідчення до Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (додається).
2.5. Опис посвідчення до Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (додається).
3. Абзац 2 пункту 1 Положення про Почесну грамоту Сумської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 30.03.2012 «Про відзнаки Сумської обласної ради», викласти в новій редакції:
«Почесна грамота обласної ради є нагородою вищого рівня по відношенню до Цінного подарунка, Грамоти, Подяки Сумської обласної ради».
4. Абзац 3 пункту 1, абзац 3 пункту 2, пункт 3 в частині затвердження опису Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За високі досягнення» рішення обласної ради «Про відзнаки Сумської обласної ради» від 29.09.2006 та пункт 6 рішення обласної ради «Про відзнаки Сумської обласної ради» від 30.03.2012 уважати такими, що втрачають чинність з 01.07.2014 року.

Голова Г.В. Михайленко

Затверджено
Рішення обласної ради шостого скликання
22.11.2013

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною»


1. Загальні положення
1.1. Це положення встановлює порядок нагородження Почесною відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (далі – Почесна відзнака).
1.2. Почесна відзнака заснована обласною радою і є відзнакою вищого рівня по відношенню до інших відзнак обласної ради.
1.3. Почесна відзнака є формою відзначення громадян за визначні заслуги у розбудові Сумського регіону, розвитку його економічного, науково-технічного, військового, гуманітарного, соціально-культурного потенціалу, визначну благодійницьку та громадську діяльність на благо Сумщини, особисті мужність і героїзм, виявлені при рятування людей, матеріальних цінностей, при виконанні військового, службового, громадського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, заслуги у сприянні становленню правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, за видатні досягнення у спорті, вагомі здобутки у галузі державного будівництва та місцевого самоврядування.
1.4. Нагородження Почесною відзнакою, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, святкування визначних подій Сумського регіону, професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат окремих осіб, адміністративно-територіальних одиниць, підприємств, установ, організацій тощо.
1.5. Почесна відзнака має три ступені:
Почесна відзнака Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» І ступеня,
Почесна відзнака Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня,
Почесна відзнака Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня.
Вищим ступенем Почесної відзнаки є І ступінь.
1.6. Нагородження Почесною відзнакою провадиться послідовно, починаючи з ІІІ ступеня.
1.7. Нагородження Почесною відзнакою І ступеня здійснюється на підставі рішення Сумської обласної ради, ІІ та ІІІ ступеня – на підставі розпорядження голови обласної ради або особи, яка здійснює його повноваження у разі відсутності.
2. Порядок представлення до нагородження Почесною відзнакою
2.1. Висунення кандидатур до відзначення Почесною відзнакою здійснюється гласно за основним місцем роботи або служби особи, яку представляють до нагородження, органом місцевого самоврядування за місцем проживання, громадським об’єднанням.
2.2. Висунення до відзначення Почесною відзнакою депутатів обласної ради може бути здійснено постійною комісією, депутатською групою або фракцією обласної ради, в яку входить депутат.
2.3. Висунення кандидатур для нагородження Почесною відзнакою І ступеня та нагородження Почесною відзнакою ІІ, ІІІ ступеня може бути здійснено за ініціативою голови обласної ради.
2.4. Подання про нагородження Почесною відзнакою вносяться на ім’я голови обласної ради керівниками постійних комісій обласної ради, депутатських груп та фракцій обласної ради, головами районних рад, міськими, сільськими, селищними головами, головами обласної та районних державних адміністрацій, керівниками громадських об’єднань, підприємств, установ і організацій усіх форм власності або особами, що виконують їх обов’язки.
2.5. Одночасно з поданням про нагородження подаються такі документи:
2.5.1. Біографічна довідка.
2.5.2. Характеристика кандидата на нагородження, в якій зазначаються відомості про досягнення у сферах діяльності, зазначених у пункті 1.3. цього Положення, інформація про попередні відзнаки і заохочення представленого до нагородження, засвідчена підписом керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, голови постійної комісії, депутатської групи або фракції обласної ради та скріплена печаткою (за наявності).
2.5.3. Копія витягу з протоколу засідання трудового колективу, постійної комісії обласної ради, депутатської групи або фракції обласної ради чи рішення органу місцевого самоврядування.
2.5.4. Копія ідентифікаційного коду кандидата на нагородження.
2.5.5. Згода на обробку персональних даних кандидата на нагородження.
2.6. У разі представлення до нагородження Почесною відзнакою з нагоди ювілейних та пам’ятних дат підприємств, установ, організацій, міст, селищ, сіл до подання додаються також архівна довідка, що підтверджує відповідну дату, та документ, в якому зазначається дата святкування.
2.7. У разі представлення та нагородження Почесною відзнакою за ініціативою голови обласної ради відповідно до пункту 2.3. цього Положення структурний підрозділ виконавчого апарату обласної ради, у віданні якого перебувають питання нагород, здійснює організаційні заходи щодо отримання за основним місцем роботи кандидата на нагородження документів, передбачених п.п. 2.5.1., 2.5.2, 2.5.4., 2.5.5. цього Положення, а у осіб, які не працюють, - документів, передбачених п.п. 2.5.1., 2.5.4., 2.5.5. цього Положення.
2.8. Матеріали про нагородження Почесною відзнакою ІІ-ІІІ ступеня подаються до виконавчого апарату обласної ради не пізніш як за двадцять днів до дати нагородження, а Почесною відзнакою І ступеня – за 2 місяці.
2.9. Представлені до заохочення особи мають бути, як правило, попередньо нагороджені іншими відзнаками обласної ради.
2.10. Кандидати на нагородження Почесною відзнакою представляються до відзначення не раніше ніж через три роки після попереднього нагородження іншими відзнаками обласної ради.
Нагородження Почесною відзнакою наступного ступеня можливе не раніше як через три роки після нагородження Почесною відзнакою попереднього ступеня.
2.11. Особи, які відзначені Почесною відзнакою певного ступеня, повторно Почесною відзнакою того ж ступеня не нагороджуються.
2.12. Недотримання вимог пунктів 2.4.-2.11. цього Положення може бути підставою для відмови у розгляді документів та повернення документів суб’єкту подання.
3. Порядок вручення Почесної відзнаки
3.1. Вручення Почесної відзнаки проводиться гласно, в урочистій обстановці головою обласної ради або за його дорученням першим заступником чи заступником.
4. Заключні положення
4.1. Почесну відзнаку носять на грудях зліва і розміщують після державних нагород та відзнак Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.
4.2. Витяг із рішення або розпорядження про нагородження Почесною відзнакою надається за місцем роботи або служби нагородженого за його вимогою.
4.3. Дублікати Почесної відзнаки не видаються.
4.4. Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у поданих документах, несуть суб’єкти подання.
4.5. Облік нагороджених Почесною відзнакою здійснюється структурним підрозділом виконавчого апарату обласної ради, у віданні якого перебувають питання нагород.

Затверджено
Рішення обласної ради шостого скликання
22.11.2013

ОПИС
Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною»


Почесна відзнака Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (далі – почесна відзнака) має форму медалі і складається з двох частин.
Нижня частина являє собою двошаровий медальйон.
Верхній шар – герб Сумської області, залитий синьою емаллю та обрамлений вінком із лаврових гілок жовтого кольору для почесної відзнаки І, ІІ ступенів та сірого – для почесної відзнаки ІІІ ступеня, перевитих синьо-жовтою стрічкою.
Нижній шар має діаметр 45 мм і являє собою восьмипроменеву зірку жовтого кольору для почесної відзнаки І ступеня та сірого кольору для почесної відзнаки ІІ, ІІІ ступенів.
Нижня частина почесної відзнаки за допомогою кільця з вушком з'єднується з верхньою частиною - прямокутною колодкою, обтягнутою муаровою стрічкою синього кольору з вузькими смужками жовто-синьо-жовтого кольорів по вертикалі з обох боків.
Розмір колодки - 25х30 мм.
Колодка обрамлена знизу декоративним візерунком, а зверху – планкою з металу жовтого кольору для почесної відзнаки І, ІІ ступенів та сірого для почесної відзнаки ІІІ ступеня.
Зверху колодки на планці жовтого кольору для почесної відзнаки І, ІІ ступенів та сірого для почесної відзнаки ІІІ ступеня великими синіми літерами розміщено напис у два рядки «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД СУМЩИНОЮ». Під цим написом римськими цифрами зазначається ступінь відзнаки – «І», «ІІ», «ІІІ», для почесної відзнаки І, ІІ ступенів цифри жовтого та для почесної відзнаки ІІІ ступеня – сірого кольорів.
Кріплення почесної відзнаки до одягу здійснюється за допомогою застібки із запобіжником, який знаходиться на зворотному боці колодки.
Відзнака виготовляється з металу: мідь або латунь. Відповідно до ступеня нагороди використовується покриття жовтим або сірим металом (позолота та нікелювання).

ЗЗС.jpg
ЗЗС.jpg (41.51 Кб) Переглянуто 2760 разів

Затверджено
Рішення обласної ради шостого скликання
22.11.2013

ОПИС
посвідчення до Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною»


Посвідчення до Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» (далі – посвідчення) являє собою прямокутник розміром 88х128 мм, виготовлений із твердого картону в обкладинці синього кольору, складеного на згин у вигляді книжки.
На лицьовому боці посвідчення розташовується зображення малого Державного Герба України, під яким виконується напис великими друкованими літерами жовтого кольору: «ПОСВІДЧЕННЯ».
Внутрішня площина посвідчення у розгорнутому вигляді виконується з паперу жовто-блакитного кольору з переходом від нижнього до верхнього краю.
У лівій верхній частині внутрішньої площини посвідчення посередині розміщується напис великими друкованими літерами синього кольору: «СУМСЬКА ОБЛАСНА РАДА».
У центрі лівої частини внутрішньої площини посвідчення розміщено зображення Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» відповідного ступеня.
Нижче під цим зображенням посередині розміщується напис синього кольору: «№ _______».
У правій частині внутрішньої площини посвідчення вгорі вносяться відомості у три рядки щодо прізвища, ім’я, по батькові особи, яка нагороджується.
Під цими відомостями посередині друкованими літерами синього кольору в два рядки розташовано написи: «Нагороджений(а) Почесною відзнакою».
Нижче посередині великими друкованими літерами жовтого кольору в два рядки розташовано напис: «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД СУМЩИНОЮ».
Під цим написом друкованими літерами синього кольору зазначається ступінь відзнаки: «І (ІІ або ІІІ) ступеня».
Нижче розміщується напис у два рядки: «Голова Сумської обласної ради» та передбачено місце для підпису, печатки і дати.

ЗЗС_2.jpg
ЗЗС_2.jpg (30.56 Кб) Переглянуто 2760 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей