Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 18:27

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
VI сесія V скликання
РІШЕННЯ
Від 26 жовтня 2006 року № 71-V

Про запровадження обласних відзнак – звання «Почесний громадянин Харківської області» та "Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради» – і затвердження Положень про них

Відповідно статті 4 Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Законом України від 15.07.1997 року № 452/97-ВР, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та статей 4, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення органів місцевого самоврядування Харківської області, обласна рада
Вирішила:
1. Запровадити обласну відзнаку – звання «Почесний громадянин Харківської області".
2. Запровадити обласну відзнаку – «Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради".
3. Затвердити Положення про звання «Почесний громадянин Харківської області» (додається).
4. Затвердити Положення про «Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради» (додається).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (Бервено С.М.).

Голова обласної ради
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 18:37

ЗАТВЕРДЖЕННО
рішенням обласної ради
від 26 жовтня 2006 року № 71-V
(із змінам, внесеними згідно із рішенням обласної ради
від 30.11.2006 р. № 101-V
в редакції рішення від 30.10.2007 р. № 458-V
із змінам, внесеними згідно із рішенням обласної ради
від 26.12.2007 р. № 543-V, від 17.04.2008 р. № 679-V, від 08.05.2008 р. № 758-V,
від 27.08.2009 р. № 1350-V, від 29.10.2009 р. № 1412-V, від 24.02.2010 р. № 1617-V,
в редакції рішення від 14.04.2010 р. № 1668-V
із змінам, внесеними згідно із рішенням обласної ради
від 30.04.2010 р. № 1694-V, від 17.06.2010 р. № 1710-V,
від 17.02.2011 р. № 100-VІ, від 24.10.2013 р. № 874-VІ

ПОЛОЖЕННЯ
про звання «Почесний громадянин Харківської області"


1. Загальні положення

1.1. Звання «Почесний громадянин Харківської області» є найвищою обласною відзнакою, що присвоюється жителям Харківської області, регіонів України, громадянам інших країн в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні. (Підпункт 1.1. пункту 1 в редакції, згідно із рішенням обласної ради від 30.04.2010 р. № 1694-V)
1.2. Звання «Почесний громадянин Харківської області» присвоюється особі за життя лише один раз. Посмертно зазначене звання не присвоюється. (Підпункт 1.2. пункту 1 в редакції, згідно із рішенням обласної ради від 17.06.2010 р. № 1710-V)
1.3. Право присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» належить виключно Харківській обласній раді та присвоюється рішенням обласної ради.
1.4. Звання «Почесний громадянин Харківської області» присвоюється щорічно не більше ніж п’ятьом особам. Якщо протягом календарного року з будь-якої причини рішення про присвоєння звання не приймалось, то кількість кандидатур, яким може бути присвоєно дане звання у наступному році, визначається з урахуванням кандидатур за попередній рік.
1.5. Особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Харківської області» призначається стипендія у розмірі 2,5 мінімальних заробітних плат щомісячно за життя. Нарахування стипендії здійснюється за їх особистою заявою із зазначенням банківських реквізитів та інших необхідних даних. Виплата стипендії проводиться з моменту подання заяви. При відсутності заяви на отримання стипендії нарахування та виплата її не здійснюється. «Виплата стипендії особі, якій присвоєно звання «Почесний громадянин Харківської області», у разі її смерті або за умови настання інших обставин, передбачених цим Положенням, припиняється з місяця, наступного за місяцем, у якому особа померла або виникли зазначені обставини.». (Пункт 1 доповнено підпунктом 1.5. згідно із рішенням обласної ради від 17.06.2010 р. № 1710-V, із змінами згідно із рішенням обласної ради від 17.02.2011 р. № 100-VІ)
1.6. Звання «Почесний громадянин Харківської області» не може бути присвоєно громадянам, які раніше скоїли кримінальний злочин, були засудженими і судимість яких не погашена.
1.7. У разі здійснення особою, якій було присвоєно звання «Почесний громадянин Харківської області», кримінального злочину, за який особу було засуджено і вирок щодо якої вступив у законну силу, питання позбавлення її звання і повернення знаку «Почесний громадянин Харківської області» та посвідчення Почесного громадянина Харківської області вирішуються на пленарних засіданнях обласної ради.

2.Порядок висування кандидатур та перелік документів на присвоєння звання
«Почесний громадянин Харківської області»

2.1. Право висування кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» належить:
2.1.1. Голові Харківської обласної ради.
2.1.2. Голові обласної державної адміністрації.
2.1.3. Постійним комісіям Харківської обласної ради.
2.1.4. Депутатським фракціям та групам Харківської обласної ради.
2.1.5. Органам місцевого самоврядування Харківської області.
2.1.6. Територіальним громадам сіл, селищ, міст області.
2.1.7. Юридичним особам (не залежно від форм власності та напрямку діяльності).
2.1.8. Партійним осередкам районного, міського чи обласного рівня.
2.1.9. Фізичним особам (за умов підтримки їх клопотання юридичними особами, громадськими об’єднаннями чи організаціями тощо).
2.1.10. Трудовим колективам підприємств, установ, організацій Харківського регіону, їх профспілковим комітетам, зборам громадян (за умов підтвердження легітимності зборів колективів, громадян).
2.1.11. Юридичним особам, що знаходяться за межами України.
2.2. Самовисування на звання «Почесний громадянин Харківської області» не розглядаються.
2.3. При висуванні кандидатури до обласної ради подаються клопотання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області».
2.4. Одночасно з клопотанням про присвоєння звання подаються такі документи:
2.4.1. Анкета, яка містить вичерпні біографічні дані про кандидата.
2.4.2. Довідка, яка містить відомості про досягнення особи у сферах діяльності, зазначених у п.п. 1.1. цього Положення.
2.4.3. Обґрунтування особливого вкладу кандидата у розвиток Харківського регіону або визнання його видатних заслуг.
2.4.4. Відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, партійних осередків, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).
2.5. Клопотання про нагородження без подання зазначених документів не розглядаються.
2.6. Матеріали, зазначені у п.п. 2.3., 2.4., мають бути надані до обласної ради у термін до 1 червня кожного року. Клопотання, що надійшли після зазначеного строку, у поточному році не розглядаються.

3. Порядок розгляду матеріалів щодо присвоєння звання
«Почесний громадянин Харківської області»

3.1. Розгляд кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» здійснюється Експертною радою з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області». Засідання Експертної ради є правомочним за умови присутності не менше половини її загального складу. Рішення приймаються більшістю голосів від загального складу Експертної ради.
Персональний склад Експертної ради затверджується рішенням обласної ради. Голова Експертної ради та його заступник обираються на засіданні Експертної ради із числа її членів.
3.2. У разі надходження клопотань більше ніж по п’яти особах Експертна рада рекомендує на розгляд обласної ради лише кандидатури п’яти претендентів.
3.3. Протокол засідання Експертної ради разом з іншими документами розглядається на засіданнях постійних комісій обласної ради та разом з проектом рішення виноситься на розгляд обласної ради.
3.4. Остаточне рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» приймається на пленарних засіданнях обласної ради по кожній кандидатурі окремо більшістю від загального складу обласної ради. Рішення обласної ради про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» набуває чинності з моменту його прийняття.
3.5. Кандидатури, за які не проголосували більшість депутатів від загального складу ради, можуть бути повторно розглянуті на наступній сесії.
3.6. За рішенням ради може бути проведено голосування за весь список претендентів одночасно.
3.7. Робота по узагальненню клопотань про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області», подання їх на розгляд Експертної ради, постійних комісій, президії та пленарного засідання обласної ради, здійснення записів у Книзі Почесних громадян Харківської області покладається на відділ кадрів та нагород виконавчого апарату обласної ради.

4. Посвідчення та знаки Почесного громадянина Харківської області

4.1. Особам, яким присвоюється звання «Почесний громадянин Харківської області», вручається відповідне посвідчення Почесного громадянина Харківської області, диплом Почесного громадянина Харківської області, нагрудний знак «Почесний громадянин Харківської області» і його мініатюра.
4.2. Запис про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» вноситься до Книги Почесних громадян Харківської області, яка постійно зберігається у Харківській обласній раді.
4.3. Церемонія вручення посвідчення Почесного громадянина Харківської області, диплому Почесного громадянина Харківської області, нагрудного знаку «Почесний громадянин Харківської області» і його мініатюри здійснюється головою обласної ради та головою обласної державної адміністрації або їх заступниками, як правило, на урочистостях з нагоди Дня Харківської області. (Підпункт 4.3. пункту 4 в редакції, згідно із рішенням обласної ради від 17.06.2010 р. № 1710-V)

5. Видача дублікатів нагрудного знаку «Почесний громадянин Харківської області»

5.1.У разі втрати або псування нагрудного знаку «Почесний громадянин Харківської області» (його мініатюри) чи посвідчення Почесного громадянина Харківської області дублікати не видаються, крім випадків, коли нагороджений не міг запобігти втраті (псуванню) знака чи посвідчення.
5.2. Дублікати нагрудного знаку «Почесний громадянин Харківської області» чи посвідчення Почесного громадянина Харківської області видаються, відповідно до рішення обласної ради, за кошти нагородженого або безоплатно.

6. Описи та еталонний вигляд посвідчення «Почесний громадянин Харківської області»,
диплому Почесного громадянина Харківської області, нагрудного знаку «Почесний громадянин Харківської області»,
його мініатюри, Книги Почесних громадян Харківської області.

6.1. Нагрудний знак «Почесний громадянин Харківської області» (для закріплення на стрічці), виготовлений із срібла або сплаву міді з позолотою. Розміри по вісям 60 х 56 мм. Знак складається з картушу, оповитого обабіч золотим вінком із стилізованого дубового листя (позолота), оплетеного стрічкою блакитного кольору (емаль). У горішній частині картуша розміщено герб Харківської області (кольорові емалі), під гербом – напис «Почесний громадянин Харківської області» синього кольору (емаль).
6.2. Мініатюра нагрудного знаку «Почесний громадянин Харківської області» (фрачний варіант) виготовлена із срібла або сплаву міді з позолотою. Розміри по вісям 30х30 мм. Знак складається з картушу, оповитому обабіч золотим вінком зі стилізованого дубового листя (позолота), оплетеного стрічкою блакитного кольору (емаль). У горішній частині картуша розміщено герб Харківської області (кольорові емалі). Під гербом – напис «Почесний громадянин Харківської області» синього кольору (емаль).
6.3. Диплом Почесного громадянина Харківської області надрукований на спеціальному папері, форматом 297х420 мм, з орнаментом у слобожанському стилі, виповненому тисненням золотою фольгою. У горішній частині орнаменту вписаний герб Харківської області у золотому вінку зі стилізованого дубового листя, оплетеного стрічкою темно-синього кольору.
6.4. У центральній частині розміщено напис «Диплом», виповнений тисненням золотою фольгою стилізованим шрифтом. Нижче – напис «Звання Почесний громадянин Харківської області присвоєно», потім – місце для заповнення П.І.Б. особи, яка нагороджується, посада, перелік її досягнень, місце для напису «Голова Харківської обласної державної адміністрації», «Голова Харківської обласної ради», для підпису, а також рядки для заповнення дати та номера. (Підпункт 6.4. пункту 6 в редакції, згідно із рішенням обласної ради від 30.04.2010 р. № 1694-V)
6.5. Книга Почесних громадян Харківської області складається з аркушів, надрукованих на спеціальному папері, форматом 297х420 мм, з орнаментом у слобожанському стилі, друкованому бронзовою фарбою. У горішній частині орнаменту вписаний герб Харківської області у золотому вінку зі стилізованого дубового листя, оплетеного стрічкою темно-синього кольору. На одному аркуші можуть бути зроблені записи не більше, як по п`яти особах.
6.6. У центральній частині розміщений напис «Звання Почесний громадянин Харківської області присвоєно», далі – зліва у стовпчик: місце для фото, розміром 6,5х4 см, напроти фото 5 рядків для напису: П.І.Б. особи, її посада, напис «за досягнення…..» та № посвідчення, рядок для запису дати та № рішення обласної ради.
6.7. Обкладинку оправлено шкірою малинового кольору та кутовими орнаментами, карбованими накладками з латуні з позолотою. В центральній частині лицьової сторони книги викарбувано напис «Книга Почесних громадян Харківської області», в нижній частині – напис «Заснована Харківською обласною радою у 2006 році» – все з латуні з позолотою. Книга має дві карбовані застібки.

На титульному листі книги спеціальним шрифтом надруковані кутові орнаменти, напис «Книга почесних громадян Харківської області», у центральній частині – знак «Почесний громадянин Харківської області», а в нижній частині – напис «Заснована Харківською обласною радою у 2006 році».
На зворотній стороні титульного листа книги надруковано спеціальним шрифтом витяг з рішення обласної ради про заснування звання «Почесний громадянин Харківської області» з оригінальним підписом голови обласної ради, скріпленим печаткою обласної ради.
На торці книги міститься напис «КНИГА ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», на зворотному боці обкладинки містяться кутові ніжки-підставки з латуні з позолотою та два кріплення для застібок з ювелірними елементами (латунь з позолотою).
6.8. Посвідчення Почесного громадянина Харківської області, розміром 120х160 мм, у твердій обкладинці, з лицьового боку обтягнене шкірою темно-синього кольору. На лицьовій частині тисненням золотом нанесені герб Харківської області, напис: на одному рядку «Посвідчення», на другому - «Почесний громадянин Харківської області».
6.9. Зі зворотного боку – елементи посвідчення, друковані на спеціальному папері з кольоровою сіткою.
6.10. На лівій частині зворотного боку розміщено повнокольорове зображення знаку «Почесний громадянин Харківської області». Над знаком розміщено напис «Почесний громадянин», під знаком – напис «Харківської області» (написи – синього кольору, стилізованим шрифтом). У нижньому лівому куті розміщене фото Почесного громадянина Харківської області розміром 2,5 см на 3,5 см, засвідчене гербовою печаткою. (Підпункт 6.10. пункту 6 із змінами, згідно із рішенням обласної ради від 24.10.2013 р. № 874-VІ)
6.11. На правій частині – по центру розміщений абрис знаку «Почесний громадянин Харківської області». В горішній частині розміщені: напис «Посвідчення №», три вільних рядки для заповнення прізвища, імені та по батькові особи, написи «присвоєно звання Почесний громадянин Харківської області», «Рішення Харківської обласної ради» № ______ від «_____"________ року ( ___ сесія _____ скликання).

«Голова Харківської обласної ради», підпис.
«Голова Харківської обласної державної адміністрації», підпис. (Підпункт 6.11. пункту 6 в редакції, згідно із рішенням обласної ради від 30.04.2010 р. № 1694-V)
6.12. Посвідчення Почесного громадянина Харківської області, диплом Почесного громадянина Харківської області, нагрудний знак «Почесний громадянин Харківської області», його мініатюра та запис у Книзі Почесних громадян Харківської області мають один реєстраційний номер.

ПГХ.jpg
ПГХ.jpg (15.37 Кб) Переглянуто 5035 разів
ПГХарО.jpg
ПГХарО.jpg (42.27 Кб) Переглянуто 5035 разів
ПГХпосв.jpg
ПГХпосв.jpg (32.27 Кб) Переглянуто 5035 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 18:40

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О
рішенням обласної ради
від 26 жовтня 2006 року № 71-V (71-5-рр)
(VI сесія V скликання)
(із змінами, згідно із рішенням обласної ради:
від 30.10.2007 р. № 458-V (458-5-рр)

П О Л О Ж Е Н Н Я
про заохочувальну відзнаку голови обласної ради “Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради”


1. Загальні положення
1.1. Це положення встановлює порядок нагородження заохочувальною відзнакою голови обласної ради “Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради”.
1.2. Заохочувальна відзнака “Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради” (далі – заохочувальна відзнака) засновується для нагородження за визначні заслуги у розбудові Харківського регіону, розвитку його економічного, науково – технічного, військового, гуманітарного, соціально – культурного потенціалу, вихованні дітей, у захисті державних і регіональних інтересів, піднесенні міжнародного авторитету Харківської області, за благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо Харківщини.
1.3. Заохочувальною відзнакою нагороджуються не більше ніж 100 осіб на рік зазначених у п.п.1.4., 1.5., цього Положення.(підпункт 1.3. із змінами, згідно із рішенням обласної ради від 30.10.2007 р. № 458-V)(р458-5)
1.4. Нагородження заохочувальною відзнакою, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, святкування визначних подій Харківського регіону, професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат окремих осіб, підприємств, установ, організацій тощо.
1.5. Облік і реєстрація заохочувальних відзнак здійснюється відділом кадрів та нагород виконавчого апарату (секретаріату) обласної ради.
2. Порядок висування кандидатур для отримання заохочувальної відзнаки голови обласної ради “Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради”
2.1. Клопотання щодо кандидатур на отримання заохочувальної відзнаки подаються постійними комісіями, установами, організаціями, незалежно від форм власності, органами місцевого самоврядування, підприємствами (об'єднаннями), громадськими організаціями, трудовими колективами, військовими частинами на ім'я голови обласної ради.
2.2. Якщо відзначення цінним подарунком приурочується до ювілейних дат або професійних свят, клопотання про нагородження вносяться, як правило, не пізніше ніж за 15 днів до відповідної дати.
2.3. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:
· відомості щодо особи про її досягнення у сферах діяльності, зазначених у п.п.2.1. цього Положення;
· листок з обліку кадрів, у якому зазначаються трудова діяльність особи, а також відомості про відзнаки цієї особи, яка представляється до нагородження (відзначення), засвідчений підписом керівника за основним місцем роботи для працюючих із зазначенням повної адреси цієї особи та скріплений відповідною печаткою;
· копії документів, що посвідчують нагородження іншими відзнаками, в тому числі й відомчими.
Клопотання про відзначення заохочувальною відзнакою без подання зазначених документів, не розглядаються.
2.4. Документи зазначені у п.п.2.3. цього Положення, які внесено з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс клопотання про відзнаку, із супровідним листом.
3. Порядок нагородження та вручення заохочувальної відзнаки голови обласної ради “Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради”
3.1. Нагородження заохочувальною відзнакою голови обласної ради “Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради” здійснюється розпорядженням голови обласної ради.
3.2. Заохочувальна відзнака вручається головою Харківської обласної ради або, за його дорученням, заступниками голови обласної ради під час урочистостей.

Заступник голови обласної ради С. Чернов

podarunok.jpg
podarunok.jpg (18.22 Кб) Переглянуто 5032 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 18:44

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ХХІІ сесія IV скликання
Р І Ш Е Н Н Я
Від 28 грудня 2004 року

Про Почесну відзнаку Харківської обласної ради "Слобожанська слава"

З метою відзначення громадян України, трудових колективів підприємств, установ, організацій, а також громадян інших держав за визначні заслуги у розбудові Харківського регіону, його економічної, науково-технічної, військової, гуманітарної, соціально-культурної сфер, вихованні дітей, захисті державних і регіональних інтересів, піднесенні міжнародного авторитету області, за благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо Харківщини обласна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Заснувати Почесну відзнаку Харківської обласної ради "Слобожанська слава".
2. Затвердити Положення про Почесну відзнаку Харківської обласної ради "Слобожанська слава" (додається). (22-4/4-ПЛ)
3. Виконавчому апарату (секретаріату) обласної ради забезпечити виготовлення Почесних відзнак Харківської обласної ради "Слобожанська слава".
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з політико-правових питань, депутатської діяльності та місцевого самоврядування (Вінник А.І.).

Заступник голови обласної ради О. Колєснік
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 18:46

Додаток
до рішення обласної ради
від 28 грудня 2004 року (р22-4-4)
(ХХІІ сесія IV скликання)
(із змінами згідно із рішенням від 25 липня 2006 року № 56-V (р56-5);
від 30.11.2006 року № 106-V (р106-5)
від 30.10.2007 року № 458-V (р458-5)

Положення про Почесну відзнаку Харківської обласної ради "Слобожанська слава"

1. Почесна відзнака Харківської обласної ради "Слобожанська слава" (з мініатюрою) засновується для нагородження за визначні заслуги у розбудові Харківського регіону, його економічної, науково-технічної, військової, гуманітарної, соціально-культурної сфер, вихованні дітей, у захисті державних і регіональних інтересів, піднесенні міжнародного авторитету Харківської області, за благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо Харківщини (описи – додатки 1,2 - додаються). (22-4/4-ПЛ-1), (22-4/4-ПЛ-2)
2. Нагородження проводиться за розпорядженням голови обласної ради за поданням постійних комісій обласної ради.
3. Клопотання про нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради "Слобожанська слава" подаються гласно, за ініціативою постійних комісій, установ, організацій, незалежно від форм власності, органів місцевого самоврядування, підприємств (об'єднань), громадських організацій, трудових колективів, військових частин.
4. Почесною відзнакою Харківської обласної ради „Слобожанська слава” нагороджується не більше ніж 100 осіб, зазначених у пунктах 9, 10 цього Положення. (Положення доповнено пунктом 4 згідно із рішенням від 25 липня 2006 року № 56-V (р56-5), із змінами згідно рішення обласної ради від 30 листопада 2006 року № 106-V (р106-5), від 30 жовтня 2007 року № 458-V (р458-5)
5. Особу, трудовий колектив підприємства, установи чи організації може бути нагороджено Почесною відзнакою один раз. (Положення доповнено пунктом 5 згідно із рішенням від 25 липня 2006 року № 56-V (р56-5)
6. Якщо нагородження приурочується до ювілейних дат або професійних свят клопотання про нагородження вносяться, як правило, не пізніше ніж за 15 днів до відповідної дати.
Клопотання про нагородження, внесені пізніше зазначеного строку, не розглядаються. (Положення доповнено пунктом 6 згідно із рішенням від 25 липня 2006 року № 56-V (р56-5)
7. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:
- відомості щодо особи про її досягнення у сферах діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення та у пункті 4 цього Положення щодо трудового колективу підприємства, установи, організації;
- листок з обліку кадрів, у якому зазначаються трудова діяльність особи, а також відомості про відзнаки цієї особи, яка представляється до нагородження, засвідчений підписом керівника за основним місцем роботи для працюючих із зазначенням повної адреси цієї особи та скріплений відповідною печаткою;
- копії документів, що посвідчують нагородження іншими відзнаками, в тому числі й відомчими.
Клопотання про нагородження без подання зазначених документів, не розглядаються. (Положення доповнено пунктом 7 згідно із рішенням від 25 липня 2006 року № 56-V (р56-5)
8. Документи, зазначені у пункті 7 цього Положення, внесені з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс клопотання про нагородження із супровідним листом.(Положення доповнено пунктом 8 згідно із рішенням від 25 липня 2006 року № 56-V (р56-5)
9. Почесною відзнакою Харківської обласної ради "Слобожанська слава" нагороджуються громадяни України, трудові колективи підприємств, установ, організацій за особистий внесок в одну із сфер діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення.
10. Почесною відзнакою Харківської обласної ради "Слобожанська слава" можуть бути нагороджені громадяни інших держав.
11. У трудовій книжці особи, відзначеної Почесною відзнакою Харківської обласної ради "Слобожанська слава", робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.
12. Разом з Почесною відзнакою Харківської обласної ради "Слобожанська слава" нагородженому вручається посвідчення.
13. Облік і реєстрація Почесних відзнак Харківської обласної ради „Слобожанська слава” здійснюється відділом кадрів та нагород управління організаційно-правової та кадрової роботи виконавчого апарату (секретаріату) обласної ради. (Пункт 13 в редакції згідно із рішенням від 25 липня 2006 року № 56-V (р56-5)
14. Почесна відзнака Харківської обласної ради "Слобожанська слава" вручається головою Харківської обласної ради або, за його дорученням, заступниками голови обласної ради в урочистій обстановці.
Вручення Почесної відзнаки Харківської обласної ради "Слобожанська слава", як правило, приурочується до загальнодержавних свят, святкування визначних подій Харківського регіону, професійних свят, ювілейних та пам'ятних дат окремих осіб, підприємств, установ, організацій тощо.

Заступник голови обласної ради В. Зорченко

сл_сл.jpg
сл_сл.jpg (41.17 Кб) Переглянуто 5032 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 18:47

Додаток 1
до Положення про Почесну відзнак
у Харківської обласної ради "Слобожанська слава" (22-4/4-ПЛ)

О П И С
Почесної відзнаки Харківської обласної ради "Слобожанська слава"


Почесна відзнака Харківської обласної ради "Слобожанська слава" має форму восьмипроменевої зірки.
Кожний промінь зірки виділений чіткою гранню. У центрі зірки розміщено круглий медальйон, покритий
малиновою емаллю, у центрі якого герб Харківської області, виконаний емаллю. Поле герба зелене.
Усі зображення рельєфні. У верхній частині медальйона, над колом, - напис "Слобожанська слава ".
На зворотному боці відзнаки – застібка для прикріплення мініатюри до одягу.
Розмір зірки між протилежними кінцями променів – 52 мм.
Виготовляється із срібла 925-ї проби.

Заступник голови обласної ради В. Зорченко

slob_slava.jpg
slob_slava.jpg (31.2 Кб) Переглянуто 5032 разів

Додаток 2
до Положення про Почесну відзнаку
Харківської обласної ради "Слобожанська слава" (22-4/4-ПЛ)

О П И С
Мініатюри Почесної відзнаки Харківської обласної ради "Слобожанська слава"


Мініатюра Почесної відзнаки Харківської обласної ради "Слобожанська слава" має форму
восьмипроменевої зірки. Кожний промінь зірки виділений чіткою гранню. У центрі зірки розміщено
круглий медальйон, покритий малиновою емаллю, у центрі якого герб Харківської області, виконаний емаллю.
Поле герба зелене. Усі зображення рельєфні. У верхній частині медальйона, над колом, - напис "Слобожанська слава ".
Мініатюра за допомогою дужки та кільця з’єднується з фігурною колодкою, обтягнутою стрічкою.
Стрічка колодки муарова. На зворотному боці відзнаки – застібка для прикріплення мініатюри до одягу.
Розмір зірки між протилежними кінцями променів – 35 мм.
Розмір колодки: висота – 24 мм, ширина – 22 мм.

Заступник голови обласної ради В. Зорченко

slob_slava2.jpg
slob_slava2.jpg (15.62 Кб) Переглянуто 5032 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 18:50

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
XX сесія V скликання
Р І Ш Е Н Н Я
Від 30 жовтня 2007 року № 457-V

Про заснування відзнак Харківської обласної ради і затвердження Положення про них

З метою відзначення та заохочення трудових колективів, громадських організацій, окремих осіб за значні успіхи у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, спрямовані на розвиток Харківського регіону, за сприяння розвитку місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадську діяльність на благо Харківщини обласна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Заснувати відзнаки Харківської обласної ради: Грамота Харківської обласної ради та Подяка голови Харківської обласної ради.
2. Затвердити Положення про відзнаки Харківської обласної ради (додається). (р457_5_д)
3. Доручити голові обласної ради видавати розпорядження про нагородження Грамотою Харківської обласної ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (Бервено С.М.).

Голова обласної ради В.Салигін

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О
рішенням обласної ради
від 30 жовтня 2007 року 457-V (457-5-рр)
(ХХ сесія V скликання)
(із змінам, внесеними згідно із рішенням обласної ради
від 05.03.2013 р. № 681-VІ)
від 24.10.2013 р. № 875-VІ)

П О Л О Ж Е Н Н Я
про Грамоту Харківської обласної ради та Подяку голови Харківської обласної ради


Цим Положенням встановлюється порядок представлення і нагородження Грамотою Харківської обласної ради та оголошення Подяки голови Харківської обласної ради.

1. Загальні положення
1.1. Грамота Харківської обласної ради є формою відзначення та заохочення трудових колективів, громадських організацій, окремих осіб за значні успіхи у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, сприяння розвитку місцевого самоврядування, за високий професіоналізм, активну громадську діяльність, за вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або інших заслуг перед Харківщиною та Україною.
1.2. Подяка голови Харківської обласної ради (далі – Подяка) є формою заохочення окремих громадян, працівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, об`єднань громадян, творчих та інших спілок області, які своєю працею зробили вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, виявили високий професіоналізм та ініціативу.
1.3. Грамотою відзначаються трудові колективи, окремі громадяни, працівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій всіх форм власності, об`єднань громадян, творчих та інших спілок області.
1.4. Відзначення Грамотою та Подякою проводиться за ініціативою голови обласної ради, його заступників, за поданням постійних комісій обласної ради, органів місцевого самоврядування, голів місцевих державних адміністрацій, установ та організацій усіх форм власності із зазначенням заслуг трудового колективу чи окремої особи.
1.5. Придбання пам’ятних знаків та атрибутів для виготовлення відзнак здійснюється у межах коштів, передбачених для реалізації відповідних заходів, за наявності фінансових ресурсів. (Розділ 1 Положення доповнено пунктом 1.5. згідно із рішенням обласної ради від 05.03.2013 року № 681-VІ набирає чинності з 01.04.2013 року)
2. Порядок представлення до нагородження Грамотою та оголошення Подяки
2.1. У поданні про нагородження Грамотою або заохочення Подякою відображаються:
- характеристика, із зазначенням конкретних виробничих, наукових та інших досягнень, зазначених у пунктах 1.1. та 1.3. цього Положення щодо особи, або інформація про виробничі досягнення трудового колективу підприємства, установи, організації, що стали підставою для порушення клопотання;
- біографічні відомості, в яких зазначаються трудова діяльність та відомості про попередні відзнаки і заохочення представленого до відзначення.
Подання про нагородження підписується керівником відповідного органу та скріплюється печаткою. При недотриманні зазначених вимог подання про нагородження не розглядаються. (Пункт 2.1 Положення в редакції рішення обласної ради від 24.10.2013 року № 875-VІ)
2.2. Матеріали про відзначення Грамотою або заохочення Подякою подаються до обласної ради не пізніше як за два тижні до ювілею, професійного свята чи знаменної дати.
2.3. У разі недотримання вимог пунктів 2.1. та 2.2. цього Положення, документи повертаються посадовій особі чи органу, який їх надіслав.
2.4. Особи, що представляються до нагородження Грамотою та до заохочення Подякою повинні, як правило, мати трудовий стаж у даному колективі не менше 3 років.
2.5. Рішення про відзначення Грамотою або заохочення Подякою приймається головою обласної ради і оформлюється розпорядженням.
2.6. Разом із Грамотою нагородженому вручається пам’ятний знак. (Розділ 2 Положення доповнено пунктом 2.6. згідно із рішенням обласної ради від 05.03.2013 року № 681-VІ набирає чинності з 01.04.2013 року)
2.7. Відзначення повторно Грамотою Харківської обласної ради може бути проведено не раніше як через три роки, висловлення Подяки – не раніше як через рік.
2.8. Облік і реєстрація Грамот та Подяк здійснюється відділом кадрової роботи та нагород виконавчого апарату обласної ради. (Пункт 2.7 Положення в редакції рішення обласної ради від 05.03.2013 року № 681-VІ набирає чинності з 01.04.2013 року)
3. Порядок вручення Грамоти та Подяки
3.1. Вручення Грамоти та Подяки здійснюється головою обласної ради, його заступниками або уповноваженою ним особою в урочистій обстановці. Нагородженому вручається Грамота або Подяка за підписом голови обласної ради.
3.2. Вручення Грамоти та Подяки приурочується до загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ, організацій тощо.
3.3. У трудовій книжці особи, відзначеної Грамотою або заохоченої Подякою, за місцем роботи кадровою службою робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

Заступник голови обласної ради С.Чернов

грамотаХОР.jpg
грамотаХОР.jpg (16.15 Кб) Переглянуто 5032 разів
грам_знак.jpg
грам_знак.jpg (11.81 Кб) Переглянуто 5032 разів
подХОР.jpg
подХОР.jpg (22.91 Кб) Переглянуто 5032 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Харківської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 06 лютого 2021, 19:31

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
X сесія XXIII скликання
Р І Ш Е Н Н Я
(із змінами згідно із рішеннями обласної ради:
від 25.07.2006 р. № 57-V (р57-5);
від 30.10.2007 р. № 458-V (р458-5);
від 25.04.2013 р. № 743-V (743-6);
Від 28.12.99

Про відзнаки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради

З метою відзначення та заохочення трудових колективів підприємств, установ, організацій всіх форм власності, громадських організацій, окремих громадян, які досягли визначних успіхів у виробничій, державній, науковій, військовій, творчій та інших сферах діяльності, сприянні розвитку місцевого самоврядування, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей регіону, держави, обласна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Вважати за необхідне заснування відзнак Харківської обласної державної адміністрації й обласної ради: Почесної грамоти і Подяки.
2. Доручити голові Харківської обласної державної адміністрації О.Дьоміну та голові обласної ради В.Тяглу за узгодженням з президією обласної ради підписати спільне розпорядження про Положення про відзнаки Харківської обласної державної адміністрації та обласної ради.
3. Кількість осіб та трудових колективів підприємств, установ та організацій, які можуть бути відзначені Почесною грамотою або Подякою Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради визначається залежно від коштів, передбачених щорічно на ці відзнаки, але не може бути більшою ніж 1500. {рішення доповнено пунктом 3 згідно із рішенням обласної ради від 25.07.2006 р. № 57-V (р57-5) набирає чинності з 01.01.2007 р.; пункт 3 із змінами, згідно із рішенням обласної ради від 30 жовтня 2007 року № 458-V (р458-5) }
4. Фінансування придбання атрибутів для виготовлення відзнак здійснюється Харківською обласною радою за рахунок коштів обласного бюджету. (рішення доповнено пунктом 4 згідно із рішенням обласної ради від 25.07.2006 р. № 57-V (р57-5); в редакції рішення обласної ради від 25.04.2013 року № 743-VІ)
5. Обласній державній адміністрації при формуванні обласного бюджету щорічно передбачати кошти для придбання атрибутів для виготовлення зазначених відзнак. (пункт 3 рішення в редакції рішення обласної ради від 25.07.2006 р. № 57-V (р57-5) набирає чинності з 01.01.2007 р.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради А.Вінника.

Голова обласної ради В.Тягло

АТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради
від 25 лютого 2000 року № 184/8

ПОЛОЖЕННЯ
про відзнаки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради


Відзнаками Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради є Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради і Подяка голови Харківської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної ради.

Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради
Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради (далі – Почесна грамота) є формою відзначення та заохочення трудових колективів, громадських організацій, окремих осіб, які досягли високого професіоналізму і значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, сприянні розвитку місцевого самоврядування, внесли вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги перед Харківщиною та Україною незалежно від отриманих ними державних нагород.
Почесною грамотою відзначаються трудові колективи, окремі громадяни, працівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій всіх форм власності, об’єднань громадян, творчих та інших спілок області.
Відзначення Почесною грамотою проводиться за поданням управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, обласних установ та організацій усіх форм власності із зазначенням заслуг трудового колективу чи окремої особи.
Ініціювати відзначення Почесною грамотою також можуть голова обласної державної адміністрації та голова обласної ради, їх заступники, президія та постійні комісії обласної ради.
До подання про відзначення Почесною грамотою додаються відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення трудових колективів, підприємств, установ, організацій та окремих осіб і біографічна довідка, підписана керівником відповідної структури.
Рішення про відзначення Почесною грамотою приймається головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради (або особами, які виконують їх обов’язки) і оформляється спільним розпорядженням.
Разом з Почесною грамотою нагородженому вручається пам’ятний знак.
Відзначення Почесною грамотою може бути проведено повторно не раніше, як через три роки.
Облік і реєстрація Почесних грамот здійснюється відділом кадрової роботи та державної служби апарату обласної державної адміністрації.
У трудовій книжці особи, відзначеної Почесною грамотою, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.
Вручення Почесної грамоти, пам’ятного знака здійснюється головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради, їх заступниками або уповноваженими ними особами в урочистій обстановці. Вручення Почесної грамоти доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ, організацій тощо.

Подяка голови Харківської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної ради
Подяка голови Харківської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної ради (далі – Подяка) є відзнакою та заохоченням працівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, які своєю працею зробили вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, виявили високий професіоналізм та ініціативу.
Подякою відзначаються окремі громадяни, працівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, інших господарських структур, об’єднань громадян, творчих та інших спілок області тощо.
Відзначення Подякою проводиться за поданням місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ та організацій усіх форм власності.
Ініціювати відзначення Подякою також можуть голова обласної державної адміністрації та голова обласної ради, їх заступники, президія та постійні комісії обласної ради.
До подання про відзначення Подякою додаються відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення за які особа представляється до відзначення та біографічна довідка, підписана керівником відповідної структури.
Рішення про відзначення Подякою приймається головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради або особами, які виконують їх обов’язки, і оформляється спільним розпорядженням.
Особи, які відзначені Подякою, можуть бути представлені повторно до неї не раніше як через рік.
Облік і реєстрація Подяк здійснюється відділом кадрової роботи та державної служби апарату обласної державної адміністрації.
У трудовій книжці особи, відзначеної Подякою, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.
Вручення Подяки здійснюється головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради, їх заступниками або уповноваженими ними особами в урочистій обстановці.

ПГХОДА.jpg
ПГХОДА.jpg (36.13 Кб) Переглянуто 5032 разів
ПГзнак.jpg
ПГзнак.jpg (12.44 Кб) Переглянуто 5032 разів
подХОДА.jpg
подХОДА.jpg (21.14 Кб) Переглянуто 5032 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron