Відзнаки Полтавської обласної ради

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Полтавської обласної ради

Повідомлення SHPARIVNYK.UA » 17 березня 2015, 05:26

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням п’ятої сесії
двадцять третього скликання
від «12» лютого 1999 року

Зі змінами, внесеними
рішеннями шістнадцятої сесії двадцять третього
скликання від 15.02.2001р., четвертої сесії
четвертого скликання від 24.12.2002р. та
вісімнадцятої сесії четвертого скликання від 23.03.2005р.

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну Грамоту обласної ради


1. Почесною Грамотою обласної ради нагороджуються:

депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування за активну участь у громадському житті, вагомий внесок у виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст;

громадяни України за особисті заслуги у розбудові демократичної держави, в економічній, гуманітарній, науково-технічній та соціально-культурній сферах, активну громадську, благодійну, милосердну діяльність на благо держави та своїх співвітчизників, за мужність і відвагу, виявлені при врятуванні людей і матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха, за високі показники у бойовій підготовці;

іноземних громадян за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування в області.

2. Представлення до нагородження Почесною Грамотою обласної ради проводиться за ініціативою голови обласної ради, заступника голови обласної ради, постійних комісій та президії обласної ради, депутатів обласної ради та за поданням місцевих рад.

Обґрунтоване клопотання про нагородження Почесною Грамотою подається органами місцевого самоврядування до обласної ради за 30 днів до конкретної дати (ювілею, професійного свята, іншого заходу).

3. Нагородження Почесною Грамотою обласної ради проводиться за розпорядженням голови обласної ради.

4. Вручення Почесної Грамоти обласної ради проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності в обласній раді, міських, районних, селищних, сільських радах, у трудових колективах. Військовослужбовцям, як правило, Почесна Грамота вручається у військових частинах.

Почесну Грамоту обласної ради разом з нагрудним знаком вручають голова обласної ради, заступник голови обласної ради, а також голови міст обласного значення та голови районних рад.

5. Знак Почесної Грамоти обласної ради носять на правій стороні грудей.

6. У трудовій книжці особи, удостоєної відзнаки, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.

Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

7. Нагородженому почесною Грамотою обласної ради за особливий внесок у розвиток місцевого самоврядування та в зв’язку з ювілеєм або з іншими визначними подіями може вручатися іменний годинник голови обласної ради.

8. Нагородження Почесною Грамотою протягом поточного скликання обласної ради може бути проведене лише один раз.ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням п’ятої сесії
двадцять третього скликання
від «12» лютого 1999 року

З доповненням, внесеним рішенням
десятої сесії четвертого скликання від 24.12.2003р.

ПОЛОЖЕННЯ
про Подяку обласної ради


Подяка обласної ради оголошується особам за їх активну участь у громадському житті області, сумлінне виконання доручень керівництва обласної ради по організаційному, правовому, інформаційному, матеріально-технічному забезпеченню діяльності ради, її постійних комісій, депутатів, за сприяння взаємодії обласної ради з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування, трудовим і творчим колективам за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, досягнення високих виробничих показників.

Представлення до оголошення Подяки проводиться за ініціативою керівництва обласної ради, її президії, постійних комісій, депутатів обласної ради за 30 календарних днів до конкретної дати (ювілею, професійного свята, іншого заходу).

Подяка оголошується за розпорядження голови обласної ради.

Оголошення Подяки обласної ради проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності в обласній раді, міських, районних, селищних, сільських радах, у трудових колективах.

Посвідчення «Подяка» вручають голова обласної ради, заступник голови обласної ради, голови районних рад, міські, селищні та сільські голови.

У трудовій книжці особи, що удостоєна Подяки, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера відповідного розпорядження.

Подяка може виноситься неодноразово.ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням десятої сесії обласної ради
четвертого скликання від «24» грудня 2003 року

ПОЛОЖЕННЯ
про Грамоту обласної ради


1. Грамота обласної ради є відзнакою обласної ради за заслуги перед полтавською громадою. Грамота обласної ради це нижча нагорода відносно Почесної Грамоти обласної ради і вища відносно Подяки обласної ради.

2. Грамотою обласної ради нагороджується: депутата місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, громадяни України за особисті заслуги в економічній, гуманітарній, науково-технічній та соціально-культурній сферах, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, високі показники у бойовій підготовці та інше.

3. Представлення до нагородження Грамотою обласної ради проводиться за ініціативою голови обласної ради, заступника голови обласної ради, постійних комісій обласної ради, депутатів обласної ради та за поданням місцевих рад. Обґрунтоване клопотання про нагородження Грамотою обласної ради подається до обласної ради за 30 днів до конкретної дати (ювілею, професійного свята, іншого заходу).

4. Нагородження Грамотою обласної ради проводиться за розпорядженням голови обласної ради.

5. Вручення Грамоти обласної ради проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності головою обласної ради, заступником голови обласної ради, головами постійних комісій обласної ради, а також головами міст обласного значення та головами районних рад.

6. Нагородження Грамотою протягом поточного скликання обласної ради може бути проведене лише один раз.
Приєднані файли
2.jpg
2.jpg (44.4 Кб) Переглянуто 2410 разів
SHPARIVNYK.UA
 
Повідомлення: 209
З нами з: 06 січня 2011, 00:51
Звідки: Полтава

Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron