Український триколор

Прапори, знамена, штандарти, хоругви

Український триколор

Повідомлення Косовиця » 26 грудня 2016, 11:28

Черговий варіант прапора. Бачив в інтернеті обговорення українського триколора. Але не подібний до російського чи сербського - а з додаванням чорної смуги.
Про чорний автор написав таке: "Чому? Чому чорний колір? Чорний колір то колір нашої землі української. Землі за яку билися і свої і чужі. Тисячі людей, сотні тисяч людей полягли за цю землю. Може вона варта того, щоб її вшанувати хоч в прапорі? Обробляти ж її ніхто не хоче. Земля яка дарує багато ресурсів. Головний з них то пшениця, соняшник, ячмінь, ріпак, зрештою мед… І ці ресурси навічно наші. Це не нафта яка може закінчитися. Тому колір посередині такий. І на останок – “водяний” колір – себто наш з Вами Дніпр, наші з Вами Азов і Чорне море… І багато інших річок і карпатських озер!"

в цілому думка цікава ія такого ще не бачив

прапор.jpg
той самий триколор
прапор.jpg (1.95 Кб) Переглянуто 27544 разів
Косовиця
 
Повідомлення: 10
З нами з: 24 грудня 2016, 00:49

Re: Український триколор

Повідомлення TheDarkMax2 » 26 грудня 2016, 19:20

Це прапор підросійської Слобідської України (прапор сучасного острогозького козацтва).
Зображення
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Український триколор

Повідомлення Косовиця » 26 грудня 2016, 20:07

TheDarkMax2 написав:Це прапор підросійської Слобідської України (прапор сучасного острогозького козацтва).


ну це як сказати - такий прапор ще в місті під Берліном є (здається там) наш сучасний прапор десь в Нідерландах трапляється.... так шо цей прапор автор взяв мабуть не з остр козацтва - може він взагалі не знаєщо є такий - бо кольори мають властивість повторюватись

просто сама ідея мене зацікавила - він чітко написав що є кожний колір - і вони дійсно шось значать
Косовиця
 
Повідомлення: 10
З нами з: 24 грудня 2016, 00:49

Re: Український триколор

Повідомлення Косовиця » 26 грудня 2016, 20:12

там ще ціла збірка у автора на ту тему
Косовиця
 
Повідомлення: 10
З нами з: 24 грудня 2016, 00:49

Re: Український триколор

Повідомлення TheDarkMax2 » 27 грудня 2016, 08:30

Зображення
Як я розумію, воно перебуває під значним впливом донського козацтва.
Звідти ідея триколору (замінили на донському прапорі червоний на чорний); якісь "станиці", яких, на скільки я знаю, в регіоні ніколи не було; форма; круг замість ради тощо.
Острогожское Станичное Казачье Общество. Общественная организация зарегистрирована и действует на территории района со 02.09.2008 года.

Как рассказал в беседе избранный на Казачьем Круге атаман Бурцев Иван Ефимович, Острогожское Станичное Казачье Общество входит в состав Воронежского Отдельного Казачьего Общества Центрального Казачьего Войска (ВОКО-ЦКВ). Ныне состоит из 4 хуторов: х. Урывский, х. Коротоякский, х. Песовский, х. Рыбинский. В состав Общества ныне входят 57 чел.
Зображення
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Український триколор

Повідомлення TheDarkMax2 » 27 грудня 2016, 09:14

ЗображенняЗображення
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Український триколор

Повідомлення TheDarkMax2 » 27 грудня 2016, 09:21

До речі, про Острогозьке козацтво. Це спотворення з часом: на корогві слобідського черкаського полку був Саваоф (Бог-Отець), а не Ісус. Але образ малознайомий загалу, тому нині на прапорі саме Бог-Син.

Процитую дисертацію Журавльова Дениса Володимировича на тему "ВІЙСЬКОВА СПРАВА В СЛОБІДСЬКИХ КОЗАЦЬКИХ ПОЛКАХ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XVII-ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ XVІІI CT.":
Що стосується зображень на прапорах, то це дійсно були зображення святих (взагалі характерні для XVII ст. і більш ранніх часів) ... , а на полковому прапорі Острогозького полку 30-х pp. XVIII ст. - навіть зображення Бога-Отця (Саваофа)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Український триколор

Повідомлення TheDarkMax2 » 27 грудня 2016, 09:33

Цікаво, що слобідське українське козацтво в РФ долучили до "Центрального Війська". Тобто до історично безкозачої Великоросії.
Немає ніякого окремого Слобідського, Слобожанського, Воронезького чи Білгородського війська.
Действующий Устав утвержден приказом Министерства регионального развития Российской Федерации 8 августа 2011 года № 391. Войсковое казачье общество создано (сформировано) путём объединения казачьих обществ, осуществляющих свою деятельность на территории Белгородской, Брянской[1], Владимирской, Воронежской, Ивановской[2], Калужской, Костромской, Курской, Липецкой, Московской, Орловской, Рязанской, Смоленской, Тамбовской, Тверской, Тульской, Ярославской областей и г. Москвы.

При цьому Дон та Кубань окремо існують. Звісно, можна списати це на умовну неперервність козаччини на "Югоросії", якої не було на північ від Харкова, але усе одно мішати слобідських черкас з якимись міфічними смоленськими козаками, як на мене, неправильно.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Український триколор

Повідомлення Косовиця » 28 грудня 2016, 11:18

я не те щоб захищаю автора... Але - Ви думаєте він дійсно брав натхнення з руского козацтва? Я правда не певен. Може ми шукаємо зраду там де її нема? Бо яж кажу є такий самий триколор в Нідерландах і наш сучасний прапор в Брандебурзі - я думаю це нічого не означає
Косовиця
 
Повідомлення: 10
З нами з: 24 грудня 2016, 00:49

Re: Український триколор

Повідомлення TheDarkMax2 » 28 грудня 2016, 13:25

Я нікого не звинувачую. Я просто кажу, що це прапор лише одного регіону Великої України.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Український триколор

Повідомлення Косовиця » 28 грудня 2016, 13:47

то так. але трактування кольорів дуже цікаве у автора
Косовиця
 
Повідомлення: 10
З нами з: 24 грудня 2016, 00:49

Re: Український триколор

Повідомлення TheDarkMax2 » 25 травня 2023, 12:58

TheDarkMax2 написав:Як я розумію, воно перебуває під значним впливом донського козацтва.
Звідти ідея триколору (замінили на донському прапорі червоний на чорний); якісь "станиці", яких, на скільки я знаю, в регіоні ніколи не було; форма; круг замість ради тощо.
Підозрюю, що чорний колір був обраний тому, що Вороніж і Білгород - це "Чорнозем'я Росії". Герб Острогозька не має чорної барви: там поєднання зеленого і золотого.
До речі, це козацьке знамено стало основою для прапора жартівливої "Білгородської Народної Республіки".
P.S. Дуже вдале поєднання кольорів. Радий, що "беенерівці" використали саме його.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків


Повернутись в Вексилологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей