Віртуальні історичні міста

Події, факти і коментарі

Віртуальні історичні міста

Повідомлення plua.info » 07 березня 2017, 02:12

Міська історія багатогранна, це не сухі статистичні дані про кількість населення і скупий хронограф основних подій. Міста – це насамперед люди, які творили історію того чи іншого міста. Вони жили, працювали, кохали і тим самим творили історію і майбутнє для нас. З кожним роком наші міста і містечка втрачають свою неповторну ауру, зникають історичні будівлі. Ми ставим за завдання зберегти у віртуальній пам’яті образи тих містечок ХІХ-ХХ ст., в я ких ми живемо і які вже безповоротно пішли в небуття.
Інформаційна платформа «Віртуальні історічні міста» має на меті максимально повно зібрати і відтворити образ міст і містечок України. На нашу думку найкраще таку платформу реалізовувати у формі сайту. Одним з ключових елементів цього сайту має стати інтерактивна мапа давніх історичних будівель і об’єктів. Завдяки цьому до сучасної мапи буде прив’язано давні споруди (як досі існуючі, так і вже зниклі), до цих споруд – об’єкти (житлові будинки, кнайпи, кінотеатри, лікарні, магазини, тощо). Кожна споруда буде містити максимально повний опис з додаванням іконографічного та іншого матеріалу.
Окрім того для кожного міста заплановано вести окремі блоги, де кожен охочий зможе розмістити статтю з певних питань чи проблем міської історії.
Завдяки інформаційній платформі можна також буде зосередити в одному місці книги з історії міст, відеофільми, сімейні фотоальбоми мешканців, тощо.
Хто зацікавлений у співпраці, зголошуйтеся на електронну пошту: plua.info@gmail.com

+380989465975, +380937600071
Сторінка проекту Віртуальні історчні міста: http://pl-ua.info/v-mista-ua/
plua.info
 
Повідомлення: 1
З нами з: 19 лютого 2017, 21:15

Повернутись в Новини й оголошення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron