Відомчі відзнаки Міністерства охорони здоров’я України

Відзнаки, медалі та почесні звання

Відомчі відзнаки Міністерства охорони здоров’я України

Повідомлення ABG » 14 січня 2010, 22:23

На http://www.ovu.com.ua/articles/1222-pro ... noyi-vidzn:

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.04.2009 № 291
Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров’я України —
нагрудного знака «Хрест Пантелеймона Цілителя»


ОПИС відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров’я України —
нагрудного знака «Хрест Пантелеймона Цілителя»
Відомча заохочувальна відзнака Міністерства охорони здоров’я України — нагрудний знак «Хрест Пантелеймона Цілителя» виготовляється із жовтого металу і має форму прямого рівностороннього хреста з розбіжними сторонами і увігнутими досередини кінцями, залитими червоною емаллю. У центрі хреста розташовано круглий медальйон із зображенням анфас Пантелеймона Цілителя. Медальйон має обідок червоної емалі з написом по колу «Arte et humanite, labore et scientіa» («Вмінням і людяністю, працьовитістю та знаннями»). З країв хрест обрамлено білим емалевим обідком і декоративними пружками.
Між сторонами хреста вміщено рослинний декоративний орнамент, прикрашений штучним камінням.
Усі зображення і написи — рельєфні, пружки хреста, медальйона — жовтого металу.
Діаметр нагрудного знака — 55 мм.
Зворотний бік нагрудного знака плоский із застібкою для кріплення знака до одягу та вигравіруваним порядковим номером.

MOZ_Pantel.JPG
MOZ_Pantel.JPG (23.84 Кб) Переглянуто 11908 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12734
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства охорони здоров’я України

Повідомлення Mykola Chmyr » 15 січня 2010, 11:05

Красиво, нічого не скажеш...
Гламур кермує!
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3973
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відомчі відзнаки Міністерства охорони здоров’я України

Повідомлення ABG » 04 січня 2011, 16:39

Додаю текст наказу:

Наказ Міністерства охорони здоров'я України
від 30 квітня 2009 року N 291

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров'я України - нагрудного знака "Хрест Пантелеймона Цілителя"

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2009 р. за N 386/16402
Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки", з метою заохочення працівників, які сприяли розвитку галузі охорони здоров'я, за особисті вагомі внески в розвиток і зміцнення галузі та високу професійну майстерність НАКАЗУЮ:
1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства охорони здоров'я України - нагрудний знак "Хрест Пантелеймона Цілителя".
2. Затвердити (додаються):
Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства охорони здоров'я України - нагрудний знак "Хрест Пантелеймона Цілителя";
Опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров'я України - нагрудного знака "Хрест Пантелеймона Цілителя";
Малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров'я України - нагрудного знака "Хрест Пантелеймона Цілителя";
Зразок посвідчення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров'я України - нагрудного знака "Хрест Пантелеймона Цілителя".
3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності (Левицький О. І.) забезпечити своєчасне виготовлення знаків та нагородної атрибутики.
4. Департаменту кадрової політики, освіти і науки (Банчук М. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
6. Наказ набуває чинності з дня офіційного опублікування.

Міністр В. М. Князевич

Пантелеймон.jpg
Пантелеймон.jpg (38.08 Кб) Переглянуто 6879 разів


ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства охорони здоров'я України
від 30 квітня 2009 р. N 291
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2009 р. за N 386/16402
ПОЛОЖЕННЯ про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства охорони здоров'я України - нагрудний знак "Хрест Пантелеймона Цілителя"
I. Загальні положення
1.1. Це Положення розроблено відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки".
1.2. Відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства охорони здоров'я України - нагрудний знак "Хрест Пантелеймона Цілителя" (далі - відзнака "Хрест Пантелеймона Цілителя") встановлено для нагородження громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, які сприяли розвитку галузі охорони здоров'я, зробили особисті вагомі внески в розвиток і зміцнення галузі, медичної науки, підготовку медичних кадрів, впровадження сучасних методів діагностики і лікування, за сумлінну працю, творчу ініціативу, професійну майстерність, активну санітарно-освітню та профілактичну роботу, благодійницьку діяльність у сфері охорони здоров'я, інші здобутки на ниві охорони здоров'я населення.
1.3. Нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" здійснюється наказом Міністерства охорони здоров'я України.
1.4. Нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" вдруге не провадиться.
II. Порядок представлення до нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства охорони здоров'я України - нагрудним знаком "Хрест Пантелеймона Цілителя"
2.1. Подання про нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" вносить Міністру охорони здоров'я України директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки МОЗ за наявності клопотання відповідних органу чи установи, рекомендацій Комісії з питань нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства охорони здоров'я України - нагрудним знаком "Хрест Пантелеймона Цілителя" та рішення Колегії МОЗ.
2.2. Висунення кандидатур до нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" здійснюється гласно за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження, у трудових колективах підприємств, установ, організацій незалежно від типу та форми власності за погодженням з первинною організацією профспілки працівників охорони здоров'я України (за наявності).
Звернення за рішенням трудового колективу про представлення до нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" направляється відповідному органу чи організації вищого рівня.
2.3. Клопотання про нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" порушується перед МОЗ керівниками центральних органів виконавчої влади, інших органів, органів охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, установ, організацій.
До клопотання про нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" додаються такі документи:
завірений протокол засідання трудового колективу, на якому було прийняте рішення про висунення кандидатури до нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя";
копія паспорта кандидатури до нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя";
відомості про особистий внесок у розвиток охорони здоров'я за підписом керівника підприємства, установи, організації за місцем роботи особи, засвідченим печаткою відповідної установи.
2.4. Клопотання про нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" порушуються заздалегідь. Прийняття рішення щодо нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" здійснюється МОЗ протягом 45 календарних днів.
2.5. У разі внесення зазначених у пунктах 2.3 та 2.4 документів із порушенням вимог, передбачених цим Положенням, вони повертаються органу, який порушив клопотання.
2.6. Документи про представлення до нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" розглядаються Комісією з питань нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства охорони здоров'я України - нагрудним знаком "Хрест Пантелеймона Цілителя", склад та положення якої затверджуються МОЗ.
2.7. Рішення про нагородження відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя" приймається Колегією МОЗ.
2.8. Особі, нагородженій відзнакою "Хрест Пантелеймона Цілителя", вручається знак відомчої заохочувальної відзнаки "Хрест Пантелеймона Цілителя" та посвідчення встановленого зразка.
III. Порядок вручення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров'я України - нагрудного знака "Хрест Пантелеймона Цілителя"
3.1. Вручення відзнаки "Хрест Пантелеймона Цілителя" та документів про нагородження провадиться в обстановці урочистості і широкої гласності. Перед врученням оголошується наказ Міністра охорони здоров'я України про нагородження.
3.2. Відзнаку "Хрест Пантелеймона Цілителя" та посвідчення вручає Міністр охорони здоров'я України.
3.3. Про вручення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони здоров'я України - нагрудного знака "Хрест Пантелеймона Цілителя" складається протокол, який зберігається у справах кадрової роботи.
3.4. Утрачена відзнака повторно не видається.

Директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки М. В. Банчук


(http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 16402.html)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12734
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства охорони здоров’я України

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 17:43

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.05.2012 № 352

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 травня 2012 р. за № 850/21162

Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства охорони здоров’я України - Подяку Міністерства охорони здоров’я України та Почесну грамоту Міністерства охорони здоров’я України

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 719 від 17.09.2012}

Відповідно до статті 1 Указу Президента України від 18 листопада 1996 року № 1094 «Про відомчі заохочувальні відзнаки», пункту 4 Примірного положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 13 лютого 1997 року № 134, підпункту 10 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства охорони здоров’я України - Подяку Міністерства охорони здоров’я України та Почесну грамоту Міністерства охорони здоров’я України, що додається.
2. Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобігання корупції Міністерства охорони здоров’я України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр Р. В. Богатирьова

(http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0850-12)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12734
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства охорони здоров’я України

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 17:44

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров’я України 14.05.2012 № 352
(у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України 17.09.2012 № 719)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 травня 2012 р. за № 850/21162

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства охорони здоров’я України - Подяку Міністерства охорони здоров’я України та Почесну грамоту Міністерства охорони здоров’я України


I. Загальні положення
1.1. Подяка Міністерства охорони здоров’я України (далі – Подяка) та Почесна грамота Міністерства охорони здоров’я України (далі – Почесна грамота) є відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства охорони здоров’я України, що встановлюються з метою заохочення та відзначення: особистих трудових досягнень у професійній діяльності, сумлінної праці, творчої ініціативи, особистої професійної майстерності, значного внеску у розвиток медичної та фармацевтичної науки, підготовки медичних та фармацевтичних кадрів, впровадження сучасних методів діагностики та лікування, активної санітарно-освітньої та профілактичної роботи, інших здобутків у сфері охорони здоров’я, санітарного та епідемічного благополуччя населення, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів і медичних виробів, а також з нагоди загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат підприємств, установ, організацій.
1.2. Подякою або Почесною грамотою нагороджуються працівники:
апарату Міністерства, апарату центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра охорони здоров’я України (далі – Міністр), їх територіальних органів та підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України;
Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я місцевих державних адміністрацій;
закладів, підприємств, установ, організацій охорони здоров’я державної та комунальної форм власності.
Зазначені категорії працівників на момент направлення подання про нагородження повинні мати стаж роботи у сфері охорони здоров’я, як правило: не менше двох років – для нагородження Подякою, чотирьох років – Почесною грамотою.
1.3. Почесною грамотою нагороджуються працівники, які раніше нагороджувались Подякою Міністерства охорони здоров’я України та/або іншими заохочувальними відзнаками органів державної влади та місцевого самоврядування
Особи, нагороджені Подякою або Почесною грамотою, можуть бути представлені до нагородження не раніше ніж через три роки після останнього нагородження, за винятком працівників, які досягли пенсійного віку і виходять на пенсію.
1.4. Нагородженим Почесною грамотою працівникам може виплачуватись одноразова грошова винагорода (премія) у розмірі, визначеному відповідними положеннями про преміювання.
1.5. Гранична кількість відомчих відзнак, якими можуть бути відзначені працівники протягом календарного року, не може перевищувати 5000 осіб, з них Подякою – 3000, Почесною грамотою – 2000 осіб.
II. Порядок представлення до нагородження Подякою або Почесною грамотою
2.1. Подання про нагородження працівників Подякою або Почесною грамотою вноситься на ім’я Міністра заступником Міністра – керівником апарату за клопотанням керівників структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністром охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальниками управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра, а також керівниками підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України.
2.2. У поданні зазначаються біографічні дані працівника, відомості про його трудові досягнення, конкретні особисті заслуги за час роботи, громадську діяльність та підтримка трудового колективу, де працює особа.
2.3. Про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою видається наказ МОЗ України.
III. Порядок вручення Подяки або Почесної грамоти
3.1. Вручення Подяки або Почесної грамоти проводиться в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням іншими керівними посадовими особами.
3.2. Облік і реєстрацію нагороджених Подякою та Почесною грамотою забезпечує структурний підрозділ з питань персоналу Міністерства охорони здоров’я України.
3.3. Втрачені Подяка, Почесна грамота повторно не видаються.
3.4. В особовій справі, трудовій книжці та облікових документах нагороджених структурний підрозділ з питань персоналу органу державної влади, підприємства, установи, організації, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

{Положення в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я № 719 від 17.09.2012}

В.о. директора Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобігання корупції І. І. Фещенко
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12734
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства охорони здоров’я України

Повідомлення Mykola Chmyr » 08 серпня 2013, 17:03

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.07.2013 № 592

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 липня 2013 р. за № 1258/23790

Про внесення зміни до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства охорони здоров’я України – Подяку Міністерства охорони здоров’я України та Почесну грамоту Міністерства охорони здоров’я України

Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" НАКАЗУЮ:
1. Унести до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства охорони здоров’я України – Подяку Міністерства охорони здоров’я України та Почесну грамоту Міністерства охорони здоров’я України, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14 травня 2012 року № 352, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2012 року за № 850/21162 (із змінами), таку зміну:
в абзаці другому пункту 1.2 розділу І слова та знак "Віце-прем'єр-міністра України –" виключити.

2. Директору Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки М. Осійчуку забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр Р. Богатирьова

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1258-13
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3973
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ


Повернутись в Відомчі нагороди та відзнаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей