Відомчі відзнаки Державної інспекції сільського господарства

Відзнаки, медалі та почесні звання

Відомчі відзнаки Державної інспекції сільського господарства

Повідомлення Mykola Chmyr » 05 листопада 2013, 15:14

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.10.2013 № 599

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 жовтня 2013 р. за № 1807/24339

Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Державної інспекції сільського господарства України

Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", підпункту 76 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, НАКАЗУЮ:
1. Установити відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України:
1) Подяку Державної інспекції сільського господарства України;
2) Почесну грамоту Державної інспекції сільського господарства України;
3) нагрудний знак Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю".

2. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України, що додається.

3. Департаменту землеробства (Демидов О.А.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Давиденка В.М.

Міністр М.В. Присяжнюк


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
10.10.2013 № 599


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 жовтня 2013 р.
за № 1807/24339

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України

I. Загальні положення

1.1. Цим Положенням визначається порядок нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Державної інспекції сільського господарства України - Подякою Державної інспекції сільського господарства України, Почесною грамотою Державної інспекції сільського господарства України та нагрудним знаком Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" (далі - відомчі заохочувальні відзнаки).
Ескіз відомчої заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Подяки Державної інспекції сільського господарства України та Опис відомчої заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Подяки Державної інспекції сільського господарства України (далі - Подяка) наведено відповідно в додатках 1, 2 до цього Положення.
Ескіз відомчої заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Почесної грамоти Державної інспекції сільського господарства України та Опис відомчої заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Почесної грамоти Державної інспекції сільського господарства України (далі - Почесна грамота) наведено відповідно в додатках 3, 4 до цього Положення.
Ескіз відомчої заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" та Опис відомчої заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" (далі - нагрудний знак) наведено відповідно в додатках 5, 6 до цього Положення.

1.2. Відомчими заохочувальними відзнаками нагороджуються працівники Державної інспекції сільського господарства України, державних інспекцій сільського господарства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Державної інспекції сільського господарства України (далі - працівники Держсільгоспінспекції України), за активну роботу в розвитку сільського господарства, особистий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва.

1.3. Відомчими заохочувальними відзнаками відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України зазначені в пункті 1.2 цього розділу, за бездоганну службу та які мають стаж роботи в Державній інспекції сільського господарства України:
для нагородження Подякою - три роки;
для нагородження Почесною грамотою - п’ять років;
для нагородження нагрудним знаком - десять та більше років.

1.4. Почесною грамотою відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України, які раніше відзначались Подякою Державної інспекції сільського господарства України.

1.5. Особи, нагороджені Подякою або Почесною грамотою, можуть бути представлені до відзначення повторно не раніше ніж через три роки після останнього нагородження, за винятком працівників, які досягли граничного віку перебування на державній службі (пенсійного віку) та виходять на пенсію.

1.6. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Держсільгоспінспекції України, які раніше відзначались відомчими заохочувальними відзнаками - Подякою, Почесною грамотою.

1.7. Гранична кількість відомчих відзнак, якими можуть бути нагороджені працівники Держсільгоспінспекції України протягом календарного року:
подяк - 500 одиниць;
почесних грамот - 360 одиниць;
нагрудних знаків - 140 одиниць.

II. Порядок представлення до нагородження відомчими заохочувальними відзнаками

2.1. Представлення кандидатури для нагородження відомчими заохочувальними відзнаками здійснюється публічно у трудовому колективі.

2.2. Подання про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Державної інспекції сільського господарства України (додаток 7) вноситься на ім’я Голови Державної інспекції сільського господарства України керівником структурного підрозділу апарату Державної інспекції сільського господарства України, керівником його територіального органу, керівником державного підприємства, установи, організації, що належать до сфери управління Державної інспекції сільського господарства України, де працює особа.
Для представлення до нагородження нагрудним знаком до подання додається нагородний лист, в якому зазначаються трудові досягнення та конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.
До подання на відзначення Почесною грамотою або Подякою надається характеристика особи із зазначенням конкретних заслуг, що стали підставою для порушення клопотання.

2.3. Матеріали про нагородження особи подаються до Голови Державної інспекції сільського господарства України.

2.4. Рішення про відзначення або відмову у відзначенні приймається Головою Державної інспекції сільського господарства України, а у разі його відсутності - першим заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України або заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України, на яких покладено виконання обов’язків Голови, про що видається відповідний наказ.

2.5. Подання про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками з нагоди загальнодержавних, професійних свят та ювілейних дат вносяться у строк не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.

III. Порядок вручення відомчих заохочувальних відзнак

3.1. Відомчі заохочувальні відзнаки вручаються в урочистій обстановці Головою Державної інспекції сільського господарства України або за його дорученням першим заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України або заступником Голови Державної інспекції сільського господарства України.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Голови Державної інспекції сільського господарства України.

3.3. Ескіз посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака "За сумлінну працю" та Опис посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака "За сумлінну працю" наведені відповідно в додатках 8, 9 до цього Положення.

3.4. Про вручення відомчих заохочувальних відзнак складається протокол, який зберігається у кадровій службі за місцем роботи нагородженого.

3.5. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого здійснюється відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу про відзначення відомчою заохочувальною відзнакою.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України. За наявності в особи декількох нагрудних знаків носиться не більше трьох таких знаків.

4.2. У разі втрати відомчої заохочувальної відзнаки дублікат не видається.

Директор
Департаменту землеробства О.А. Демидов

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1807-13
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1860
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відомчі відзнаки Державної інспекції сільського господар

Повідомлення Mykola Chmyr » 05 листопада 2013, 15:16

Додаток 2
до Положення про відомчі заохочувальні
відзнаки Державної інспекції
сільського господарства України
(пункт 1.1)

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Подяки Державної інспекції сільського господарства України

Бланк Подяки Державної інспекції сільського господарства України виготовляється на папері формату А4. Друк кольоровий з однієї сторони.
Фон бланка бежевого кольору.
На всій площині бланка нанесена сітка сірого кольору. Подяка обрамлена орнаментною рамкою сірого кольору. У верхній частині Подяки розташовано зображення малого Державного Герба України.
Під зображенням малого Державного Герба України сірим кольором у два рядки нанесено напис "Державна інспекція сільського господарства України".
Нижче виконується напис сріблястого кольору "ПОДЯКА".
У центральній частині бланка Подяки передбачено місце для зазначення прізвища, імені та по батькові особи, яка нагороджується.
Далі - місце для тексту, у якому вказується підстава для нагородження.
У нижній частині бланка в один рядок виконуються написи: ліворуч - назва посади керівника відомства, посередині - місце для підпису керівника, який засвідчується печаткою Державної інспекції сільського господарства України, а праворуч зазначаються ініціали та прізвище керівника.
У нижньому лівому куті у два рядки нанесено напис "Наказ № ___ "___" ____ 20___р.".
Приєднані файли
p410625n55.jpg
p410625n55.jpg (20.58 Кб) Переглянуто 4774 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1860
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відомчі відзнаки Державної інспекції сільського господар

Повідомлення Mykola Chmyr » 05 листопада 2013, 15:17

Додаток 4
до Положення про відомчі заохочувальні
відзнаки Державної інспекції
сільського господарства України
(пункт 1.1)

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - Почесної грамоти Державної інспекції сільського господарства України

Бланк Почесної грамоти виготовляється на крейдованому матовому папері формату А4. Друк повнокольоровий з однієї сторони.
Фон бланка бежевого кольору.
На всій площині бланка нанесена захисна сітка сірого кольору. Почесна грамота обрамлена орнаментною рамкою коричневого кольору.
У верхній частині Почесної грамоти розташовано зображення малого Державного Герба України.
Під зображенням малого Державного Герба України коричневим кольором у два рядки виконується напис "Державна інспекція сільського господарства України", нижче тисненням в один рядок виконується напис жовтого кольору "ПОЧЕСНА ГРАМОТА", під ним в один рядок виконується напис коричневим кольором "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ".
У центральній частині бланка Почесної грамоти передбачено місце для зазначення прізвища, імені та по батькові особи, яка нагороджується.
Далі - місце для тексту, у якому вказується підстава для нагородження.
У нижній частині бланка в один рядок виконуються написи: ліворуч - назва посади керівника відомства, посередині - місце для підпису керівника, який засвідчується печаткою Державної інспекції сільського господарства України, а праворуч - зазначаються ініціали та прізвище керівника.
У нижньому лівому куті у два рядки нанесено напис "Наказ № ___ "__" ______ 20__ р.".
Приєднані файли
p410625n69-1.jpg
p410625n69-1.jpg (25.73 Кб) Переглянуто 4774 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1860
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відомчі відзнаки Державної інспекції сільського господар

Повідомлення Mykola Chmyr » 05 листопада 2013, 15:18

Додаток 6
до Положення про відомчі заохочувальні
відзнаки Державної інспекції
сільського господарства України
(пункт 1.1)

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Державної інспекції сільського господарства України - нагрудного знака Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю"

Нагрудний знак Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю" має форму восьмипроменевої зірки сіро-зеленого кольору розміром 45 х 45 мм. Посередині зірки розміщений щит, у нижній частині якого розташована стрічка білого кольору з написом "За сумлінну працю", виконаним літерами жовтого кольору. У центрі щита на фоні зеленого кольору розміщено колосся, на якому розміщено зображення малого Державного Герба України. По краю щита на тлі синього кольору розміщено напис жовтого кольору "Державна інспекція сільського господарства України". Обрамлення щита жовтого кольору.
На зворотному боці відомчої заохочувальної відзнаки передбачено місце для нанесення порядкового номера та розміщено застібку для кріплення до одягу.
Усі зображення і написи рельєфні.
Приєднані файли
p410625n83-2.jpg
p410625n83-2.jpg (17.75 Кб) Переглянуто 4774 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1860
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ


Повернутись в Відомчі нагороди та відзнаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість