Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Відзнаки, медалі та почесні звання

Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 21 грудня 2012, 19:22

Почесна грамота Кабінету Міністрів України — нагорода за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, особистий внесок в економічну, науково-технічну, соціально-культурну, військову, громадську та інші сфери діяльності і заслуги перед Українським народом у сприянні становленню правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення захисту прав і свобод громадян, розвиткові демократії, ефективній діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Подання про нагородження Почесною грамотою вносять до Кабінету Міністрів України центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, обласні ради.

У поданні про нагородження Почесною грамотою зазначаються конкретні успіхи у сфері виробництва, науки, освіти, охорони здоров'я, культури, інших сферах діяльності.

Вручення Почесної грамоти і пам'ятного знаку проводиться в урочистій обстановці членами Кабінету Міністрів України, головами місцевих державних адміністрацій.

Позбавлення Почесної грамоти може застосовуватися лише у разі вчинення нагородженим умисного злочину.

грамота_КМУ.jpg
грамота_КМУ.jpg (15.68 Кб) Переглянуто 3784 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 21 грудня 2012, 19:24

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 5 січня 1998 р. N 17
Київ

Про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 424 ( 424-98-п ) від 03.04.98
N 2021 ( 2021-2003-п ) від 26.12.2003
N 170 ( 170-2004-п ) від 16.02.2004
N 1618 ( 1618-2004-п ) від 30.11.2004
N 246 ( 246-2005-п ) від 30.03.2005
N 726 ( 726-2006-п ) від 25.05.2006 }

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Заснувати Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.

2. Затвердити Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України (додається).

3. Міністерству інформації:
- у триденний термін подати до Кабінету Міністрів України проекти зразка, опису Почесної грамоти Кабінету Міністрів України та пам'ятного знака до неї;
- забезпечити виготовлення на замовлення Господарського управління Кабінету Міністрів України необхідної кількості бланків Почесної грамоти Кабінету Міністрів України.

4. Головному управлінню державної служби при Кабінеті Міністрів України, Міністерству праці та соціальної політики, Міністерству фінансів та Міністерству юстиції внести в місячний термін Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо реалізації статті 34 Закону України "Про державну службу" ( 3723-12 ).


Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд.26
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 21 грудня 2012, 19:29

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 січня 1998 р. N 17
(в редакції постанови Кабінету Міністрів
України від 26 грудня 2003 р. N 2021 ( 2021-2003-п )

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України


1. Почесна грамота Кабінету Міністрів України (далі - Почесна грамота) є нагородою за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, особистий внесок в економічну, науково-технічну, соціально-культурну, військову, громадську та інші сфери діяльності і заслуги перед Українським народом у сприянні становленню правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення захисту прав і свобод громадян, розвиткові демократії, ефективній діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

2. Почесною грамотою нагороджуються громадяни України за досягнення у праці та особистий внесок в одну чи кілька сфер діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення, а також трудові колективи підприємств, установ та організацій за високі виробничі та наукові досягнення.

Почесною грамотою можуть бути відзначені громадяни інших держав.

3. Почесною грамотою, як правило, нагороджуються особи, які раніше заохочувалися відповідними відомчими відзнаками.

Особи, удостоєні державної нагороди або Почесної грамоти Кабінету Міністрів України, можуть бути представлені до нагородження Почесною грамотою не раніше ніж через три роки після останнього нагородження.

4. Подання про нагородження Почесною грамотою вносять до Кабінету Міністрів України центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, обласні ради.

5. Клопотання про нагородження Почесною грамотою можуть порушувати перед органами, зазначеними в пункті 4 цього Положення, керівні органи творчих спілок, товариств, об'єднань громадян, підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, незалежно від форми власності та господарювання. Клопотання погоджується з відповідним місцевим органом виконавчої влади.

Висунення осіб для нагородження здійснюється гласно, як правило, у трудових колективах, де вони працюють.

Подання про нагородження військовослужбовців, працівників Збройних Сил та інших військових формувань, співробітників розвідувальних органів, працівників служби безпеки, органів внутрішніх справ, митної служби і податкової міліції вноситься відповідним розвідувальним органом або центральним органом виконавчої влади. { Абзац третій пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 726 ( 726-2006-п ) від 25.05.2006 }

Подання про нагородження іноземців та осіб без громадянства погоджується з МЗС.

Подання Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про нагородження Почесною грамотою працівників певних галузей господарства погоджується з відповідним центральним органом виконавчої влади.

6. Подання про нагородження народних депутатів України підписується Головою Верховної Ради України, працівників апарату Верховної Ради України - керівником апарату.

Подання про нагородження посадової особи місцевого самоврядування здійснюється після прийняття сесією ради або її виконавчим органом відповідного рішення.

7. У поданні про нагородження Почесною грамотою зазначаються конкретні успіхи у сфері виробництва, науки, освіти, охорони здоров'я, культури, інших сферах діяльності.

8. До подання додаються такі документи:

витяг з рішення колегії центрального органу виконавчої влади, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, засідання Ради міністрів Автономної Республіки Крим, сесії ради або її виконавчого органу;

інформація про виробничі, наукові та інші досягнення осіб, які представляються до нагородження;

довідка про стан справ на підприємстві, в установі, організації, якщо до нагородження представляються їх керівники та трудові колективи, погоджена з відповідним органом статистики;

біографічна довідка встановленого зразка, засвідчена підписом керівника кадрової служби та скріплена відповідною печаткою, в якій зазначаються відомості про державні нагороди кандидата за останні три роки.

9. У разі невідповідності вимогам пункту 8 цього Положення документи повертаються органові, який їх надіслав, із супровідним листом, підписаним Міністром Кабінету Міністрів України або його першим заступником.

10. Подання про нагородження Почесною грамотою та додані до нього документи розглядаються Міністром Кабінету Міністрів України і надсилаються до Комісії з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (далі - Комісія) та структурного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України, який опрацьовує матеріали та інформує про свій висновок на засіданні Комісії. ( Пункт 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 246 ( 246-2005-п ) від 30.03.2005 )

11. Комісія готує пропозиції щодо нагородження або відмови у нагородженні Почесною грамотою, про які голова Комісії повідомляє на засіданні Кабінету Міністрів України. З цього питання приймається протокольне рішення Кабінету Міністрів України.

Почесну грамоту підписує Прем'єр-міністр України.
( Пункт 11 в редакції Постанови КМ N 246 ( 246-2005-п ) від 30.03.2005 )

12. Департамент кадрового забезпечення та персоналу Секретаріату Кабінету Міністрів України здійснює належне оформлення Почесної грамоти.
( Пункт 12 в редакції Постанови КМ N 246 ( 246-2005-п ) від 30.03.2005 )

13. Вручення Почесної грамоти і пам'ятного знака проводиться в урочистій обстановці членами Кабінету Міністрів України, головами місцевих державних адміністрацій. ( Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 246 ( 246-2005-п ) від 30.03.2005 )

Пам'ятний знак носять на грудях зліва і розміщують за державними нагородами України.

Дублікат Почесної грамоти та пам'ятного знака до неї видається за відповідним рішенням Комісії з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, як виняток, за умови доведення, що її втрата сталася внаслідок стихійного лиха або з інших причин, які не залежали від нагородженого.

14. Нагородженим Почесною грамотою особам, умови оплати праці яких визначені постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 1999 р. N 2288 ( 2288-99-п ), виплачується одноразова винагорода у розмірі 50 відсотків посадового окладу в межах фонду оплати праці відповідного державного органу.

Іншим нагородженим Почесною грамотою особам одноразова винагорода у розмірі 50 відсотків посадового окладу виплачується за рахунок коштів підприємств, установ та організацій, де вони працюють, згідно з рішенням керівника.
( Пункт 14 в редакції Постанови КМ N 170 ( 170-2004-п ) від 16.02.2004 )

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які надають фінансову підтримку ветеранським організаціям, можуть надавати нагородженим Почесною грамотою Кабінету Міністрів України ветеранам, які займаються громадською діяльністю, одноразову винагороду у розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів відповідного бюджету. ( Пункт 14 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1618 ( 1618-2004-п ) від 30.11.2004 )

15. Позбавлення Почесної грамоти може застосовуватися лише у разі вчинення нагородженим умисного злочину.
( Положення із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 424 ( 424-98-п ) від 03.04.98, в редакції Постанови КМ N 2021 ( 2021-2003-п ) від 26.12.2003 )

( Додаток до Положення виключено на підставі Постанови КМ N 246 ( 246-2005-п ) від 30.03.2005 )

Medal-cabinet-ministriv.jpg
Пам'ятний знак, який вручається разом з почесною грамотою КМУ
Medal-cabinet-ministriv.jpg (18.47 Кб) Переглянуто 23155 разів
Почесна грамота КМУ.jpeg
Почесна грамота КМУ.jpeg (23.89 Кб) Переглянуто 21666 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 21 грудня 2012, 19:36

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 20 серпня 2008 р. N 728
Київ

Про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 302 ( 302-2010-п ) від 12.04.2010
N 925 ( 925-2010-п ) від 12.10.2010
N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011
N 1109 ( 1109-2011-п ) від 20.10.2011 }


Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити такі, що додаються:

- Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України;

- Положення про Комісію з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.


Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 19


(http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/728-2008-%D0%BF)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 21 грудня 2012, 19:40

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 серпня 2008 р. N 728

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України1. Почесна грамота Кабінету Міністрів України (далі - Почесна грамота) є нагородою за зразкове виконання службових обов'язків, високі виробничі та наукові досягнення, особистий внесок у забезпечення розвитку економічної, науково-технічної, соціально-культурної, військової, громадської та інших сфер діяльності і заслуги перед Українським народом у сприянні становленню правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення захисту прав і свобод громадян, зміцнення демократії, ефективній діяльності органів виконавчої влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування.

2. Почесною грамотою можуть бути нагороджені громадяни України, іноземці, особи без громадянства і трудові колективи підприємств, установ, організацій.

3. Почесною грамотою нагороджуються, як правило, особи, що раніше заохочувалися відомчими відзнаками.

Особи, відзначені державною нагородою або Почесною грамотою, можуть бути представлені до нагородження Почесною грамотою не раніше ніж через три роки.

4. Подання про нагородження Почесною грамотою вносять до Кабінету Міністрів України центральні органи виконавчої влади, інші державні і судові органи, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, обласні ради, Національна та галузеві академії наук, Національна академія державного управління при Президентові України.

5. Подання центральних органів виконавчої влади, інших державних органів про нагородження Почесною грамотою працівників та колективів підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності погоджується відповідно з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, Київською чи Севастопольською міськими держадміністраціями, на території яких вони розташовані.

Подання Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про нагородження Почесною грамотою працівників певних галузей економіки та колективів підприємств, установ, організацій погоджується з відповідним центральним органом виконавчої влади, іншим державним органом.

Подання про нагородження працівників банківської системи погоджується з Національним банком України, іноземців - з МЗС, осіб без громадянства - з МВС.

6. Подання про нагородження Почесною грамотою: { Абзац перший пункту 6 в редакції Постанови КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

народних депутатів України - підписує Голова Верховної Ради України; { Абзац пункту 6 в редакції Постанови КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

працівників Апарату Верховної Ради України - підписує керівник Апарату Верховної Ради України; { Абзац пункту 6 в редакції Постанови КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України - підписує Керівник Секретаріату Кабінету Міністрів України; { Абзац пункту 6 в редакції Постанови КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

працівників Адміністрації Президента України - підписує Глава Адміністрації Президента України. { Абзац пункту 6 в редакції Постанови КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

Подання про нагородження посадових осіб місцевого самоврядування вноситься після прийняття рішення відповідною радою або її виконавчим органом.

Клопотання про нагородження Почесною грамотою можуть порушувати перед органами, зазначеними в пункті 4 цього Положення, керівні органи творчих спілок, товариств, об'єднань громадян, підприємства, установи, організації, які є юридичними особами, незалежно від форми власності та господарювання за погодженням з місцевим органом виконавчої влади.

Клопотання готується за результатами обговорення у трудових колективах підприємств, установ, організацій, де такі особи працюють.

7. До подання додаються такі документи:

інформація про виробничі, наукові та інші досягнення осіб, що представляються до нагородження;

біографічна довідка встановленого зразка, засвідчена підписом керівника кадрової служби та скріплена відповідною печаткою, в якій зазначаються відомості про державні нагороди та відомчі відзнаки кандидата за останні три роки;

витяг з рішення колегії центрального органу виконавчої влади (у разі її утворення), рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласної, Київської та Севастопольської міської держадміністрації, обласної ради або її виконавчого органу, колегіального органу іншого державного органу, установи, організації, що мають право вносити подання; { Абзац четвертий пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1109 ( 1109-2011-п ) від 20.10.2011 }

довідка про стан справ на підприємстві (в установі, організації), погоджена з відповідним органом статистики, якщо до нагородження представляється його керівник або трудовий колектив;

копія листа-погодження у випадках, передбачених пунктами 5 і 6 цього Положення.

8. У разі порушення вимог, установлених пунктом 7 цього Положення, подання разом з матеріалами повертається органові, установі, які їх надіслали, із супровідним листом за підписом Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України або його першого заступника.
{ Пункт 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

9. Подання про нагородження Почесною грамотою та додані до нього документи надсилаються до Комісії з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (далі - Комісія), а також до структурного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України, який опрацьовує матеріали та інформує про свій висновок на засіданні Комісії.
{ Пункт 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 302 ( 302-2010-п ) від 12.04.2010 }

10. Комісія готує пропозиції щодо нагородження або відмови у нагородженні Почесною грамотою, про які голова Комісії інформує на засіданні Кабінету Міністрів України для прийняття ним протокольного рішення.

Почесну грамоту підписує Прем'єр-міністр України.

11. Належне оформлення Почесної грамоти здійснює Департамент кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України.
{ Пункт 11 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

12. Вручають Почесну грамоту з пам'ятним знаком в урочистій обстановці члени Кабінету Міністрів України, голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голови обласних і міських держадміністрацій або за дорученням Прем'єр-міністра України - керівники центральних органів виконавчої влади, інших органів і установ, передбачених пунктом 4 цього Положення, які внесли подання про нагородження Почесною грамотою.

Пам'ятний знак носиться на грудях зліва і розміщується після державних нагород України.

Дублікат Почесної грамоти з пам'ятним знаком видається за відповідним рішенням Комісії як виняток, за умови доведення, що її втрата сталася з об'єктивних причин.

13. Нагородженим Почесною грамотою працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, умови оплати праці яких визначені актами Кабінету Міністрів України, виплачується одноразова винагорода в розмірі п'ять тисяч гривень.

Іншим нагородженим Почесною грамотою особам одноразова винагорода може встановлюватися і виплачуватися за рахунок коштів підприємства, установи та організації, де вони працюють, згідно з рішенням керівника.

Виплата одноразової винагороди проводиться в межах фонду оплати праці відповідного державного органу, підприємства, установи та організації.
{ Пункт 13 в редакції Постанови КМ N 925 ( 925-2010-п ) від 12.10.2010 }

14. Позбавлення Почесної грамоти може застосовуватися лише у разі вчинення нагородженою особою умисного злочину.

Hramota KMU.jpg
Hramota KMU.jpg (27.2 Кб) Переглянуто 23153 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 21 грудня 2012, 19:41

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 серпня 2008 р. N 728

ПОЛОЖЕННЯ
про Комісію з розгляду питань нагородження
Почесною грамотою Кабінету Міністрів України1. Комісія з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (далі - Комісія) є постійно діючим дорадчим органом, який утворюється на громадських засадах.

2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції ( 254к/96-ВР ) та законів України, актами Кабінету Міністрів України та цим Положенням.

3. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

розглядає матеріали щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (далі - Почесна грамота), заслуховує інформацію структурного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України з відповідним висновком та визначається щодо нагородження;

розглядає заяви та скарги, пов'язані з попереднім розглядом питань щодо нагородження.

4. Комісія для виконання покладених на неї завдань має право одержувати в установленому порядку необхідну інформацію, матеріали і документи стосовно осіб, які представляються до нагородження Почесною грамотою.

5. Комісію очолює Перший віце-прем'єр-міністр України. { Абзац перший пункту 5 в редакції Постанови КМ N 302 ( 302-2010-п ) від 12.04.2010; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }

Голова Комісії затверджує її персональний склад.

6. Засідання Комісії проводяться один раз на місяць.

Засідання Комісії є правоможним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів.

Комісія формує пропозиції з питань, що належать до її компетенції, які зазначаються в протоколі.

Пропозиції можуть формуватися шляхом опитування членів Комісії.

7. У разі коли клопотання про нагородження Почесною грамотою Комісією не підтримується, документи повертаються органу, який вносив подання, за підписом голови Комісії або його заступника.

8. Організаційне забезпечення діяльності Комісії покладається на Департамент кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України.
{ Пункт 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 500 ( 500-2011-п ) від 11.05.2011 }
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 21 грудня 2012, 19:42

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 серпня 2008 р. N 728

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів
України, що втратили чинність1. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 січня 1998 р. N 17 ( 17-98-п ) "Про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України".

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1998 р. N 424 ( 424-98-п ) "Про доповнення пункту 3 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України".

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 р. N 2021 ( 2021-2003-п ) "Про вдосконалення порядку нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 52, ст. 2796).

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2004 р. N 170 ( 170-2004-п ) "Про нову редакцію пункту 14 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 7, ст. 395).

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 р. N 1618 ( 1618-2004-п ) "Про доповнення пункту 14 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 49, ст. 3214).

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 березня 2005 р. N 246 ( 246-2005-п ) "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 р. N 2021" (Офіційний вісник України, 2005 р., N 14, ст. 715).

7. Пункт 45 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності Служби зовнішньої розвідки, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 р. N 726 ( 726-2006-п ) (Офіційний вісник України, 2006 р., N 22, ст. 1609).

8. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2007 р. N 828 ( 828-2007-п ) "Про внесення зміни до пункту 14 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 44, ст. 1801).

9. Пункт 3 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 р. N 859 ( 859-2007-п ) (Офіційний вісник України, 2007 р., N 47, ст. 1933).
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 20 грудня 2023, 18:17

Зі змінами за період 2011-2023 рр.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 серпня 2008 р. № 728

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України


1. Почесна грамота Кабінету Міністрів України (далі - Почесна грамота) є вищою Урядовою нагородою, якою нагороджуються громадяни України, іноземці, особи без громадянства, трудові колективи підприємств, установ, організацій, об’єднання громадян з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних і ювілейних дат за сприяння у реалізації державної політики в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах, зокрема:

{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

державні службовці, інші працівники державних органів - за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у професійній діяльності, високі досягнення, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків;

{Абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

іноземці - за вагомий особистий внесок у розвиток двостороннього співробітництва України з країною проживання та зміцнення авторитету України в країні його проживання, допомогу Україні у соціально-економічному розвитку, активне висвітлення інтересів України на міжнародній арені;

наукові та науково-педагогічні працівники - за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпеченні реалізації державної політики у сфері освіти і науки, активну участь у підготовці фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів та вихованні підростаючого покоління, тривалу і бездоганну працю;

працівники засобів масової інформації - за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, активну підтримку свободи слова в Україні, відстоювання прав журналістів, високу майстерність, творчі досягнення у професійній діяльності у друкованих періодичних виданнях, на телебаченні та радіо, широке визнання, популярність та авторитет серед громадськості;

трудові колективи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності - за високі досягнення у забезпеченні соціально-економічного розвитку на загальнодержавному рівні, здобуття значних успіхів у виробничій, соціально-культурній, науковій, військовій, правоохоронній, міжнародній, творчій, спортивній, громадській та інших сферах діяльності, вагомий внесок у створення матеріальних, культурних і духовних цінностей. Клопотання про нагородження Почесною грамотою, як правило, вноситься у разі відзначення трудового колективу підприємства (установи, організації) з нагоди ювілейної дати від дня утворення підприємства (установи, організації);

{Абзац шостий пункту 1 в редакції Постанови КМ № 563 від 26.06.2019}

представники приватного сектору економіки - за вагомий особистий внесок у розбудову та зміцнення економіки держави, розвиток підприємництва, сумлінну працю, високі результати рейтингових та маркетингових досліджень за фінансово-економічними показниками у певній сфері діяльності (сприяння стабільному економічному розвитку регіону, держави, сумлінну сплату податків, наповнення відповідного бюджету, виконання соціальних програм, відрахування до соціальних та пенсійного фондів, створення нових робочих місць, сприятливих умов для роботи та відпочинку працівників тощо);

представники об’єднань громадян - за громадську активність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні забезпечити суверенність та розвиток держави, демократії, громадянського суспільства тощо.

{Пункт 1 в редакції Постанови КМ № 1123 від 23.12.2015}

{Пункт 2 виключено на підставі Постанови КМ № 1123 від 23.12.2015}

3. Почесною грамотою нагороджуються особи та трудові колективи, які раніше відзначалися державними нагородами та/або нагороджувалися урядовими, відомчими заохочувальними чи іншими відзнаками.

{Абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1123 від 23.12.2015, № 976 від 21.10.2020; в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

Особи, відзначені державною нагородою або Почесною грамотою, можуть бути представлені до нагородження Почесною грамотою не раніше ніж через три роки.

3-1. Не можуть бути представлені до нагородження Почесною грамотою фізичні особи та трудові колективи юридичних осіб, до яких застосовано санкції у вигляді позбавлення державних нагород, інших форм відзначення.

{Положення доповнено пунктом 3-1 згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

4. Подання про нагородження Почесною грамотою вносять до Кабінету Міністрів України керівники центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, Офісу Президента України, Апарату Верховної Ради України і Секретаріату Кабінету Міністрів України, суб’єктів господарювання державного сектору економіки, функції з управління якими здійснює Кабінет Міністрів України (далі - суб’єкти господарювання), голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, обласних рад, президенти Національної академії наук та національних галузевих академій наук.

{Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 976 від 21.10.2020; в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

5. Подання центральних органів виконавчої влади, інших державних органів про нагородження Почесною грамотою працівників та трудових колективів підприємств, установ, організацій, що належать до сфери їх управління, погоджується відповідно з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, Київською чи Севастопольською міськими держадміністраціями, на території яких вони розташовані.

{Абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1123 від 23.12.2015, № 724 від 18.07.2023}

Подання Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про нагородження Почесною грамотою працівників та трудових колективів підприємств, установ, організацій певних галузей економіки погоджується з відповідним центральним органом виконавчої влади, іншим державним органом.

{Абзац другий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

Подання про нагородження Почесною грамотою працівників та трудових колективів підприємств, установ, організацій комунальної форми власності вноситься без зазначеного погодження.

{Пункт 5 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 976 від 21.10.2020; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

Подання про нагородження Почесною грамотою працівників банківської системи погоджується з Національним банком України, іноземців - з МЗС, представників приватного сектору економіки - з Мінекономіки.

{Абзац пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1123 від 23.12.2015, № 976 від 21.10.2020, № 724 від 18.07.2023}

Подання Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій про нагородження Почесною грамотою працівників місцевих органів виконавчої влади погоджується з Мінінфраструктури.

{Пункт 5 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 976 від 21.10.2020; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

6. Подання про нагородження Почесною грамотою:

{Абзац перший пункту 6 в редакції Постанови КМ № 500 від 11.05.2011}

народних депутатів України - підписує Голова Верховної Ради України;

{Абзац пункту 6 в редакції Постанови КМ № 500 від 11.05.2011}

працівників Апарату Верховної Ради України - підписує керівник Апарату Верховної Ради України;

{Абзац пункту 6 в редакції Постанови КМ № 500 від 11.05.2011}

працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України - підписує Державний секретар Кабінету Міністрів України;

{Абзац пункту 6 в редакції Постанови КМ № 500 від 11.05.2011; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 352 від 20.08.2014, № 563 від 26.06.2019}

працівників Офісу Президента України - підписує Керівник Офісу Президента України.

{Абзац пункту 6 в редакції Постанов КМ № 500 від 11.05.2011, № 976 від 21.10.2020}

Подання про нагородження Почесною грамотою посадових осіб місцевого самоврядування вноситься після прийняття рішення відповідною радою або її виконавчим органом.

{Абзац шостий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

Клопотання про нагородження Почесною грамотою можуть порушувати перед центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, організаціями, зазначеними в пункті 4 цього Положення, керівні органи творчих спілок, товариств, об'єднань громадян, підприємства, установи, організації, які є юридичними особами, незалежно від форми власності та господарювання за погодженням з місцевим органом виконавчої влади.

{Абзац сьомий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

Клопотання готується за результатами обговорення у трудових колективах підприємств, установ, організацій, де такі особи працюють.

7. До подання про нагородження Почесною грамотою додаються такі документи:

{Абзац перший пункту 7 в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

інформація про виробничі, наукові та інші досягнення осіб, трудових колективів, що представляються до нагородження;

{Абзац другий пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 563 від 26.06.2019}

біографічна довідка встановленого зразка, засвідчена підписом керівника служби управління персоналом та скріплена відповідною печаткою, в якій зазначаються відомості про державні нагороди та відомчі відзнаки кандидата (у разі внесення подання щодо нагородження працівника);

{Абзац третій пункту 7 в редакції Постанови КМ № 563 від 26.06.2019}

витяг з рішення колегії центрального органу виконавчої влади, обласної, Київської та Севастопольської міської держадміністрації (у разі її утворення), рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласної ради або її виконавчого органу, колегіального органу іншого державного органу, рішення трудового колективу суб’єкта господарювання/організації, що мають право вносити подання;

{Абзац четвертий пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1109 від 20.10.2011; в редакції Постанови КМ № 1123 від 23.12.2015; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 976 від 21.10.2020, № 724 від 18.07.2023}

довідка про стан справ на підприємстві (в установі, організації), погоджена з відповідним органом статистики, якщо до нагородження представляється його керівник або трудовий колектив;

архівна довідка, видана архівною установою, - у разі внесення пропозицій щодо нагородження трудового колективу підприємства (установи, організації) з нагоди ювілейної дати;

{Пункт 7 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 563 від 26.06.2019}

копія листа-погодження у випадках, передбачених пунктами 5 і 6 цього Положення.

8. У разі порушення вимог, установлених пунктом 7 цього Положення, та/або факсимільного відтворення підписів на документах, що подаються для нагородження Почесною грамотою, подання разом з доданими до нього документами повертається центральному органу виконавчої влади, іншому державному органу, органу місцевого самоврядування, суб’єкту господарювання, організації із супровідним листом за підписом Державного секретаря Кабінету Міністрів України або його заступника згідно з розподілом обов’язків.

{Пункт 8 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 500 від 11.05.2011, № 352 від 20.08.2014, № 1123 від 23.12.2015, № 976 від 21.10.2020; в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

9. Подання про нагородження Почесною грамотою разом з доданими до нього документами надсилається Секретаріату Кабінету Міністрів України для опрацювання фаховим структурним підрозділом у частині дотримання вимог, визначених пунктами 3-7 цього Положення, та оформлення в установленому порядку висновку щодо підтримання чи непідтримання подання про нагородження. Подання про нагородження Почесною грамотою разом з доданими до нього документами та висновком подаються Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України, який готує відповідні матеріали для Комісії з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (далі - Комісія).

У разі внесення подання про нагородження Почесною грамотою із грифом “Таємно” або “Для службового користування” матеріали опрацьовуються фаховим структурним підрозділом Секретаріату Кабінету Міністрів України разом з Департаментом кадрового забезпечення та Режимно-секретним управлінням. У протоколі засідання Комісії щодо особи/трудового колективу, матеріали стосовно якого подані з відповідним грифом, зазначаються прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності) особи/повна назва трудового колективу і найменування центрального органу виконавчої влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування, суб’єкта господарювання, організації. Матеріали з грифом “Таємно” зберігаються в Режимно-секретному управлінні, а з грифом “Для службового користування” - в Департаменті кадрового забезпечення.

{Пункт 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 302 від 12.04.2010; в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

10. Комісія готує пропозиції щодо нагородження або відмови у нагородженні Почесною грамотою, про які голова Комісії інформує на засіданні Кабінету Міністрів України для прийняття ним протокольного рішення.

Почесну грамоту підписує Прем'єр-міністр України.

11. Належне оформлення Почесної грамоти здійснює Департамент кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України.

{Пункт 11 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 500 від 11.05.2011}

12. Вручають Почесну грамоту з пам’ятним знаком в урочистій обстановці члени Кабінету Міністрів України, голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голови обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій або за дорученням Прем’єр-міністра України - керівники центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, організацій, передбачених пунктом 4 цього Положення.

{Пункт 12 в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

13. Нагородженим Почесною грамотою працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, умови оплати праці яких визначені актами Кабінету Міністрів України, виплачується одноразова винагорода в розмірі п'ять тисяч гривень.

Іншим нагородженим Почесною грамотою особам одноразова винагорода може встановлюватися і виплачуватися за рахунок коштів підприємства, установи та організації, де вони працюють, згідно з рішенням керівника.

Виплата одноразової винагороди проводиться в межах фонду оплати праці відповідного державного органу, підприємства, установи та організації.

{Пункт 13 в редакції Постанови КМ № 925 від 12.10.2010}

14. Нагороджені особа або трудовий колектив можуть бути позбавлені Почесної грамоти.

Позбавлення Почесної грамоти здійснюється Кабінетом Міністрів України шляхом прийняття відповідного рішення за пропозицією Комісії, яку вносить на розгляд Уряду Міністр Кабінету Міністрів України.

З моменту прийняття зазначеного рішення особа або трудовий колектив вважаються такими, що позбавлені Почесної грамоти.

Підставами для позбавлення Почесної грамоти є:

вирок суду, який набрав законної сили, щодо вчинення нагородженою особою умисного тяжкого чи особливо тяжкого злочину;

застосування в установленому порядку до нагородженої фізичної особи або юридичної особи, трудовий колектив якої нагороджений Почесною грамотою, персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) у вигляді позбавлення державних нагород, інших форм відзначення.

{Пункт 14 в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

15. Під час воєнного стану центральні органи виконавчої влади, інші державні органи, Офіс Президента України, Апарат Верховної Ради України і Секретаріат Кабінету Міністрів України, органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, організації, зазначені в пункті 4 цього Положення, відповідно до своїх повноважень вносять до Кабінету Міністрів України тільки обґрунтовані подання про нагородження Почесною грамотою, в яких зазначаються прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) та посада або звання нагороджуваної особи чи повна назва трудового колективу, а також інформація про державні нагороди, урядові, відомчі заохочувальні чи інші відзнаки відповідно до пункту 3 цього Положення, без додавання документів, визначених пунктом 7 цього Положення.

{Абзац перший пункту 15 в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

Такі подання вносяться Міністром Кабінету Міністрів України для розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України з відповідним висновком фахового структурного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України без їх розгляду Комісією.

{Абзац другий пункту 15 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

Під час воєнного стану подання про позбавлення Почесної грамоти нагороджених осіб або трудових колективів вноситься Міністром Кабінету Міністрів України для розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України разом з проектом відповідного рішення Уряду без розгляду Комісією на підставі підготовлених Департаментом кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України матеріалів.

{Пункт 15 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

З моменту прийняття зазначеного рішення особа або трудовий колектив вважаються такими, що позбавлені Почесної грамоти.

{Пункт 15 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

{Положення доповнено пунктом 15 згідно з Постановою КМ № 354 від 24.03.2022}
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 20 грудня 2023, 18:19

Зі змінами за період 2011-2023 рр.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 серпня 2008 р. № 728

ПОЛОЖЕННЯ
про Комісію з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

1. Комісія з розгляду питань нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (далі - Комісія) є постійно діючим дорадчим органом, який утворюється на громадських засадах.

2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України та цим Положенням.

3. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

розглядає матеріали щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (далі - Почесна грамота) разом з відповідним висновком фахового структурного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України та визначається щодо нагородження;

розглядає заяви та скарги, пов’язані з попереднім розглядом питань щодо нагородження, а також звернення щодо видачі дубліката Почесної грамоти;

розглядає підготовлені Департаментом кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України матеріали разом з проектом рішення Уряду щодо позбавлення Почесної грамоти осіб або трудових колективів, щодо яких наявні підстави для позбавлення Почесної грамоти, та готує відповідні пропозиції для розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України.

{Пункт 3 в редакції Постанови КМ № 724 від 18.07.2023}

4. Комісія для виконання покладених на неї завдань має право одержувати в установленому порядку необхідну інформацію, матеріали і документи стосовно осіб, які представляються до нагородження Почесною грамотою.

5. Комісію очолює Міністр Кабінету Міністрів України.

{Абзац перший пункту 5 в редакції Постанови КМ № 302 від 12.04.2010; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 500 від 11.05.2011, № 352 від 20.08.2014}

Голова Комісії затверджує її персональний склад.

6. Засідання Комісії проводяться один раз на місяць.

Засідання Комісії є правоможним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів.

Комісія формує пропозиції з питань, що належать до її компетенції, які зазначаються в протоколі.

Пропозиції можуть формуватися шляхом опитування членів Комісії.

Під час воєнного стану засідання Комісії не проводяться.

{Пункт 6 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 724 від 18.07.2023}

{Пункт 7 виключено на підставі Постанови КМ № 976 від 21.10.2020}

8. Організаційне забезпечення діяльності Комісії покладається на Департамент кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України.

{Пункт 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 500 від 11.05.2011}
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Повідомлення ABG » 20 грудня 2023, 18:20

Зі змінами за період 2011-2023 рр.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 серпня 2008 р. № 728

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 січня 1998 р. № 17 "Про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України".

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1998 р. № 424 "Про доповнення пункту 3 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України".

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 р. № 2021 "Про вдосконалення порядку нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2003 р., № 52, ст. 2796).

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2004 р. № 170 "Про нову редакцію пункту 14 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2004 р., № 7, ст. 395).

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 р. № 1618 "Про доповнення пункту 14 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2004 р., № 49, ст. 3214).

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 березня 2005 р. № 246 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 р. № 2021" (Офіційний вісник України, 2005 р., № 14, ст. 715).

7. Пункт 45 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності Служби зовнішньої розвідки, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 р. № 726 (Офіційний вісник України, 2006 р., № 22, ст. 1609).

8. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2007 р. № 828 "Про внесення зміни до пункту 14 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2007 р., № 44, ст. 1801).

9. Пункт 3 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 р. № 859 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 47, ст. 1933).
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12826
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відомчі нагороди та відзнаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей