Всеукраїнська партія "Нова сила"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Всеукраїнська партія "Нова сила"

Повідомлення ABG » 17 червня 2010, 16:31

Всеукраїнська партія "Нова сила"
Опис символіки (давнішої):
Малий прапор однокольорове полотнище, на якому зображено логотип партії і її назва, прикріплене одною своєю стороною до держака виготовленого у вигляді козацького списа. Полотнище малого прапора темно-синього кольору, має розміри; 150X100 см, пошите з бархату і оторочене з трьох сторін золотистою бахромою, довжина якої 6 см. На полотнищі способом аплікації з синтетичного шовку золотистого кольору вишито логотип партії – плоске або рельєфне зображення профілю голови лева, напис: Всеукраїнська партія "Нова сила". Держак малого прапора – козацький спис, має довжину 250 см, виготовлений з дерева і пофарбований під бронзу. Восьмикутне вістря списа через шийку переходить у кулю діаметром 8 см, а потім також через шийку у еліпсоїд обертання, ця частина списа виступає над верхнім краєм полотнища на 30 см. Малий прапор прикрашає бунчук з двох плетених шнурів із китицями на кінцях.
Приєднані файли
NOVASYLA.GIF
NOVASYLA.GIF (4.23 Кб) Переглянуто 5048 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8674
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Всеукраїнська партія "Нова сила"

Повідомлення ABG » 17 червня 2010, 16:32

Всеукраїнська партія "Нова сила"
Опис символіки (новішої):
Знак Всеукраїнської партії "Нова Сила" складається з декількох елементів, візуально підтримуючих та доповнюючи один одного. Слова "НОВА СИЛА" своїм нахилом символізують молодість і динамічність партії. Трьохкольорове полум’я, вплетене в основний напис, символізує: просвітлення жовтий колір, захист блакитний колір, любов ліловий колір. Знак також містить обслуговуючий надпис "ВСЕУКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ".
Жоден з елементів знака не може використовуватись окремо. Знак не може бути використаний за умови відсутності жодного з елементів. Виняток складають випадки використовування знака на дуже малих носіях.
Символом Всеукраїнської партії "Нова Сила" є переплетене трьохкольорове полум’я - НОВИЙ ВОГОНЬ. Кольори вогню символізують: жовтий колір – просвітлення, блакитний колір – захист, ліловий колір – любов. Зображення НОВОГО ВОГНЮ не використовується для оформлення ділової документації, але буде використовуватись при виготовленні прапорів, сувенірів, оформлення транспорту, місць проведення з’їздів, тощо.
Прапор Всеукраїнської партії "Нова Сила" являє собою прямокутне полотнище вишневого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
З однієї сторони прапора по центру розміщується символ Всеукраїнської партії "Нова Сила", переплетене трьохкольорове полум’я – НОВИЙ ВОГОНЬ. Кольори вогню символізують: жовтий колір – просвітлення, блакитний колір – захист, ліловий колір – любов.
З іншої сторони прапора розміщений знак Всеукраїнської партії "Нова Сила", що складається з декількох елементів, візуально підтримуючих та доповнюючи один одного. Слова "НОВА СИЛА" своїм нахилом символізують молодість і динамічність партії. Трьохкольорове полум’я, вплетене в основний напис, символізує: просвітлення – жовтий колір, захист – блакитний колір, любов ліловий колір. Знак також містить обслуговуючий надпис "ВСЕУКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ".
Приєднані файли
NovaSyla_1.jpg
NovaSyla_1.jpg (7.39 Кб) Переглянуто 5048 разів
NovaSyla_2.jpg
NovaSyla_2.jpg (6.43 Кб) Переглянуто 5048 разів
NovaSyla_3.jpg
NovaSyla_3.jpg (22.71 Кб) Переглянуто 5048 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8674
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Всеукраїнська партія "Нова сила"

Повідомлення ABG » 25 травня 2014, 20:57

Ось таке нове лого

Nova_Syla_logo.jpg
Nova_Syla_logo.jpg (30.85 Кб) Переглянуто 4088 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8674
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Всеукраїнська партія "Нова сила"

Повідомлення Ігор90 » 29 травня 2014, 11:52

Судячи з символіки, ресурс "Народний оглядач" це їхня справа: http://ar25.org/

Неадекватна псевдоезотерика там всюди.
До речі, це "жовтоблакитні сектанти"....
Зображення Зображення
Аватар користувача
Ігор90
 
Повідомлення: 555
З нами з: 28 червня 2010, 21:52
Звідки: Запоріжжя


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron