Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"

Повідомлення Oskar » 10 червня 2010, 15:53

В Україні утворено 180-ту партію - «Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна»
09.06.2010
Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про реєстрацію партії «Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».
Організацію зареєстровано на підставі рішень першого та другого етапів установчого партійного з’їзду від 1 лютого 2010 року та 20 березня 2010 року.
Згідно з інформацією, наданою до Мін’юсту, головою партії обрано Матієшина Івана Семеновича (1951 р.н., працює у Всеукраїнському благодійному Фонді «Україна – свята родина»).
Партія стала 180-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.
(http://www.minjust.gov.ua/0/30342)
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"

Повідомлення Oskar » 10 червня 2010, 23:05

В Україні народжується нова партія - Політичне об'єднання Рідна Вітчизна
23 березня, 2012
У суботу, 20 березня, своє рішення про входження в український політикум задекларувала нова партія - Політичне Об'єднання Рідна Вітчизна.
В Україні народжується нова партіяУстановчий з'їзд політичної сили, який відбувся у Європейському університеті, відвідало 248 зареєстрованих учасників і близько 30 почесних гостей з усіх 27 регіонів України.
У ході з'їзду делегати обговорили, сформували, а потім затвердили назву партії, її символіку, статут і політичну програму. Символом ВО Рідна Вітчизна стало гроно калини на тлі жовто-блакитних національних кольорів в обрамленні 27 зірок - калина символізує наші глибинні духовні і сімейні традиції, а кількість зірок - відповідає числу адміністративно-територіальних одиниць України.
(http://news.bigmir.net/ukraine/258923/)
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"

Повідомлення ABG » 28 жовтня 2010, 23:19

Партія «Рідна Вітчизна» зареєструвала в Мін‘юсті власну символіку
28.10.2010
Міністерство юстиції здійснило реєстрацію партійної символіки Політичного об’єднання «Рідна Вітчизна» - розпізнавального знаку та прапору.
Згідно з повідомленням, що отримав Мін’юст, положення та опис нової партійної символіки було затверджено рішенням Політичної Ради Політичного об’єднання «Рідна Вітчизна» 1 липня 2010 року.
Розпізнавальний знак Об`єднання являє собою зображення гілки калини на фоні двох смужок блакитного та жовтого кольорів, оточені колом з 27 темно-блакитних зірок, що символізують єднання регіонів України навколо вітчизняних цінностей. Зверху над зірками по колу напис темно-блакитного кольору «Політичне об`єднання», нижче гілки калини – червоними літерами напис «Рідна Вітчизна».
Прапор Об`єднання являє собою прямокутне полотнище. Верхня частина прапора від древка починається з блакитного і у середній частині плавно змінюється на жовтий колір. Нижня частина прапора від древка починається жовтим і у середній частині плавно змінюється на блакитний колір. На прапорі у його верхній половині білими літерами напис «Політичне Об`єднання», у нижній частині верхньої половини напис золотистими літерами «Рідна» і нижче на нижній половині прапора - «Вітчизна». Прапор з трьох сторін (за винятком сторони від древка) прикрашається бахромою золотистого кольору.
Після державної реєстрації зразок символіки внесено Мін’юстом до Реєстру символіки громадських формувань. (http://www.minjust.gov.ua/0/32132)
Приєднані файли
Ridna_Vitchyzna.jpg
Ridna_Vitchyzna.jpg (9.65 Кб) Переглянуто 7830 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9390
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"

Повідомлення ABG » 28 жовтня 2010, 23:33

Значок ПО "Рідна Вітчизна": http://rv.kharkov.ua/party/symbolics/

Там же й прапор партії, однак він не відповідає опису поданому до Мін'юсту.
Приєднані файли
znachok_RVit.jpg
znachok_RVit.jpg (10.19 Кб) Переглянуто 7830 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9390
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"

Повідомлення Oskar » 16 грудня 2011, 10:48

На сайті партії (http://vitchyzna.com/partiya/about-partiya/) розміщено трохи змінені символи та подано їхній зміст:
Символ істотно відрізняється своєю виразністю і унікальністю, тому що члени партії вклали в його контури важливий ідеологічний зміст!
По-перше – гроно калини в обрисі границь України – символізує дерева українського роду. Червоний колір ягід - безсмертя роду! Зелене листя - миролюбний характер! Недаремно ж калину споконвіків український народ використовував на національних рушниках і вишивках, як показник важливості збереження і захисту традиційних родинних цінностей. Більш того, у древні часи калину асоціювали з народженням Всесвіту, вогненної трійці: сонця, місяці і зірки. Тому і отримала калина таке ім'я від древньої назви Сонця – Круг.
Круг зірок, довкола калини, означає об'єднання 27-ми адміністративно-територіальних одиниць України, де всі рівні - незалежно від віросповідання, національної приналежності і політичних поглядів. А також круг зірок вказує на прагнення до європейського рівня життя, зміцненню міжнародного авторитету України, розширення участі країни в міжнародному співробітництві! Ми за те, щоб кожна людина змогла користуватися соціальними стандартами на рівні жителів держав Європейського Союзу!

Але особливо "потішили" сентенції:
У нашому коді закладений перехід кольорів синьо-жовтого прапора - у жовто-блакитний! Що відображає історичне формування національної символіки, починаючи з правління князя Володимира (у 978 р.) і Михайла Грушевського (1917-1918рр.) - закінчуючи незалежністю України (у 1991 р.).
І це наш виклик сучасному стану речей! Заклик до забезпечення стійкого розвитку України! Ми - за сприяння динамічного економічного і соціального розвитку України! Ми за відновлення і створення нових виробництв, активізацію трудової діяльності і максимальної зайнятості населення! Ми за підвищення якості і рівня життя українських громадян! Ми за добробут і благополуччя в Україні!

Ще одне об’єднання "шанувальників фен-шую та історичних міфів". :twisted:
Справжня біда, коли хлопці "від нафти" начитаються брехливих казок про перевернутий прапор і починають з цим пертися "в політики". :mrgreen:
Приєднані файли
RidnaVitchyzna.JPG
RidnaVitchyzna.JPG (33.78 Кб) Переглянуто 6916 разів
RidnaV2.JPG
RidnaV2.JPG (25.87 Кб) Переглянуто 6916 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість