Політична партія "Рідна партія України"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Політична партія "Рідна партія України"

Повідомлення ABG » 05 липня 2022, 22:26

Дата заснування - 17.09.2021
https://opendatabot.ua/c/44512517

РіднаПУ.jpg
РіднаПУ.jpg (13.03 Кб) Переглянуто 1384 разів
Род_ПУ.jpg
Род_ПУ.jpg (12.43 Кб) Переглянуто 1384 разів

Політична партія «Рідна партія України»
(ЄДРПОУ: 44512517)
У 2021 році власна партія з'явилася і в засновників «Родових помість». Зрозуміти, чим є ці «Родові помістя», непросто, навіть якщо кілька годин провести в Google. На перший погляд, це щось середнє між філософією, релігією, культурним явищем та способом життя. На власному сайті вони пишуть, що родові помістя «створюються.. на базі покинутих сіл або хуторів, які практично вже зникли, але все-таки дочекалися свого другого народження вже в новій якості — поселень, що складаються з родових помість. Вони створюються і в чистому полі, з виснаженим ґрунтом, де десятками років велася активна сільгоспдіяльність. Люди йдуть на землю з любов'ю і вдячністю до землі, до нашої матінки-годувальниці. Дбайливо і з трепетом ставляться до неї, відновлюють родючість ґрунту, збільшуються біорізноманіття».
Наразі в Україні налічується близько сотні таких поселень. Спільнота творців родових помість час від часу проводить фестивалі продукції, виготовленої та вирощеної у «родових помістях», форуми творців «Родових помість» тощо.
У спільноти є свого роду настільні книжки авторства Володимира Мегре, якого Вікіпедія називає російським письменником, підприємцем та діячем «Нью ейдж». Видання Мегре виходять ще з 90-х років й на сайтах з подібною літературою позиціонуються як езотеричні.
Партія послідовників Володимира Мегре у 2012-2020 роках існувала і в Росії. «Рідна партія України», фактично, повторює назву російської «Родной партии». Судячи зі сторінки «Родной партии», вони є прихильниками Володимира Путіна, а також організовували обговорення проблем «Родових поселень» Криму.
Втім, до кінця незрозуміло, чи варто ототожнювати українське середовище «Родових помість» та їхній російський аналог. Ні сайт, ні сторінка «Родових помість»/«Рідної партії України» останні роки не згадують ані про російських «колег», але ані про війну. Точно відомо, що Микола Воронін, один із послідовників ідей Володимира Мегре, у 2014 році став на захист України й захищав Донецький аеропорт.
Керівник партії Іван Решта зв'язок із російською «Родной партией» заперечує. «Це дійсно один міжнародний екологічний рух, який існує на всій планеті. Україна є другою країною у світі за кількістю родових помість. І як логічне продовження руху є створення партії. Ми займаємося питаннями екології та дійшли до того, що без змін до законодавства щось зробити неможливо. Автор один і той же (Володимир Мегре – ред.), але різні країни й різне законодавство. Ми по-своєму бачимо ці книжки та ідеологію, а вони по-своєму… У нас можуть бути політичні та економічні розбіжності, але екологія це у нас однакова тема… Особисто я з ними (із середовищем російської партії, – ред.) не спілкуюся. Крім цієї основної ідеології Родового помістя більше у нас нічого спільного немає. У нас з ними пішли розбіжності й розкол у самій російській партії», – розповів у коментарі «Чесно» керівник партії Іван Решта.
Із трьох програмних пунктів «Рідної партії України» два стосуються екології.
Керівником партії, як вже зазначалось вище, є гончар Іван Решта, який також живе в родовому помісті на Житомирщині. Від всіх інших партій, створених у 2021 році, «Рідну партію України» відрізняє те, що, крім керівника юридичної особи, партія має й інших реальних членів. Центральна координаційна рада політсили складається з 15 осіб. Інформація про всіх, включно з фото та контактами, оприлюднена на партійному сайті. В організації також є елементи фінансової політики, як-от визначена сума вступного та членських внесків, а також пріоритетні напрямки витрачання цих коштів.
https://glavcom.ua/publications/navishc ... 15146.html
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12812
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей