Політична партія Політичне об'єднання "Пряма дія"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Політична партія Політичне об'єднання "Пряма дія"

Повідомлення ABG » 20 грудня 2009, 22:03

"Основу символіки "Прямої Дії" складає боротьба з нечистю. Факел у формі лука з натягнутою тятивою символізує живий вогонь, що викриває, навіть, приховану нечисть, а срібна стріла здатна влучити прямо в серце нечистій силі".
(http://pryama-diya.org/content/view/22/92/)

10 грудня 2005 року відбувся перший з’їзд, на якому були затверджені Статут та Програма діяльності майбутньої Партії. І тільки через рік 13 грудня 2006 року було зареєстровано Політичну партію „Політичне об’єднання „Пряма дія”.
Приєднані файли
Pryama_diya.jpg
Pryama_diya.jpg (10.04 Кб) Переглянуто 3739 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8584
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Політична партія Політичне об'єднання "Пряма дія"

Повідомлення ABG » 30 березня 2010, 09:08

Розпізнавальний знак (емблема) Політичної Партії «Політичне об’єднання «Пряма дія» являє собою стилізоване зображення тятиви, що є також факелом, та стріли, що розділяє написи «ПРЯМА ДІЯ», «ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ». Над написом «ПРЯМА ДІЯ» знаходиться напис «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ». Стилізоване зображення вогню має червоний окрас. Зображення стріли має срібний колір. Зображення тятиви та написи мають окрас у ВИГЛЯДІ градієнтної заливки (під центру до крамі, колір синій та блакитні). Напис «ПРЯМА ДІЯ» виконано прописними літерами, шрифт AdverGothic. Напис «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ» виконано прописними літерами, шрифт Агіаl. Напис «ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» виконано прописними літерами, шрифті Веn Реоnееr.
Співвідношення висоти емблеми до довжини 1:2.
Співвідношення висоти напису «ПРЯМА ДІЯ» до напису «ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» 5:2. Співвідношення напису «ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» до напису «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ» 3:2. Всі написи мають нахил в горизонтальній площині 15°.

Прапор Політичної Партії „Політичне об’єднання «Пряма дія» являє собою полотнище білого кольору (стандартна палітра), на якому в центрі зображена співвідношення ширини Прапора до його довжини 2:3. Співвідношення розмірів емблеми до довжини Прапору 4:5. Зворотній бік Прапора є дзеркальним відображенням лицьового боку.

Девізом Політичної партії «Політичне об’єднання» Пряма дія» с слова: «Твоя дія – пряма дія!».
Девіз втілює основну ідею партії: основа стабільностіУкраїни – заможні і самодіяльні громадяни, здатні забезпечити своє економічне буття і готові відстоювати свободу та велич держави шляхом безпосереднього та прямого впливу на політичні, економічні, соціальні та інші загальнодержавні процеси. Дії даної політичноїпартії – не дії кожного її члена громадянина України.
Приєднані файли
PryamaDiya2.jpg
PryamaDiya2.jpg (4.65 Кб) Переглянуто 3732 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8584
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей