Партія малого та середнього бізнесу

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Партія малого та середнього бізнесу

Повідомлення ABG » 20 грудня 2009, 21:31

Перший установчий з'їзд партії відбувся 6 червня 1998.

Емблема Партії
Емблемою Партії є символічна композиція «Людина в контексті держави» – стилізована людська фігурка, вмонтована в тризуб, як символ нової України, оточений колом.
Головна риса суспільно-політичної ситуації сучасної України полягає в тому, що громадянин, або «проста людина», який є наріжним каменем держави, фактично «випав» з її життєвого простору — з її правового поля, яке захищає обраних, із рідної землі, яка розкрадається владною елітою. Повернути Людину в центр кола державного життя — ось завдання Партії малого та середнього бізнесу, виразом якого є її емблема.

Кольори Партії
Кольорами Партії є червоний та сріблясто-сірий у їхній єдності. Перший з цих кольорів є виразом ідеї боротьби за проголошені Партією високі державні ідеали; другий виражає ідею тяжкого шляху, яким іде Партія до утвердження цих ідеалів: дороги, якою в пилу та під пекучим сонцем крокує кожен, хто прагне до Мети.

Прапор Партії
Прапор Партії являє собою ії емблему, виконану червоним кольором та розміщену на сірому просторі, який є її фоном. Внизу срава написано повну назву партії: "Партія малого та середнього бізнесу".
Символізм цієї композиції, відповідно до емблеми та кольорів Партії – «Мета і Боротьба за неї на Шляху».
(http://www.pmsbu.com.ua/about/history/)
Приєднані файли
PMSBiz_e.jpg
PMSBiz_e.jpg (33.26 Кб) Переглянуто 3608 разів
PMSBiz_p.jpg
PMSBiz_p.jpg (1.71 Кб) Переглянуто 3608 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8584
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Партія малого та середнього бізнесу

Повідомлення Oskar » 10 червня 2010, 15:50

Партія Малого і Середнього Бізнесу України зареєструвала власну символіку
27.05.2010
Політична партія Малого і Середнього Бізнесу України зареєструвала в Міністерстві юстиції власну партійну символіку
Прапор партії являє собою прямокутне полотнище сірого кольору, на якому зображено партійну емблему та розташовано надпис великими червоними літерами, що відображає повну назву партії - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ.
Емблема партії представляє собою малюнок «Людина в контексті держави» - у першому концентричному колі зображено стилізовану людську фігурку на білому фоні, вмонтовану в символічний стилізований тризуб червоного кольору, з піднятими руками, які розведені у боки. Друге концентричне коло являє собою надпис великими червоними літерами, які відображують назву партії. Трете концентричне коло являє собою замкнуте коло з лаврових листків червоного кольору, які розміщені над назвою партії.
В офіційному повідомленні, надісланому до Мін’юсту, зазначається, що опис символіки був затверджений рішенням Вищої Ради Політичної партії Малого і Середнього Бізнесу України від 24 лютого 2010 року.
Політична партія малого і середнього бізнесу України була зареєстрована Міністерством юстиції 4 січня 1999 року та внесена до Реєстру політичних партій під № 46.
(http://www.minjust.gov.ua/0/30206)
Приєднані файли
PPMSBiz.jpg
PPMSBiz.jpg (9.94 Кб) Переглянуто 3531 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей