Партія "Велика Україна"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Партія "Велика Україна"

Повідомлення ABG » 20 грудня 2009, 21:05

Символіка на сайті партії: http://www.velikaukraina.org/
Приєднані файли
VelykaU.jpg
VelykaU.jpg (18.6 Кб) Переглянуто 5981 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8585
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Партія "Велика Україна"

Повідомлення ABG » 06 квітня 2010, 21:32

Прапор політичної партії «Велика Україна»

Прапор політичної партії «Велика Україна» - це прямокутне полотнище червоного кольору з білим рівнобедренним трикутником, що розташований підставою до ратища, а вершина якого досягає краю полотнища. На білому трикутнику в центрі міститься горизонтальний напис ВЕЛИКА УКРАЇНА. Надпис може бути виконаний чорним або синім кольором. В першому випадку прапор є знаменом боротьби, а в другому – символом розбудови і творення. Відношення ширини прапора до його довжини становить 3:4.
Кольори прапора партії «Велика Україна» історично є традиційними для українців. Біло-червоно-чорне поєднання збереглася і до сьогоднішнього дня в традиції вишивати червоно-чорним по білому, у візерунках, в народному малюванні і є дуже древнім за походженням. У другому варіанті прапора біло-червоно-синє поєднання кольорів утворює класичний європейський триколор.
(http://vu.ua/article/Velika_Ukraina/simbol/190.html)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8585
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Партія "Велика Україна"

Повідомлення ABG » 06 квітня 2010, 21:34

Відзнака політичної партії "Велика Україна"

Відзнака партії «Велика Україна» вручається за визначні вчинки та дії, спрямовані на встановлення справедливості і захист прав та свобод громадян, укріплення і розбудову Вітчизни, за наполегливу та чесну працю на благо Батьківщини.
Відзнака - виготовлений із металу білого кольору орден - у своїй композиції тематично поєднує історичні риси, притаманні Україні різних часів. Така еклектична сутність відповідає громадській свідомості українців з різних берегів Дніпра. Елементи Відзнаки вибрані з урахуванням складного історичного шляху української державності, відповідають канонам світової геральдики, потребам новітньої історії та правовим нормам.
Відзнака партії «Велика Україна» поєднує у собі Україну Радянську і Україну Незалежну, п’ятикутову зірку (пентаграму – символ захисту і любові) і тризуб (прадавній містичний символ захисту і жертовності). Центральний символ Відзнаки – Золотий Орел (беркут), який тримає золотий лавровий вінець із тризубом. Геральдична сутність Золотого Орла (беркута) – спокійна сила та захист (справедливість), готовність до великої боротьби та здатність до великих перемог. При цьому всі елементи Відзнаки мають єдине значення – захист за відсутності агресії, захист чоловічий, батьківський (беркут, тризуб) та захист жіночий, материнський (зірка, жито). Дві основи, чоловіча і жіноча, поєднані у єдину, є втіленням гармонії Всесвіту, тією синергією, що здатна рушити світ уперед, досягнути Великої мрії. Захисник-Золотий Орел (беркут), осяяний Великою любов’ю матері-землі (зірка), міцно тримає символ української незалежності – тризуб, закриваючи його крилами від ворогів державності. Тризуб увінчаний золотим лавром – символом влади, яка захищена справедливістю та спокійною, виваженою силою.
Зверху на аверсі медальйона знаходиться напис-девіз «PATRIA. RESPUBLICA. NATIO», що в перекладі з латині означає «БАТЬКІВЩИНА. ДЕРЖАВА. НАРОД».
(http://vu.ua/article/Velika_Ukraina/simbol/192.html)
Приєднані файли
VelykaUa.jpg
VelykaUa.jpg (14.85 Кб) Переглянуто 5967 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8585
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Партія "Велика Україна"

Повідомлення ABG » 06 квітня 2010, 21:37

Орден "Золотий Лелека"

Орден «Золотий лелека» є зареєстрованою суспільною нагородою, заснованою Політичною партією «Велика Україна», на продовження традицій патріотичного об'єднання «Батьківщина – Схід».
Знаком нагороджуються люди, які є авторитетними та видатними особистостями на думку місцевої громади.
Не вручається відзнака посадовим особам, що зобов’язані працювати на користь громади, незалежно від їх заслуг.
(http://vu.ua/article/Velika_Ukraina/simbol/191.html)
Приєднані файли
VU_ORDEN1.jpg
VU_ORDEN1.jpg (20.91 Кб) Переглянуто 5967 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8585
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей