Мілє/е/вські з Київщини

Дослідження родоводів

Мілє/е/вські з Київщини

Повідомлення Татьяна » 24 травня 2010, 16:57

Мій дід - Мілєвський /Мілевський/ Генріх Францович /за словами батька првильно - Генрик Франкович/ начебто, зі слів батька, 1896 року народження, у всякому випадку до приїзду у Миколаївську область проживав у Київській області Макарівському районі, за словами покійного батька у селі Макарова Буда. Начебто там багато Мілєвських Дід весь час переїздив з місця на місце і тільки при Хрущові, вже глибоко на пенсії збудував будиночок у с.Калинівка Миколаївської області Жовтневого району, де ми і живемо нині. Все життя учителював, був директором школи, я теж вчителька. одна з правнучок - теж. Все життя казав: "Ніхто не знає, хто ми і що ми". Лише одного разу невістці проговорився, що належить до якогогось шляхетного польського роду. Щодо шляхетності, може воно й вигадка, але поляк точно.Лише при мені чомусь часто говорив по-польськи, плакав, казав "То є рідна мова". Знаю, що у глибокому моєму дитинстві приїздив до тата двоюрідний брат з Київщини, то тепер коли дідусь і його улюблений Олесь - мій тато - померли - стоїть мов обов'язок уже кілька років - знайти родину, справді рідну діду землю і привезти на його могилу
Татьяна
 
Повідомлення: 1
З нами з: 24 травня 2010, 16:32

Re: Пошук Мілє/е/вських з Київщини

Повідомлення ABG » 24 травня 2010, 21:52

За базою http://www.nomer.org/allukraina/ є (я вибрав лише чоловіків):
МІЛЕВСЬКИЙ СТАНІСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ - 1929-04-22 МАКАРІВСЬКА БУДА, ПАРТИЗАНСЬКА, 9
МІЛЕВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АМБРОЗІЕВИЧ - 1935-11-02 МАКАРІВСЬКА БУДА, ТРАВНЕВА, 26
МІЛЕВСЬКИЙ ОЛЕГ АЛЬФРЕДОВИЧ - 1962-07-20 МАКАРІВСЬКА БУДА, 3-Й КЕРАМІЧНИЙ
МІЛЕВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЦИЛЕСТИНОВИЧ - 1919-12-25 МАКАРІВСЬКА БУДА
МІЛЕВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ - 1977-02-28 МАКАРІВСЬКА БУДА, ПЕРШОТРАВНЕВА, 6
МІЛЕВСЬКИЙ МИКОЛАЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ - 1950-11-01 МАКАРІВСЬКА БУДА, 1-ГО ТРАВНЯ, 6
МІЛЕВСЬКИЙ АНТОН ФРАНЦОВИЧ - 1923-05-19 МАКАРІВСЬКА БУДА
МІЛЕВСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ - 1926-12-15 МАКАРІВСЬКА БУДА
МІЛЕВСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ - 1967-01-16 МАКАРІВСЬКА БУДА, ЮРІЯ ГАГАРІНА, 14
МІЛЕВСЬКИЙ ЛЕОНІД АНТОНОВИЧ - 1961-05-03 МАКАРІВСЬКА БУДА, ПАРТИЗАНСЬКА, 8
МІЛЕВСЬКИЙ ЛЕОНАРД ЦЕЗАРОВИЧ - 1944-04-16 МАКАРІВСЬКА БУДА, ЮРІЯ ГАГАРІНА, 7

Судячи з усього, Антон Францович - брат Вашого діда (хоча виходить досить велика вікова різниця). Можете написати на адресу когось із цих людей, або на адресу сільської ради, чи зателефонувати туди.

Щодо шляхти, то в темі viewtopic.php?f=24&t=68&start=10 згадуються на Київщині і Мілевські, і Милевські. Але тут вже треба вести архівні пошуки по прямій лінії.
Востаннє редагувалось ABG в 07 червня 2010, 19:46, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Перенесено у відповідний розділ
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12734
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Родоводи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей