Re: Аматорські футбольні клуби України
Додано:
22 серпня 2020, 10:41
ABG
ФК "Олімпія" Савинці (Миргородського району Полтавської області).
Дивна "латинізація".
- Олімпія_Савинці.jpg (15.49 Кб) Переглянуто 15929 разів
Re: Аматорські футбольні клуби України
Додано:
26 вересня 2020, 18:44
ABG
Чемпіонат Асоціації аматорського футболу 2020-2021 рр.
Група 1
«Агрон» (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область)
ОДЕК (Оржів, Рівненська область)
«Варатик» (Коломия, Івано-Франківська область)
«Нива» (Теребовля, Тернопільська область)
«Довбуш» (Чернівці)
«Вотранс» (Луцьк)
«Юність» (Верхня Білка, Львівська область)
МФА (Мукачево, Закарпатська область)
«Карпати» (Львів)
Група 2
«Вікторія» (Миколаївка, Сумська область)
ФК Кудрівка (Чернігівська область)
ФК «Олімпія» (Савинці, Полтавська область)
«Єдність» (Київ)
МФК Первомайськ (Миколаївська область)
ЛНЗ (Лебедин, Черкаська область)
«Атлет» (Київ)
ФК Біла Церква (Київська область)
«Любомир» (Ставище, Київська область)
Академія футболу СК Київ
ФК ім. Л. Яшина-ДЮСШ «Переможець» (Київ)
Група 3
«Зірка» (Кропивницький)
ФК Вовчанськ (Харківська область)
«Мотор» (Запоріжжя)
«Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська область)
«Скорук» (Томаківка, Дніпропетровська область)
СК Каховка (Херсонська область)
СК Полтава
ФК Суми
ФК Тростянець (Сумська область)
«Легіонер» (Дніпро)
«Кривбас»-2 (Кривий Ріг)
«Металург»-2 (Запоріжжя)
Re: Аматорські футбольні клуби України
Додано:
06 листопада 2021, 21:06
ABG
Чемпіонат Асоціації аматорського футболу 2021-2022 рр.
Група 1:
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ)
«Юність» (Верхня-Нижня Білка, Львівська обл.)
ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)
«Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.)
«Ураган» (Черніїв, Івано-Франківська обл.)
«Фенікс» (Підмонастир, Львівська обл.)
«Маяк» (Сарни, Рівненська обл.)
«Довбуш» (Чернівці)
«Агрон» (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)
«Локомотив» (Київ)
Група 2:
«Звягель» (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)
ФК Біла Церква (Київська обл.)
«Атлет» (Київ)
«Єдність» (Київ)
«Нива» (Бузова, Київська обл.)
Олімпійський фаховий коледж ім. І. Піддубного (Київ) (ОФКІП)
ФК Кудрівка (Чернігівська обл.)
«Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.)
«Нафтовик» (Охтирка, Сумська обл.)
ЮКСА (Київ)
Група 3:
ВАСТ (Миколаїв)
«Зірка» (Кропивницький)
СК Каховка (Херсонська обл.)
«Хлібороб» (Нижні Торгаї, Херсонська обл.)
«Олімп» (Кам’янське, Дніпропетровська обл.)
«Легіонер» (Дніпро)
«Мотор» (Запоріжжя)
«Металург»-2 (Запоріжжя)
ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя